Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

myška, 27.05.2012 19:14:16, IP: ***.***.200.142, #163339
Já taky po obědě nerada spím,než se pak vzpamatuju,jsem jak poblbaná.Dřív mi to problém nedělalo.Asi ta PP.Jenže když se usne,tak co už,a jak píšeš,aspon sis předespal.Ještě že máme ty němé tváře,které nám dělají v samotě společnost.Mám strašně ráda psy.Za mého dětsví ždycky jsme doma měly,ale na vesnici.Co jem se vdala do města,ještě k tomu bydlíme v bytě,to nejde.
Jarczek, 27.05.2012 19:58:34, IP: ***.***.78.26, #163340
Taky bydlim v panelove kralikarne takze jedina volba byla kocka...a to vlastne jeste neplanovane kdy nekdo vyhodil takovy polokote no a motalo se mi kolem auta tak jsem ho vzal domu ze mu dam jen nazrat a pak ho zase pustime..no a uz ho mame pres rok...je to mazel i kdyz teda nekdy me dokaze pekne posekat protoze se mnou bojuje jako kocour..mlade nic nedela ale jak ma naladu tak mi jde po nohach...a jak pises driv mi taky nedelalo problemy si odpoledne zdrimnout a co mam PP tak mi trva dvakrat tolik nez se z toho dostanu...vem si ted jsem byl v obchode uz jsem tak hodinu a pul vzhuru a porad to citim jak mi neni nic moc...to je tak otravna porucha tohle ze uz me to fakt nebavi...clovek si nemuze ani zdrimnout pritom telo si to žáda kdyz unavene usne...asi ta PP...tak jdu si delat večeři
Jana, 27.05.2012 20:16:44, IP: ***.***.21.1, #163341
Tak dnes pro změnu mám žlučníkový záchvat,paráda.kňučím tady jako pes,vzala jsem si algifen.kapky a nic moc:-(
Jarczek, 27.05.2012 21:19:07, IP: ***.***.78.26, #163343
Jakoby toho nebylo malo co???....
Jarczek, 27.05.2012 21:19:52, IP: ***.***.78.26, #163344
Jakoby toho nebylo malo co???....
miki, 27.05.2012 23:05:56, IP: ***.***.113.235, #163352
Já teda dneska celkem v pohodě.Ne,že bych byl úplně v lati,ale kdyby všechny další dny mého života byly takové vydržel bych tady ještě 200 let. :-)
Jarczek, 27.05.2012 23:16:41, IP: ***.***.78.26, #163353
Tak aspon jeden mel pohodovej den...velka gratulace a snad ti to vydrží chlape..:D:D
Jana, 28.05.2012 9:59:52, IP: ***.***.21.1, #163359
Tak včera jsem byla bez neurolu:-)já měla rodost,ale pak ten žlučník a už bylo po náladě,přestalo mě to až kolem půlnoci.Byl to opravdu fajn večer.No dneska jsem ráno vstala a už jsem cítila jak se trochu klepu.Zatím jsem si prášek nebrala,ale jak píšete o tom spaní ve dne tak to mám to samé.Bylo mi to ze začátku divný,že když na chvíli usnu proč pak sem úplně mimo a někdy ani nevím kde sem a mám hroznou náladu a celá zmatená.Je to hnusný pocit a trvá to někdy hodně dlouho,proto se snažím raději přes den neusnout i,když to bylo třeba na dvacet minut.Taky se u nás hodně ochladilo a prší a je to pro mě lepší než ty tepla.Tak jdu zase něco dělat,musím se zabavit prací,pak nemám čas myslet na blbosti:-)
Jarczek, 28.05.2012 10:19:14, IP: ***.***.78.26, #163360
Tak vodim ze s tim spanim to opravdu bude tou psychikou...proste mame ty mozky tak unaveny tim jak je denne zamestnavame a potom trva nez se proste rozbehne a zacne fungovat aspon tak si to myslim ja ze proste ten mozek opravdu jede na plno.snazim se taky nespat ale vcera jsem se fakt utahal pak ta vana no a bylo po me...ale dve hodiny jsem citil jak jsem zmatenej a citil jsem ze jsem spal...no mlada prijela v jednu v noci z letiste a tak jsem se spat pozde a dnes bych spal aspon do obeda jenze si beru AD tak 8 max v 9 no a cetl jsem ze by se to melo dodrzovat tak jsem musel ted v deset vztat rychle neco pojest a uz mam AD v sobe a asi pujdu jeste zalehnout...tak se mejte a piste jak to zvladate...
