Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Janča, 20.10.2011 13:18:54, IP: ***.***.123.86, #151345
Se zataženou ručkou, jsem taky jednou jela.............ale asi nebyla na doraz, protože mi to jelo i 90.....když jsem dojela, tak jsem si toho všimla a doc. smrádek.....ale jinak NIC....No ale chudák autíčko, že?????????? musím si na to dát příště pozor. Taky jsem ještě nikdy netankovala, atd. To zas bude příště jízda.................:-))
Akras, 20.10.2011 13:20:34, IP: ***.***.111.126, #151346
Jančo-rozhdoně v tom nejsi sama. Já jsem z HK a i tady pracuji.V dohledné době bych se měla stěhovat mimo a to teprve začne řidičský šrumec,pak už budu muset jezdit chtě nechtě,teď si ještě mohu vybírat zda autem nebo pěšky.Jezdím většinou sama a vyjímečně s dcerou,která mému řidičskému "umění" moc neholduje :-)) Ale co,hlavní je,že jedu a vždy dojedu bezpečně a ve zdraví a nikoho neohrozím,max tak infarktem nějakého řidiče nerváka.
Bedrunka, 20.10.2011 13:46:28, IP: ***.***.191.27, #151348
Milé dámy,
já své jízdě prostě budu říkat krasojízda a to hlavně proto, že si kráááásně dojedu, kam potřebuju:)), teda skoro:))
Nevím kdo má vykulené oči víc, jestli já, nebo malá. Malý má pravidelně záchvat smíchu. Minule jsem spěchala z nákupu tak jsem rafla svůj přední pás a mohutně jsem malou připínala, měli jste ji vidět, jak valila oči, co zas dělám. Pak jsem chtěla mohutně startovat a ono nebylo čím, poněvadž klíček zůstal ve dveřích. A vrchol byl že jsem najela na kraj chodníku...nějak jsem to neutočila, měli jste vidět jak maminka s kočárkerm prchala pryč:)). Jestli tohle není krasojízda...tak pak opravdu nevím:)))))).
Hanka, 20.10.2011 14:03:58, IP: ***.***.101.77, #151350
O tom je život, Bedrunko, ty se nenudíš a máš smysl pro humor :o))) Řekla bych, že ty jezdíš ukázkovou krasojízdu .o)))) Já zase jezdím strašně ráda rychle, už se nemůžu dočkat až se vyhrabu z Prahy a jsem na dálnici, manžel vedle setrvává v tichých modlitbách, už nehuláká a nekřičí hrůzou .o)))
Ika, 20.10.2011 19:12:32, IP: ***.***.56.241, #151381
Co všechno zvládáme při jízdě autíčkem???
Já:jízda se zataženou ruční brzdou, na dálková světla nebo nerozsvícená, zapnut zadní stěrač při slunečném dnu, při vyjíždění ze svých vrat najet sousedovi do jeho vrat která jsou v jedné rovině jen o 5 m. dál /dokonalý půlkruh/. Kochat se pohledem na vyfešákované auto z padesátých let a přitom ho málem nabourat.
Heslo. jedině letiště
Akras, 21.10.2011 6:33:17, IP: ***.***.111.126, #151406
Krásné ráno řidičky. Bedrunko máš pravdu, hlavní je krásně dojet a hotovo :-) Musela jsem se smát a jsem si 100% jistá,že tak krásnou jízdu by jen tak někdo nezvládl.Já bych chtěla vidět řídit ty nerudné řidiče co na mě občas troubí, kdyby měli v hlavě tolik starostí jako my a navrch ještě děti v autě.
Zase mě tato diskuze nezklamala, mám jí už jako drogu, když se chci po ránu zasmát jdu jedině sem.Je úžasné jak vše zvládáme s nadhledem a úsměvem!!!!
