Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 22.05.2012 16:12:59, IP: ***.***.78.26, #163055
JANA: je to Dědek a to je vžy chlamydie...jeho jediná diagnóza na všech diskusí světa...nedělá nic jineho než celej den sedi na netu a piše jednu vetu o chlamydiiich..:D:D:D:D:D:D
Jarczek, 22.05.2012 16:14:14, IP: ***.***.78.26, #163056
Dědku dělaš ty i neco jineho??...nebo jsi v nejakem invalidnim duchodě a žiješ jen na internetu???
Jana, 22.05.2012 18:03:52, IP: ***.***.21.1, #163060
Jarczku,já dědka znám už z minula je tady už tak dlouho a už mi to psal mnohokrát:-)ted mě to asoň trochu rozesmálo,že se zase ozval,ale mě dělali na tu chlamydii testy a všechno mám dobrý,takže dědek se opravdu plete.Vůbec nechápu jak ho to může bavit,ale každý má nějakou zábavu:-)No hned zítra zavolám psychiatričce a řeknu ji to co se děje a budu doufat,ted jsi mě trochu popostrčil a děkuji,protože já se bojím už doma něco říct i když mi je nejhůř.Manžel totiž už toho má plné zuby a když řeknu,že mi je špatně tak mi řekne jestli je něco nového?A s tím hledáním po netu to máš taky pravdu,jsem jako pitomá a hned všechno hledám a pak mám z toho nervy a tím se mi vše zhoršuje.Akorát se bojím toho jestli nemám nějakou závislost na tom neurolu,když ho beru už tak dlouho a skoro každý den.
Jana, 22.05.2012 18:16:08, IP: ***.***.21.1, #163061
není náhodou dědek zakladatelem téhle diskuse:-)
hansanela, 22.05.2012 18:57:52, IP: ***.***.237.254, #163063
Děkuji Vám za příběhy,které tu píšete,je to ode mne nepěkné,ale trochu jsem ráda,že v tom nejsem sama.Tohle Vaše povídání mne tak trochu dobíjí baterky,když se hlásí změna počasí tak jsou ty záchvaty úzkosti trošku silnější,ale to je prý normální.Mohla bych se Vás zeptat kolik let je Janičce a kolik Jarcekovi.
myška, 22.05.2012 19:05:51, IP: ***.***.200.142, #163064
Jano,divím se,že ti dr.nechá brát 2roky neurol.Je to návykový lék.Podle toho co píšeš bych vyměnila psychiatra.Není možný aby ti to schvaloval.Já beru AD2měsíce,na začátku jsem musela přibírat Lexaurin,asi 10dnú,a co jdu na kontrolu se mě psych.ptá jestli jsem si potřebovala vzít Lexe.Hlídá to.Naprosto tvé obavy chápu.Mě první AD vyvolávaly šílené stavy,noci jsem prochodila,no hnus.Pak mi je vyměnila,a ty celkem sedly.Taky by pomohla psychoterapie.
hansanela, 22.05.2012 19:19:26, IP: ***.***.237.254, #163065
Já tedy musím souhlasit s Myškou,že psychoterapie je asi nejlepší řešení.Moje psycholožka se hrozila,když jsem jí říkala,že beru Lexaurin při potížích.Opravdu jsem jí vděčná za to léčení co mi nabídla.Má kamarádka trpí problémem,nevím jak se to jmenuje,ale prý ztrácí rovnováhu v uchu,také hrozná věc.Doktorka jí doporučila aby se těšila třeba na nějaký film v televizi,nebo se má soustředit na skládání ponožek,prostě se zabavit a hlavně se na něco stále těšit.Já vím ono to někdy nejde,ale zkus něco podobného.