myška, 28.05.2012 11:30:04, IP: ***.***.200.142, #163361
Já dnes celkem dobrý.Už jsem oběhla město,udělala tvarohový dort,přijde odpoledne návštěva,tak si smlsnou,dovezou domácí vajíčka.Právě začalo pršet.Konečně.Já beru AD večer.Ještě s tím králíkem.My ho máme jako kompromis s dcerou,taky chtěla kočku,ale kočka se dostane všude.Králík ideál,zavřu do klece a hotovo.Máme ho puštěného dost často,takže si pobíhá po bytě.Musím ho jen hlídat,je to přece jen hlodavec.Poprvním puštění rozkousal u počítače drátky k reprobednám.Už jsme s ním byly i na dovolené v Jeseníkách,s celou klecí,nebylo hlídání.
miki, 28.05.2012 12:51:51, IP: ***.***.148.25, #163362
ahoj všichni
zatím se držím i když u nás zataženo,hřmí a spadlo 16 kapek,taky jsem vymydlil a vysál Baváčka ( už to potřeboval
Jarczek, 28.05.2012 12:56:40, IP: ***.***.78.26, #163363
Tady taky prši a dnes mi je spiš hůř jak lip takze nevim asi jsem málo spal tak dnes se asi budu válet...auto jsem umyl a vysal v sobotu a pak jsem se vydal chytrak na motokros kde se prasilo az hruza takze vsechno na dve veci ale tak vysaty mam tak aspon vnitrek...jinak za tyden na stupuju do té psychicke ozdravovny tak začinam bejt trochu nervozní...:D:D
Denisa, 28.05.2012 18:23:51, IP: ***.***.139.83, #163377
Ahoj vsichni mam ten samy problem :( zacalo mi to nekdy v 18 letech ze stresu pak se to na nejaky cas ztratilo a byla jsem naprosto v pohode. No a ted uz asi 2 mesice trpim zas jak pes! Sileny tlak do hlavy, zavrate, dela se mi na omdleni a busi mi srdce. Kolikrat se mi stane ze se v noci vzbudim s takovou aritmii ze mam pocit ze umru. Kdyz se snazim ulkidnit vrazi se mi to do hlavy a mam zas ten priserny tlak.. nevim co mam delat :( nechci se cpat prasky.. hrozne moc bych si prala aby me to zmizelo.. Ma nekdo nejakou radu?
Marcela, 28.05.2012 18:43:14, IP: ***.***.96.88, #163379
Ahoj lidičky,tak jsem tady už skoro dva roky nebyla,nechtěla jsem si to připomínat a bylo mi v celku dobře.Ted v sobotu se mi to ale vrátilo v plné kráse a to beru prášky pořád stejnou dávku,asi to je doživotně.Bála jsem se zase vyjít i ven a nemohla sem se ani napít,nešlo mi vůbec ovládat tělo.:-(
Jarczek, 28.05.2012 20:56:22, IP: ***.***.78.26, #163381
čaute baby..:D...to me mrzi ze jste byli v pohode a uz zase se mrška o vás pokouší ale zvladnete to kdyz uz jste to jednou preprali tak to dáte zase...kazdopadne ja jsem taky pripad ktery chtel bojovat sam bez prasku...slo mi to 4 roky a pak stejne prisla nemocnice kolaps a chca necha jsem ted poprve na AD...pretrpel jsem ty začátky a ted cekam kdy to najede a budu moc plnej sily zabojovat a tu mrchu odstranit ze zivota...nebude me to v 28 letech omezovat zivot kdy si mam uzivat a ne resit nejaky Poruchy...kazdopadne radim prášky co nejdříve a terapie jinak to nedáte...Tocila se mi porad hlava tlaky do hlavy jak pumpickou nafoukana blbe jsem videl nejdel jsem nespal takze stejny problemy co vetsina...ted uz se mi hlava skoro netoci jen rana jsou nejhorší...tak bojujte
        Předchozí   1 .. 446447448449450451452 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.