Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 26.05.2012 10:16:42, IP: ***.***.78.26, #163265
sory ale primitiv se chova presne jako ty takže mě to neurazí od nuly která si hraje na hrdinu na internetu...jestli chceš napiš mi kde se sejdeme osobně a pak mě nazvy primitivem.....je mi tě upřimně líto...
myška, 26.05.2012 11:12:14, IP: ***.***.200.142, #163268
Dnes ráno dobré,jen pořád po ránu to tuhnutí končetin.Byly jsme s manžou nakupovat,na něho kratasy.Nevím jak je to u jiných chlapú,ale on čeká u mě,co mu vyberu,strčím do ruky aby si to zkusil.To mě štve.Kdyby se aspon podíval co by se mu líbilo,a já jen skoukla,no,nakonec jsme s úspěchem 2koupily.Musely jsme využát že dcera není doma,jinak se většinou nakupování točí kolem ní.Je to fajn,jak mají řidičáky oba.Jak už jsem psala ,múj jezdí málo,ale jistota je,kdybych nemohla,tak múže on.Stím Lexau.mám to samé.Stačí 1 tabletka u sebe.Manžel chtěl taky větší auto,ale já se bála že to nezvládnu,hlavně jsem si neuněla představit couvání.Ipo tolika letech potřebuji při couvání místo kolem sebe.Tak máme Opla.Dědka taky neřeším.
Jarczek, 26.05.2012 11:24:58, IP: ***.***.78.26, #163269
Taky mam dnes zatim dobry den jemi fajn a dokonce zvazuju ze se pojedu podivat do Olomouce na tuning..S tim nakupovanim to mame podobne ja teda necekam co mi mlada vybere ale za to nesnasim nakupovani takze beru prvni vec co mi padne do oka a odchazim...moje draha dokaze stravit po obchodech hodiny a to ja rostu ale kdyz vidi ze uz mi neni dobre tak se slituje a jdeme..ma milion hader ale stale resi otazku ze nema co na sebe...nekdy PP zneuziju a reknu ji ze mi neni dobre a jsem oprosten od tahani tašek...Jinak si myslim ze konecne ty AD zacinaji fungovat protoze tri dny po sobe abych byl relativne v pohode to uz se dlouho nestalo takze i kdyz vim ze to jsou chlamydie tak stale beru AD a je to lepsi a lepsi ...musim zatukat!!!!....jo a Opel Astra je dobrej stroj na běžny ježdeni je to idealni tak at vam to jezdii...
Jarczek, 26.05.2012 12:35:33, IP: ***.***.78.26, #163270
Jde se ven...je tam krásně...:D:D
Jana, 26.05.2012 12:56:22, IP: ***.***.21.1, #163273
No já dnes ráno vstala a docela dobrý,ale už mám takové tlaky zase za ušima do hlavy a zase to asi na mě leze.Ty chlamydie opravdu nikdo u nás nemá a ani bych to neměla kde sebrat,mám jen manžela a tomu jsem věrná a on mě taky a je zdráv,nikdy ho nebolela ani hlava.Vím,že si tyhla stavy vždycky přivodím sama začnu se něčeho bát,nebo nad něčím dumám a je to .Taky jsem si tuhle říkala,že je divný,že mě to nechytlo no a do půl hodiny to bylo,prostě si to přivolávám a to je ta psychika.Taky jsem chtěla jít ven,ale to teplo mi nedělá dobře a dneska bude úklid to mi docela pomahá.
Jirka , 26.05.2012 14:24:59, IP: ***.***.215.85, #163282
Ahoj lidi jen jsem se chtěl zeptat pijete kafe ??? Já sam u sebe jsem zjistil že je to docela dobrej spouštěč PP ...
Jana, 26.05.2012 15:20:55, IP: ***.***.21.1, #163285
no to já piju kafe 2x denně,ale jen bez kofeinu.Právě jsem se napila coly a málem to se mnou seklo,taková motanice a už jsem cítila jak se mi chce omdlévat a doma jen malej kluk 5let.Tak honem pod studenou vodu a ještě mám mokrou plenu na krku a hned neurol do sebe.No určitě na tom kofeinu něco bude,že to tu PP přivolá,já už jsem si to říkala dávno,protože se mi to už párkrát stalo totiž a zese to jak blbá piju a to byla malá skenička.
