Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Šárka, 20.08.2011 10:29:24, IP: ***.***.37.9, #145050
Ahoj,už jsem sem několikrát psala.Rok trpím PP.Asi 14 dny se u mě objevily bolesti hlavy ale ne klasické. Bolí nebo tlačí mi jako na temeni. Přijde mi že jsem úplně mimo, jako kdybych zapomínala je to strašně nepříjemné. Jako bych se měla zbláznit. Na RTG hlavy a páteře mi nic nenašli tak by to prý mohlo být k PP. Je to možné? Máte někdo něco podobného? Díky
ada, 20.08.2011 21:30:33, IP: ***.***.224.88, #145097
Ahoj napíšu vám své problémy máte to někdo taky takové ? Podobné ? Bojuji !
Mám neustále napnuté svaly a neustále se bojím že jsem nějaká nemocná :( například nevím jestli mám skutečně problémy se stolicí nebo ne. Myslíte si že je možné že si pocit neustále potřeby na toaletu mohu pouze navodit a že jsem naprosto v pořádku ? Na záchod chodím zřejmě tak jak se má.
Nálada na nic především v tomto období jinak i přesto že trpím touto poruchou tak jsem jinak v lepší kondici.
Je mi na nic jelikož jsem zjistila jak špatný je stres pro organismus četla jsem si o tom na netu.
Bojím se protože vím že mám také takovou povahu a co když se z toho zcela nedostanu a ve stresu budu neustále ? Bojuji a chci být zdravá
Káťa, 21.08.2011 19:08:15, IP: ***.***.29.126, #145177
Ahoj....tak nevím jak začít, ale zoufale už o tom s někým potřebuju "mluvit". Je mi 27 , PP mám už rok, byly i nějaký prášky ale vf současné době jsem bez nicha vrací se mi to. Chtěla bych to nějak zvládnout sama...ale nevím. Mám 6ti letýho syna , kterýho moc miluju. Zrovna odjel na chatu s babičkou, protože mě včera bylo hodně blbě, což mě docela vyděsilo a teď tu sedím a brečím, prtože mi chybí....a zároveň ale jsem ráda, že sjem sama, kdyby se mi to vrátilo. Mám pocit, že jsem jako matka na nic....že nemůžu být s ním a užícat si léta. To je snad ten nejhorší pocit na světě. navíc jsem na to sama. Jsem rozvedená, přítel žádnej ( říkám si, kdo by mě s PP chtěl ) , s mámou máme špatnej vztah, myslí si, že si vše vymýšlím a táta v podstatě taky. Musím to překonat, protzože potřebuju svýho prcka a on mě...ale nevím jak.....poradí někdo? :)
zzzdenka, 22.08.2011 15:03:02, IP: ***.***.194.134, #145258
Káti.A prečo nebereš AD?. Čo spomínaš nejaké prášky to určite boli len na záchvaty PP dáky neurol alebo lexaurin.Ja sa s Agorou a PP mučím veľa rokov a až AD mi naozaj pomohli.
