Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Vlaďka, 02.04.2012 15:10:03, IP: ***.***.19.236, #160717
Kamarádka mi říká ať si to taky zapisuju, že to třeba jednou někomu pomůže, ale já když su nervózní tak nedokážu ani pořádně skládat písmenka - jen mi hlavou lítají šílený myšlenky jedna přes druhou. Martino a jak dlouho jsi zobala neurol?a po jakých dávkách? Já se ho taky hodně bojím, tak se snažím jen když je opravdu nejhůř, ale jak píše Sluníčko - úlevu stejně nijak nepociťuji. Spaní mám na prd, většinou se vzbudím po hodině vyklepaná, nervní s pulzem 150. Myško, končetiny mě taky tak nějak pálí nebo brní, nevím jak to správně popsat, když jsem nervózní je to horší. Žaludek dnes hrůza, jako bych tam měla kámen. Já se nejvíc bojím toho, že když mě ta nervozita chytne, že už nepřejde a to je asi chyba, pak mě to drží klidně i dva dny. Prostě když je mi lépe a hlava se nemotá - jako dnes - jsem plná plánů a optimismu. Ale když lezu s motolicí, nervozitou a pocitem, že každou chvilku určitě umřu, mám šílené myšlenky. Psichika je asi opravdu ďábelská!
Martina, 03.04.2012 13:08:53, IP: ***.***.207.98, #160764
Vlaďko,taky jsem se snažila si brat neurol co nejméně,ale ze začátku to prostě nešlo.První měsíc jsem ho měla skoro každý den,ale dávala jsem si jen půlku z 0,25.Druhý měsíc jsem ho měla ještě týden a pak už bez neurolu.Pak jsem ho měla třeba jen jednou za měsíc.a pak už vůbec.ale třeba teď po eoce braní Ad,jsem si asi před 14 dní dávala.A právě na tohle jsem si psávala ten deníček a značila i ty neuroly a pak jsem byla hrozně šťastná když jsem zjistila,že už jsem ho třeba pár dní nemusela.Jinak já taky mívala průjmy,pálení po těle,velkou úzkost,mravenčení v nohách,tlaky v hlavě,divný pocity.Kolikrát když jsem šla ven s malou před barák na pískoviště,tak jsem měla sto chutí se hned otočit a jít zpět domů,ale překonávala jsem to a pak bylo dobře.A nervozita ta ve mě taky kolovala.Takže mě to drželo nějaký měsíc a půl až 2 měsíce,kdy jsem přestala pociťovat vše co jsem psala.
Martina , 03.04.2012 21:51:56, IP: ***.***.173.39, #160771
Ahojky holky,moje problémy zacaly uz asi pred 3 roky.Nemzu chodit ven bojim se ze omdlím.kdyz mam nekam jet tak to je sileny je mi spatne motani hlavy.pred rokem sem brala asi 3 mesice neuroly mela sem ataky.pani doktorka mi napsala A D a ja je nebrala bala sem se ze z nich budu blazen ze treba si treba neco udelam nebo detem.ted je toho mraky tech sebevrazd a vrazd proste se moc bojim vseho ze umru ze nezvladnu normalne zit atd... stve mne ze vydrzim v praci tak 3 mesice a pak koncim protoze se bojim ze to nezvladnu tam stat 8 hodin a delat. i sem zjistla ze i manzel uz si semnou nevi rady.on si mysli ze sem tak lina ze nechci chodit do prace,ale ja bych tak rada delala.jen kdybych se nebala.on mne nepochopí je to chlap :) holky ted uz ataky nemam.myslite si ze si mam dojit pro AD.ja uz nevim sem z toho zmatena.
Martina :):), 03.04.2012 21:53:59, IP: ***.***.173.39, #160772
ted jsem koukala ze sme dve Martiny tak aby v tom nebyl zmatek .
SluničkoLucie, 04.04.2012 9:58:21, IP: ***.***.128.38, #160780
Marti ,já bych pro ně šla ,mám je taky zatím chvíli a hlavní impuls byl abych mohla chodit do práce a začít normálně fungovat a uživit děti a sebe takže pokud to nezvládáš sama asi by to pomoc chtělo ,držím palečky
Martina :):), 04.04.2012 13:32:53, IP: ***.***.173.39, #160783
Lucinko diky asi tam zajdu.samotnou mne to stve.jsem objednana na 16 kvetna.dnes jsem se prihlasila na pracak.aspon nebudu mit v sobe vztek .nekdy se mi zda ze vybouchnu :) mam taky moc hodne detatka :( ty mi davaji zabrat .jak ti je po tech lekach?ja je predtim brala tyden a bylo mi silene citila jsem se jako v jinem svete uplne hnus .tak proto se jich tolik bojim .jinak dekuji ze jsi napsala.
myška, 04.04.2012 13:35:48, IP: ***.***.200.142, #160784
Marti ,asi je to potřeba řešit,přiznat si ,že máš problém,a jít k dr.Vím o čem píšu.Taky jsem se to snažila zvládat sama,chvíly dobrý,ale nakonec mě to dohnalo,a já se léčím.Sice zatím 20dnú,ale dnes jsem byla v obchodě,a tam se mi začalo špatně dýchat,a bylo po klidném nakupování.Ještě doma jsem to rozdýchávala.Už je mi lepší jak na začátku léčby,ale problém stále trvá.Vím,léky zabírají za3-6týdnú,tak to nevzdávám.
