Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 26.08.2011 15:20:27, IP: ***.***.209.253, #145568
Šárko, napiš email. Lenko CPN mají všichni i Ty
zzdenka, 27.08.2011 6:33:05, IP: ***.***.69.179, #145610
TAMTA.Ja zabudla napísať, že anxiolitika mi pomohli aj v tom, keď mi bolo z AD na začiatku zle.
Na PP mi nepomohla ani pevná vôľa,ani bylinky, ani vyšetrenie na chlamýdie, ani pokec s psychologičkou,ani zmena stravovania.Iba AD.
kachnička, 27.08.2011 13:58:26, IP: ***.***.206.236, #145637
Ahoj.je mi 14 let a asi pred 14 dny jsem prisla na to,te trpím touto poruchou,byli jsme na dovolené v čechách a po pár minutách hledání hub jsem myslela že omdlím,motala se mi hlava,brněly ruce,špatně se mi dýchalo a srdce mi bušilo jak oživot.no bylo to strašné!když jsem se konečně dostala do nemocnice,doktor mi zěřil tlak,prohmatal mě,udělal EKG ale nanic nepřišel,po 10 minutách jsem byla naprosto vklidu ale za 3 dny se vše zopakovalo,zase brněly ruce,zas se mi špatně dýchao a motala se mi hlava,zas doktor na nic nepřišel a zas to bylo v pořádku,o týden později jsem jela s tátou na dovolenou a zmínila jsem se o tom,a ten mi pak řekl,že stejné problémy má i on už od 15 let.je to dost nepříjemné,ale když na to nemyslím ,je to podstatně lepší.
kachnička, 27.08.2011 14:00:02, IP: ***.***.206.236, #145638
Ahoj.je mi 14 let a asi pred 14 dny jsem prisla na to,te trpím touto poruchou,byli jsme na dovolené v čechách a po pár minutách hledání hub jsem myslela že omdlím,motala se mi hlava,brněly ruce,špatně se mi dýchalo a srdce mi bušilo jak oživot.no bylo to strašné!když jsem se konečně dostala do nemocnice,doktor mi zěřil tlak,prohmatal mě,udělal EKG ale nanic nepřišel,po 10 minutách jsem byla naprosto vklidu ale za 3 dny se vše zopakovalo,zase brněly ruce,zas se mi špatně dýchao a motala se mi hlava,zas doktor na nic nepřišel a zas to bylo v pořádku,o týden později jsem jela s tátou na dovolenou a zmínila jsem se o tom,a ten mi pak řekl,že stejné problémy má i on už od 15 let.je to dost nepříjemné,ale když na to nemyslím ,je to podstatně lepší.
zzzdenka, 27.08.2011 19:45:47, IP: ***.***.61.201, #145654
Kachničke.Tak ti držím palce, aby sa ti to ustálilo.Keby však bolo horšie, zájdi za odborníkmi.Dnes veda pokročila.Mňe sa to zjavilo tiež v 15 tich, ale vtedy ani lekári netušili čo to je , mali ma za hypochondra.Teraz mám 40.
duda, 28.08.2011 7:58:37, IP: ***.***.147.208, #145665
AHOJTE VŠICHNI.V PRVNÍ ŘADĚ BYCH CHTĚL VŠEM PODĚKOVAT ZA PŘÍSPĚVKY,KTERÉ POSÍLÁTE.MYSLEL JSEM,ŽE TOUTO PSYCHICKOU PORUCHOU TRPÍ JEN MÁLO LIDÍ A JÁ PATŘÍM MEZI NĚ.ALE OPAK JE PRAVDOU.PANICKOU PORUCHOU TRPÍM ASI 3 ROKY.ZAČALO TO,KDYŽ MÉHO OTCE ODVEZLI DO NEMOCNICE,MOJE PŘÍTELKYNĚ BYLA V PORODNICI A ZAČAL JSEM PODNIKAT.Z RADOSTNÉHO A VCELKU POKLIDNÉHO ŽIVOTA SE PRO MĚ BĚHEM PÁR VTEŘIN STAL ŽIVOT UTRPENÍM.Z NIČEHO NIC MĚ ZAŠKUBLO NA PRAVÉ STRANĚ HRUDI,SRDCE MI ZAČALO BUŠIT JAKO ZVON,POCIT ŠÍLENÉHO HORKA NA HRUDNÍKU,KTERÉ SE VALILO SMĚREM KE KRKU,SEVŘELO SE MI HRDLO,STUDENÝ POT,PROBLÉMY S DÝCHÁNÍM,TŘES NOHOU I RUKOU,NO PROSTĚ ŠÍLENSTVÍ.TRVALO TO NEUSTÁLE ASI 1 TÝDEN.NEBYL JSEM SCHOPEN UDĚLAT VŮBEC NIC.PŘI SEBEMENŠÍ NÁMAZE MI ZAČALO BUŠIT SRDCE,POCIT NA OMDLENÍ.ASI PO TÝDNU MI ZAVOLALI Z PORODNICE,ŽE SE MI NARODIL KRÁSNÝ A ZDRAVÝ CHLAPEČEK.NEUDRŽEL JSEM SE,ZAČAL JSEM BREČET JAK MALÉ DÍTĚ A NEVĚŘILI BYSTE,JAK SE MI NAJEDNOU ULEVILO.PANICKOU PORUCHOU TRPÍM DODNES,PRÁŠKY ŽÁDNÉ NEBERU,ALE CO MI OPRAVDU POMÁHÁ,KDYŽ TO NA MĚ PŘÍJDE JE SVĚŘIT SE NĚKOMU KOMU VĚŘÍM S POCITY KTERÉ MÁM,JAK SE ZROVNA TED CÍTÍM,CO MĚ TRÁPÍ ATD.POUŠTÍM SI HUDBU,KTEROU MÁM RÁD,PRACUJI ABYCH NEMYSLEL NA TO JAK MI JE.MĚ TO POMÁHÁ.PŘEJI VŠEM,ABY SE TÉTO HNUSNÉ,ZÁKEŘNÉ PSYCHICKÉ NEMOCI ZBAVILI CO NEJDŘÍV.PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN.S POZDRAVEM DUDA
zzzdenka, 29.08.2011 13:40:32, IP: ***.***.99.175, #145729
Ak je to stará známa Halina, tak to je výborný fejtón na panickú poruchu.Sú tam všetky príznaky, liečebné postupy, a sťažnosti čo aj ja čítam na diskusiách.
