Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Remus, 21.09.2011 0:00:27, IP: ***.***.196.149, #147953
Jak zvládnout no musíš mít trochu odvahy a musíš si vduchu říct že to zvládneš a každej den si to opakovat a trénovat pořád dokola.
suzy, 21.09.2011 19:02:58, IP: ***.***.218.133, #148090
ahoj lidí, beru zoloft a mirzaten už tri mesíce, neco se zlepšilo, ale neco ne... Chci se zeptat mate nekdo neustale tlaky v krku až do hrudniku???...jakoby ste mneli palicu v tele a ta se hybala raz v levo v krku raz vpravo, nuti mne to polykat a kaslat... ty tlaky jsou hrozni, jsou pod ohryzkem v te jamce nebo po bokech krku...taky mi to nekdy dela potíže pri dýchaní....
Katka, 23.09.2011 15:35:47, IP: ***.***.56.3, #148407
Ahoj, ty jsi uplne stejna jako ja .Dnes jsem si poprve vzala pulku citalonu ktery jsem dostala od psychiatra zatim se nic hrozneho nedeje ale radeji jsem vikend u tchyne a pak na tyden k mamce, vim o cem mluvis jsou to hrozne stavy nejhorsi je ze si clovek nedokaze sam v sobe rict a dost tohlet v klidu prekonam. Jsem take zvedava co me ceka a taky se bojim. Ach jo :-(
Lucka, 23.09.2011 19:48:36, IP: ***.***.106.217, #148421
Ahojky vsem. Potrebovala bych poradit. Asi pred 2 mesici se mi z niceho nic zacalo spatne dychat, udelalo se mi spatne a od te doby je to kazdy den skoro stejne. Rano vstanu a kdyz si treba jen predstavim, ze nebudu mit cely den co delat, ze se budu nudit, tak se mi udela spatne, rozbusi se mi srdce, spatne se mi dycha, boli me na hrudi... Vzdy to tak po par tydnech prejde a jsem zase v pohode. Toto se mi deje uz od 17 let (je mi 22). Vzdy to prijde a kdyz to treba za mesic odejde, tak mam zhruba pul roku klid, jsem v pohode, ale pak to prijde zase a porad dokola to stejne. Myslite, ze by mohlo jit taky o panickou poruchu??? Jsem uz bezradna, protoze veskera vysetreni (echo, ekg,...) byly v poradku. Je to hroznej pocit takto zit....Dekuji za jakoukoliv odpoved
Hanka, 23.09.2011 20:05:29, IP: ***.***.63.144, #148425
Ahojky Káťo,určitě vydrž,bude zase dobře. Je to individuální,třeba žádné vedlejší účinky nebudou. Lucko,pokud by Tě to mělo trápit nnějak častěji asi bych to začala řešit,čím dříve tím lépe. U mě se to projevovalo špatným dodýchnutím,ale to mě jen občas potrápilo a pak se to rozjelo,že to bylo každý den a do toho se mi přidaly ještě nepříjemné stavy,úzkosti,strachy,nevěděla jsem z čeho a proč. Holky vydržte!!!
Iva, 25.09.2011 15:45:36, IP: ***.***.173.19, #148479
Ahoj Jarko, mám podobné zkušenosti. PP mám taky tak 5 let a poslední 2 roky se mi občas stává, že mi je strašně špatně od žaludku a na zvracení. Ale vždy mě to probudí v noci, přes den se to neobjeví nikdy. Pak jen sedím na posteli a čekám, jestli teda už jo, nebo ne:). Vždycky to je jen den, pak zase dobrý třeba týden. Pomáhá mi na to jíst lehce stravitelná jídla a taky hodně bylinkové čaje, hlavně heřmánek.
Honza, 25.09.2011 19:02:26, IP: ***.***.25.97, #148485
Ahojky,mám také PP.Beru Esprital,poslední půl rok mě pálí ruce i občas spánky,hlava.Doktor mi předepsal Lyricu,znáte jí někdo?Dost mě udivilo,že nežádoucí účinky můžou být panická ataka,pocit mimo sebe .Poraďte Honza.
