Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Simča, 19.12.2011 20:49:45, IP: ***.***.199.64, #156234
Leni,určitě bych si to nechala odborně nainstalovat (přece jen je to vrtání do auta) raději počkej,našetři a potom řeš (aby jsi nebyla potom naštvaná,že jsi vyhodila peníze)
Vlaďka, 25.12.2011 21:04:47, IP: ***.***.216.102, #156408
Leni ,podobným stylem to dělám taky napřed si to omrknu a pak jedu ,ale běda ,když mi tam někdo vjede,což se mi nedávno stalo a já si musela couvnout.
Jinak Kavčáky a Ph 4 znám ....
Holčiny všem přeji pohodové vánoce a mnoho zdolaných km v Novém roce :-)
Vlaďka, 25.12.2011 21:04:56, IP: ***.***.216.102, #156409
Leni ,podobným stylem to dělám taky napřed si to omrknu a pak jedu ,ale běda ,když mi tam někdo vjede,což se mi nedávno stalo a já si musela couvnout.
Jinak Kavčáky a Ph 4 znám ....
Holčiny všem přeji pohodové vánoce a mnoho zdolaných km v Novém roce :-)
MoNala, 26.12.2011 20:03:00, IP: ***.***.64.159, #156433
Ahoj řidičky, Leni nadělil Ježíšek parkovacího asistenta? Já dostala navigaci a teďkom už třetí den špekuluju nad tím, jak ji uvést do provozu. No už jsem stáhla potřebný program pro aktualizaci map, teď mi ještě zbývá zjistit, jak ji nabít bez nabíječky. Tedy nabíječku mám, ale jen do auta. Nevíte někdo, jestli ji tam můžu picnout třeba na dvě hodky, aby se mi trochu nabila aniž by umřela baterka? Jsem technický analfabet a nechci něco pokazit :-) ... POMOC POMOC, proč mám doma chlapa, kterej takovým věcem VŮBEC nerozumí???
Simča, 27.12.2011 20:35:36, IP: ***.***.199.64, #156474
Leni,jaký jsi teda přesně vybrala?Dej odkaz a vědět jak jsi spokojená :-)
Moňala, 28.12.2011 12:46:21, IP: ***.***.64.159, #156493
Jé, Leni, díky to je dobrý. A funguje to na všechny spotřebiče, které mají jen tu "autokoncovku"? Jako třeba na autoledničku?
Lenka, 28.12.2011 18:27:02, IP: ***.***.248.83, #156514
Dnes mi přišel poštou, ale namontují mi ho v servisu až příští týden. Odkaz mi sem jde špatně vkládat ( nesmí se to ) ale je to Parkovací asistent Betoptek BE - 660 CZ hlas. Tohle je napsáno na krabici :-) Na tu koncovku se musím zeptat syna, jakmile dorazí z randíčka:-)
Simča, 28.12.2011 19:58:27, IP: ***.***.199.64, #156518
vypadá to dobře a za super cenu.Tak ať to dobře slouží,to mluvení se mi taky líbí.
Lenka, 28.12.2011 20:27:44, IP: ***.***.248.83, #156520
Tak jsem se ptala syna, a všechno se tam zapojit nedá, je to pouze na věci, které nemají velký odběr. Musíš se podívat na štítek toho spotřebiče, musí tam být méně než 500 mA. ( samozřejmě i může být těch 500 mA, ale ne víc ) Autolednička má určitě víc, to bys musela mít silnější adaptér. Pokud tam nebude údaj v jednotkách mA, ale ve " W " , musí se vydělit dvanácti a vynásobit tisícem. A vyjde ti údaj v mA.
Lenka, 28.12.2011 20:37:57, IP: ***.***.248.83, #156521
Nemám to ještě vyzkoušené, ale ten hlas se mi také zdá lepší než pípání - mně by to asi znervoznovalo. Ale myslím, že až na mně ta " baba " z toho začne řvát " Stop, stop, stop " tak budu nervní taky. Akorát nevím, kam je to lepší si umístit ten displej, může se přilepit bud na palubku nebo na zpětné zrcátko, ve kterém stejně vidím prd, protože mám tmavé skla, vidět jakž takž je, ale jakoby v mlze, jedoucí auto za sebou v provozu vidím dobře, ale na to parkování je to horší. Takže zatím to jistí véééliké parkoviště a nebo místo na kamion. Ale ten rozhled je úžasný, dneska jsem sedla do Fabie, a připadala jsem si, že sedím na zemi, hahaha. Už jsem s tím projela i úzký viadukt, samozřejmě jel proti autobus, jak jinak - já jen zatajila dech, vykulila oči a projela bez újmy na zrcátkách, hurááá.