Vlaďka, 04.04.2012 14:31:47, IP: ***.***.19.236, #160791
Ahoj Marťo. Já jsem se taky dlouho bránila,ale pak jsem začala trpět prakticky nepřetržitou úzkostí - kdy zas co přijde. Řekla jsem si, že takhle se nedá žít, že chci zpátky svůj život - radovat se, užívat si. Tak jsem taky skončila u psichiatra. První AD jseb brala 5 dní a myslela jsem, že si vystřelím mozek z hlavy jak mi bylo. Tak mi je doktorka změnila, ale po těch mám pro změnu šílené nechutenství, jinak nic moc změna. Jen jsem strašně nervózní a prakticky nedokážu spát. Včera jsem volala doktorce a tami řekla, že než zvýším dávku měl by se mi zklidnit ten žaludek, když to nepůjde - prý je to na hospitalizaci.
Holky jsem z toho strašně nešťastná, strašně se bojím toho co bude a to mi zrovna na klidu a správném trávení nepřidá. Doufám, že do úterý bude líp.
SluničkoLucie, 04.04.2012 14:37:08, IP: ***.***.128.38, #160792
Marti no po těch práškách se dost nervní občas mí je zle a sem unavená ale beru je 6 den a je to lepší dnes sem i celou noc spala což je fakt úspěch ,paní doktorka říkala že to bude jen a jen lepší že to chce vydržet ono nám stejně nic jinýho nezbude protože s PP se fakt fungovat nedá sem ráda že sem našla odvahu to řešit ,určo to zvládneš a bude dobře
SluničkoLucie, 04.04.2012 14:44:30, IP: ***.***.128.38, #160793
Vlaďko ono se to určo zlepší uvidíš ,doktoři snad věděj co dělaj ,si silná ženská věřím že to zvládneš vše na jedničku
myška, 04.04.2012 19:38:10, IP: ***.***.200.142, #160801
Vladi.asi se opakuju,ale s tím žaludkem jsem to taky zažila.To se spraví.Já jsem nejedla 10dnú,a zhubla6kg.Nemohla jsem ani vodu,z té mi bylo taky zle.A co dr.myslela že je na hospital?Ta nervozita,spaní,nebo to zažívání?Pokud ty léky nezvracíš,nevím proč to nenavýšit?Většinou se po prvních 5 dnech navyšuje dávka.Už jsem to psala,mě se dnes v obchodě sevřel krk,začalo se mi těžko dýchat,a ven z obchodu.Taky jsem myslela že to už bude dobrý,a nic.Jen trpělivě čekat až léky zaberou.Beru je 20dnú.Držme se!
Martina :):), 04.04.2012 19:55:47, IP: ***.***.173.39, #160802
Mysko a Vladko a holky .mne nejvice pomohla joga na problemy s dychanim a sevreni krku.hodne mne to uvolnovalo psychicky i fyzicky .koupila jsem si knizku a cvicila jsem podle ni .zkuste to
Vlaďka, 04.04.2012 19:59:45, IP: ***.***.19.236, #160804
Já nevím co má být na hospitalizaci, byla sem z ní tak vyděšená, že nevím. Řekla jsem jí jen, že bývám hodně nervní, že nespím ani po neurolu a že jídlo nemůžu ani cítit - natož vidět. No a ona hned, že než se navýší dávka, měla bych mít žaludek v klidu a pokud se to nesklidní, že je to na hospitalizaci. Já nevím holky, nějak to nedávám.
SluničkoLucie, 04.04.2012 20:39:26, IP: ***.***.128.38, #160807
Vlaďko zkus zavolat tý doktorce jak sem ti psala jen pro klid nic za to nedáš .
Jinak sem byla dnes po týdnu venku za začátku sem myslela že to nedám byl to děs ale pak se to uklidnilo a mám za sebou 3hodinovou procházku po lese a po městě tak sem ráda že sem to nakonec zvládla ale sem unavená jak kotě ,zítra začínám brát celej prášek místo půlky tak mi držte palečky aby mi nebylo zas moc zle.

Marti o tom cvičit jogu sem taky přemyšlela chcem na to zajít s přítelem a naučit se ji aby se pak dalo cvičit doma .
Martina :):), 04.04.2012 22:05:53, IP: ***.***.173.39, #160809
Vladko mas urcite spatny prasky to neni normalni ze nejis.Slunicko ma pravdu zavolej ji.jinak joga je dobra.
        Předchozí   1 .. 423424425426427428429 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.