Lenka, 21.10.2011 8:16:28, IP: ***.***.248.83, #151419
Ahoj holky, tak jsem včera zase ( podruhé ) jela pro dceru do školy tou šílenou cestou na Kavčí Hory přes Pankrác, a zjistila jsem, že by se mi fakt hodil místo sedadla řidiče tam nějak namontovat gramofon:-) Já totiž zase z nervů furt musím čůrat, šla jsem doma těsně před jízdou, cesta trvá asi tak 15 min a musela jsem vlítnout hned do školy, zrovna končilo vyučování a na záchodě plno holek, tak jsem je všechny musela předběhnout, dcera se mi chechtala, ony zase koukaly, co tam dělá ta baba. Fakt by se šikla mísa pod sedadlem. Na cestě zpátky, právě u Arkády si stále přeříkávám větu - ke středu, ke středu. Tam je totiž výjezd z kruháku a kdybych se nezařadila ihned do středového pruhu, tak mně to vyvede někam na Jižní spojku, a to teda néééé. A jak jsem se urputně soustředila na ten pruh, oči navrch hlavy, tak mi dcera říká " no, nic mi do toho není, ale ty jsi neviděla na semaforu u přechodu tu červenou ? Stál tam hrozen lidí a všichni zastavili " a já říkám - na jakém semaforu ?? No, to je konec. Manželovi tohle ani říct nemůžu, řval by jak tur. A pak ještě k tomu za mnou celou cestu jelo to velké Iveco, a já zrovna měla z hlavní zabočit doleva, takže zastavit, aby projeli protijedoucí, ale když jsem věděla, co za mnou jede za krávu, tak jsem neměla odvahu začít brzdit a jela radši rovně a objela celé sídliště, dokud nezahnul on, hihihi. Včera jsem si fakt připadala jak pěkná blbka.
Pája, 21.10.2011 8:32:19, IP: ***.***.148.157, #151427
ahoj holky,včera jsem vezla kolegyni s jejím manželem a z trémy mi to 2xchcíplo,tak jsem se snažila a zrovna jsem se tak ztrapnila!za chvíli bych měla jet a už mám nervy,jestli budu škrábat,nebudu škrábat,jestli se mi nezapotí zevnitř skla,radši nebudu ani dýchat,jestli mám pustit topení,radši pojedu v zimníku řízení zdar!
Janča, 21.10.2011 11:01:57, IP: ***.***.123.86, #151449
Pájo: jsi dobrá, já mám právě jet příští týden poprvé 20km do práce a vézt kámošku a už teď přemýšlím, jak se z toho vykroutit..... Pak zas budu na sebe naštvaná, ale fakt se na to nějak necejtím vyjíždět potmě atd... Zatím jsem víceméně jezdila do 5 km a hl. po našem městečku............Navíc od naší práce se hrozně blbě vyjíždí, tak mám z toho vážně lufta........... :-((((
Lenka, 22.10.2011 8:15:25, IP: ***.***.248.83, #151550
No to je přesné - já zase stála kolmo k chodníku a pomalu vycouvávala, to musím sledovat jestli mi za zadkem nejede auto v žádném směru a ještě dávat bacha, abych nenacouvala do zaparkovaného auta u protějšího chodníku, takže vyjíždím pomaličku po centimetrech, nemůžu vylítnout jak janek. Včera jela tou ulicí nějaká ženská, já jí sice viděla, ale byla daleko, říkám si, to v pohodě mezitím vyjedu, ale musela jsem nadvakrát, jelikož vedle mně stálo dlouhé auto a já bych ho vzala blatníkem, tak mezitím ta ženská dojela, musela zastavit než se vytočím a děsně u toho kroutila hlavou a také si ukazovala na čelo. Mně to tak rozhodilo, že jsem na to myslela pak celou cestu, měla jsem i vztek, protože snad vidí, že bych to nevytočila, tak co mám asi tak dělat. Totálně mně to rozhodilo, a pak jsem měla celou cestu tendenci zmatkovat, a to je to nejhorší. Před každou jízdou se snažím hodit do pohody a pak mně rozhodí nějaká blbka hned u vyjíždění.
