Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

lubin, 10.07.2007 19:38:30, IP: ***.***.135.229, #11478
Ještě pro Pavlínu.Psala jsi svůj příspěvek o půlnoci,to se moc nevyspíš.Já mám na sobě vyzkoušeno,když spím alespoň devět hodin,tak je mi lépe.Když nemůžu spát,nebo mám děsný sny,tak to se mnou mlátí.Vím,že to nejni jednoduchý,máš povinnosti vůči rodině,věřím, že tě synové podrží.Nevím,jaké mají zkušenosti jiní se spánkem,ale u mě to takhle funguje.Moc ti přeju,aby jsi se uzdravila!
Vlasta, 12.07.2007 20:10:37, IP: ***.***.0.254, #11598
Ahoj Pavlíno,
to co tady popisuješ, jako by jsi mluvela o mě a o těch hrozných stavech...taky mi přišly z ničeho nic a dost mi to ničí život...chodím pouze k psychologovi...léky jsem odmítla, mám z nich hrozný strach...mám strach úplně ze všeho...možná si budete myslet, že jsem fakt šílená, ale mám takový strach, že jsem dokonce odmítla dovču ve Španělsku...mám strach ze všeho co bude...je mi 27 let, mám za sebou rozvod, tedy ted jsem už opět vdaná a mám 3 malé děti, studuji a mám hroznou tchýni !!! a jsem pořád sama...manžel je od rána do večera v práci a já jsem na děcka úplně sama ... no a řekla bych, že mám snad nejživější děti na světě, ale zase jsou to moje sluníčka a kvůli nim to stojí za to bojovat...tak bojuju...tak taky vydrž a bojuj a vy všichni taky...Vlasta
sajka, 13.07.2007 18:43:59, IP: ***.***.65.228, #11672
Ahoj čtu tady samé zajímavé věci ,jen mně překvapuje manžel se léčí 2 roky ,bere Dognatil a Aurorix a hodně se užívá Cipralex ,tak nevím jestli je to dobře. Díky za každou radu Sajka
Ali, 14.07.2007 10:42:42, IP: ***.***.136.211, #11692
Opět zdraví Ali. Je to o trochu lepší, ale ještě ne ono.Sháním nějakého odborníka, který by na mě měl čas. Myslela jsem, že alespoň v oboru psychiatrie si musí lékař udělat čas. Proč mám pořád pocit, že je obtěžuji a chodím jen pro recepty. Bylo mi už dobře, ale jak vidím, musím něco ve svém životě změnit a naučit se bojovat, když je klid, abych byla připravená, až to zase přijde. Musí být někdo, kdo mi pomůže a naučí mě to. Je nás hodně, existuje něco takového.Poraďte, prosím. Existuje třeba klub lidí s těmi to problémy? V běžném životě to má hodně lidí, ale ti kteří si to neprožili, to stejně nepochopí, ale trápí mi, že si myslím, že to nechápe ani doktorka a obvoďačka to také zlehčuje. Hypochondr, neví o čem mluví. AhojMirko
Zuzule, 14.07.2007 13:19:04, IP: ***.***.1.254, #11695
Ahojky tak jsem si to tady tak trosku procitala a rozhodla jsem se taky pridat trosku do mlyna...Asi v mych 10ti letech mi doktori rekli ze mam epilepsii, mela jsem neustaly strach ze zachvatu a nejhorsi bylo ze kdyz jsem omdlela v MHD kolikrat mi nikdo ani nepomohl a svadeli to na opilost. Pak jsem zacala brat antikoncepci (bohuzel spatnou) a nastaly neprestavitelny bolesti hlavy, unava a to od rana do noci...V takovym stavu jezdit kazdy den do skoly a vydrzet v ni bylo priserny...a jeste cekat kdy prijde dalsi epilepticky zachvat.V 18 letech epilepsie prestala, zmenila jsem antikoncepci ale strach zustal.Snazila jsem se to prekonat bez prasku ale porad se to nezlepsovalo.Nejhorsi bylo kdyz jsem mela jet nekam sama...Strach byl cim dal vetsi.Pak jsem zacala jist lexaurin.Ted je mi 22 lexaurin beru rok a je to cim dal horsi.Odhodlala jsem se jit k psychiatrovi a dal mi Seropram. Beru ho 3 dny a je to hruza.Boleni hlavy, pocit zvraceni, unava a neostre videni...No doufam ze to prejde a bude mi zase fajn...Chci zit zase plnohodnotny zivot a ne se jen schovavat doma a nikam nechodit a udelam pro to vsechno tak mi drzte palecky.Ja vam je taky drzim protoze vim jaky to je.Jooo a jeste bych se chtela zeptat jestli se na seropram muze brat antikoncepce? Diky moc
bosorka, 14.07.2007 14:24:51, IP: ***.***.240.69, #11699
Ahoj...strasne rada som si precitala tvoju poslednu veticku...mam uzasneho priatelia je mu 20 rokov a zachvaty HT su na nocnom poriadku..je nestastny a ja s nim.....prosim porad ako si si ty vedel pomoct ? (ovladame polohovanie, kelimok a pod.) Skor by sme chceli tomu predchadzat uplne ...alebo minimalizovat cas zachvatu..Za kazde slovicko ti budem velmi vdacna...:o))
Zuzule, 14.07.2007 15:34:51, IP: ***.***.1.254, #11705
Bohuzel si myslim ze se s tim neda moc delat...Ja jsem jen na to brala prasky a modlila se aby se to vekem vytratilo...asi 2x jsem je vysadila a prislo to znovu.Ted mam asi 3 roky klid ale nejistota je porad...Nevim jak casto ty zachvaty jsou ale dospivanim by se to melo ztratit nebo aspon zmirnit. Nejlepsi je na to asi tehotenstvi ale to u tvyho pritele asi nehrozi:-) jen hlavu vzhuru...packo
Mirka, 15.07.2007 16:05:23, IP: ***.***.237.38, #11738
Ahoj Ali, oni to všichni zlehčují záměrně. Kdyby ti řekli, jak je to hrozné, tak se z toho zblázníš úplně.Pokud chceš pochopení, povykládání si o problému a radu, obrať se na psychologa. Léčba psychologem by prý měla kráčet ruku v ruce s léčbou psychiatra. Psychiatr nemá moc času na nějaké velké vykládání, protože je nás opravdu moc. Ten píše jen léky a sleduje , jak zabírají.
