Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Martina :):), 05.04.2012 13:32:34, IP: ***.***.173.39, #160826
jak ti je Vladko?uz si ji volala?A tobe slunicko?po tom celem prasku?
SluničkoLucie, 05.04.2012 13:40:28, IP: ***.***.128.38, #160828
Marti zatím docela dobře jen víc ospale ale už sem e dnes konečně najedla tak snad už hůř nebude ,ale sem jak pod drogama hihi taková jak opilá ,a co ty jak se máš?

myška, 05.04.2012 14:30:06, IP: ***.***.200.142, #160830
Vladi,já bych to viděla taky na změnu léku,co vlastně bereš?Múže ti sednout až několikátý druh prášku.Taky jsem četla na jiné diskusi,že jsou lidé,co AD.vúbec nemohou.Zkrátka jim žádné nesednou.Řeší to potom psychologama.Pokud se to nezpraví do toho úterka,domluvila bych se na změně.Tu hospital.bych asi nepřijala.Vypadá to,že ti nesedí lék,pokud ti takto nabylo před léčbou,tak to bude lékem.Ale to je múj názor,nejsem lékař.Nevzdávej se,bude líp.Jsme teprve na začátku dlouhé léčebné cestě.Jinak,o té joze jsem taky uvažovala.Ale u nás to jde až od začátku září,je to po turnusech.
martina, 06.04.2012 13:01:03, IP: ***.***.207.98, #160877
Vladi,já na začátku brala sertralin 50.,po 10 ti dnech jsem měla zvýšit na 75,ale bylo mi pořád blbě a s jídlem jsem měla taky problémy.Během týdne jsem šla dolů o 3 kila.S brekem jsem volala svému psychiatrovi,že je mi pořád zle a tak on že po 3dnech z 75 mám zvýšit na 100.Už jsem z toho byla zoufalá,že mi to tak rychle navyšuje.Za další 4 dny jsem mu volala a změnil mi úplně AD na Esoprex a od té doby se to začlo zlepšovat.Tak to zkus chvíli vydržet ,popřípadě taky změnit Ad.
Vlaďka, 06.04.2012 13:09:23, IP: ***.***.19.236, #160879
Ahojky. Budu muset změnit AD a možná bude opravdu nutná i ta hospitalizace. Mám opět nabouranou slinivku, zvýšené hodnoty. Pan doktor doporučil Zoloft vysadit. V úterý se musím domluvit s psichiatričkou co bude dál. Jsem nešťastná holky. Pořád budu na začátku, už jsem z toho opravdu zoufalá. Takhle to dál nejde - buď se musím začít cítit lépe nebo to tady vzdávám. Jsem opravdu jak živá mrtvola a to jsem byla vždycky tak pozitivní člověk, pro každýho jsem měla úsvěv a vlídný slovo. Radovala jsem se ze života a vždycky jsem si říkala, že vše se dá zvládnout se zdravým rozumem. Teď jsem nepoužitelná troska a můj život tak nějak ztrácí hodnoty. Je mi smutno.
myška, 06.04.2012 19:12:19, IP: ***.***.200.142, #160888
Vladi,tu slinivku máš nabouranou těma práškama?Auž ses s ní léčila když píšeš opět?Naprosto ti rozumím,pořád začínat od začátku,když ty začátky léčby jsou nejtěžší.Taky bych si nikdy nemyslela že jednou budu na AD.Nejhorší je,že nic nenasvědčovalo tomu,že bych jednou měla tyto problémy.Mám super manžela,hodnou dceru,bydlíme slušně.Apřes to ta potvora skočila na mě,a nic jiného nezbývá,než se s ní porvat.Určitě s psych.něco vymíslíte.Uvidíš jak ti bude po vysazení léku.Dej vědět jak ti je.
happyend :), 06.04.2012 21:40:42, IP: ***.***.199.211, #160892
Ahoj všem, přicházím se svou troškou do mlýna, třeba někomu pomůže má zkušenost..Panickou poruchou jsem trpěla před cca 11 lety, hodně jsem zhubla a třásla se, kdykoli jsem měla opustit dům...psychiatr mi nepomohl, spíš jsem měla pocit, že jsem mu ukradená, je to jen jeho práce... můj bývalý, se kterým jsem v té době žila, bral drogy a já z toho byla na dně.. jeden jeho známý mi poradil, abych přestala pít kávu, že je to z kofeinu. Já pila i šest turků denně a pořád se klepala, až si lidi v okolí mysleli, že i já beru (nebrala jsem, nikdy, a ani žádné léky). pomohlo mi to, z toho nejhoršího jsem se dostala do 14 dnů a postupně jsem získávala síly překonat se a sednout do toho autobusu, jít přes tu náves, jít do toho hrozně rozlehlýho obchoďáku...pomáhala mi i hudba, knížky o moci podvědomí a o osobním růstu. Dostala jsem se z toho poměrně brzy a bez léků, a hlavně, odešla jsem od toho feťáka, podle mě spouštěče toho zla...
