Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

myška, 30.03.2012 17:12:54, IP: ***.***.200.142, #160615
Vladi,a co si zkusit vzít Neurol?Tyto stavy budou ustávat,jen to chce čas.Já dnes byla s holkama v obchodě,a ustála jsem to bez problému.Minulý pátek ještě bez manžela bych nešla.Takže po 14dnech jsem udělala malý krúček k lepšímu.Věřte,že před těma 14dny jsem si taky myslela že to lepší nebude,a já do konce života budu takto přežívat s úzkostma.Není to ještě úplně ok.taky mám strachy a sem tam úzkost,ale jak jsem psala,pomalilinku se to lepší.
Kiara, 30.03.2012 17:59:16, IP: ***.***.157.88, #160617
Vladi, musíš vydržet až léky zaberou a pak uvidíš, že to všechno přejde. Já jsem byla ze začátku užívaní AD taky vnitrně strašně nervozní, napjatá, pořád jsem si měřila tep, tlak a neustále jsem se pozorovala. Taky jsem si namlouvala všelijaký nemoci, protože v době kdy u mě problémy začaly jsem byla naprosto v pohodě, žádnej stres a tak se mi nechtělo vůbec věřit, že by to mohlo být od psychiky. Já třeba nebyla schopná sedět ani u počítače třeba jako ty. První týden jsem od rána do večera jenom ležela, brečela a zajít si třeba do koupelny vyčistit zuby nebo dokonce něco sníst byl pro mě nadlidský výkon! Uvidíš, že až léky začnou zabírat, tyhle myšlenky tě začnou pomalu ale zcela opouštět. Hlavu vzhůru, bude líp, musíš tomu věřit :-).
Vlaďka, 31.03.2012 10:41:27, IP: ***.***.19.236, #160624
Holky děkuju. Večer se mi trichu ulevilo, nervozita trochu ustoupila a já jsem dokonce i trochu spala. Měla jsem z toho velkou radost a říkala jsem si, že už se třeba blýská na lepší časy. Ale abych nebyla v klidu dlouho, před chvílí jsem se vyprázdnila průjmem - to je taky normální? Možná je to jen z nervů, já sem jeden velkej uzel nervů, ale zrovna mi to nepřidalo.
MYŠKA, 31.03.2012 14:59:10, IP: ***.***.200.142, #160630
Ano.já měla taky zažívací problémy,prújem.Bylo to,jako nějaká střevní vyroza.Nyní,abych neměla jeden problém ,řeším pro změnu zácpu.
Choze neprijel, 31.03.2012 18:57:19, IP: ***.***.58.12, #160640
Ano, je to normální, AD urychlují střevní proces, průjem nebo řidší stolice je normální. Chci tě vidět Vlaďko za 2 týdny, to budou úplně jiné vzkazy :). Každopádně já první týden nebyl schopný vylézt z postele, u PC jsem nemohl sedět, protože se mi neskutečně motala hlava... já jen ležel u TV (kterou jsem stejně moc nevnímal) a čekal, kdy mi bude líp. Vydrž!
Vlaďka, 31.03.2012 21:47:01, IP: ***.***.19.236, #160645
Děkuji za uklidnění. Já taky moc nikam nelezu, většinou mám noťas v posteli. Hlava se motá, břicho bolí a nohy se podlamují. Taky jsem na sebe zvědavá za dva týdny - jestli budu usměvavý optimista nebo stále jen připosraný uzlík nervů.
Zuzka, 01.04.2012 9:44:28, IP: ***.***.220.182, #160652
Mě se taky motá hlava, nemám moc chuť k jídlu, ale mám skvělý rodiče, co mě vždycky vynadají, že to musím překonat a ještě že mě do toho jídla nutí,jinak bych se asi nenajedla.Občas mě docela i pomůže, když mě sprdnou. Člověk si pak řekne, že už se sebou sakra musí něco udělat, ale jde to vždycky jen na chvíli..pak se to zase vrátí všechno do starých kolejí:(
Vlaďka, 01.04.2012 10:01:25, IP: ***.***.19.236, #160654
Chuť k jídlu taky chybí, ale nutím se aspoň po troškách a někdy to nechutenství bývá k večeru lepší. Dnes jsem pro zmněnu strašně vnitřně nervozní, napjatá jak struna a pořád čekám co přijde. Strašně se bojím, že mám určitě všechny vedlejší účinky a že mě ty léky třeba poškodí můj chorej mozek ještě víc. Nesnáším tu nervozitu - naprosto mě ubijí a bere chuť do všeho. Přijdu si jak na horský dráze, když je mi chviličku líp, hned se toho chytám a věřím, že to bude zase dobrý. Ale jakmile se objeví jakákoliv prkotina, strašně propadám negativním myšlenkám. Jsem moc ráda, že tu jste, vaše skušenosti mě drží když je mi nejhůř - děkuju.
