Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Miluška, 29.09.2011 12:41:03, IP: ***.***.134.153, #148759
ahoj,trpím asi taky PP.Je to už rok a už mě nebaví se tak v životě omezovat,nikam nechodit,aby mi náhodou nebylo špatně.Dnes jsem se konečně rozhodla,budu se léčit!Snad to zvládnu,sílu mi dávají vaše diskuse.díky
Honza K., 29.09.2011 15:08:52, IP: ***.***.25.97, #148768
Ano mám PP a agorafobii.
PP jak vyšitá, 30.09.2011 8:04:54, IP: ***.***.33.119, #148816
Miluško:
přeji Ti brzké uzdravení,já se léčím již 12 roků a konečně jsem se odvážil vyjít před barák :-)
jirina, 30.09.2011 12:55:56, IP: ***.***.107.100, #148870
ahoj Dědku.Kde jsi vzal ty hodnoty a kde ses nechal vyšetřit?Já o tom mluvila již dříve s mojim lékařem,smál se a řekl mi,že žádné chlamydie nemam.J.
Hanka, 30.09.2011 16:53:30, IP: ***.***.63.144, #148899
Ahojky,Miluško opravdu to stojí za to žít a ne jen přežívat. Loni koncem května(u mě již dříve se to projevovalo špatným dodýchnutím,ale to jsem netušila o co jde)se to rozjelo,dva měsíce jsem se s tím prala sama,cvičení,akumpresura.....,už jsem byla tak vyždímaná psychicky a fyzicky,že jsem to začala řešit. To co se mi v té hlavě odehrávalo nedokážu ani popsat,dýchání jsem si hlídala pořád,no hrůza. Držte se!
MAJKL, 30.09.2011 20:24:59, IP: ***.***.226.207, #148909
AHOJ HANKO
MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. MOC JSI MĚ POTĚŠILA. S TÍM NEUROLEM JE TO U MĚ TO STEJNÝ. TAKY HO MÁM A NEBERU. CELKEM JE MĚ UŽ LÍP, ALE JEŠTĚ JSEM RÁNO HROZNĚ UNAVENEJ, NECHCE SE MI Z POSTELE A MÁM DĚSNÝ POCITY HORKA V RUKÁCH. U PSYCHOLOŽKY JSEM BYL JEN JEDNOU A PRÝ V POHODĚ, TAK NEVÍM. ALE JEŠTĚ TO NENÍ ANI ŠEST TÝDNŮ, TAK UVIDÍME.
MŮŽEŠ MI ZASE NAPSAT, ONO TO POTĚŠÍ. DĚKUJI A MĚJ SE MOC A MOC HEZKY.
MAJKL
zzzdenka, 01.10.2011 15:38:07, IP: ***.***.157.96, #148938
Majkle.Vydrž, u mňa sa účinky AD začali dostavovať po vyše dvoch mesiacoch.
Hanka, 01.10.2011 16:42:56, IP: ***.***.63.144, #148941
Ahoj Majkle,tak to je super,že už je líp. Taky jsem byla hrozně unavená,hodně jsem odpočívala. Na druhou stranu je dobře,že nám dalo tělo vědět,že je potřeba něco změnit. Je těžký zjistit,co to přímo je,ale u mě to bylo i to odpočívání,sice jsem asi hodně rozjetý člověk,haha,ale když jsem unavená,tak třeba zalehnu s knížkou. Začínám tak nějak myslet i na sebe. Dříve pro všechny všechno,hlavně ať vyhovím,pomůžu,neodmítnu........Charakter nezměníme,ale určité věci se u mě taky změnily.A ty jsi sám,žádná přítelkyně není? Já jsem zadaná,mám dvě děti,ale moc ráda Ti zase napíšu,haha. Ale i Vám všem ostatním,samozřejmě.
