Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

hansanela, 23.05.2012 16:24:21, IP: ***.***.237.254, #163118
Ahoj Myško,ani nevíš kolik lidí trpí panickou úzkostí a nebojí se to přiznat.Hodně Tě obdivuji za to že jsi statečná a před dětmi to skrýváš,nemluví se o tom snadno.Já to přiznala dcerám a ani jsem nemusela,poznaly to samy.Starší je 17 a mladší je 14.Starší studuje na zdravotní sestru tak už ví co a jak .Dostala jsem od doktorky knížku,jmenuje se Panická porucha a jak ji zvládat.Já takové stavy neměla,musela jsem chodit do práce a to přetvařování v práci mi také nešlo,ale musela jsem.Bydlíme na venkově a tak pěstujeme králíky,slepice,krůty,chtěla jsem i krávu ,ale manžel mi to tak trochu rozmlouval,že při práci by neměla takovou péči co potřebuje no tak jsem to vzdala.Doufám a věřím,že si ji jednou pořídím,ale dcery se jenom smějí,když začnu.
hansanela, 23.05.2012 16:29:31, IP: ***.***.237.254, #163119
Podívala jsem se na příbaloví leták co máš v práškách a tam jsou nějaké informace ohledně stavů které mohou nastat.Mě se zvýšil krevní tlak.S těch informací tě mrazí,ale stejně záleží na tělu jak si poradí.
Jarczek, 23.05.2012 16:44:31, IP: ***.***.78.26, #163121
Asi jo doufam...trošku me brní levá noha...uz si fakt pripadam ze mam vsechny nemoci sveta...pritom kdyz jsem ted dlouho jen tak lezel a ted zacinam chodit na ty prochazky muze me noha brnet jen z toho a ja hned hledam a premyslim jestli nemam roztrous.sklerozu a proste uz se musim vykaslat na to hledani po internetu je to je nna skodu...ale clovek s PP porad mysli ze ma neco jineho a je nemocny...ale to je tim dneskem je mi celej den na nic a od toho ta depka..
Jana, 23.05.2012 17:46:55, IP: ***.***.21.1, #163124
No dneska je asi něco ve vzduchu,mě je taky příšerně a do toho ta krční páteř.Asi příjde bouřka nebo mi rupne v hlavě takový děsný tlak mám do hlavy.No a ráno mě dostal dědek těma kecama a už se to se mnou vezlo.No,ale odolala jsem a na netu jsem nic nehledala ,ale neurol jsem si vzít musela.jo to já si taky říkám,že mám asi všechny nemoci co existují,když jsem to našla na netu tak u všeho mám příčiny co tam popisují,no člověk by se z toho zbláznil opravdu.Doktor mi dělal nedávno preventivní prohlídku a říkal,že mám všechny odběry v pořádku no tak mě to aspoň uklidnilo.Taky jsem byla před rokem u léčitele už jsem si opravdu nevěděla rady,ale ten byl něco jako tady dědek!Řekl mi,že mám vážné problémy se štítnou žlázou a at si hned jdu k lékaři no byla jsem celá hotová a zaplatila mu 400Kč za tuto informaci a ,že mi pošle nějaké přírodní léčiva celkem to mělo stát 2000Kč.No tak jsem hned hnala k obvodnímu a ten mi vzal krev a poslal na sono,tam mi našli dva malé uzlíky a doktorka mi řekla,že tohle nic není,že to má každej druhej,že mám vše v pořádku,tak mi léčitel pěkně kecala a ani jsem si tu jeho medicínu nevzala,když přišla dobírkou a ani jsem tam už nejela.Hledala jsem opravd pomoc kde jsem mohla,ale toho léčitele tedy sponzorovat nebudu za lži.Někdy se mi stane,že mě brní obě ruce a vůbec to nepřestává a je to opravdu nepříjemný.
myška, 23.05.2012 18:48:43, IP: ***.***.200.142, #163126
To mrazení mívám,zrovna v neděli se mi manža smál,když jsem měla kratasy,že vypadám jak oškubaná husa.Je to těžký,zvlášt když je člověk doma sám,se neobírat sám sebou.Na tu roztrouš.sklerozu jsem byla taky na vyšetření,na magnet.rezonanci.vše ok.Moje maminka ji má,tak mě pro jistotu poslali,tuhly mi ruce,nohy,do toho jsem měla blbé migrény,při nich jsem neviděla na oko.Jak to tak píšu,je to katastrofa,jsem jako 80letá babka.Pořád něco,a mozek si určitě ještě něco vymyslí.