Zuzka, 01.04.2012 10:11:14, IP: ***.***.220.182, #160655
Přesně, nervozní jsem od včera taky. A přitom nemám ani proč,když je víkend a jsem doma, ale to nějak samo, jediné, co mě trošku uklidňuje, že to snad bude za týden lepší. Alespoň v to doufám. A to počasí člověku taky nepřidává.
Vlaďka, 01.04.2012 10:13:44, IP: ***.***.19.236, #160656
Můžu se zeptat - je tu někdo z jižní moravy?okolí Brna? Hodně se tu mluví o psichoterapii. Já chodím k psicholožce, je úžasná, ale bohužel moc práce, moc lidí - objednává mě 1x za měsíc. Uvítala bych nějakou hromadnou psichoterapii, vidět na vlastní oči lidi, kteří s touhle mrchou bojují jako já. Moje p.psichiatrička má taky velice dobrou pověst, ale opět nedostatek času. Naprosto mě zarazilo, že při mé první návštěvě 22.3. mě objednala na kontrolu až na 31.5. Při potížích mám volat, zatím se mám cítit stejně nebo lépe. I když tady jste se většinou všichni shodli, že prvních 14 dní je většinou horších. Já se pořád tak bojím, že je něco špatně. Chci aby tahle úzkost už konečně zmizela. Musím věřit, ale jsem už unavená.
myška, 01.04.2012 10:24:57, IP: ***.***.200.142, #160657
Vladi.já jsem z kroměřížska,a objednaná u psychologa jsem od ledna na 10.4.Byla jsem v šoku,a to byl nejbližší termín,obvolávala jsem jich více.Upsychiatra je to tak měsíc,ale při začátku léčby chodím jednou za 14dní v pondělí,to má bez objednávek,jen si vezmu číslo a čekám.Nebo volat.Dostala jsem od psych.takovou brožuru o dr.Praška Jak zvládat paniku,a úplně jsem se tam našla,a taky tam píše,že ADzabírají nejdřív po3-6týdnech.Praško by měl být špička v psychiatrii.Takže nic nového,zkrátka musíme vydržet.
Zuzka, 01.04.2012 10:38:11, IP: ***.***.220.182, #160658
Ve východních čechách to samé, u psychiatričky jsem vždy objednaná jednou za měsíc a ted jsem dostala doporučení na psychoterapie, k paní psycholožce a ta mě obědnala ted na duben díky tomu, že jí odpadl pacient, jinak měla termín až někdy v květnu. Ale ta knížka, jak už tady bylo zmíněno je opravdu dobrá, začetla jsem se do ní a člověku to trochu pomůže. A hlavně se v tom najde:)
Choze neprijel, 01.04.2012 15:50:29, IP: ***.***.58.12, #160669
Přesně, ta knížka jakoby přesně seděla na mě a vážně jsem se v ní našel :). Jinak já u psychologa nikdy nebyl, asi to prubnu. Co se týče té vnitřní nepohody, tu mám občas i teď, ale není to tak hrozné jako na začátku braní AD. Stejně si ale myslím, že jsem si většinu špatných účinků vsugeroval strachem a dost tomu pomohlo i to, že jsem přestal kouřit, takže se tomu přidal absťáček. No, vydržel jsem to, udělalo se mi mnohem líp a ke kouření jsem se už nevrátil. Je to 10 měsíců :)
Vlaďka, 01.04.2012 16:54:08, IP: ***.***.19.236, #160674
Zuzi, daří se ti nějak zbavit té nervozity? Mně dnes vůbec a mám dojem, že už sem nervózní z toho, že jsem nervózní. Stále se něčeho bojím - přejde to někdy? Chci žít a snažím se bojovat, ale jsem asi větší magor než jsem si myslela. Bojím se, že těch 14 dní ani nedám. Říkám si, že musím, zvládli to jiní přede mnou, ale nějak tomu strašně propadám. Když jsem takhle nervní nedokážu vůbec vypnout a ani chvíli spát, prosím má to někdo taky tak?
Vlaďka, 01.04.2012 17:00:43, IP: ***.***.19.236, #160675
Choze, jsem asi strašnej srab co. Já si taky pořád říkám, že si to všechno jen namlouvám, ale nervní sem pořád. Taková vnitřní nepohoda, neklid, takže jsi to tyky tyk měl? Musím vydržet! Beru ten hnus teprve 5 dní a mám dojem, že na začátku jsem dokázala být víc v pohodě než teď. Teď jsem opravdu jen uzel nervů, někdy trápím své blízké ať mě radši někam zavřou. Jsem hrozně unavená a při tom tak nervní, že nedokážu usnout. Neuroly na mě nezabírají - bojím se.
        Předchozí   1 .. 421422423424425426427 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.