Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

myška, 19.04.2012 11:51:20, IP: ***.***.200.142, #161463
Luci,je mi 36let.
myška, 19.04.2012 11:57:43, IP: ***.***.200.142, #161464
Pokračování,jak ty se dlouho léčíš?Já 5týdnú,už nemám to bušení,i dýchání se zpravilo,ale není to ještě ono.Pálení v končetinách.Ale v klidu vyčkávám,snad se to zpraví časem.
myška, 20.04.2012 13:02:15, IP: ***.***.200.142, #161477
Zdravím všechny spolubojovníky.Včera jsem tu psala že je mi lépe,to jsem netušila,že dnes od rána na mě skočí příšerná úzkost.Od rána s tím bojuju,netuším proč?Tímto jsem se dostala zpátky do zoufalého stavu.Léky přece beru,celkem už dlouho.Nerozumím tomu.Naštěstí přijde dcera ze školy,a to mě donutilo se dát dohromady,aby si nedělala starosti.Jinak bych ležela do večera,a zoufala si ,litovala se.Snažím se to zvládnout bez Lexaur.No uvidím,jak bude do večera.Je to jak na houpačce.
lucka, 20.04.2012 22:28:48, IP: ***.***.184.135, #161493
myško to je mi líto, že se ti udělalo zase blbě :( ale máš pravdu je to jako na houpačce taky beru 5 týdnů mám tu nejmenší dávku....nevím no zezačátku jsem byla šíleně ospalá, to už přešlo a bolel mě žaludek...ted nic nepocituji. Ale nevím no....musím si udělat čas a písnout více
Nika, 21.04.2012 22:34:57, IP: ***.***.83.8, #161507
Dobrý den, tak já se bohužel musím také připojit do diskuze na toto téma. PP jsem prodelala pred peti lety, po cca trech letech jsem skoncila s AD a vše bylo ok..bohužel se mi PP zase vratila...za týden se mi zmenil zase uplne zivot a vim, ze navrat do normalu bude trvat dlouho..opet jsem se objednala k doktorovi, bohužel jsem ale zjistila, ze to do jeho volneho terminu, ktery je za tri tydny nemuzu prezit (i kdyz vim, ze i pak se stav stejne hned nezlepši), takze musim najit nejakeho dr., ktery bude mit cas mnohem driv..jeste pred dvema tydny jsem zadne priznaky ani necitila..behem jednoho tydne vse vygradovalo tak..ze ted nevim..jak mam v pondeli dojit do prace...nejde o to, ze bych ataky dostavlaa narazove a nejake hodne intenzivni, ale projevuje se to u me ve forme, kdy se musim soustredit na kazdy krok.mam pocit, ze nedojdu ani na autobusovou zastavku..ze se mi motaji nohy..ze omdlim.., pak jsem z toho silene unavena..vubec nevim..jak to do doby nez prasky zaberou s temito pocity prezit..nemel byste nekdo nejakou radu, která by alespon trošku pomohla ač to zní šíleně "dojít do práce a zpátky sám?"
zdena, 22.04.2012 9:23:50, IP: ***.***.178.50, #161512
tak jsem rada ze jsem narazila na tuto stranku uz si opravdu nevim rady trpim uzkostivimi stavy uz od svych 23 let dnes je mi 37 let a porad se z toho kruhu nemohu dosta za den mam dve ataky a to hlavne vecer je to pro me i to horsi nebo jsem v anglii a tu neurol nemaji tak budu muset ject do cech si pro nej uz ta cesta k pomysleni mi dela hruzu ,ze se mi udela po ceste spatne ze na dalnici neni pomoc zdravotni hruza mivam vetsinou ataky vecer to vyskocim a bezim ven manze musi semnou ject do nemocnice tam zaparkujeme a cekam nez to prejde prosim vas mate take nejake tyto ataky pripadam si uz jak cvokar
Dědek, 22.04.2012 9:41:12, IP: ***.***.209.255, #161513
Zdena: napiš email
jajka, 24.04.2012 22:00:51, IP: ***.***.151.2, #161573
Liatris chtěla jsem se zeptat jestli jsi při té své očišťovací kůře normálně brala antidepresiva a jak to na tebe působilo??
Martin, 25.04.2012 13:35:55, IP: ***.***.86.51, #161581
Ahoj, rad bych se taky pridal do diskuze o panicke poruse. Ja mel panickou poruchu minuly rok a dokazal jsem se z ni dostat bez prasku. Mel jsem zachvaty behem rizeni, v praci hlavne po obede, pocity nevolnosti, spatne vnimaji prostoru atd. Dle cinske mediciny mozek a telo jsou 1 vec. Dle klasicke mediciny panicka porucha/uzkost vznika z mnoha fyzickych duvodu.
Tyto faktory muzou zpusobit panickou poruchu:

1. Stitna zlaza - je dobre si nechat udelat krevni testy, pripadne dodavat kelp, zinek, selen + b12

2. Vycerpani nadledvinek (adrenal fatigue) - velmi velmi bezne a lekari takrka nediagnostikovatelne. Na svetovych forech jsou tisice diskusi na toto tema.
Tady bych zacal !!! Adrenal fatigue se spousti stresem, tramatem, toxicitou organismu, nedostatkem spanku atd. Je to nemoc 21 stoleti... .