Jarczek, 22.05.2012 19:22:23, IP: ***.***.78.26, #163066
Jo tyhle diskuse jsou moc dobre človek se v mnoha pribezich najde a je mu trošku lip na dušicce a do je dulezite...taky si myslim ze doktor kterej necha brat 2 roky neurol by mel odevzdat diplom protoze to neni lek to jen odstrani zachvat ale AD minimalizuji ty ataky a doplnuji serotonin a nonadrenalin to vam zadnej neurol neda.Takze az budes Jani vysazovat neurol tak strasne pomalu a po domluve s novym psychiatrem protoze na nem bude uz nejspis docela velka zavislost a nemuselo by ti to udelat dobre.tim te nechci strasit jen to novemu lekari urcite rekni.no a k tomu veku je mi 28 let..:D..Myška:máš to stejne jak ja beru 12 dni AD a k tomu lexaurin ale uz to omezuju da se rict ze si davam jen rano pulku pak pres den čtvrtku a vecer pulku na spani a uz ho ani kolikrat nemusim vzit takze si myslim ze mi ty prasky sedly protoze jinak by me bylo urcite zle...tak ted musim pockat jeste tyden dva nez to najede do plna...a co ty Myško ty už jsi v pohodě???
Jirka , 22.05.2012 19:34:25, IP: ***.***.215.85, #163067
Ahoj .. S myškou souhlasím aby si změnila psychiatra .. Ja když jsem šel poprví k psychiatrovi tak se mě pomalu nezeptal ani co mi je dal mi prašky a to bylo vše jediny co řekl až vam dojdou tak si přidťe .. Takže s mojí strany absolutní nedůvěra tak jsem se v tom placal dál ale pak už mi to nedalo objednal jsem se jinde uplně jinej přístup paní doktorka mi všechno vysvětlila jak co funguje proč se to tak děje nechala mi udělat rozbor na štítnou žlázu a taky mě obědnala na terapii ... No docela jsem koukal v ordinaci jsem byl asi hodinu a pul a když jsem šel poprvís problemem tak jsem stal jen mezi futrama a vubec jsem nevěděl o co jde ... Takže chci říc jen že přístup lékaře je taky duležitý
myška, 22.05.2012 19:35:17, IP: ***.***.200.142, #163068
Je to určitě lepší.Po ztrátě zaměstnání v listopad.jsem začala sem tam mít šílené bušení srdce,a špatně se mi dýchalo.Přicházelo to pomalu,vúbec jsem netušila že mi začíná velký problém.Ale až v únoru jsem si to připustila,když sem měla šílené bušení u rodičú.Myslela jsem že mám infarkt.Ustála jsem to,a na druhý den následoval obvodák.Hned jsem šla na vyšetření srdce,a samo že se nic nenašlo,naštěstí.Skončila jsem tedy se sebezapřením u psychiatra.Tímto románem chci říct že jsem ok,ale občas to motání hlavy mám taky.Ale mám taky dost nízký tlak,tak to připisuji tomu.Vlastně,když jdu na gynek.prohlídku se srdce ještě rozbuší,ale jde to.(hi,hi).mě je 36.
Jirka , 22.05.2012 19:39:59, IP: ***.***.215.85, #163070
Ha koukám že tu jsem nejmladší :D
jarczek, 22.05.2012 19:41:40, IP: ***.***.78.26, #163071
Ha a kolik ti je???...:D
Jirka, 22.05.2012 19:44:57, IP: ***.***.215.85, #163072
23 .. Jarczek máš fb ? Dobře se s tebou kecá a aspon někdo kdo tohle chápe a mužu s ním kecat o tom :D
Jarczek, 22.05.2012 19:47:53, IP: ***.***.78.26, #163073
Jaroslav Jarczek Frank
Jirka , 22.05.2012 19:52:01, IP: ***.***.215.85, #163074
to si neměl dělat ja sem ti chtěl říc že sem vytvořil email že by si mi tam napsal kdo jsi :D ... Tet tě akorad budou otravovat lidi co tu nemaj co dělat
        Předchozí   1 .. 438439440441442443444 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.