happyend :), 06.04.2012 21:51:43, IP: ***.***.199.211, #160893
Ještě něco, tohle jsem si tu před chviličkou přečetla..tady máte LÉK :)
Najděte si to, stojí to nejen za přečtení a popřemýšlení:
AbecedaZdraví.cz > Filosofie zdraví > Jeden životní příběh dnešní doby
Martina :):), 07.04.2012 8:54:33, IP: ***.***.173.39, #160901
Ahojky holky happyend :) ma pravdu neco na tom bude .i ten clanek jsem cetla fakt super.musime najit sami sebe a pak zacne novy zivot.asi zacnu behat ajezdit na in linech musime mit nejakou zabavu a aktivitu.doufam ze vam je dobre holciny a myslim na vas papa
Vlaďka, 07.04.2012 10:15:51, IP: ***.***.19.236, #160904
Ahoj. Myško, se slinivkou jsem měla problémy před čtyřmi roky, už tenkrát na mě koukali jako na blázna, který by se měl spíš léčit s hlavou. Nakonec mi zjistili diskrétní známky chronické pankreatitidy. Byla jsem na dietě a skoušela i alternativní medicínu. Zhruba po roce se vše začalo lepšit. Teď už sem nebrala žádný léky a jedla jsem vše. Tyhle ďábelský léky mi to zas všechno nabourali.
SluničkoLucie, 07.04.2012 11:40:01, IP: ***.***.128.38, #160907
ahojky holky ,já tu zvýšenou dávku taky nedávám mám vydržet do úterý a pak se zastavit a budem to řešit asi to snížíme ,už mi bylo dobře a teď mi je zas zle to pocení rukou ani tak neva ale mám zalehlý uši a brnění v obličeji jako by byl nateklej ,nejraději bych to snížila sama ale bojím se aby se to nezhoršilo a jak sem měla problém se spaním tak te´d spím furt a sem víc mimo než normálně tak nevím mám vydržet nebo to snížit sama ??
Andy, 07.04.2012 22:38:08, IP: ***.***.21.240, #160927
Už jsem tady také přispěla a chci vám napsat jaký jsem měla tento týden šok. V pondělí kdy jsem byla objednána k psychiatričce jsem se dozvěděla,že náhle zemřela.Psychicky mě to strašně zasáhlo.Chodila jsem k ní každý měsíc 17 let.A ted nastala otázka ke komu budu chodit,když potřebuji léky.Tak jsem se vydala tam kde pracovala paní doktorka a naštěstí mě vzala jiná. Nová paní doktorka se mi začala ptát proč beru jedny AD ráno a druhé jiné AD večer.Já to ,ale přece nemohu vědět ,když nejsem doktor a ona mi mojí léčbu ,která mi vyhovovala celou změnila.Beru jen jedny AD ráno,ale zato dvojnásobnou dávku a začal mi strašně bolet žaludek,tak nevím co budu dělat. Přijít na kontrolu mám na konci května.Tak ,bych chtěla napsat,že není doktor jako doktor a jsem z toho nějaká neštastná.Všem držím palce at je vám dobře.
Vlaďka, 09.04.2012 12:44:50, IP: ***.***.19.236, #160961
Ahoj Holky. Vůbec nevím nic o sluníčku. Naposledy mi psala v sobotu,že je jí zle a od té doby už se neozvala :( Snad bude v pořádku.
Myško, já taky nechápu, proč tahle hrůza potrefila mě. Mám úžasného manžela, hodné, šikovné děti, pěkné vztahy v rodině, bydlíme taky slušně, nikde nedlužíme, nemusím chodit do práce, mám spoustu dobrých přátel. Vúbec to nechápu :(
Nechci přeci tak moc - jen normálně žít, tak jako dřív!!!!! Tohle přežívání mě naprosto ubíjí.
SluničkoLucie, 09.04.2012 13:25:12, IP: ***.***.128.38, #160962
Vladěnko už mi je líp ,ale budu to muset řešit s doktorkou asi je něco jinak než má bejt uvidím co mi poví .
myška, 09.04.2012 19:30:14, IP: ***.***.200.142, #160967
Vladi,je ti lepší bez těch práškú,nebo je to stejné?Mě je jakž takž,už si nepřipadám jak opilá,jen občas mám ještě bušení srdce,a takové těžší dýchání.Příští týden jdu na kontrolu,tak uvidím jestli mi nezvedne dávku ad.Zatím beru tu nejnižší.Ozvi se zítra jak jsi dopadla u dr.Krásný zbytek večera.
        Předchozí   1 .. 424425426427428429430 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.