Ale i tak mně život naučil, že si musím pomoci hlavně sama. Ale to se dá zvládnout až po několikaměsíčním braní AD.
Tak ahoj, hodně optimismu a úspěchu. M
Mirka, 15.07.2007 16:09:32, IP: ***.***.237.38, #11739
Zuzule, vydrž, bude líp. A na ten Seropram v kombinací s AD, ti odpoví v každé lékárně. Ale myslím, že by neměl být problém. M
pavlina, 16.07.2007 22:56:04, IP: ***.***.48.129, #11826
Vlasti věřím ti opravdu jak ti je ten strach je neovladatelný,ale věř mi a všem tady,že to bohužel bez antidepresiv nepůjde.Já osobně nemám dobrou zkušenost s psychologem určitě s psychiatrem lepší.Taky jsem se bálá léků,ale až dojde k totálnímu psychickému kolapsu tak už ti nic jiného nezbyde.Je to moje vlastní zkušenost.Ted jsem jak narkoman a už se těším na léky,protože věřím,že pomůžou.Snaž se překonat a navštiv psychiatra at zabráníš ještě větším problémům.Máš 3děti a oni tě potřebují zdravou a s usměvem.Jseš mladá já mám 40a kluky už mám velké,ale strašně špatně snášejí,když my je zle.Hodně štěstí a odvahy pomůžou ti.Držím palce,začni pak už to pomalu půjde
pavlina, 16.07.2007 23:06:42, IP: ***.***.48.129, #11827
Lubinovi.S tím spánkem je to opravdu děsné.Ted jsem na nemocenské tak toho spánku je trochu víc asi 7h,ale nekvalitní pohřbila jsem už opravdu celou rodinu ve spánku,moc živé sny pak pláču a dlouho na to myslím několik dní.Dnes třeba ve snu uříznutá hlava,které jsem se musela dotknout a tak podobně,opět pláč ze sna.Když chodím do práce vstávám ve čtvrt na 4h tak se nevyspím skoro vůbec a pak se to hromadí a je zle.Odpoledne nejsem schopna si zdřímnout jsem tak přetažená a plná myšlenek ohledně práce co musím zítra a tak podobně,že nejsem schopna vypnout prostě to neumím.Klidný a dlouhý spánek přeje Pavlína
Mirka, 17.07.2007 16:09:50, IP: ***.***.237.38, #11875
Ahoj Pavli, nemáš ten život opravdu lehký.Jestli se chceš zapojit mezi nás, piš na diskusi- panikářky 2-pokračování. Sem už skoro nikdo nechodí. My tě vezmeme mezi sebe a určitě se ti uleví.
A co se týče těch snů, tak po celou dobu co jsem brala antidepresiva jsem měla opravdu děsné sny. Samé tragedie. Nějak negativně to musela ovlivňovat Ad. Až jsem je vysadila , tak bylo po snech. Zdají se mi také ale normální- ne tak živé a ne tak děsné. Tak pá a ozvi se!! M
martinhavelka, 17.07.2007 17:37:42, IP: ***.***.204.231, #11881
mam nejaky byly pupinky na oblouku jak to lecit
iva, 19.07.2007 16:02:49, IP: ***.***.230.69, #12012
Zdravím panikáře.Máte někdo zkušenosti s Prozacem? PP mam už 13 let občas dobrý občas ne tak roční pauzy.Očas taky alkohol.Ted opět Prozac a Lexaurin.Mate to někdo podobný? Díky za odpověd. Papa
Marťa, 19.07.2007 19:07:15, IP: ***.***.69.99, #12040
Nemáte někdo prosím zkušenost s Apo-paroxem?
        Předchozí   1 .. 178179180181182183184 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.