Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

skleps, 06.08.2007 7:07:38, IP: ***.***.54.202, #13041
to mas uplnu pravdu...
Zuzule, 11.08.2007 15:47:12, IP: ***.***.1.254, #13297
Ahojky prosim vas nevite nahodou nekdo co znamena diagnoza F 41.0? Diky moc
Monika, 12.08.2007 19:44:58, IP: ***.***.27.155, #13401
Ahoj je to Agorafobie prostě panická porucha
milanek, 13.08.2007 1:11:29, IP: ***.***.217.130, #13424
ahoj lidi bere tu někdo mirzaten 45mg prosím napište mi co a jak bojím se ho užívat že mi ještě víc ublíží .
milanek, 13.08.2007 1:13:03, IP: ***.***.217.130, #13425
ahoj lidi bere tu někdo mirzaten 45mg prosím napište mi co a jak bojím se ho užívat že mi ještě víc ublíží .
And it's so damn cold, yes it's so damn cold,, 13.08.2007 1:58:57, IP: ***.***.65.83, #13426
Leave it till tomorrow to unpack my cas. Doru Hendrikje.
Jawest, 16.08.2007 2:18:01, IP: ***.***.4.17, #13624
Ahoj Lenko, ahoj všichni, kteří budete číst můj příspěvek. Panickou poruchou trpím již několik let. Kdo nezažil, nepochopí. Začalo to asi v mých 42 letech, kdy jsem se přestala úplně hýbat, mluvit, vyběhl mi tlak. Naměřili mi několikrát tlak až 190/145. Myslela jsem si, že mám infarkt a že je to můj konec. 3 neděle mě s přestávkami vyšetřovali v nemocnici a všechny výsledky byly negativní. Vždy, když mě ráno pustili domů, večer už mě zpátky vezla záchranka. Nakonec se usnesli, že je to psychika – panická porucha a skončila jsem u psychiatra. Děti mám dospělé a v té době se mi syn a dcera jako na potvoru odstěhovali. Od té doby jsem se bála být sama doma…“co kdyby náhodou“. Ale co je to za život? Mezi lidmi mi bylo dobře, protože jsem věděla, že pokud se něco bude dít, pomoc se najde, ale nemohla jsem přece žít na ulici. Doma to bylo horší. Měla jsem strach sednout do auta, aby se ni zase náhodou neudělalo na cestě zle. Také jsem polykala poctivě všechny prášky, které mi lékaři předepsali, ale bylo mi jasné, že ta kvanta nemohu jíst do nekonečna, ale v tom jsem neviděla ten největší problém. Problém byla ta panika a myšlenka kdy to zase na mě přijde. A aby toho všeho nebylo málo, přidaly se mi k tomu ještě deprese. Jednou jsem někde četla, že se nebojíme nemoci, ale strachu. A pokud máme strach v jakékoli podobě, máme si na něj sáhnout. Nikdy jsem nebyla p**era (omlouvám se za ten výraz) a rozhodla jsem se bojovat. Začala jsem tím, že jsem si koupila psa….doporučuji. Musela jsem uvěřit, že mi opravdu nic není, že jsou to jen nervy a že „ n e u m í r á m „. Nešlo to rychle, ale pomalu jsem si začala zvykat na to, že jsem sama a že vše musím kočírovat jen já sama svým myšlením, že mi N I K D O nepomůže. Dnes po několika letech jsem snad už OK. Nepolykám prášky po hrstech, nebojím se být sama, dokonce jsem sama na chalupě, která je na samotě. Mám na to svůj oblíbený výraz: PŘEPROGRAMOVÁNÍ MOZKU. Věřte mi, že v ničem jiném to není. Přišla jsem si jako cvok, protože jsem si stále dokola opakovala“ dnes nebudu mít strach, jsem zdravá, nic mi není, dnes se mi nic nestane, nesmím mít strach, protože jinak mi zase bude zle, zvládnu to, abych si nemusela brát prášek, ukážu všem doktorům že to jde, atd…….. Ono to opravdu funguje ! ! ! Ten vystrašený mozek nakonec uvěří a když uvěří on, uvěříte s ním i Vy. Jen musíme zabojovat a poprat se s tím strachem. Sáhla jsem si na samé dno, kde jsem byla asi 2 roky, ale potom jsem našla odvahu sáhnout také na všechno, čeho jsem se bála a přežila jsem to. Maximálně jednou za rok mě to zase postraší, ale to už je proti minulosti brnkačka. Vím, většina z Vás si řekne“ tý se to říká“ , ale zkuste to jako já, za ten pokus nic nedáte. Držím Vám všem palce, věřte si tak, jako jsem věřila já ……. a vyhrála jsem.