Simča, 28.12.2011 22:00:36, IP: ***.***.199.64, #156528
bude to určitě super jak bude na tebe mluvit.Já to mám na levé straně na palubce.V servisu Ti poradí kde to bude nejvhodnější,už podle místa na palubce a tááák.
Vlaďka, 31.12.2011 22:31:55, IP: ***.***.216.102, #156638
Všem řidičkám a i řidičům přeji úspěšné vkročení do Nového roku ,aby nám úspěšně šlo zdolávání km bez nehod ,parkování ,couvání prostě vše co k ježdění patří.
A mohli jsme si tu jízdu patřičně vychutnat.
Pája, 01.01.2012 10:39:16, IP: ***.***.65.177, #156646
ahoj kolegyně řidičky,ať do Nového rokuv kročíte tou správnou nohou a hlavně hodně úspěšně zdolaných kilometrů
Moňala, 06.01.2012 12:06:37, IP: ***.***.64.159, #156868
Ahoj holky, taky se přidávám s přáním pohodového řízení (správnou nohou na správném pedálu:-) )
No už mám takovou menší příhodku ze včerejška. Jedu, podle mého názoru parádně, už i poprvé s navigací (tu ale sledoval chlap, já jen poslouchala a líbí se mi to), nepřejela jsem žádného chodce, zmákla jsem i úzkou uličku s protijedoucím vozidlem, no byla jsem na sebe velmi hrdá.
A pak došlo na parkování :-( Začínám manévrovat, točím doleva a najíždím do mezery mezi šikmě stojící auta v prostřední řadě parkoviště, nestály však po směru toho mýho najíždění, ale musela jsem se tam tak mezi ně nějak ještě víc otočit, než kdyby byly nakolmo. No parkovala jsem tak poprvé, tak se mi to nějak nepodařilo a zasekla jsem se. A proti mě najednou policajti. Nemohli projet a vypadali velmi nervózně. Můj chlap na mě začal hulákat, že si mám trochu couvnout a pak tam najet znovu. Tak já couvla, jen jsem neotočila volantem na druhou stranu a vyjela jsem přesně tak, jak jsem tam vjela no a policajtům zavazela pořád dál, nemohli se vedle mě protáhnout. A to už fakt nemohli vydržet, řídící policista si poklepal na čelo a vyrazil až si určo ohobloval vzorek a objel mě tou mezerou, do které jsem se marně snažila zaparkovat rychlostí blesku... No nakonec jsem tam v klidu vjela, ale co jsem si ještě vyslechla od chlapa (kterej jak víte nemá řidičák a ani řídit neumí :-) ) No hlavně že policajti mají "pomáhat a chránit"... Tak si myslím, že mi mohli POMOCT ZAPARKOVAT :-))
Zatím páček a pište veselé příhody z cest!!!!
Vlaďka, 06.01.2012 20:18:53, IP: ***.***.216.102, #156886
Ahojky,Moňalo já se taky dneska předvedla ,sice ne jako ty...ale :-)
byla jsem nakupovat a něco si oběhnout na jakoby křižovatce auto ,které musí počkat až přejedu sice čekalo ,a já musím dát přednost protijedoucím ,když jedu do leva to jsem sice dala,ale pak mi to po dlouhé době v kopci chcíplo a já zůstala mezi dvěma auty ...no fuj opocená ,ale oba byli naštěstí v klídku,naštěstí jsem to hnedka nastarovala
mávla na pána a mazala pryč.
Moňalko a co skoro mamža nechce si udělat raděj papíry aby ti do toho nekecal :-))
Ten můj mi dovezl Simsona abych se naučila a pak dělala motorku ...


No doufám,že podobných akcí bude míň a míň.
Mějte se fajn a ať to jezdí...
        Předchozí   1 .. 131132133134135136137 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.