Ak je to nová Halina, tak máš pravdu, že záleží ku komu chodíš.Keď ti lekár povie presne čo ti je a že sa toho nemusíš báť o jednu tretinu je človeku hneď lepšie.
Halina, 30.08.2011 18:59:36, IP: ***.***.43.36, #145893
Ne ne jsem nová Halina,přijde mi že lidí s pp je víc a víc.Včera jsem to tak trošku zakřikla že je mi dobře,tak před 2 hod. to na mě padlo mám bordel v hlavě a stach aby se to nestupňovalo a já opět nezačala mluvit z cesty nebo skrátka nezcvokla.Taky jsem se chtěla zeptat jestli je tu někdo kdo byl těhotný a měl PP? uklidní se to? nebo naopak?,hodně bych si přála ještě jedno mimčo ale strach mi to nedovolí,vím že kdyby na mě přišel stav jako na zpočátku tak to nezvládnu ani náhodou.
Iva, 30.08.2011 20:17:00, IP: ***.***.173.19, #145905
Ahojky. Tak koukám, že tu je nových lidí jak máku. Já musím zaťukat, že jsem měsíc v supr kondici. Dokonce jsme v tom šíleným hicu měnili v celým baráku týden okna a já to přečkala v pohodě, jen s běžnou únavou a svaly navíc : ). Už i horka si celkem užívám a s pohodou jdou i kila nahoru, hurá! Pomalu ale jistě, doufám...(ťuk, ťuk).
Když mi po vyšetření srdce řekli, že je zdravé (přeskakování nezávadné a ze stresu) a i doktor řekl, že mám víc aktivně sportovat, řekla jsem si, že to je teď hlavně na mě. Hlídám si co jím, abych měla energii a snažím se hýbat. A světě div se, jde to a je mi líp:). Nechci to zakřiknout, páč vím, jaká je PP potvora...
Halino, před nedávnem jsem prodělala boreliózu, ale ještě časnou a můžu ti říct, že to byl mazec, než jsem to zjistila. Pořád totálně vyčerpaná, ani žehličku jsem neudržela v ruce a PP se mi mnohem zhoršila. Naši mi říkali, že jsem jak důchodce. Pak mě přeléčili cca 25 dní ATB a já objevila nový svět! Tobě to nějak léčí?
Halina, 30.08.2011 20:48:06, IP: ***.***.43.36, #145908
Neléčí měla jsem jí už prodělanou a atb nebyli prý potřeba,ani když jsem jí prodělávala tak mě nijak špatně nebylo jen ta strašná únava ale tou trpím už když mě zjistili štítnou žlázu je to asi 5 let,byla jsem chodící mrtvola.Bylo to hrozný ale na PP to opravdu nemá.Teď užívám každé chvilky co je mi dobře a mám uplně jiný pohled na svět mě osobně to hodně změnilo.
Iva, 31.08.2011 16:54:16, IP: ***.***.173.19, #146016
Tak uvidíš, jak se budeš cítit. Zjisti si radši hodnoty vysledků testu na borelie a občas, třeba při větší únavě, si ho nech zopakovat. Pokud budou hodnoty vyšší než původní, mělo by se to řešit. Mám známého, kterého trápila přechozená borelióza a jezdil měsíc na kapačky na ATB. Teď to má v klidu. Sice to je už jiné téma než PP, ale z osobní zkušenosti vím, jak to z člověkem lomcuje a to ani PP pak nepřidá...No držím palce a snad už bude jen líp...
Richard, 01.09.2011 0:41:16, IP: ***.***.105.6, #146044
Já byl po Valdoxanu 25, celý další den v útlumu ospalý a musel pít Energy drinky abychg přes den mohl fungovat.totálně mě zklamal,tlumil emoce,a navozoval tak duševní klid,po mých dlouholetých zkušenostem s BZP,Neurolem, CItalecem Mirtazapinem a řadou dalších antidepresiv a anxilolityk, uznávám dobré účinky,ale ten útlum!a řeklo mi to více lidí u lékaře v čekárně, a já si ho vyprosil jako zázrak,ale tlumí to jako antipsychotika, třeba Plegomazin... byl jsem rok v PL,..tak to všechno znám dokonale. teĎ beru Tritico, dobré, kvalitní , ale oddaluje hodně orgasmy u mužů i u žen..
Kája, 01.09.2011 14:39:04, IP: ***.***.37.9, #146149
Už rok beru Mirzaten 30. V poslední době se mi stává že mám příšerné bolesti hlavy, zad, nohou a rukou. Mám návaly, hoří mi obličej. Dneska od rána brečím a asi jsem se s těch stavů nějak vybrečela a je mi trochu lépe. Máte taky někdo takové nálada přesto že berete AD?
Dědek, 01.09.2011 15:39:22, IP: ***.***.209.253, #146152
Kájo, čti dozadu
Kája, 02.09.2011 12:03:18, IP: ***.***.37.9, #146247
Nezkoušeli jste někdo na bolest hlavy a motání novopassit?
        Předchozí   1 .. 394395396397398399400 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.