Jarczek, 26.05.2012 17:23:43, IP: ***.***.78.26, #163288
jasne bacha na kafu...kofein je spoušteč cislo jedna...ja uz kavu nemel 4 roky..jednou jsem se napil pěny z kapučína a točky byly hned na svete...jo jinak jsem jel do té Olomouce cesta byla v pohode ale jak jsem tam prochazel tak tam bylo hodne lidi hudba hrala ze vsech aut jina no takze muj vylet trval dvacet minut a uz jsem byl zpatky u auta a fičel domu...byl to blbej napad...myslel jsem si ze uz jsem silnej ale porad mam jeste na cem pracovat...jakmile se priblizim domovu tak vse v pohode..i obchod jsem zvladnul protoze mi mlada odletela na otocku do turecka takze dnes vecer budu po dlouhe dobe sam...no doufam ze to s kocourem zvladneme...tak se mej te a budte v pohode
myška, 26.05.2012 18:43:39, IP: ***.***.200.142, #163290
Právě jsme se vrátily ze zahrady,oracovala jsem,vše ok.Ale pak jsme jely domú,a už po cestě divný stav,ještě jsme se stavovaly u babi,začala jsem šíleně zívat,do toho jsem pomalu ale jistě chytala panickou úzkost,co se děje,domú už řídil manžel.Cítila jsem se tak nějak mimo,vnímala jsem vše jen .divný pocit.Doma už je to lepší.Takže je ještě zřejmě dlouhá cesta k normálu,uvidím co bude dál.S tím kofeinem jsem to nevěděla,kofolu nepiju,ale kafe jo.Zkusím to vynenachat.
Jarczek, 26.05.2012 18:55:42, IP: ***.***.78.26, #163291
Všichni mame ješte hodne před sebou ale bude to jen lepši..no kávu jsem miloval den bez expresa jsem si nedovedl predstavit..jak se u me rozvinula PP tak po kazde kave t bylo hrozny tak jsem to musel vymazat ze zivota ..stejne tak kofolu..coca colu..energeticky napoje red bull a podobny no a nakonec i černej čaj ale ten si sem tam dam ale i ten je prej zpoušteč..Takže neni problem pit kavu ale bez kofeinu...tu jsem ale jeste nikdy nepil bojim se ze i kdyz tam neni kofein tak stejne mozek by citil chut kavy a rozjel by to...nevim mozna to zkusim ale kava uz mi nachybi....
myška, 26.05.2012 19:04:56, IP: ***.***.200.142, #163293
Zvyknout se dá na vše,když je to nutné.Nedávno jsem pila u kámošky CARO,taky kafe omezuje,a nebylo špatné.
Jana, 26.05.2012 19:29:17, IP: ***.***.21.1, #163295
No já mám vysoký tlak a ráno beru léky a během dne mám zase nízký tak sem si dala tu colu a málem to se mnou seklo.To kafe bez kofeinu,ale nic nedělá,ale čaj taky nemusím to mi nedělá dobře.Piju ho večer a pak se divím že nemůžu spát a mám bušení no tak právě sním končím.Taky jsem doma bez své polovičky,odjel mi pracovat už včera,ale mám tu děti a pěkný blázinec.No obchody navštěvuji pouze s neurolem,jinak to nejde.A jinak nikam nechodím ani za kulturou ani do restaurací,nepiju ani nekouřím a ještě mám takovéhle trápení.Když vidím ty ožralové tady u nás tak si říkám proč právě já,oni chlastají,kouří a jsou v pohodě.
Jarczek, 26.05.2012 19:48:22, IP: ***.***.78.26, #163296
No jo to jsi rikam taky.nikdy jsem nic spatneho neudelal.vzdy jsem pracoval tak proč ja??...ale tak to proste ma bejt kazdej to mame daný a verim na osud..Za kulturou ted taky nechodim restaurace to vubec no a alkohol ted taky co beru leky tak ani kapka...pred tim jsem si dopraval milovane pivečko ale bohuzel ted nemuzu takze nerikam ze se potrebuju ožirat ale do nalady bych se rad opil...protoze to me vdy bylo uplne dobre kdyz jsem zapomnel na vsechny problemy...no co se da delat treba si brzo to pivko budu moci dat...
Jirka , 26.05.2012 21:29:39, IP: ***.***.215.85, #163299
Ja kafe a colu piju jen někdy když jsem fak v pohodě tet mam zrovna blbí období takže si nedávám vubec ale pak příjde to lepší období a to mužu ...
Jarczek, 26.05.2012 21:36:48, IP: ***.***.78.26, #163300
Ja tu moji hercnu radsi nicim nezrychluju...jsem asi jedinej kamionak v republice mozna i evrope kterej nepije kafe a nekouří...:D:D:
        Předchozí   1 .. 444445446447448449450 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.