Jarczek, 23.05.2012 18:55:24, IP: ***.***.78.26, #163128
Jo lečitele to je kapitola stejna jak dědek..vetsinou je jejich diagnoza zablokovany ledviny no to je jedno...jinak dnes je asi fakt spatnej tlak protoze jsem se citil mizerne celej den...jsem narvanej lexaurinem a uz se nemuzu dockat nez zacnou pusobit ty AD jinak uz nevim...takovy tlaky co me dnes šly do hlavy to jsem zase dlouho neměl...včera nez jsem usnul jsem to mel taky takovej tlak do hlavy no hruza...jak jsem se otocil tak to preslo tak doufam ze dnes nic nebude a zaspim normalne...zitra uvidime jak bude
Jarczek, 23.05.2012 19:01:55, IP: ***.***.78.26, #163129
Myška:a jak to teda máš ted beres AD??..mas ataky ??..mas tyhle veci s tou husinou jako z te psychiky??.na MR jsem nemel nic takze si myslim ze RS urcite nemam.Ted mě mravenči v té noze a mám navaly do hlavy.všechno muzou bejt klidne ty AD ktery beru teprve 12 dni ale zacinam se do toho zase ponorovat a to fakt nechci...
Jana, 23.05.2012 19:24:16, IP: ***.***.21.1, #163130
No migrény ty už ani neřeším,to už jsem si vytrpěla opravdu v životě dost.A když mě to chytlo tak mě musel manžel odvézt do nemocnice na kapačku,jinak bych se asi zbláznila.Vůbec jsem neviděla,zvracela jsem no příšerný a syn 17let to má po mě už ho to taky chytlo a bere léky a já to mám po mámě no opravdu jen pěkné věci máme.Mě na to obvodní doktor nechal udělat speciální léky,který mi dělali přímo v lékárně a musím říct,že opravdu pomáhají.Ale raději o tom ani nemluvit,protože jak dostanu záchvat tak nikdo nesmí ani promluvit,stahnu hlavu šátkem a do postele pokud je někdo doma musí hlídat mám totiž 4dětičky a ty mi tedy dávají kapky.Ještě,že jsem na mateřský v práci bych se asi zhroutila.
myška, 23.05.2012 19:26:55, IP: ***.***.200.142, #163131
Tu Olwexii beru 2měsíce po 1tabletě večer,Těžko říct jestli ta husina je z léku nebo psychiky.Před léčbou jsem to neměla.Bereš to strašně krátce.Před těma 2měsíci jsem tu taky psala,byla jsem zoufalá,bylo mi zle,a holky co už byly dál v léčbě mi právě psaly že to chce minimálně 3-4týdny než lék sedne.Chodila jsem sem a psala o potížích,a vždy mě povzbudily.Už jsem chtěla s těmi léky seknout.Jenže co dál.Asi bych z toho bušení dostala infarkt.Měly pravdu,je líp.Dnes ráno mi tuhly ruce,pro mě příznak úzkosti.snažím se na to nemyslet,nakonec jsem se dala do žehlení,i když to nenávidím.Někdy se přistihnu jak zase myslím na blbosti,tak mnou projede úzkost.Není to lehké přeprogramovat mozek,jen na pozitivní myšlenky.To by mi ho asi musely vymít.
Jarczek, 23.05.2012 19:49:50, IP: ***.***.78.26, #163132
Aha takze beres taky Olwexii moje doktorka rikala ze je to novinka a velice dobry lek ze nemam mit strach.Tak jsi me trochu uklidnila ten začatek je šilenej a kdyz vim ze jsi to mela stejny tak budu v pohode a nebudu to tak resit.4.cervna nastupuju na tu terapii tak do te doby to musim vydrzet protoze tam mi aspon bude k dispozici lekar kterej mi muze rict ano tohle je tohle a je to k vulu tomu a tomu...takže mozek bych potreboval taky vymenit...Proste porad potrebuju nachazet vysvetleni na vsechny stavy co se mi deji...je to na prd..