Lenka, 22.10.2011 8:21:47, IP: ***.***.248.83, #151551
No to je přesné - já zase stála kolmo k chodníku a pomalu vycouvávala, to musím sledovat jestli mi za zadkem nejede auto v žádném směru a ještě dávat bacha, abych nenacouvala do zaparkovaného auta u protějšího chodníku, takže vyjíždím pomaličku po centimetrech, nemůžu vylítnout jak janek. Včera jela tou ulicí nějaká ženská, já jí sice viděla, ale byla daleko, říkám si, to v pohodě mezitím vyjedu, ale musela jsem nadvakrát, jelikož vedle mně stálo dlouhé auto a já bych ho vzala blatníkem, tak mezitím ta ženská dojela, musela zastavit než se vytočím a děsně u toho kroutila hlavou a také si ukazovala na čelo. Mně to tak rozhodilo, že jsem na to myslela pak celou cestu, měla jsem i vztek, protože snad vidí, že bych to nevytočila, tak co mám asi tak dělat. Totálně mně to rozhodilo, a pak jsem měla celou cestu tendenci zmatkovat, a to je to nejhorší. Před každou jízdou se snažím hodit do pohody a pak mně rozhodí nějaká blbka hned u vyjíždění.
Moňala, 22.10.2011 8:35:36, IP: ***.***.64.159, #151552
Tedy holky, tady to žije, chce se mi čůrat, ale stejně dočítám všechny příspěvky :-))
Leni, nějak jsem nepochopila ten gramofon místo sedadla řidiče - to jako abys nemusela někoho (např. manžela někam dovést :-)) Jo a je to fakt, já nepotřebuju endiaron, ale tu mísu, bych furt čůrala a to moc nepiju :-))
Pájo, jsi dobrá, vzít kolegyňku do auta, já nemůžu svést ani tchýňku (už dobrých 25 let neřídící). To jsem udělala jednou - tchán na postu spoluřidiče", tchýňka vražená vzádu mezi dvěma autosedačkama a při rozjezdu mi děda říká-jeď pomalinku jedničkou (vyjížděli jsme z kempu - to znamená pohyb lidí, dětiček) a babička hned "néé dej tam dvojku" ničíš auto... Na křižovatce: děda - radši si počkej, vezeš dvě děti, tak na jistotu; babička - prosím Tě, už jsi tam mohla být 3x - no katastrofa. Tak se tam hádali celou cestu, jak já mám řídit... Pak jsem babičce houkla, že ji někam dovezu, až to budu umět :-) . Vycházíme spolu moc dobře, ale tohle fakt néééé.
Jo a ještě jsem na semaforu zatáčela doprava, šly tam chodci, tak jedu pomalinku. Jedna slečna přede mnou trochu zrychlila, tak jsem si říkala, je to v poho, už můžu jet. Jenže za ní šla v zákrytu (neviděla jsem ji) její kamarádka, ta měla na noze ortézu a pěkně pomalinku si to pajdala... No a jak se krásně rozběhla, když mě zmerčila, jak nabírám rychlost :-)) Teďkom už se tomu směju, ale nadávala jsem si, že jsem dočasně chromou holčinu donutila na přechodu sprintovat...
Moňala, 22.10.2011 8:50:19, IP: ***.***.64.159, #151553
Teda takovou hrubku tam vypíchnu : ŠLI tam chodci..... nééé ŠLY...
Lenka, 22.10.2011 15:24:13, IP: ***.***.248.83, #151611
No gramofon je přece ta židle s vestavěnou mísou, abych mohla jet a pořád z nervozity čůrat :-) a neřešit kde je nejbližší wc.
Moňala, 22.10.2011 16:05:46, IP: ***.***.64.159, #151620
Aha, to jsem nevěděla, že se tomu říká gramofon.... Robata mají takovej gramofon-nočník :-) Ta mísa, do které načůrají se z té minižidličky vyndá a...
Nojo, ale má to nějakej poklop? Protože jestli ne, tak třeba takovej příčnej prah :-))
        Předchozí   1 .. 123124125126127128129 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.