Jakub, 22.08.2011 17:10:41, IP: ***.***.46.93, #145270
Ahoj lidi.Musím vám povědět celý můj příběh!4.6 jsem se strašně moc opil, spal jsem hodinu, bylo mi moc špatně, po několika hodinách jsem se dostal do křeče, ruce a nohy se mi zkroutily, nemohl jsem mluvit, jen jsem vnímal, co říkají ostatní, báli se, že je to mrtvice a tak zavolali rychlou.Ta konstantovala, že se jednalo o hyperventilační tetanii, že se vyspím a bude vše ok. Přijel jsem domů, bylo mi hrozně a nespal jsem, tenhle stav trval týden bez spánku, musel jsem v noci na pohotovost, myslel jsem, že nedojedu.Tam mi řekli, že pokud to nepřestane do dalšího týdne, tak musím na psychiatrii. Stav se nelepšil a tak jsem navštívil nejdříve psycholožku. Nepomohla mi a já dál nespal. Po třech týdnech jsem navštívil obvodní, ta mě poslala na psychiatrii, kde mi nasadili neurol, že prý budu ok a krásně se vyspim. Měl jsem strach kamkoliv jít, bál jsem se ze smrti a z toho záchvatu. Neurol nezabral, stále jsem nespal, max.2 hodiny.Došel jsem tedy znova na obvodní, že chci udělat krevní testy. Tam zjistili zvýšený bilirubin a tak jsem šel na utrazvuk břicha, vše ok, jen hutší žluč ve žlučníku. Brněla mi hlava, měl jsem hrozný stavy, třeba jen, když mi známý řekl, že mám zúžený zorničky. Každý den jsem se modlil, ať přežiju. Táta mi poradil, ať jim zdravě, protože do tý doby jsem jedl jen grilovaný, pečený a smažený a hodně pálivý. Můj stav se pomalu lepšil, navštívil jsem detoxikační kliniku, kde mi řekli, že jsem měl místo krve kyselinu a že jsem mohl umřít. Dostal jsem od nich kapky, že se vyčistím a bude klid. Po 7 dnech jsem jel autem, začalo se mi dělat špatně, přesně tak jako před tím záchvatem. Musel jsem čekat asi 3 hodiny, než se to trochu uklidnilo. Prý to byly ty kapky. Mezitím jsem skončil dvakrát na pohotovosti, protože mi bylo hrozně. Podstoupil jsem vyšetření EEG, EMG, vše v pořádku. Několikrát jsem podstoupil krevní testy, ale nic. Vždy, když jsem měl někam jet mi bylo špatně. Pak mi zhruba dva týdny bylo lépe, jat autem nabo metrem nebyl problém i když do skákání mi nikdy nebylo. Těd ve čtvrtek mi ale začalo být hrozně od tlaku, srdce mi bilo jako o závod a to celý den a až do pátku, kdy jsem musel na pohotovost, sotva jsem nastoupil do auta, aby mě kamarád odvezl. Na pohotovosti natočili EKG, bylo ok. Dostal jsem epilok na zmírnění srdeční činnosti a lexaurin na uklidnění. To mi pomohlo, ale stále je mi špatně. Strašně moc mi vadí horko a ty vysoké teploty, štítnou žlázu mám ok. Už nevím jak dál, jsem úplně bezmocný, přítelkyně má strach, ale myslí si, že mi nic není. Nechodím do práce, spaní se zlepšilo, ale celkově mám ke spokojenosti hodně daleko, chci aby bylo už vše dobrý. Přeju vám hodně stěstí, tohle by vůbec nemělo existovat.
zzzdenka, 23.08.2011 9:47:10, IP: ***.***.70.18, #145335
Jakubovi.Pekne k psychiatrovi, predpíše AD , kým zaberú, tak dáky lexaurin a za mesiac dva ti bude ok.Zažila to, a ja s tým žila od puberty, teraz 40 na krku a liečim len 2 roky.
Ale jedine psychiater a AD pomohli.
Lenka, 24.08.2011 21:04:41, IP: ***.***.112.70, #145454
ahoj holky ,je to asi dva dny co jsem měla PP a jsem docela vyděšená .Prosím poradte mi co mám dělat ,když se to stane třeba v autobuse?děkuji Lenka
Helča, 24.08.2011 22:48:37, IP: ***.***.180.43, #145463
Ahojte lidicky tak vam musím napsat,že jsem byla 16.8.na kontrole u psychyatra v Plzni a vše jsem mu vylíčila a řekla jsem mu,že mi to v té nemocnici moc nepomohlo a že potřebuji fungovat hlavně přes den,tak mi konečně změnil léčbu a to tak,že mi ráno vysadil ten mirzaten a atarax a nechal mi večerní mirzaten 45mg a ráno mi nasadil xanax,ale jen na zkoušku protože ja návykový ale proto,že prý mě hodně tlumí asi ten raní mirzaten a po měsíci mi nasadí asi ráno jiné AD.A zatím je mi opravdu o hodně lépe než před týdnem,protože je to akorát týden co ho beru.Dneska jsem si také vyhledala něco o té podpůrčí době a je možné zažádat o prodloužení.Tak uvidím jak se domluvím s obvodákem.Ale opravdu bych to chtěla jít zkusit do práce.Až se něco zase u mě uděje tak zas písnu.Zatím všem držím palečky at je to lepší a lepši.
