Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 22.05.2012 19:53:40, IP: ***.***.78.26, #163075
ted jsem to chtel smazat a taky jsem si to uvedomil...
Jirka , 22.05.2012 19:55:00, IP: ***.***.215.85, #163076
No nějak to bude muset jít
jarczek, 22.05.2012 19:55:26, IP: ***.***.78.26, #163077
ale v poho to se strati...neřešim....
Dědek, 23.05.2012 7:44:26, IP: ***.***.209.253, #163094
Jana: mě to nebaví, ale nemůžu se koukat na ty blbý kecy, doktoři jsou volové ,píšou výsledky negativní, protože to neumí léčit, každej to musí poznat na vlastní kůži, mě na tom nezáleží, protože jsem starej a brzo mě to zabije
Jarczek, 23.05.2012 9:00:33, IP: ***.***.78.26, #163097
Tak už na ty blbý kecy nekoukej a táhni do pr...už jsi trapnej a nikdo tě stejně neřeší...nepřeju ti nic špatnýho ale aby jsis jednou nevzpomněl co jsi tady předváděl až ti bude ouvej...měl by jsi se zamyslet jestli ma tohle nějakej přinos pro tvuj zřejmě ubohy život protoze evidentne si tady léčiš svoje komplexi...
Jana, 23.05.2012 9:08:10, IP: ***.***.21.1, #163098
No tak dědku ty jsi mě tedy povzbudil,fakt dobrý takhle po ránu!Kdybych měla opravdu všemu věřit tak se asi opravdu zblázním.Ale neberu to vážně,protože tady je spousta lidí s tímto problémem a na tohle se neumírá.Raději už nic nepiš tohle opravdu lidi číst nepotřebují,tady chtějí lidi povzbudit a né se zbláznit:-(:-(
Jarczek, 23.05.2012 9:09:23, IP: ***.***.78.26, #163099
Jana:ten neurol bych si jeste jedno baleni urcite nechal napsat aspon pro tvuj klid vis jak vysadit ho ted uplne nevim no...kazdopadne s psychiatrem se poradit jakym zpusobem to zacit vysazovat.a s tou terapii to musiš nejak vyřesit nerikej mi ze tam nikde nemate nemocnici s nejakym psychiatrickym oddelenim nebo proste musiš jet dál nekde do vetsiho mesta.Mozna ti staci jen navstevovat psychologa ale podle toho jak pises ze ti je zle docela casto tak nevim jestli ti navsteva jednou za dva tri tydny bude stacit...me to teda nestacilo proto jedu do lecebny...
myška, 23.05.2012 13:39:58, IP: ***.***.200.142, #163106
Je fakt,že já tan Lexaurin nosím u sebe v peněžence.Neberu ho,ale ta jistota co kdyby?Stačí 1 tabletka.Jarczeku,obdivuji tě,že jdeš do léčebny.Já se toho bála nejvíc.A mám malé dítě,tak je to pro mě nemyslitelné.Já taky nejsem ráda doma sama.Protože jsem nezaměstnaná,nevyhnu se tomu.Jak přijde dcera ze školy,manžel z práce,je to lepší.Ono není čas myslet na blbosti.Taky mi dělá společníka domácí králík,tomu se zase nechce komunikovat.
Jarczek, 23.05.2012 14:03:03, IP: ***.***.78.26, #163107
Jo mam tu taky němou tvář kocoura:D...no j deti nemám takže me nic nebrani jen se toho taky bojim toho odloučeni od domova i kdyz na weekend se jezdi domu takze je to takovej tábor přes týden a aspoň nebudu sam doma.Mlada je vedouci cestovky takže je vytizena pres celej den tak mam spousty casu tady lezet a zabyvat se hovinkama..:D...ted jsem byl na prochazce kterou mam narizenou od pani primarky a v pulce jsem dostal silnou ataku sice trvala jen nekolik sekund pak jsem to rychle rozchodil ale proste me to zase nastvalo ze zatim je ten stav porad stejnej...za chvilku se chystam udelat stejny kolečko a postavit se tomu..!!!!!!..kazdopadne pulka lexaurinu ve me zahučela radsi..protoze od rana mi bylo nejak divne...
myška, 23.05.2012 14:22:32, IP: ***.***.200.142, #163108
Já na začátku léčby,asi tak 14dní nevylezla vúbec z baráku,vše zajištoval manža.Pak už mě začal tahat ven,na malé procházky,taky mě začal strkat abych šla do obchodu.Z práce mě počkal u obchodu,spolu jsme nakoupily a šli.Sama bych nešla v žádném případě.Že se to začalo lepšit se poznalo,když jsem šla konečně sama nakoupit.Určitě se mu taky ulevilo,nerad nakupuje,Nic samozřejmě neřekl,je mi velkou oporou,určitě to pro něho ze začátku nebylo taky lehké,když mě viděl jenom ležet,nebo brečet.Jsi dobrý i tak,že jdeš sám.Nejhorší bylo před dcerou dělat že jsem pořád matka v pohodě.Když sem si lehla,svedla jsem to na bolesti zad.V rodině nemá nikdo tušení,že se léčím.Mám strach,že díky předsudkúm by mě považovaly za blázna.Ikdyž vím,že švagr bere taky AD,a je to chytrý inženýr.
jarczek, 23.05.2012 14:34:40, IP: ***.***.78.26, #163109
Taky jsem to dlouho tajil a vedela o tom jen pritelkyne ktera ted vse zarizuje a je mi oporou.Rodina vi ze jsem pred par roky mel nejaky problemy ale uz si mysli ze to mam za sebou..ted jsem to rekl jen tatovi protoze jsme byli na oslave mojich narozenin a on do me cpal jidlo zrovna kdyz me bylo dosti uzko a to znas ze do sebe nedostanes nic tak jsem se dosti vytocil a na plnou hubu jsem mu rekl jak se situaace ma..tak byl trochu vykulenej ale pochopil to a podporuje me.je to zaroven i muj šéf v praci takze nastesti se nemusim stresovat s praci....
Jarczek, 23.05.2012 14:40:29, IP: ***.***.78.26, #163110
Jinak šel jsem znova to kolečko ale obrácene a už jsem to dal docela v pohode...jen jsem tim lexaurinem takovej omamenej...docela sranda slunicko sviti a jsem jak po jednom pivku..:D:D...a dokonce jsem vlezl i do malyho obchodu protoze kocourovi dosli granule...no mel jsem opet stesti fronta skoro zadna ale pani predemnou si chtela strasne povidat s pokladni...no na me sli uz navaly nastesti se to hnulo a vypadl jsem...ale i tak jsem dobrej ze jsem to sel znova...:D:D
hansanela, 23.05.2012 15:50:46, IP: ***.***.237.254, #163113
Já bych s Vámi také ráda diskutovala,ale bohužel do práce vstávám jeden týden 5.00 a druhý týden ve4.00,tak nevydržím tak dlouho u počítače.Je mi 40 let.
Jarczek, 23.05.2012 16:11:38, IP: ***.***.78.26, #163114
Tak diskutuj kdy ti to vyhovuje...neni problem ne???...
Jarczek, 23.05.2012 16:16:19, IP: ***.***.78.26, #163115
Zeptám se.Mám ted takovy stavy že mi po tele projizdi pocit a stavi mi to chlupy jako takovej mraz po zadech ale jede to pres ruky treba do noh a mam husinu...nechapu prisuzuju to tem AD ktery treba muzou tohle delat ale nemate to nekdo????
        Předchozí   1 .. 439440441442443444445 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.