Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

zzzdenka, 02.05.2012 9:36:33, IP: ***.***.198.95, #161714
Helene.To čo zažívala v detstve sa robilo aj mne.S menšími či vačšími prestávkami.Lekári dali oblbovak, vtedy PP nepoznali.Teraz mám 40 a liečiťzačala pred 2 rokmi.Lekár nehľadal príčiny v v psychike, vysvetlil, že mám nedostatok serotonínu, predpísal AD a tie začali fakt učinkovať tak po 2 až 3 mesiacoch.Ja roky rokúce necestovala, čo ma stále ochromovali tie pocity čo popisuješ aj ty.Ale ako lieky zabrali, cestujem ako divá.Tiež to na mňa doľahne, keď som vyčerpaná, ale už aspoň viem, že som si vyčerpala serotonín a neľakám sa toho ako predtým.Vtedy mala pocit, že mi šibe, alebo odpadnem.Teraz si oddýchnem a fungujem normálne ďalej.
Choze_neprijel, 07.05.2012 0:20:53, IP: ***.***.58.12, #161814
Souhlasím se zzzzdenkou. Když jsem unavený, nevyspalý nebo ve stresu v práci, tak to na mne také začne pomalu doléhat, stačí pak zkusit "vypnout", na chvíli si odpočinout a člověk zase může začít fungovat. Mimochodem, od té doby co se snažím spát minimálně 7 hodin denně, je to mnohem lepší. Navíc má člověk více energie... takže žádné ponocování u telky ;)
helena, 07.05.2012 10:25:26, IP: ***.***.97.185, #161819
no,kdybych aspon byla schopna koukat na telku.muzu rict,ze spim docela dost.ted jsem byla na druhe psychoterapii.asi uz mam nejaky problem od detstvi,tak to budeme rozebirat.ted mam takove divne pocity.prijde mi ze neziju jen prezivam.nemam poradne zadne kamarady ani konicky.nekdy mam dobre dny nekdy na nic.bojim se ze mam i nejakou jinou poruchu.psycholozka rikala,ze jsem si vsechmny traumata pekne pred sebou tlacila a ted se vse vyplavilo.co by jste miporadily?ja bych si tak prala zit stastne jako driv.a ne se porad zaobirat jak se citim atd.myslite,ze jednou bude lepe?kdybych se aspon nebala cestovat,tak se seberu a nekam vyrazim.takhle jsem uz pres rok doma,porad to stejne,jak kdyz ten zivot nikam nesmeruje,ale porad verim,ze bude lepe a musim vydrzet.tak drzte palecky.ja vam take at se naucime zit zase plnohodnotne
YVohWIJxibSVvvVOt, 07.05.2012 14:51:05, IP: ***.***.76.110, #161858
Repite los ane1lisis, pues con esa cantidad de cootleersl y por lo que cuentas, deberedas sentirte muy mal fedsicamente, puede haber ocurrido que se hayan confundido de resultados, a med una vez me ocurrif3 ased que te aconsejo vayas a otro centro me9dico y te repitas los ane1lisis, luego si es efectivamente esa cantidad de cootleersl, incluir en tu dieta aceite de pepita de uva, aceite de oliva (en pequef1as cantidades pero no lo suprimas) y haz ejercicios, la nutricionista te asesorare1 con la dieta o bien, puedes buscar un centro de naturismo y que te orienten alle1, pues existen formas de convinar los alimentos, ya que por sanos que sean, tienen su regla de consumo.Te deseo suerte y que todo vaya muy bien Estoy de acuerdo: 0
ojsegjCqFy, 07.05.2012 15:07:11, IP: ***.***.110.48, #161864
Souhlasedm, na jedine9m serveru, kterfd jsem našel, jsou tyto paivrdla porušove1na, a to docela fest: Spadnu v dole, do ktere9ho se de1 dostat jenom mfdm domem, umřu. Za 10 minut tam předjdu a videdm hre1če, kterfd mi krade věci a kterfd mně zabije. Takže tyhle paivrdla jsou dobre9 a přesto nenarušujed svobodu.
OzUCCVGaU, 07.05.2012 15:09:52, IP: ***.***.61.78, #161865
Modere1torů teď me1me dost. Uvidedme časem. Taky zvažuju, jestli modere1torům de1vat Creative mod (TMI, le9te1ned), protože toho zneužedvajed a narušujed chod svvairul pravidel. Residence, obchody a vůbec vše si může každfd hre1č stavět se1m bez pomoci modere1torů. Uvidedme.
zoyIUNiljcEyyNAKe, 07.05.2012 15:31:38, IP: ***.***.232.12, #161868
Samozřejmě, na každe9 pravidlo je potřeba norme1lned hlava. Cobblestone nened zake1zanfd, jen obyčejne1 koskta z tohoto materie1lu vypade1 divně. Stejně tak male1 jamka nevaded, ale když videdš, co tam někteřed doke1žou zničit, tak mi de1š za pravdu.
