Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 25.05.2012 15:17:59, IP: ***.***.78.26, #163227
Miki:180 koniku??...to jsme na tom stejne mam 142KW....530d napoví..:D:D
miki, 25.05.2012 15:38:06, IP: ***.***.186.156, #163231
nákup jsem zvládl,ale to byl horor.Takový stavy jsem už dlouho neměl.Asi to počasí,tady fučí jak to prase,pořádně člověk nemůže ani otevřít okna v baráku.To je facht síla.
Jarczek: máme stejný vkus,já 320d,110 KW v základě,ale načipováno,
Jarczek, 25.05.2012 15:58:42, IP: ***.***.78.26, #163232
Tak to je mazec dva panikáři s bavkama tak to se mi libí..kámoš ma tu 320 a ta jede krasne i v origu takze načipovana musi mit pekny zatahy...mam 2001 takže už starší dáma v kombu a automat ale je to už facelift...miluju BMW mel jsem i 525tds ale ten comon rail to jsou jiny prdy...ale ty opravy to jsou taky hezky pálky ale tak zatim to jezdí..:D:D
Jarczek, 25.05.2012 16:00:50, IP: ***.***.78.26, #163233
Jo a neco bude ve vzduchu protoze me od rana boli hlava.a neni mi tak dobre jak vcera...obchod dnes asi radsi vynecham a necham jit drahou polovicku...
myška, 25.05.2012 16:45:00, IP: ***.***.200.142, #163235
Kluci,mrkla jsem se tu,a jak čtu tu debatu mezi váma o autech,teda doufám že jsou to auta,i sem se zasmála,vúbec netuším o čem píšete.Autem jezdím,vím jen že máme OPEL ASTRA 1,8,střábrná metalíza,a to je vše,co o autě vím.Ne že bych potřebovala tomu rozumět,to co vím o autě mi bohatě stačí.Manžel mi říká,co budu dělat když píchnu kolo,no co?Někoho stopnu,nebo mu zavolám .
Jarczek, 25.05.2012 16:55:44, IP: ***.***.78.26, #163236
Myško:Ja jsem se vyučil automechanikem a auta jsou muj koniček od doby co je muzu ridit..proto jsem si udelal ridicak na kamion a celej pracovni zivot nedelam nic jineho nez jezdim...tak a nezoufej že nic o autech nevíš protože já nemam ani nejmenší páru jak udelat výbornou plnenou papriku s rajskou omáčkou..:D:D..
myška, 25.05.2012 18:10:54, IP: ***.***.200.142, #163240
Taky jsem si dělala řidičák měsíc před 18.Nemohla jsem se tehdy dočkat až budu moct jezdit.I když jsme auto doma neměly.První auto byl Favorit,ne nový,pújčila sem ho ségře,aby mohla na disco,a tam jí shořel.Prý tech.závada.Nerozumím tomu,ale auto tam stálo od 21hod.a začalo hořet podle svědkú ve 2ráno.Většinou jezdím já,manžel má částečný dúchod na oči.Řidičák má,ale je radši když jedu já.Ináč su taky z moravy.Kroměřížsko.
Jana, 25.05.2012 18:27:25, IP: ***.***.21.1, #163241
tak já nemohla dát včera žádný příspěvek,prý jsem blokovaná:-(nevím tedy proč???chtěla jsem odepsat dědkovi a nešlo to celý den:-(
Jana, 25.05.2012 18:38:08, IP: ***.***.21.1, #163242
tak dědku píši ti dneska,:co to jako píšeš,že to má celá rodina???to není pravda,všichni jsou v pohodě akorát já tím trpím a je to opravdu psychika!!!zemřel mi otec a já byla před porodem a byla jsem opravdu na dně,protože jsem za 14dni rodila a ještě k tomu byl porod velice komplikován a tím to asi všechno začalo.od té doby mám strach ze smrti,bojím se o rodinu,manžela,děti no prostě je toho na mě moc a nemám nikoho kdo by si vzal děti třeba na víkend a já si odpočinula,nevím co to je odpočinek.dneska ráno jsem vstala a bylo mi fajn,pak jsme jeli do Alberta a já si v autě vzpoměla,že nemám sebou neurol a hned panika jako blázen a nákup nestál za nic...no domu jsem přijela za dvě hodiny a hned jsem neurol hodila do sebe.připadala jsem si jako, když někam jedu bez peněženky.ach jo,je to pořád dokola a doktorka tam bude až po neděli.
