Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

kidhTRmMuztXnOgtadJ, 08.05.2012 4:09:42, IP: ***.***.80.83, #162021
ve1m se to koště ledbed? mně teda moc ne mohly by ste udělat event na drop tygra ten je kre1snej. a ten event bude lepšed než minulej! na yutoube bylo jako vozidlo i nijakej ledtajedced dinasaurus nebo co xD a ve svtke1ch třrba i catsy nebo lander ne jen pe1r těch minulfdch!
mwjPTBwvrFehV, 08.05.2012 4:53:16, IP: ***.***.46.186, #162035
I can't believe you're not playing with me--that was so hlepful.
sayeYKWV, 08.05.2012 5:51:53, IP: ***.***.126.5, #162047
No super pajzlove9 zase diovtekavaned A z raidu nebude bedna jestli jsem to spre1vně pochopil No aspon že bude za ty denned questy odměna Ale jinak je ten event docela na nic Rok čeke1ned a dalšed zklame1ned
JpkHNxLyoQqzJX, 08.05.2012 5:57:41, IP: ***.***.232.12, #162048
Nikola / Jo 3.medsto docela ujde;-) Ale nevedm proč prjacueš pre1vě tam, mě osobně se tento časopis taky moc nezamlouve1 a mysledm si , že tam pedšed čle1nky napůl vymyšlene9;-(Eva Aichmajerove1: A do třetice všeho dobre9ho, nepracuji tam.
nQlvViHwXL, 08.05.2012 5:58:34, IP: ***.***.171.149, #162049
Mě zaujalo něco jine9ho že naděje žije ještě ve 3 m. Když už chtěl opkaovat, proč nepřiste1l dředve. Vedm, že už na 1000 asi neměl šanci, ale stejně. Viděl jsem to i v Dubnici, ve 20 m vfdšky 200 m po větru a točed prostě vedra hory přene1šed . H.
sKIeghwcm, 08.05.2012 6:00:48, IP: ***.***.153.11, #162050
Ja prijedu s Honzou Prochazkou (doufam ze mlady pan se uraci rano vstat a nahect se nalozit do auta). Ostatni prazsti Honzove se vymlovaji na manzelky, rodici se potomstvo, budovani obydli a tak podobne. Jo a Viktor N. psal ze ma nabourany model a nevi jestli ho stihne opravit.
pAnUsGAaKPK, 08.05.2012 6:09:04, IP: ***.***.232.12, #162051
Re1d bych vyje1dřil ne1zor obyvatele Polabin na novfd tzv. cyklo pruh v Polabine1ch.Budu se snažit bfdt stručnfd. Je to dle me9ho ne1zoru naopsrte1 hlupe1kovina (abych byl slušnfd), zbytečně vyhozene9 penedze oknem (to by mě opravdu zajedmalo kolik to ste1lo!), jen diletant a člověk, kterfd do toho nede1ve1 svoje penedze, to může schve1lit a prove9st. Navedc když je předmo vedle cele9ho cyklo pruhu cyklo stezka! To hraničed s Kocourkovem! Už me1m bohužel negativned zkušenosti za pe1r dned fungove1ned cyklo pruhu. Za 1). Po cyklu pruhu jezded večer i neosvětlened cykliste9, zřejmě si mysled, že lampy stačed, aby byli vidět (cyklisti), ale nejsou vidět a když auta odbočujed doprava hrozed obrovske9 riziko střetu s cyklisty. Za 2). De1le pre1vě v těchto dnech (dedky sněhu a mrazu) je ten slavnfd cyklo pruh v obou směrech te9měř celfd zaplněn sněhem, takže vlastně neexistuje, a přesto jsem viděl už dva cyklisty jak si to vesele ředded po zbytku šedře silnice, takže se tam auto už vedle nich nevejde a mused čekat až projede protijedouced auto! Takže zdržove1ned provozu a dalšed riziko střetu s cyklisty. S tedmto zřejmě autoři cyklo pruhu nepočedtali že?Ten kdo to zaředdil a schve1lil si může svědomed připravit na to, že je jen ote1zka času až tam nějake9 auto smete cyklistu. Ještě že jsou zatedm lide9 z Polabin rozumned a moc to nevyužedvajed. A ještě jeden postřeh, faspora času cyklisty jedoucedho po stezce a cyklopruhu po cele9 de9lce je v několika ubohfdch desedtke1ch sekund. Maxime1lně. S pozdravemHrome1dko J.Pardubice
SswRnqxPpBCJPNG, 08.05.2012 6:48:15, IP: ***.***.228.6, #162060
ih, tem algue9m que ne3o leu ate9 o final o post hein! hehehpra quem ne3o gosta de leite te1 aqui f3: Se vocea for 100% innaoerltte a leite, mas que de jeito nenhum conseguir MESMO tomar, aconselho a substituir esse por iogurte light. MAS Sd3 SE VOCca Nc3O CONSEGUE TOMAR LEITE. Porque daed e9 melhor que nada. Mas leite continua sendo imensamente maior o resultado pela combinae7e3o dos alimentos, como je1 citei anteriormente.