xwcHekJbOTXjTRKIbv, 07.05.2012 15:35:39, IP: ***.***.68.209, #161869
Čau, jen jsem se chtěl zeptat, jeltsi je zake1ze1no v chatu použedvat caps lock. Na jednom serveru jsem s tedm měl proble9m, protože jsem dostal mute na den protože jsem si dvakre1t nevšiml, že ho me1m zaplej. Předem dedk za odpověď
ZJqyUAaxZcI, 07.05.2012 15:57:13, IP: ***.***.228.6, #161877
Ve1š cedl je sice fažasnfd, ale způsob jeho realizace je dolcea hloupej Hyzdedte cele1 města sice si to každfd přečte, ale počme1rane9 lavičky a zdi i když jsou to nevzhledne9 zdi, jak pedšete (ktere9 ale děle1te ještě nevzhlednějšed) vypadajed ve1žně hrozně. Studuju v Brně na pedagogicke9 fakultě a Brno miluju, ale vy ne1m ho ničedte Možne1 byste se mohli zaměřit na jinfd způsob jak ty děcka motivovat aby měli vlastned ne1zory, postoje a vůli, nenechali se strhnout davem Na středned jsme dělali preventivned programy proti kouřened a to už ve třetedch a čtvtfdch tředde1ch formou divadelnedch představened a děcka vypadaly, že je to přinejmenšedm strhlo a zaujalo, a to je důležitfd. Je hodně těžkfd v te9to společnosti nějak zaředdit, aby ty děcka nekouřily, ale způsob, kterfd jste si zvolili vy, se mi zde1 ve1žně nešikovnfd.Přeju hodně štěsted.. Hanka
WLmMmfbdR, 07.05.2012 16:46:01, IP: ***.***.183.25, #161888
Find an online whegit-loss buddy. A University of Vermont study found that online whegit-loss buddies help you keep the whegit off. The researchers followed volunteers for 18 months. Those assigned to an Internet-based whegit maintenance program sustained their whegit loss better than those who met face-to-face in a support group.
YIoOnsdChXEL, 07.05.2012 16:49:37, IP: ***.***.232.12, #161890
Zaste1vka opravdu hezky prosvětlila naše seddliště, vybočuje ze strpeotyeu. Nejprve jsem si pomyslela, že je dost robustned a těžke1 ve srovne1ned se skleněnfdmi vzdušnfdmi kolegyněmi. Ale když vandalove9 opakovaně rozbedjeli skleněne9 vfdplně, řekla jsem si, že se konečně objevilo něco odolne9ho, na čem se toho nede1 mnoho poškodit. CHYBA Lc1VKY!!! podedvejte se na zaste1vku dnes někomu ste1lo zato zničit vesele9ho pane1čka.Jak je možne9, že takove9 věci unikajed pozornosti policie a pokud někdo vided vandaly v akci, proč policii neupozorned?
sRFatBorXgZLdCQV, 07.05.2012 16:50:36, IP: ***.***.158.35, #161891
Toto video ve1žně se mi brečet pokažde9! Je to tak neuvěřitelne9, co vaše tělo proche1zed udělat dedtě! Je to prostě fenomene1lned! Toto video se budtee cedtit špatně i když pro spermie. Když je obraz pohybujedcedho se objektu nad spermie a uvidedte, že jsou již spermie, aby jejich cesta do vejce si prostě nemůže pomoct, ale ředct: Chude1k chlapi! Jsou to nikdy dělat to v čase, ale oni prostě de1l snažit, aby tvrdě! lol le1ska video děkuji moc za dělat to!VA:F [1.9.13_1145]please wait...VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)
siCGsfhQSzzjXVDU, 07.05.2012 16:55:56, IP: ***.***.248.67, #161895
Nmaanaconda. Se que tengo varios que han opnidao sobre tu colesterol, ese siempre ha sido mi problema, nunca paso de las 228, pero mi medico siempre me aconseja, no grasa no sal, y si vas a seguir comiendo lo mismo, toma estas pastillas Lipitor de 10 mg.. Aparte de eso yo tomo el Omega-3 de 1000mg en capsulas, que es aceite de pescado y Lecithin de 1200mg.. que es de soya en pastilla tambien. pues el colesterol lo tengo bien bajo con ese regimen 140 y sigo comiendo de todo, no estoy a dieta. Con tu colesterol en 216 no tienes de que preocuparte, solo estas pasada un poquitico, pero tu sabes como son los medicos, enseguida quiere verte bajando tu colesterol malo.Estoy de acuerdo: 0
uJYcecHCsacAxyd, 07.05.2012 17:09:35, IP: ***.***.232.12, #161897
Are you in the mood to create an exclleent property investment within the most developed and new eastern corner of mobile the New iphone world? Find out all which you require to understand regarding Hong Kong property and iphone 5 know all of technology the advantages and iphone drawbacks prior to you in fact let your money dominate. The rewards will be yours once you've weighed in on all the aspects.
VAgnzlnjMNYSA, 07.05.2012 17:21:48, IP: ***.***.232.12, #161901
Hola! YO TENGO UN PRODUCTO QUE SE LLAMA CSL COMPLEX, CON ESTE PRODUCTO EN 15 DIAS REGULAS TU COLESTEROL, ESTA 100% GARANTIZADO, AUNQUE ESTES EN DIETA EL MISMO ESTRESS TE PRODUCE COLESTEROL, ESTE PRODUCTO ESTA 100% GARANTIZADO YA QUE ES 100% NATURAL, EN CASO DE QUE NO QUEDES SATISFECHA CON EL PRODUCTO SE TE REGRESA TU DINERO! ME GUSTARIA PODERTE ENVIAR INFORMACION! LA SALUD ES PRIMERO! SUERTE! Estoy de acuerdo: 0
        Předchozí   1 .. 427428429430431432433 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.