Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Vlaďka, 10.04.2012 14:27:19, IP: ***.***.19.236, #160986
Ahojky, doktorka na mě má čas až ve čtvrtek, tak pak dám vědět.
Jinak pořad panikářky jsem viděla asi před dvěma měsíci v tv a včera jsem ho doporučovala Sluníčku. Určitě to skoukněte, stačí dat do vyhledavače na seznamu PANIKÁŘKY a hned vám to tam vyskočí v archivu čt.páááá a držte se.
happyend :), 10.04.2012 22:52:12, IP: ***.***.199.211, #161003
Máš pravdu, marti. Pohyb a dobrá mysl, o tom to nejspíš je :) A uměle si udržovat veselou náladu...doporučuju knížky o léčivé moci podvědomí a držím všem pěsti!!!!
Dominik, 12.04.2012 23:00:14, IP: ***.***.120.26, #161069
Zdravím :) Potřeboval bych od poradit. ? Před 1rokem jsem si zlomil ruku cca za 14dní jsem od té zlomeniny chytil Embolii Plic. A pak jsem začal mít Náké psychické problémy. Špatné dýchání,bolení na hrudi,horečka,vnitřní třes hrůzostrašné myšlenky že umřu,že se zblázním atd.. Pokaždé jsem potřeboval i hned nemocnici když jsme dorazily na místo tak jsem byl zas v pořádku ale i přesto jsem stím byl na pohotovosti nejmín 20x vždy mě vzaly krev, naměřily EKG, udělaly Rentgen plic vše bylo vždy v naprostém pořádku. ( (Tet už se bez toho dokážu obejít ale problémy jsou furt stejné)). Po čase jsem se začal bát samoty nedokážu být nikde sám a když jsem tak furt hlídám své kamarády jestli jsou doma nebo v práci pokud není momentálně nikdo kdo by byl schopen mě odvést do nemocnice tak mě ihned naskočí tyto problémy Panika ? ? ?
To samé prožívám třeba na Diskotéce nebo u přítelkyně když momentálně není žádný odvoz tak se mě hned začne blbě dýchat,točit hlava,naskočí mě horečka,bolest hrudi a strašné myšlenky. Proto jsem úplně přestal jezdit za rodinou na různé akce které jsou o třeba 10/60km dál furt se prostě držím blízkosti svého bydliště a pokud překročím hranici tak nastávají opět problémy proto bych od vás potřeboval poradit od někoho kdo prožívá nebo prožíval to samé co stím a jak se to dá léčit ??
potřeboval bych se toho zbavit a začít se zas věnovat škole a naplno žít
Díky za Odpovědi…
Dědek, 13.04.2012 15:40:49, IP: ***.***.209.255, #161085
Dominik: napiš email
myška, 13.04.2012 15:43:12, IP: ***.***.200.142, #161086
Dominiku,to co popisuješ vypadá na úzkostnou panickou poruchu.a tvúj dr.to řeší jak?Říkal jsi mu o svých pocitech?Nejspíš by to chtělo psychiatra.Aspon se mu svěřit,a on ti poradí.Když nenašli nic fyzického,bude to ta psychika.Ta s náma dělá divy.Neodkládej to,čím dřív se začneš léčit,tím se to rychleji vyléčí,a přestane to obtěžovat tvúj život.Já se taky léčím na PP.Sise na jiné potíže,bušení srdce,a těžké dýchání,a strašné bolesti v e vrchní polovině zad.Držím palce,co nejdřív to začni řešit u toho psych.
myška, 13.04.2012 17:18:25, IP: ***.***.200.142, #161090
Já přišla před 5lety o mimi ve 12týdnu.Tyto stavy jsem neměla,jen Vás chci podpořit,vím jaké to je,časem to přebolí,i když už nikdy nezapomenu.Ty léky berete krátce,chce to čas,múže to trvat až 6týdnú než zaberou.Stím Neurolem,asi bych brala pravidelně,než pak šupnout 2naráz.Dr.Vám určitě napsal dávkování,jinak bych mu zavolala.Taky záleží jak dlouho už ho barete.Je to návykový,tak opatrně.Bude to dobrý,jen to chce čas.
,,,,, 13.04.2012 23:17:59, IP: ***.***.150.152, #161291
,,,,
Monika, 14.04.2012 13:11:38, IP: ***.***.106.201, #161316
Je mi líto, že jsi přišla o miminko, ale k těm pozitivním zprávám: Beru Trittico pět měsíců a teprve teď cítím, jak moc mi pomáhá. Spím po něm dobře, snížil se mi i tlak, takže jsem mohla vysadit prášky na vysoký tlak, na který jsem trpěla. Nelekej se, když píšu, že to trvalo pět měsíců, ono se to zlepšovalo postupně, už jsem s tím chtěla i seknout, ale teď na Trittico nedám dopustit. Vydrž, určitě zabere, chce to jen čas.