Dědek, 24.05.2012 7:33:07, IP: ***.***.209.253, #163141
Jana: máte clamydie celá rodina, nějaký AD nejsou k ničemu, dají se použít ATB a bylinky od Naděje, někomu PP vyhovuje protože na ni dostane důchod, ale to je kažého věc
miki, 24.05.2012 9:47:09, IP: ***.***.126.120, #163143
Já si myslím,že doktoři sami neví co nám vlastně je a tak se všechno háže na psychiku.Nakonec se zjistí,že Vám bylo úplně něco jiného.
Mám 3 kamarády: u dvou byly zjištěny nádory v hlavě / jeden zhoubný / a třetí měl vadnou srdeční chlopeň.
Zvláštní je,že všichni máme úplně stejné problémy připominající PP.Ve svých 53 letech jsem údajně pro chronickou PP skoro 2 roky na ID.
Až nás jednou na pitevním stole otevřou,tak se ukáže jiná příčina,tomu věřte.
myška, 24.05.2012 10:11:00, IP: ***.***.200.142, #163145
Miky,myslím že máte v něčem pravdu,když se nic nezjistí,skončíte u psychiatra.Obyčejný člověk by musel mít moc dobrého známého doktora aby měl dostupné všechny pořádné vyšetření.Já mám taky vadnou srdeční chlopen,chodím na kontroly,ale mé problémy s chlopní prý nesouvisí.Takže nic jiného nezbývá,než bojovat jak to jde.Ještě by mě zajímalo,jak to že máte na pp ID,to nemyslím ve zlém.Má dr.mi tvrdí,že se to vyléčí,jen dát tomu čas.Je pravdou,že mi asi řekne to,co chci v podstatě od ní slyšet.Viděla jsem dokument o 3 ženách s PP,a pořád věřím že jednou léky nebudu potřebovat,zvládly to ony,tak já taky.Když se tak nad tím zamyslím,nikdo mi nevzal ani krev,na vyloučení nějakého jiného problému,v srdci to není,šup k psychiatrovi.
myška, 24.05.2012 10:19:13, IP: ***.***.200.142, #163146
Jani,ty migrény naštěstí ustaly.Máš 4 děti,klobouk dolú.Já mám 1bohužel,o druhé jsme přišly,a další už mít nemúžu.Neumím si představit fungovat ve stavech co jsem měla při tolika dětech.Na druhou stranu,možná bych ty stavy neměla,nebyl by čas myslet na své broblémy.Když jsem dostala v práci první ataku migrény,přestala vidět na oko,úplně jsem zpanikařila že mám mrtvičku.Do té doby jsem nic o migréně nevěděla,tak jako do února letošního roku oPP.
miki, 24.05.2012 10:54:20, IP: ***.***.255.72, #163150
Myško,
já něčím čemu se říká,že je PP trpím přibližmě 13 roků z toho 10 let jsem chodil do práce.Jednoho dne se stav velmi zhoršil a téměř rok jsem proležel.Po roce mě oznámili,že už nemám nárok na nemocenskou a proto jsem požádal o ID.
Jenže zmiňovaných 10 roků byl boj o život,mnohokrát v nemocnicích,vyšetření od ekg..echa srdce...přes Holtery,zátěžové testy,nesčetně krát na pohotovosti...atd. takže k žádosti na ID jsem přikládal cca, 2 šanony lékařských zpráv.Ve špitále jsem byl skoro jako doma.Poslední zpráva pro komisi byla z psychyatrie - chronický stav PP.
Nevím kde jsem k tomu přišel,vůbec nechápu.
Taky se léčím s komorovými extrasystoly,ale největší paseku mě dělá moje přecitlivělost na počasí.Myslím,že tohle je ten největší problém,který ve mě je.Při klimatických změnách mě cosi přikurtuje k posteli .. je mě zle,doslova kolabuji,mívám teploty,lítá tlak krve...jestli je tohle PP..no prý je... :-(
        Předchozí   1 .. 440441442443444445446 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.