Dědek, 01.10.2011 19:06:12, IP: ***.***.209.254, #148953
Jiřina, hodnoty CPN najdeš na netu, a doktor Ti to neřekne, protože to neví a neléčí
MAJKL, 01.10.2011 20:03:13, IP: ***.***.118.172, #148956
MOC DĚKUJI VŠEM ZA PODPORU. JO, JSEM BOHUŽEL SÁM, NIKDO NENÍ A I TO MĚ NIČÍ...
jarka, 02.10.2011 9:25:38, IP: ***.***.100.161, #148967
Ahoj všichni,
tak si říkám jestli ta noční můra někdy zmizí, opravdu už nevím co více dělat a snažit se....Prý se nemáme vzdávat, no to se lehce řekne.5 let mám úplně zničené, jsem zvědavá jestli to někdy odejde nebo jestli s tím budu žít do smrti, to doufám, že ne..přišla jsem ale na jednu věc. Postup času se mi mění příznaky..Nikdy jsem nemělaproblémy se žalůdkem, ted je má jediná starost žalůdek, a je to taky od PP, zajímavé, přejde jedno přijde druhé..
Miru, 02.10.2011 16:44:04, IP: ***.***.31.3, #148983
Ahoj, jsem tu nová. Před 5 lety mi umřela kamarádka /30 let/ na infarkt, to byl první podmět k mému prvnímu attacu. Nevěděla jsem co se děje, nemohla jsem dýchat, vyběhla jsem na balkon, ale nepřestávalo to. Mamka mi tenkrát dala nějaké prášky na dech a objednala ke své známé na plicní, tam o.k., byla jsem odeslána na zátěžový test srdce a na přezkoušení krevního tlaku- také bez nálezu.Nakonec mi byla předepsána rehabil. zad, prý by to dýchání mohlo být od toho. nějaký čas mi to dalo pokoj. Před třemi roky jsem v noci nemohla dýchat -tep 105 za minutu, druhý den k nepotřebě, nevěděla jsem, co se se mnou děje2 dny jsem byla tělo bez duše, když na mě někdo mluvil, slyšela jsem ho jak z dálky a slova ke mě docházely s vteřinovým zpožděním, nechtěla jsem nic dělat, bála jsem se sama sebe. Nejhorší byly noci, po hodině až dvou spánku jsem se probudila se stršným bušením srdce,letěla jsemse mýt ledovou vodou, vypila jsem snad 2 litry vody a následně běhla až do rána na toaletu, zvracela jsem...Další den jsem volala k paní doktorce na psychiatrii a s pláčem jí prosila o pomoc. Tehdy mi stačilo se jen vypovídat, paní doktorka mě uklidnila, že se nemám bát, že mi "hrábne" :-). Předepsala mi Trittico 1/3večer, XanaxSr (1) na noc a já spala jak andílek. Přes sen jsem dostala Zoloft (50) 1 ráno a XanaxSr (0,5) tak 1 ráno. Během týdne jsem cítila neskutečnou úlevu, ataky jsem měla opravdu vyjímečně a naučila jsem se je dobře zvládat, po 1/4 roce mi snížila dávky a po 1/2 roce pomalu skoro vysadila celou léčbu. Měla jsem pokoj. BOHUŽEL mě letos na dovolené přepadla ta potvora znovu, během 14 dní u moře se ozvala 3 krát a pořádně, jeden atak jsem měla daleko od břehu, myslela jsem, že se utopím, strašný pocit, vůbec jsem to nezvládla.Po příjezdu mě začalo budit bušení a vysoký krevní tlak, byla jsem u obvodní lékařky a ta mi dala něco na snížení a na bušení srdce. Jasně že si říkám, že na vyšetření srdce jsem byla už dlouho a hned se bojím, že mám srdce nemocné /tatínek zemřel na mozkovou mrtvice/. Při záchvatu jsem schopná vynervovat se tak, že mám tlak 190/90 a kldně 110 tepů za min.. Včera to přišlo znovu a já už běžela ze schodů a volala na manžela, ať startuje auto, že jedeme do nemocnice.Nakonec jsem to nějak zvládla,ale noc byla krutá. Od prvního záchvatu je to už měsíc a ataky mě stále přepadají. Ale.....zítra jsem objednaná k paní doktorce na psychiatrii, těším se, že mi zase pomůže a pevně v to doufám. Všem Vám tady rozumím a chápu, chápu ale i ty ostatní, kteří naši nemoc nedokáží pochopit a říkají mi. " tak si řekni, že to bušení nic neznamená, je to prostě od nervů". Kdybych si to dokázala v tu chvíli říct, žádné léky bych přece nepotřebovala. Každý kdo nechápe, by si to měl zažít na vlastní kůži, opravdu hnusný stav!!! Jsem ráda, že jsem objevila toto forum. Lidi držte se, my to zvládneme!!!!
