Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Lenka, 23.11.2011 6:56:37, IP: ***.***.248.83, #155109
Já mám takovou menší TomTom, a ukazuje skvěle přejetí do vedlejšího pruhu, že tam výrazně bliká zelená velká šipka. Ale taky jí zatím nepoužívám, protože jezdím jen známé trasy. To až se přestěhujeme na jaře za Prahu, tak tam už jí asi využiji, než bych se naučila zpaměti zase všechny nové trasy...a ty budou i delší, a to bych si už nepamatovala. Ted jezdím nejvíc cca 7 km, a to si do té hlavy nacpu.
Janina, 23.11.2011 7:11:57, IP: ***.***.73.133, #155110
Ahojky, tak jak zvládáte jízdu v mlze? Já se přiznám, že jedu poránu za mlhy jen, když je to nutné. Jinak raději volím autobus.... Jinak už se zdá být ježdění v pohodě, strach už je překonán, dokonce i tankování jsem zvládla. Ale teď ty mlhy mě trochu dostaly....
Ivana, 23.11.2011 19:53:33, IP: ***.***.22.61, #155161
Janino klid, mně stačí každý večer sledovat ve zprávách ty bouračky v mlze. Já teda jedu i v mlze, ale se staženou zadelkou. Auto mám teď v servisu, protože se mi za cesty vypínaly mlhovky, takže uvidím, co s tím bude. Kdyby se v mlze bál každý a díky tomu jel rozumně, nebylo by tolik nehod.
Pája, 24.11.2011 8:37:56, IP: ***.***.148.157, #155168
ahoj holky,co je takhle hnusně tak jsem nejela,mlhovky nám nesvítí všechny,hlavně že je automechanik v baráku!tak nevím jestli se vůbec odhodlám,ale zase se bojím,že to málo co umím zapomenu a zase budu začínat znovu,na jízdu potřebuji sucho a světlo a ne tenhle hnus,pro řidičku která váha nad navigací či tím přístrojem na sport - napiš si Ježíškovi o navigaci!stejně bys o tom pořád přemýšlela a když ti to pomůže,jdi do toho,já myslím,že mě by snad ani navigace nepomohla,neb jsem hrozné střevo,hodně šťastných kilometrů
Moňala, 25.11.2011 16:40:44, IP: ***.***.64.159, #155224
holky tak to bude navigace co si naježím, jen jich je tolik že fakt tápu...
A holky nevíte náhodou jestli je v pořádku, když svítí jen jedna mlhovka? Na levé straně? Tchán (od kterého to autí máme) říkal, že to tak je OK a když jsem se ptala kamarádky, kolik má svítit mlhovek, taky mi říkala, že na té levé straně je to v pořádku... Tak jsem z toho paf, páč jsem si myslela, že musí svítit na levé i pravé straně....
Leni, prosím jaký máš typ té TOM TOM a jak je to s aktualizacemi? Díky
Lenka, 26.11.2011 20:20:20, IP: ***.***.248.83, #155248
Je to Tom tom Start, a do dvou měsíců od koupě máš nárok na bezplatnou aktualizaci, ostatní už jsou pak placené, ale já jí mám už rok a půl a nic jsem s ní nemusela dělat., tak nevím, kolik to stojí. Ale to by ti určitě řekli v tom obchodě - já jsem si jí teda objednala přes net, vyšla levněji.