Choze_neprijel, 17.04.2012 18:47:39, IP: ***.***.76.222, #161407
Ahoj holky, už je to hezkých pár dní, co jsem tu psal naposledy, prášky už by měly pomalu začít zabírat. Tak jak vám je, hlavně tobě Vlaďko?
myška, 18.04.2012 11:12:48, IP: ***.***.200.142, #161417
Taky by mě zajímalo co je s Vladkou.Minulý čvrtek šla na kontrolu,a od té doby se neozvala,i když slibovala že dá vědět jak dopadla.Hrozila jí hospital.Já už beru léky 5týden,je to o něco lepší,zvládla jsem velké nákupní centrum,aniž by mi bušilo srdce,a návštěvu dr.taktéž bez problémú.Dřív jsem byla v čekárně na infarkt,musela jsem třeba odejít,a přijít později,no magor.Ale ještě to není úplně ok.Po malých krúčkách to snad přijde.CHoze,a ty bereš jak dlouho léky?Pozoruješ zlepšení?
liatris, 18.04.2012 14:12:37, IP: ***.***.69.196, #161425
AHOJ,ZDRAVÍM VŠECHNY.POPÍŠU VÁM SVOJE TRÁPENÍ A ÚSUDEK SI UDĚLEJTE SAMI.ZHRUBA PŘED 15 LETY MI BYLA DIAGNOSTIKOVÁNA PANICKÁ ATAKA.V NOCI JSEM NESPALA,MUSELA JSEM ROZSVĚCOVAT SVĚTLA,OTEVÍRAT OKNA,NEMOHLA DÝCHAT,STRACH,ÚZKOST,V TOM OKAMŽIKU MYŠLENKY NA SEBEVRAŽDU,PROSTĚ SE MI HROUTIL CELÝ SVĚT.BRALA JSEM SILNÉ LÉKY,ALE TY NEZABÍRALY,TAK MI DR STŘÍDAL JEDNY ZA DRUHÝMI.NAKONEC JEDNY ZABRALY A MŮJ STAV SE STABILIZOVAL A NĚJAKOU DOBU JSEM FUNGOVALA.BYLO MI DOBŘE A TAK JSEM SE S DR.DOMLUVILA,ŽE POSTUPNĚ LÉKY VYSADÍM.NEDALO TO DLOUHO NA SEBE ČEKAT-ZNOVU ATAKA A JEŠTĚ SILNĚJŠÍ A JEŠTĚ DELŠÍ-JEŠTĚ HORŠÍ STAVY A ČERNĚJŠÍ MYŠLENKY.LÉKY,PRAVIDELNÉ KONTROLY A KILA NAVRCH-TO NÁSLEDOVALO.JEŠTĚ,ŽE JSEM V TOM NEBYLA SAMA,MANŽEL BYL MOJE OPORA A JE STÁLE.TAK TO TRVALO ZASE NĚJAKÝ TEN ROČEK.JEDNOU JSEM SE NA NETU DOČETLA,ŽE POKUD JE ČLOVĚK UPLAKANÝ,DEPRESIVNÍ,NERVOZNÍ,MÁ MYŠLENKY NA SEBEVRAŽDU,JE MU DIAGNOSTIKOVÁNA PANICKÁ ATAKA A NEBO NĚJAKÉ JINÉ ,PSYCHIATRICKÉ ONEMOCNĚNÍ,TAK ZA TO MŮŽOU ČERVI.ČTETE DOBŘE,ČERVI!TI SE V NÁS MNOŽÍ A VYPOUŠTĚJÍ TOXINY A MY JSME PŘIOTRÁVENÍ.POKUD JE MÁME DLOUHO,MIGRUJÍ DO SLINIVKY,SVALŮ,MOZKU,CÉV,LYMFY ATD.NIC PRO NĚ NENÍ SVATÉ.KDYŽ BYLY POPISOVÁNY PŘÍZNAKY PARAZITŮ V TĚLE,JAKO BY PSALI O MĚ.TAK JSEM SI ZAŠLA NA MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM A POTVRDILO SE,ŽE JSEM ZAMOŘENA NĚKOLIKA DRUHY PARAZITŮ.VYHLÁSILA JSEM BOJ A ZAČALA SE ODČERVOVAT.JAK ZE MĚ TY POTVORY VYCHÁZELY,TAK SE MI ZVEDALA NÁLADA.UŽ NEJSEM NA LÉCÍCH OD PSYCHIATRA,SPÍM JAKO DUDEK-PŘEDTÍM JSEM MĚLA VELKÉ POTÍŽE SE SPANÍM,ATAKA PŘICHÁZELA VĚTŠINOU V NOCI-JE TO VYSVĚTLITELNÉ-V NOCI MAJÍ PARAZITI KLID A ZAČÍNAJÍ REJDIT A VYPOUŠTĚT TOXINY.SMĚJU SE,PLÁNUJU,RADUJU SE A DOKONCE S ODČERVENÍM JDOU DOLŮ I KILA,CO JSEM NABRALA DÍKY LÉKŮM.HODNĚ JSEM ČERPALA Z KNIHY,,JAK SE ZBAVIT ČERVŮ,,OD MALACHOVA A TAKY Z DENNÍKU PORADCE OD ING.HANKY