tyyciiniyp, 21.08.2007 6:19:18, IP: ***.***.208.37, #13941
Hello! Good Site! Thanks you! xynlathxtoyhbh
David, 23.08.2007 12:47:39, IP: ***.***.72.198, #14120
Zdravím Vás všechny... mě problémy začali někdy letos v dubnu, dostal jsem záchvat kdy sem myslel, že mám infart a bude brzo konec, odvezla mě záchranka, udělal EKG a různá vyšetření a nic, za týden se to opakovalo.. Obvodní doktor mo pak nasadil NEUROL a to občas pomohlo, ale stavy tipu závratí, špatného dýchání, bolestí hlavy, pocity na zvracení, nechuť k jídlu, neschopnost polykat a tak.. se pořád vraceli, teď už beru zhruba 2 měsíce CIPRALEX a je to lepší, ale občas se ty stavy vracejí, chici se zeptat jestli je to normální a jestli to ještě nějaký čas potrvá, myslím že ano.. Díky moc David
Edita, 25.08.2007 4:11:52, IP: ***.***.14.76, #14251
no,tak mam 2 mesice cipralex na ,pp,je vse pro me nove a nevim co patri pod panickou poruchu a co je opravdu fyzicky.kolikrat me tuhnou nohy,a nekdy i konce rukou od zapesti,kolikrat spatne vydechuji,a venku na ulici ,ujdu max 1km,a pak to zacne,bolest na prsou,mezi lopatkama,jakoby duseni,zavrate,tuhnuti nohou,nekdy jak jsem psala i rukou,strach,hruza,bolest i kolem oci,rozmazany videni,piskani v usich atd.....ale znate to vsichni kdo mate .pp.beru 2 mesice,cipralex,jen vecer pred spanim,10mg.vypada ze to .pomalu zabira,ted ujdu 1km,pred 2 mesici jen 50m.kdo mate vic zkusenosti a dobrou radu,jak a co a kdy pomaha,a jestly se to da pro jednou provzdy vylecit.muj mail.EditaKurt@hotmail.com jinak mate zkusenosti z lekem jmenem-ZYPREXA.?ja ziji v DK,cipralex jak ctu je i v CRtak ze mozna i tento bude nekdo znat,napsal mi ho doktor,ale bojim se ho,kdyz mam cipralex,v lekrane rekli ze ho nemam brat spolecne a psichiatr rekl ze jo..tak ze nevim...
Helča, 26.08.2007 13:17:15, IP: ***.***.12.26, #14320
Ahoj lidičky.chtěla jsem se jen zeptat????Beru cca rok cipralex 10mg a sos tabletku lexaurin.Občas se mi stává,že když je změna tlaku počasí tak mám menší ataku.Stává se vám to taky někomu.Děkuji Helča
marian, 26.08.2007 14:22:00, IP: ***.***.199.161, #14327
Dobrý den všem....Chci se zeptat,zda máte někdo zkušenosti s CIPRALEXEM??? Budu ho teď brát 3 týden a připadá mi,že výsledek prozatím žádný...
ev_ž, 26.08.2007 15:55:57, IP: ***.***.8.50, #14331
Ahoj, jsem tu poprvé, také mám potíže s PP a potřebovala bych poradit, ale je vůbec tato diskuse moderována nějakým odborníkem, nebo je to jen taková "hospoda"?
Monika, 26.08.2007 20:44:22, IP: ***.***.27.155, #14354
Tak trpím pp a tak bych potřebovala poradit
skleps, 26.08.2007 21:46:54, IP: ***.***.65.23, #14371
jasne vpliv pocasia ma na pp velky vyznam...hlavne zmeny tlaku..je dobre pit vela vody a zeleny caj to pomaha...ja beriem este magne B6...ale ked je moc zle mam recept---skuste to vyskusat---magne B6 ampulku-tekutu vypijem..lexos a jedno nealko pivecko...naozaj super...magne ukludni srdce a tlak..lexos zabere na paniku a nealko pivo obsahuje latky na ukludnenie zaludka a nervov..samozrejme s tym lexosom opatrne..ale je to individualne ...niekto si na to zvykne niekto nie...---netreba to zvysovat..staci 1,5mg...alebo aj polovicka...ja mam 9Okg a ked je moc zle tak si tam jeden 3mg..no a este raz moze to byt navykove...ale co nieje....fajcenie...tabletky na tlak...vsetko...zalezi len na tom aby ste neboli fetak---teda ze si budete davat lex ako lentilky---naozaj iba vtedy ak je to treba a nezvysovat davky(teda urcite si nepovedat---nejako mi uz 3mg nezaberaju,tak si dam 6mg)---na to pozor..drzim palce..ja mam akurat teraz trochu horsie obdobie...vzdy raz za pol roka je to horsie,ale viem ze to prejde a bude fajn...majte sa pekne a prajem pekny zvysok leta
        Předchozí   1 .. 180181182183184185186 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.