Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

petra, 06.09.2007 0:05:04, IP: ***.***.70.33, #15155
ahoj vsichni, tak jsem si nasla uzasnyho pana psychiatra, u kteryho jsem byla pred tremi dny, napsal mi citalon a rivotril a zatim se citim fajn. Uz tyden ani jedna ataka, dost me uklidnilo,ze jsem si uvedomila,ze se s tim da neco delat, ze nas je vic a taky jsem se rozhodla chodit na terapie a na relaxacni cviceni. jen mi pripada trochu brutalni jeho terapie JIT PANICE NAPROTI, coz znamena ternovat situace, kterym se ze strachu z paniky vyhybam. u me je to jednoznacne metro. na to se zatim fakt necitim, ale zacinam s nakupovanim v obchodaku bez doprovodu, jet delsi vzdalenost od domova atd. snad se casem zadari i to metro. ale nevim. trenoval jste nekdo takhle? a melo to nejake ucinky? muj doktor tvrdi, ze kdyz budu ty ataky vyhledavat, tak po case bude jejich intenzita naprosto minimalni, nebo je nepocitim vubec? mate nekdo zkusenost? dik, petra
Petra, 06.09.2007 0:16:07, IP: ***.***.70.33, #15156
Ahoj Pavlino, diky za radu, priteli a sestre jsem se sverila, ale rodicum ne. ja jsem vychovana v duchu ze clovek ktery ma psychicke potize je chudak ktery selhal a budeme si na nej ukazovat prstem. moji rodice zrejme nikdy zadnou podobnou hruzou neprosli, za coz jsem ze srdce rada, ale proste pochopeni nemaji. vy se lecite, nebo zvladate sama?
2TTe, 06.09.2007 13:44:11, IP: ***.***.226.87, #15172
Ma niekto v suvislosti s panickou poruchou stavy derealizacie alebo depersonalizacie??
evulle7, 10.09.2007 3:23:22, IP: ***.***.129.172, #15379
tak Leni , ty s panickou porochou bojuješ už 3 měsíce no to je parada to asi tu dobu budu takhle muset vydržet???je to prima že se takhle lidi po netu svěřovat vid ale asi se divímš, proč pravě odpovidam tobě to z toho důvodu protože máš ty samé léky jako já a to je rivotril a cipralex hodně štěstí
evulle7@seznam.cz, 10.09.2007 3:28:35, IP: ***.***.129.172, #15380
to je můj E-mail ja beru to samé
awokehcr hbtnwly, 13.09.2007 22:55:27, IP: ***.***.241.229, #15616
rcwvsn cmhvnltra yhmdwjg pqswmnda nrktfmvgu opihuwb jkhuctg
Tina, 22.09.2007 2:31:35, IP: ***.***.216.227, #16096
Ahojte vsichni,
vsechny co prozili nekdy panickou zdravim a preji pevne nervy a co nejvic klidnych chvil.
Chci se podelit o svoje zkusenosti, bojovala jsem s panikou asi 9 mesicu a ted po 4 mesicich uzivani apo.citalopramu se situace uklidnila. Hodne mi pomohlo vysazeni lexaurinu, coz me stalo 4 dny zvraceni apod.. sileny stavy, ale jsem stastna, ze jsem se toho zbavila. Takze uvidime, i kdyz jsem treba z prace uz unavena, tak citim zase jak se mi toci hlava a tokovy ty neprijemny pocity, ze se vyvratim.. ale proti tomu co to bylo je to pohoda. Napiste!!!
Martina, 22.09.2007 17:42:10, IP: ***.***.217.8, #16125
Ahoj Tiny,taky trpím PP už rok.Kdy u tebe prvně propukla a v jakých stavech si to prožívala?Já momentálně beru 3 měsíc cipralex a zatím žádná sláva.-(
Tina, 23.09.2007 9:59:21, IP: ***.***.216.227, #16153
Ahoj Marti, propuklo to u me poprve v listopadu minuly rok. Bušení srdce, motání hlavy, závratě. Léčila jsem se pak na srdce a az v květnu jsem byla u psychiatricky, ktera mi nasadila apo-citalopram. Výsledek taky nevalný, tak jak říkáš ty - ale po třech měsících se to zlepšilo. Byla jsem tenkrát na dovolené u sestry a ta mi s tim dost pomohla. Je to cely jen psychika a castecne taky vycerpani. Moje sestra je jedina kterou znam, co se z toho dostala sama a bez prasku. Je to na delsi povidani, ale kdyby Te to zajimalo, tak se ozvi a ja Ti nektere jeji zkusenosti predam, treba by Ti to taky pomohlo. Pa zatim a mej se co nejlip to jde.