miru, 02.10.2011 16:47:40, IP: ***.***.31.3, #148984
Teda, teď koukám, jak jsem se rozepsala a odeslala příspěvek bez kontroly. Doufám, že je to smysluplné a omlouvám se za nějakou tu chybičku v pravopisu.
JanaJohana, 02.10.2011 21:27:53, IP: ***.***.172.4, #149000
Ahojte taky se léčím panickou poruchou... Máme v rodině hodně vážné nemoci a mám 2letého syna a začala jsem se o něho strašně bát i osebe...Ležela jsem na neurologii s tím že jsem si pořád říkala že jsem určitě vážně nemocná tolik vyšetřením jsem prošla, magnetickou rezonanci, rengény, dokonce i lumbální punkci jsem podstoupila ct mozku atd... a vše bylo v pořádku pak se mi začalo dělat to že jsem vyděla žluté tečky pocení, brnění prstů, strašné myšlenky, sny škaredé ,špatně se mi dýchá, celá jsem se ze vnitř chvěla a pak to začlo když se mi tohle dělo tak sem si hned říkala pane bože co to je co když umřu... uzavřela jsem se přestala jsem chodit ke kamarádkám v obchodě jsem nemohla vydržet vadilo mi hodně lidí... a jednou jak jsem zase ležela na neurologii tak mě poslali na psychiatrii a tam zjistili že trpím panickou poruchou... Léky beru zatím měsíc a půl ještě tyto stavy mám nejsou tedy tak často Beru Neurol podle potřeby, Agrofan ráno jenom a na noc triccito, navštěvuji psycholožku a poradila mi že si mám najít nákej koníček jíst pravidelně, cvičit,a začít chodit hlavně mezi lidi... začla sem to dělat a cítím že se to zlepšuje.... Tak vám držím palečky at jste brzo zdravý :-)
helca, 02.10.2011 22:48:12, IP: ***.***.180.43, #149006
Ahojte lidicky tak zase po nejake dobe pisi.Tak uz chodim mesic do prace.Prvni tyden byl hodne narocny hlavne proto,ze me muj nadrizeny prevedlz MS z jidelny do ZS do jidelny protoze ve skole pry kdyz budu marodit tak je to mensi zlo nez ve skolce mame pravni subjekt takze skolka spada pod skolu.No a hlavne jsem byla uplne urvana po roce nic nedelani a pak takovy srumec.Ve skole se vari o hodne vic obedu nez ve skolce.Ale ted uz jsem si docela zvykla tak je to uz lepsi.Taky mipan doktor zmenil ty leky takze beru ted rano misto mirzatenu a pak xanaxu argofan0,75mg s prodlozenym uvolnovanim a myslim si ze mi zatim docela sedi beru ho vlastne teprve 14dni ale nemela jsem po nem zadne velke vedlejsaky jo a vlastne k nemu beru jeste pulku xanaxu,tak uvidime co bude dal.Ja uz doufam ze by to mohl byt dobry lek,mozna mi ho pak jeste pan doktor zvysi.Tak jsem se nejak rozepsala tak se mejte vsichni krasne,uzivejte jeste posledni krasne slunecni dny a zase se nekdy ozvu.Ahojte Helca.
        Předchozí   1 .. 397398399400401402403 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.