3. Hypoglycemie

4. Problemy s pateri. Tady to nastartovalo u me. Mel jsem vyhozeny hrudni obratel, ktery zpusoboval neustale problemy. Pater je nutne nechat si zkontrolovat. Idealne u chiropraktika vyuzivajici Dornovou metodu.

5. Disbalance mineralnich latek - idealni je udelat si vlasovou analyzu prvku a zacit doplnovat co chybi

6. Problem s jatry a ledvinami - prevazne toxicita jater, zvetsena jatra.
Martin, 25.04.2012 13:49:18, IP: ***.***.86.51, #161582
Jeste jsem zapomnel tyto faktory:

7. Disbakterioza - hlavne candida/kvasinka - jestli me nekdo tezke nadymani, bolest hlavy...

8. Disbalance medi/zinku - Velmi caste u zen. Med a zinek jsou parovy prvek a je nutne dodavat zinek. Protoze pokud je hodne medi, psychika je v haji... .

9. Toxicke kovy - opet napovi vlasova analyza.

Clovek do toho musi investovat trosku casu...
Dědek, 25.04.2012 14:21:40, IP: ***.***.209.255, #161583
a nakonec máte všichni chlamydiozu, o tom nikdo nic neví
Jar., 29.04.2012 21:47:07, IP: ***.***.172.125, #161655
Mám stejné pocity, bojím se brát léky, aby mi nebylo ještě hůř, takže si radši ubližuju tím, že to musím protrpět... Bála jsem se chodit ven, nových věcí, přestala jsem cestovat MHD, dostala jsem právě Citalec a začala mít ataky, do té doby jsem je neznala. Také mám malé dítě a další na cestě, teď beru první týden nové léky, protože se to na začátku těhotenství všechno vrátilo a zase se bojím jít i na procházku s malým, co kdyby se mi udělalo špatně. Dostala jsem Ansilan a také jsem ještě neměla odvahu si ho vzít....
Monika, 30.04.2012 9:47:04, IP: ***.***.221.237, #161658
Ahoj, jsem tu úplně poprvé a budu ráda za každý názor, radu, moc prosím. Musím si to tu trochu pročíst.
Trpím psychickými problémy hrozně moc dlouho, léčím se nato, ale nikdy jsem neměla takový strach z lidí, vyjít ven nebo jen do krámu. Když jsem byla minulý týden ve městě a každý nějak na mě koukal, tam mně bylo příšerně zle, zrychlil se mi dech, bušení, strach a musela jsem se schovat do soukromí někam na WC. Dnes jdu zase přes město, opět mám hrůzu. Zatím mi tato diagnóza nikdy nepatřila a nespadala bych do ni, co si myslíte, je možné, že za průběhu let s depresemi, OCD, myšlenkami na sebevraždu, sebepoškozováním se, tohlo mohlo vzniknout. A dodávám strašný strach, i když není třeba z čeho, nebo v neděli jsem nikde nebyla a bylo to stejné. Jsem od dětství introvert, ale takhle hrozné to mám asi půl roku cca. Děkuji předem za všechny reakce.
myška, 30.04.2012 17:10:49, IP: ***.***.200.142, #161679
U mě se to samé objevilo ze dne na den.Do té doby jsem netušila že nějaká taková porucha existuje.To šílené bušení srdce, problém s dýcháním.Strach jít ven,u rodičú jsem měla taky problém,i když vúbec nebyl dúvod.K lékaři jsem se rozhodla,když jsem díky tomu bušení nespala celou noc.Je to dobře popsané na čt.1.stačí napsat do vyhledávače Panikářky.Úplně to sedí.
helena, 01.05.2012 8:08:32, IP: ***.***.97.185, #161697
ahoj jsem tu nova,jak vse procitam tak pp take trpim.zrejme uz od detstvi.napriklad kdyz jsem mela jet k babicce do meste na prazniny,tak jen co rodice odjely jsem se bala,byla jsem u ni treba 3 dny a porad jsem krkala a nedalo se to zastavit,tim vse asi zacalo.bojim se nekam cestovat,stahne se mi hrdlo.opotim se atd.ted uz rok prozivam zivotni krizi.po 2 porodu po 6 tydnu jsem se vratila z obchodu,vyndavam nakup a zacala se mi motat hlava,nebyla jsem schopna se soustredit,jako kdybych se oddelovala od tela.po mesici jsem sla na psychiatrii,beru aurorix a na uzkosti oxozepan.navic u syna se zjistila svalova atrofie,ted je to 3 mesice co nas opustil broucek,odesel den pred svymi prevnimy narozeninami.a ja se v tom vsem ted placam.zacala jsem chodit do prace a je to trochu lepsi,asi toho na mne bylo za ten rok mnoho,ale porad si rikam,ze bude lepe.mate treba take stavy bezmocnosti,pocity prazdnoty,sucho v ustech a hlidate si jak polikate?nebo ze ty dny a zivot nikam nesmeruji a neni se nac tesit?ja uz to zazivat od toho porodu,pocity samoty,ze nemam kam jit,schovat se a citit se v bezpeci.vim,ze urcite veci patri i k tomu co jsem prozila,ale nektere ty stavy uz jsem si parkrat v zivote zazola i bez takove zivotni ztraty,kterou ted prochazim.,dekuji
        Předchozí   1 .. 426427428429430431432 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.