lukrécie, 26.11.2011 21:09:24, IP: ***.***.128.1, #155249
Moňala tak Brno se dalo ale jela jsem za paní co to tam zná, ale navigace mě ukazovala správně, na zpátek jsem ji pozdě zapla tak mě začala ukazovat až za Brnem naštestí jsem jela zas za jedným pánem.Vždycky si doma navigaci zapnu spíš, to chvíli trvá než naskočí.Jina navigaci si kup jen jeslti jezdíš tam kde to neznáš .A taky jsem běhávala
Bibi, 29.11.2011 22:20:03, IP: ***.***.74.180, #155366
úplně stejně!! jak přes kopírák-:)
Pája, 30.11.2011 9:39:09, IP: ***.***.148.157, #155381
ahoj holky,tak to mi taky dostalo že jí svítilo sluníčko do očí a zabila chodce,už jsem se chystala,že v pátek vyjedu/minule jsem nakonec nejela,trošku sněžilo a byla mlha,tak jsem se bála/,když si něco takovýho přečtu,tak mě napadají jenom černý myšlenky,já se snad toho strachu nikdy nezbavím
Moňala, 30.11.2011 13:18:15, IP: ***.***.64.159, #155395
Holky, tak já jsem včera vyjela, jen abych přeparkovala blíž k paneláku. No půl hodky jsem škrábala námrazu, vyjela jsem a chtěla zařadit dvojku a.... nešlo to... tak jsem jela padesát metrů na neutrál a snažila se tam tu dvojku nacpat (jela jsem z kopce), zatočila do vedlejší uličky vedoucí už k baráku, zabrzdila jsem, abych tam mohla picnout aspoň jedničku a co jsem to neprovedla.... Zařadila jsem zpátečku (mám ji pěkně blbě za jedničkou a ani tam není žádná pojistka jakože musím zmáčknout šaltrpáku nebo tak, jen to klade trochu odpor) a za mnou auto :-) Naštěstí jsem holka pohotová, tak jsem hned sešlápla co jsem měla a nenabourala nikoho...Pak už jsem všechno jela na jedničku než jsem zaparkovala. A teď nevím, jestli si tu navigaci mám objednat, páč jestli je auto už v čoudu, tak mi navigace bude naprdlačky :-)
Lenka, 02.12.2011 21:57:03, IP: ***.***.248.83, #155489
Holky, jak jsem tady nedávno psala, že potřebujeme velké auto na psy, tak si pro něj už zítra jedeme, na jednu stranu se těším a na druhou mám hrůzu, jak budu řídit 5 metrové auto. Nicméně tím pádem dávám do " placu " mojí krátkou fábii v automatu - kdyby měl někdo zájem. Je to červená beruška. Budu se s ní těžko loučit, ale dvě auta mít nemůžu. Ptám se první zde, jelikož tady některé holky psaly, že chtějí raději automat.
Moňala, 02.12.2011 23:06:51, IP: ***.***.64.159, #155493
Leni, mně možná autí jde do kytek, ale automat nechci... Né že bych byla skvělá řidička (nejsem ani dobrá), ale mě to s tou šaltrpákou tááák baví :-)) Tak držím pěsti ať to s novým autem jde a hlavně ať je místo na parkování :-)
Vlaďka, 04.12.2011 20:40:23, IP: ***.***.216.102, #155568
Přeju dobrý večer,tak jsem opět po nějaké době pět nakoukla.
Když už jsem se zbavila pocitu ,že je mi špatně a bolí mě žaludek a mám běhavku ,když musím někam jet tak jsem opět na začátku .
Nedávno jsem jela z práce z tak do mého auta na R7
narazil kamion,nedobrzdil to a vyhodil mne ze silnice,na jednu stranu štěstí v neštěstí,protože pak do sebe začla třískat další auta ...
byla mlha a pak to i později začalo klouzat.
Teď vyřizuji likvidaci a nevím zda začnu opět jezdit ,půlka by chtěla ale bojím se až budu muset .
Zatím se bojím i jako spolujezdec,když se brzdí a hlavně večer.
všem držím palečky a přeju úspěšné pokroky v ježdění.
Moňala, 04.12.2011 22:11:00, IP: ***.***.64.159, #155569
Vlaďko, to je mi líto, stát se to mně, tak asi přestanu. Tak držím moc pěsti, ať to ježdění bude zase v pohodě, i když to je asi běh na delší trať...
Janina, 05.12.2011 7:01:58, IP: ***.***.73.133, #155572
Ahoj Vlaďko, také je mi moc líto, co se Ti přihodilo. Ale opravdu, nepřestávej, moje dcera měla také ošklivou havárku, kdy jí nedala přednost starši paní, která jela z vedlejší, naopak ještě šlápla na plyn, aby to projela,když viděla že se řítí ns malou Corsu. Ale bohužel, dceru v autě otočila nárazem na střechu. Vypadalo to děsivě, naštěstí to byly jen zlomeniny a ošklivé odřeniny, když se jí snažili svědci vytáhnout ven okénkem.... Ale proč, to píšu, také prohlásila, že už jezdit nebude. Věř mi, že jsme jí přemluvili, aby začala znovu. Dnes jezdí dále, je to asi 5 let a začala tak po půl roce opravdu znovu. Tak nezoufej, věř si a hlavně co nejdříve začni.... Držím palce a věřím TI... Ahojky Janina
        Předchozí   1 .. 129130131132133134135 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.