Jarczek, 25.05.2012 20:14:32, IP: ***.***.78.26, #163245
Jani:že vubec dědka řešíš...je to magor jeho přispěvky vubec neřeši nikdo kdo vi ze pise ty svoje srajdy na všechny diskuse...K tomu neurolu te chapu ja musim mit taky porad lexaurin u sebe...i kdyz uz byly casy kdy jsem nemusel..ale kecal bych v penezence jsem mel odstrihlej jeden jako uplne posledni zachranu takze bez nej ani ranu...jinak dneska me bolela celej den hlava ale dalo se to a mlada si vyzvedla ridicak tak me dnes trochu povozila tak jsem si uzival ze nemusim ridit.a byl to zase docela dobrej den...ovsem zitra leti na sluzebni cestu a o weekendu budu sam takze trochu deprese ale tak nejak se zabavim..no a rano me zase bude zle jako kazdy rano tak zitra napište jak bojujete...
Jarczek, 25.05.2012 20:19:17, IP: ***.***.78.26, #163246
Myška:...Favorit vám shořel no to je nepřijemne...hele jak jsi psala všechno je možny jestli se jednalo o tech.zavadu tak ten skrat pravdepodobne mohl vzniknout kdykoliv takze i v ty dve a nebo to nekdo zapalil ale to taky neni jen tak a pochybuju ze na disko jde nekdo s kanistrem benzinu...ale je to pech..dnes si mlada vyzvedla ridicak tak uz mi zacina doba kdy se necham taky povozit a musim rict ze je to super..navic je strasne sikovna takze se vubec nebojim a v klidu ji ucim jak to chodi opravdu a ne co učí v autoskole..:D:D...takze to trochu me nemoci odlehčilo protoze kolikrat jsme nekam jeli a ja resil jestli mi bude blbe a pak jsme museli jet driv domu a jeste me bylo zle..takhle si vezmu prasek posadim tam mladou a jedem...Jen jedinej problem ze nechce jezdit mojim autem ze je to velky a silny tak musime jezdit jeji nakupni taskou...koupil jsem ji malyho pežota 206 tak se měj hezky a zitra napis jaky bylo ráno..:D:D
Dědek, 26.05.2012 5:45:33, IP: ***.***.209.253, #163261
Jana: málo kdy se pletu, pokud to má jeden tak to má celá rodina, ale nemusí mít zatím potíže,těch okolo si nevšímej, protože jsi slušná žena tak Ti to píšu, čím se to nechá déle tak je to horší, pokus se to léčit, něco si o tom přečti, já vím co to je za svinskou bakterii.
Jarczek, 26.05.2012 9:28:02, IP: ***.***.78.26, #163262
Pišeš jak je slušná žena a chlamydie se prenasi nejčasteji pohlavnim stykem...delaš tady ze všech lidí kur.yčky a kure.niky...a maji typický příznaky u mužu a u žen...možna by jsis o tom mel nejdriv přéčist ty nez zase budes rozumovat a delat chytráka...
Jarczek, 26.05.2012 9:30:07, IP: ***.***.78.26, #163263
Jinak to vidim asi na vyměnu emailu nejak tajně protoze nechci prispivat do diskusi do kterej se sere porad tento chytrák..už me to dokola nebavi a nechci aby si četl nase problemy nejakej labilni jedinec....
Dědek, 26.05.2012 10:00:28, IP: ***.***.209.253, #163264
jarczek: Dg. máš správnou a patříš tam, kam se chystáš. Jana slušně odpoví a proto ji pomůžu, ale tobě není pomoci, jsi primitiv
        Předchozí   1 .. 443444445446447448449 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.