Dědek, 25.08.2011 13:48:14, IP: ***.***.209.253, #145492
tamto, podívej se taky na chlamydie pn. doktoři z Vás dělají blbce, dá se to léčit
tamta, 25.08.2011 14:23:18, IP: ***.***.62.166, #145495
děkuji za odpověď...každé odběry krve jsem měla vždy v pořádku jen mám zvýšený počet protilátek v krvi...nevím co mi je...od mala jsem často nachlazená, časté záněty, kožní problémy, alergie bez důvodu, někdy astma, a pořád se cítím vinna..že si za to můžu sama,dělá mi problém se o sebe starat-vařit,jíst,uklidit,studovat,tancovat,pracovat,zařizovat doktory a opravdu mnoho radosti nezažívám..doma se necítím dobře a kdekoli jinde taky ne..neumím být sponntání a nevěřím si že něco dokážu a nechci ukonči studium a být doma na AD a pracovat jako uklízečka...ale na druhou stranu mám starch odjet do německa a jestli mi bude hůř jak to přežiju...příjde mi že jsem celý život jen promarnila a zničila si tělo a hlavu protože já fakt nechápu jak můžeš jít ven a bavit se s přáteli a nemím u toho všechny ty věci v hlavě co tam mám...že jsou všichni lepší než já a že já nevím co mám dělat že nevím jak se o sebe postarat nebo jak přijmout to že budu muset změnit celý život?jak??
Dědek, 25.08.2011 14:31:16, IP: ***.***.209.253, #145499
tamta, napiš email napíšu Ti bylinky
zzzdenka, 25.08.2011 15:27:13, IP: ***.***.224.243, #145505
Tamta.Ja sa tiež trápila od puberty.Tu som už písala, že mám 40 a liečiť som sa začala pred dvoma rokmi.Dostala AD a kým tie zaberú, užívala anxiolitiká.Asi dva tri mesiace.Každú chvíľu som sa tiež pozorovala,zdalo sa mi že lieky nezaberajú, ale po 3 mesiacoch zázrak.Ha ha.Oni tie AD zabrali.
tamta, 25.08.2011 16:42:16, IP: ***.***.62.166, #145510
no lidi a je mi 25let. mám pocit že umřu dneska...ale logické je že neumřu. vím že bych asi měla přestat s tancem a snít a vrátit se natrvalo domů i když nechci a udělat si nějaký kurz nebo se na něco vyučit...ale já nevím co dělat nedokážu si představit že se budu cítit dobře at dělám co dělám a bez bolestí a obvinování...hodně lidí si myslí že si to vše vymýšlím ale to není pravda...mám pocit že je můj život v háji, že se to nezlepší. nechápu jak lidi můžou chodit do práce když mají tyhle stavy já ve škole nebo v brigádě vydržím fungovat jen pár dnů...neumím se o sebe postarat a nikdo se o mě nepostará....a ted se cítím blbě že vám to píšu...vždyt sou na světě takový problémy a já nejsem schopna zvládat základní věci jako jíst,spát,komunikovat,být vděčná a smát se a třeba někomu pomoct....
Lenka, 26.08.2011 0:10:29, IP: ***.***.133.28, #145545
Ty dědku, nemá nebo neměla chlamydie tvoje přítelkyně nebo manželka? Mě už to přijde ubohý......prostě PP existuje a ty lidi potřebují občas pomoc tady, když se jim nedostává doma........piš si na svoje diskuze......třeba někde na těch chlamydiích?......neotravuj jiné diskuze.......
Šárka, 26.08.2011 14:23:02, IP: ***.***.37.9, #145566
Ahoj,už jsem sem několikrát psala.Rok trpím PP.Asi 14 dny se u mě objevily bolesti hlavy ale ne klasické. Bolí nebo tlačí mi jako na temeni. Přijde mi že jsem úplně mimo, jako kdybych zapomínala je to strašně nepříjemné. Jako bych se měla zbláznit. Na RTG hlavy a páteře mi nic nenašli tak by to prý mohlo být k PP. Je to možné? Máte někdo něco podobného? Díky
        Předchozí   1 .. 393394395396397398399 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.