mZwZItFOF, 08.05.2012 6:51:45, IP: ***.***.42.125, #162061
Oi Ju! Eai, como vai a dieta? Te1 conseguindo meatnr? Comee7ar no final de semana e9 sf3 pra quem e9 forte MESMO hein, muitedssima boa sorte!E gente, PODE SIM TOMAR AGUA!!! hahaha agua e9 algo que nosso organismo N-AO pode ficar sem, nunca!! agua che1 gelado (sem ae7facar) ou quente tudo isso que for zero calorias e9 liberado!Beijos!
zmEvsQxVKdZKNtcit, 08.05.2012 6:52:21, IP: ***.***.8.42, #162062
Oie .. olha sf3 amei a dieta comecei hoje .. acderite plena sexta feira e comecei uma dieta .. mas fiquei com muita muita muita sede a tarde .. moro em Cuiabe1 e e9 qnte pra caramba aqui .. ente3o tomei agua como sempre .. pode ?? Sim ne9 porq tipo como tu vai ficar 7 dias sem e1gua ..?Bju
JHNxGUXoKzmjmVb, 08.05.2012 7:07:48, IP: ***.***.99.123, #162067
je to dobrfd event dostal jsem 3 den z bedny buše a jsem re1d už je lv 40 a je doclea dobry jenom ty rezi ale to neva dedky tenhle event je doclea dobry dedky skoda ze ty busove nejsou EX
YCqqqiFDFxhvVTyOZ, 08.05.2012 8:13:26, IP: ***.***.255.51, #162089
Ottimo l'articolo Anna.La dieta mediterranea e8 stata plcroamata patrimonio culturale IMMATERIALE dell'umanite0. Orbene non appena la notizia si e8 diffusa non c'e8 stato quotidiano, sito, TG o politico intervistato che abbia parlato di cultura e di beni immateriali, ma solo grandi filmati di IMMATERIALISSIMI bucatini fumanti grondanti di sugo, bidoni di olio e botti di vino la cui spiritualite0 e8 tutt'altro che immateriale (parola di fegato, faringe e mammella).Troppo concentrati ad esportare, vendere, promuovere il made in Italy per cogliere l'essenza del vero patrimonio che ha ottenuto riconoscimento. La dieta mediterranea non e8 un menu, non e8 una lista della spesa con gli alimenti tipici, ma e8 uno stile di vita. Stile di vita che puf2 esistere, forse anche meglio, con altri alimenti. Come sare0 che in Giappone senza bucatino, senza olio di oliva e senza vino, hanno un'incidenza di mortalite0 cardiovascolare e per cancro molto inferiore alla nostra e un'aspettativa di vita superiore alla nostra?Perche9 mangiano pif9 mediterraneo di noi, questa e8 la risposta (centenari inesistenti a parte), pur trovandosi in mezzo al Pacifico!Un saluto e buon lavoroAndrea Ghiselli
LBuivMImmyuLaQNv, 08.05.2012 9:27:01, IP: ***.***.232.12, #162110
Je to tak fažasne9 fenomene1lned! Najdu to, co opldoněne9 vajedčko proche1zed, aby se vedce fenomene1lned a nehore1zně fažasnfd! Placenta je můj obledbenfd orge1n a nikoliv ze strany matky-to je skutečně provedene9 dedtě (nebo shluk buněk). Chcete-li si představit, že dedtě poche1zed z jedine9 buňky, ktere1 nened ani vidět pouhfdm okem, je vedce než jen fascinujedced. To je důvod, proč me1m re1d sci-to je tak kre1sne1 a skutečnfd. Nened produktem něčed fantazie.VA:F [1.9.13_1145]please wait...VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)
iDQkqFLpaXzENzXVme, 08.05.2012 9:29:31, IP: ***.***.255.34, #162111
De troll nada, como dice el blog sea bienvenida la credtica . En ningfan moentmo se han perdido las formas y el intercambio de ideas de esta manera es siempre productivo, y espero que ased siga.Macro, es normal que tu experiencia y defensa de esta dieta chirrie en un blog donde hay dietistas-nutricionistas, que buscamos que el paciente sea autf3nomo, y no tenga que recurrir a dietas impuestas, en este caso ademe1s una que viene determinada por un libro.En cuanto a lo faltimo que has comentado de que las dietas hipocalf3ricas pueden desembocar en ansiedad, eso sucede si se hace mal, un dietista te puede poner una dieta hipocalf3rica pero no tienes que comer menos necesariamente, puedes incluso comer me1s cantidad que antes, todo depende de la densidad calf3rica de los alimentos que se use.Lo bonito de la diete9tica es el ofrecer un plan individualizado, variado y equilibrado, eso no es nada fe1cil, y de ahed que sea una disciplina universitaria en auge.Como objetivo de mi profesif3n no puedo defender ninguna dieta milagro, porque por lo general se saltan pautas saludables y no son individualizadas.
eQzljmbXIcvryw, 08.05.2012 9:52:32, IP: ***.***.41.124, #162121
Katrin / Vždyť si dělala rozhovory s českfdmy cemriebtali pre1vě v AHA!! Nebo se snad pletu?Eva Aichmajerove1: To dělala i Age1ta Hanychove1,Veronika Žilkove1, Heidi Janků, Kateřina Stočesove1, Robert N. atd atd.
        Předchozí   1 .. 429430431432433434435 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.