Martin, 26.09.2011 12:40:16, IP: ***.***.61.96, #148521
Ahoj Lucko i ostatní,

zase se opakuju, ale rád Ti napíšu. Mám PP už přes deset let a mohu potvrdit, že psychosomatické potíže (různé bolesti na různých částech těla) jsou při PP úplně normální. Jednou se mi blbě dýchá, bušení srdce, bolest břicha, průjmy, zácpy, třesy, neklid, bolení šíje.... Sranda je, že mě někdy bolí hoďku záda, pak hoďku břicho, pak hoďku hrudník.
Jsou to jen nervy a jediný náš problém je v hlavě!
Tak a co teď? Uklidnit se, pomalu a zhluboka dýchat, jóga, procházka a prostě si říct, že nejsem nemocný, jen zbytečně vynervovavný. Výborná je fyzická práce a aerobní sporty. Do toho brát pravidelně léky, omezit alkohol. Klidně si dám pivko, dvě, ale někdy to nejde (oslavy a pod.), to pak vím, že druhý den bude zle. Pořádně si rozmyslím, kdy pít a kdy přestat.
Tahle nemoc Ti hodně vezma ale i hodně dá. Už nepatřím mezi šílence, co sedí 12 hodin v práci aby si mohli koupit značkový věci. Pracuju efektivněni a méně. Žiju skromně, hodně mi pomáhá partnerka. Nenarodil jsem se, aby mi nějaký šéf plácal po rameni, a pak si za mé neplacené přesčasy jel do Egypta.
Chce to více přemýšlet, prát se s tím, a občas vše shrnout ale hlavně žít. Přežívání nemá smysl.

papa a drž se!!!
Dědek, 26.09.2011 12:52:07, IP: ***.***.209.254, #148523
martin , píšeš blbosti, tvůj problém jsou chlamydie, jako u ostatních, je to na tobě co uděláš
Vrbička, 26.09.2011 13:19:05, IP: ***.***.223.66, #148524
Ahoj všem.
Asi potřebuji kontakt s někým, kdo mi věnuje trochu empatie a zároveň kus rozumu a odstupu a namotivuje mne k tomu, zvednout se, začít žít a být pozitivní...
Nemohu poslední dobou nic, dokopat se k čemukoli. Cca před dvěma týdny jsem začala brát Eliceu 5mg, brala jsem ji rok, pak rok pauza a teď opět, jelikož se mi obtíže vrátily... Trápí mě silné nevolnosti, motání hlavy, nesoustředěnost, dělám chyby v práci, zlobí mě paměť a poslední dny i žaludek a začala jsem mít silnou pachuť v ústech a hlavně v krku. Nevím, k čemu bych ten pocit v ústech přirovnala. Prosím, napište, pokud se Vám něco takového taky přihodilo. Jsem z toho nešťastná... Vím, že jsem to už kdysi cítila, jak jsem PP netrpěla, ale rozhodně ne tak silně. Mám v představách kamery v žaludku, nádory a podobné hrůzy... Napadlo mne, jestli by mi to nemohly dělat ty léky, ze začátku mohou AD udělat celkem paseku.
Napiště mi prosím. Uklidní mě to.
Děkuju.
~iv
Dědek, 27.09.2011 12:48:25, IP: ***.***.209.254, #148606
pleteš dojmy a pojmy, je to na každém jak se rozhodne
jiřina, 27.09.2011 23:02:06, IP: ***.***.107.100, #148641
čauky všichni.Já mám PP už 9 roků.Celkem ůspěšně se léčím.Martin má pravdu.žádný chlamydie nemám,ale už se mi to jeden kluk taky snažil namluvit.Dědku,nic ve zlém....pa J.
Honza, 28.09.2011 8:35:22, IP: ***.***.25.97, #148652
Ahojky,chtěl bych se zeptat ,pomáhá citalopram proti vnímání jiného prostoru?
jiřina, 28.09.2011 19:15:26, IP: ***.***.107.100, #148685
ahoj Honzo.Já beru Zoloft už léta a cítím se dobře.Tvůj lék neznam.ale ty máš PP a agorafobii?J.
Dědek, 28.09.2011 19:26:20, IP: ***.***.209.254, #148688
Jiřino ,je to na každém, výsledek testu do 0,9 a nebo příznaky hlavně CPN , zanedbání se projeví ve stáří
        Předchozí   1 .. 396397398399400401402 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.