BLÁHOVÉ Z BRNA,KTERÁ SE PARAZITY U LIDÍ ZABÝVÁ UŽ VÍCE JAK 12 LET.ZADEJTE SI DO GOOGLU PARAZITI U LIDÍ A UVIDÍTE,CO VŠECHNO NA VÁS VYSKOČÍ.PARAZITI JSOU ZA VĚTŠINOU NAŠICH NEMOCÍ.JE TO OSTUDA NAŠEHO ZDR.,ŽE SE O TOM VEŘEJNĚ NEMLUVÍ A ŽE DO LIDÍ CPOU TABLETY A VŮBEC NEŘEŠÍ PROBLÉM.MOHU DNES ŘÍCI-JSEM V POHODĚ,JSEM BEZ TABLET,JSEM RÁDA NA SVĚTĚ-BAVÍ MĚ SE SMÁT,PĚKNĚ OBLÉKAT ATD.MÁM V PLÁNU ZAJÍT ZA MÝM PSYCHIATREM A VŠECHNO MU VYLÍČIT.UVIDÍME,CO NA TO ON
Choze_neprijel, 18.04.2012 14:44:10, IP: ***.***.76.222, #161430
Ahoj myško, u mě to bylo úplně stejné :). Dělalo se mi v čekárně zle, tak jsem musel odejít a přijít s doprovodem (mladší sestrou!). Postupně se to zlepšovalo, jak jsem psal o pár stránek dozadu... nejdřív jsem mohl vylézt z bytu, potom kolem domu se psem, pak delší procházka, následně návštěva ordinace, nákupní centrum, cesta s lístkem na peníze do práce... a teď v pohodě zvládám 100km cesty v autobuse 2x týdně a každý den 30 minut do / zpět z práce... přesto ale jsou dny, kdy mě ta mrcha zase otravuje. Už nedostanu přímo ataku (3x ťuk), ale takové plížící se úzkosti, špatná nálada, trocha neklidu... ještě to holt nemám za sebou, podle mě jsem tak v půlce. U své psychiatričky jsem byl naposledy před 3 měsíci (ordinuje jen po - pá v mém městě a já jezdím jen na víkendy), teď si budu brát jeden den dovolené, tak jí přijdu navštívit (léky mi předepisuje, vyzvedává je mamka). Jinak já beru léky od 29. května (to byla první týden jen půlka citalopramu denně, pak až do dnešní doby jedna celá denně), čili už přes 10 měsíců. Prášky začaly zabírat cca po 2,5 týdnu, znatelně líp mi bylo po 2 měsících (byl jsem ale doma na neschopence).
Lucka, 18.04.2012 22:08:03, IP: ***.***.184.135, #161452
LIATRIS a prosímtě kde jsi byla na tom měření? Celkem je to velmi zajímavé? Ráda se poučím a třeba vyzkouším na netu jsem našla jen spoustu drahých různých preparátů...
Lucka, 18.04.2012 22:08:41, IP: ***.***.184.135, #161453
Myško - jsem na tom velice podobně jako ty :( kolik ti je let?
liatris, 19.04.2012 4:56:08, IP: ***.***.208.6, #161456
lucie,jeden z levnějších preparátů a účinných je hřebíček.nameleš,nastrkáš do kapslí a užíváš.pokud chceš vědět více,tak si zadej do googlu,,forum u pramene,,moderátor rival a tam spousta lidí řeší tyto problémy a pokud dáš dotaz,tak ti odpoví.biorezonanční centra jsou skoro v každém městě.nevím,odkud jsi,ale pro brno to dělá paní ing.bláhová hanka.jinak ten hřebíček lze koupit u pána jardy zajíčka.zadej.zajíček zdraví a ono tě to na ty stránky navede.dala bych sem odkaz,ale nepustí mě to.
        Předchozí   1 .. 425426427428429430431 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.