Martina, 23.09.2007 11:40:15, IP: ***.***.197.133, #16159
Tiny,samozdřejmě že mě to zajímá a moc.Tak kdyby si byla hodná a něco mi napsala.Můžeš na meil,to bude asi lepší.pa
Martina, 23.09.2007 12:23:51, IP: ***.***.197.133, #16164
Kdyžtak holky najedtě si na panikářky 3,tam je aktuální otevřená diskuze.Sem už moc lidí nechodí!pa
Dája, 26.09.2007 7:03:18, IP: ***.***.85.190, #16301
Ahojky na teto diskuzi ,prosim nevim co se semnou deje , jednou jsem skolabovala ,srdce mi busilo jako o zavod atd, nemohla jsem dychat .9 mesicu jsem litala po doktorech jeste jsem studovala skolu v te dobe ,,,nic nediognistikovali, sla jsem sama psychyatricce napsala mi tehdy deniban,asi nejsetrnejsi lek co znam,stavy zmizeli a bylo mi lepe ,problem byl ze se zastavila perioda menstuace , vte dobe jsem mela pritele a chtela jsem taky i dite , naspala mi welbrutrin a ja skolabovala znovu ,stavy sebevrazd atd,ihned byl vysazen ,a napsala mi Coaxil , docela dobry lek ,fungoval mi 2 roky,ale ted nevim co mi je ,pred rokem se mi narodil syn ,je v pohode ,doma atmosfera je taky dobra ,ale zacali me bolet zada v kvetnu ,chodila jsem na masaze atd ,uz rikaji ze to je psychicke ,nejim,prujmy,mota se mi hlava,a jdu jako opila s pocitem ze se mi ve meste udela zle ,a ze nevim co se stane se synem,kdyz jdu sama je to lepsi, nemam takove obavy,nejvic se bojim byt doma sama, ,mam nohy jako s gumy a zaludek na vode,chtela mi naspat psychiatricka sertralin a jeste mirtazepin ,ale ja se hrozne bala,a spanikarila jsem s pribaloveho letaku jsem se docetla ze muzou byt sebevrazdy atd , a ja se hrozne bala toho stavu jako pri welbrutrinu , atak mi dala spatky hned coaxil, ale stavy neprestavaji a stydim se ji to rict,aby nenadaval ze mi leky chtela naspat a ja je odmitla a zustala pri starych, poradte mi nekdo a jeste jedna otaska kde se vlastne bere panicky strach
MS, 28.09.2007 0:16:58, IP: ***.***.38.58, #16499
Vážené dámy a pánové,nechci Vás moc strašit,ale žiji se SF a esenc.trem. již 45 let - od 1tř.ZŠ.K"léčbě"/neexistuje žádná/ jsem se odhodlal asi před 10ti lety.Užívám velice opatrně a nepravidelně rivotril/a snad to mám pod kontrolou/.Je ovšem fakt,že mé bývalé problémy jsou již zanedbatelné a cítím se celkem faj i na veřejnosti!Je mi ovšem jasné,že podobnými svinstvy se budu ládovat již do konce života..Tak se mějte fajn a moc tu nevzdychejte.. :)
Ivanka, 29.09.2007 9:34:05, IP: ***.***.183.37, #16573
Ahojte všetci,prosím Vás o radu a podporu(založila som novú tému "Hypochondria?).Začínam užívať Cipralex,pociťujem ešte výraznejšiu úzkosť,pálenie v celom tele,na pokožke,som roztrasená,musím sa neustále zhlboka nadychovať a to mám zatiľ dávku 5mg.Prosím,napíšte mi ako Vám bolo,či to ustúpilo,ako Ste sa cítili,lebo ja si myslím,že umieram,že toto neprekonám,ďakujem Ivana
Ivanka, 29.09.2007 10:08:53, IP: ***.***.183.37, #16574
Milá Dája,prečítaj si môj príspevok Hypochondria?Ja beriem Remeron(to je Mirtazapin)a nemusíš sa ho naozaj báť,na začiatku som 2-3 dni bola ako opilá a nervózna ale potom to prešlo,dalo sa to vydržať,lenže mne veľmi nepomohol na môj problém,hrabem sa až po uši v jednom bludnom kruhu a mám pridaný Cipralex,s ktorým začínam a mám pocit,že umieram,páli ma pokožka,celé telo mám ako v ohni,som roztrasená,mám úzkosť hroznú-čo je na tom pozitívne je to,že tieto strašné vedľajšie účinky Cipralexu sú tak mohutné u mňa,že momentálne nedokážem myslieť na môj základný problém-na chorobu,ktorú si myslím,že mám.Ivana
        Předchozí   1 .. 182183184185186187188 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.