Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Moňala, 17.10.2011 18:55:33, IP: ***.***.64.159, #151004
Zlatusko, jak už jsem psala, jednou se mnou jel můj táta profi řidič a pěkně mě uzemnil, poté co jsem mu sdělila, že s rychlostí cca 85km/hod (mimo obce a ne dálnice) na mě nemá kdo co troubit, že jedu pomalu a říká: "takový mám nejradši, těsně pod maximální povolenou rychlostí - předjíždí se blbě, to už radši jezdi 60tkou, ať tě v pohodě můžou předjet, je to bezpečnější pro ně i pro tebe" Jo a tón měl docela ironický :-)
Markéto, jinak kruháče jsou pro mě začarovaný kruhy, taky u nich docela často chcípám, nemám je zatím ráda, doufám, že se mi časem stanou sympatičtějšími :-) A to uznávám, že jsou bezpečný...
Ivana, 17.10.2011 21:45:23, IP: ***.***.22.61, #151019
Tak jsem dnes ráno při -5 startovala nadvakrát a naplno si uvědomila, že už začíná ranní odmrazování skel a tanečky kolem auta, než budu moct vyjet. Holky, budete jezdit v zimě? Jak to snášíte? Nevím, jestli to zní směšně, ale já mám ráno pokaždé největší nervy kolem skel a bojím se, že jednou snad nenastartuju. Kromě toho vyjíždím za tmy a pokud mám cestou ještě trochu zamžené okno, tak je to dost nepříjemný pocit. Nemluvě o přechodech pro chodce, které mám za domem hned dva a ti chodci se tam ráno v té tmě doslova sebevražedně vrhají (nejlépe ještě v černých bundách, tudíž téměř neviditelní). Mám nafťáka a ti mají se startováním v mrazu větší problémy, takže to brzo asi budu řešit větší časovou rezervou, abych stihla případně autobus. Nemluvě o ranních mlhách a brzo mokré vozovce, plískanicích, ranní námraze atp. Vždycky mám ráno rozhodně horší pocit v autě než odpoledne. Každé ráno si zas budu připadat jak jednou nohou v hrobě. No nic, budu se s tím muset nějak poprat:)
Akras, 18.10.2011 6:19:55, IP: ***.***.111.126, #151034
Je vidět,že jsem na tom všechny podobně :-)
Moňala-tak to mě Tvůj tatínek asi také nebude mít rád,coby řidiče.Jsem přesně ten typ jaký popsal-jízda těsně pod hranicí nebo přesně na povolené rychlosti.
Ivana-ranní ježdění mě bude brzy čekat.zatím mám možnost chodit do práce pěšky,ale za cca 2 měsíce bych se měla odstěhovat a pak mě už dojíždění (37km) do práce nemine,jiný spoj ani nebudu mít a tak jen doufám,že mě v tom autíčko nenechá a bude šlapat jak hodinky.Nad řízením po tmě a na kluzké silnici raději ani zatím nepřemýšlím,to bych se totiž asi nikdy neodstěhovala.
Bedrunka, 18.10.2011 19:27:47, IP: ***.***.191.27, #151118
Holky myslí, že s tím ježděním těsně pod povolenou rychlostí nás bude víc:)). Ale já nehodlám platit pokuty a rychleji si stejně netroufám, takže nezbývá než zvesela zamávat na předjíždějící, kteří nechápavě zírají, jak moudře pravila Akras:)).
Zimy se tak trochu bojím, jsme dost vysoko položená víska a než se sjede do města...cesta bývá všelijaká. Já to přesto budu zkoušet:)).Průjmu i sněhu navzdory:)).
Pája, 19.10.2011 9:04:03, IP: ***.***.148.157, #151143
ahoj holky,jsem moc ráda,že v tom nejsem sama,ve sněhu asi taky nebudu jezdit,je to o strach,včera jsem byla s králíkem na očkování,jedu po hlavní,chlap na mě troubí,tak si říkám,za co soudruzi,nic jsem neprovedla a já blběna nesvítila!a při tom vždycky tak dbám,seštelovat zrcátka,pasy a rozsvítit světla,jo a v dešti taky jezdím nerada,jenom než pustím stěrače a sešteluju tu jejich rychlost!a pak je neumím vypnout!jinak po městě jezdím 50-60 a k**téni mě předjíždějí,ale mám nalepený "Z",vždycky než jedu tak mám hrozný nervy,jezdím přes rok a připadá mi,že se toho strachu asi nezbavím,jezdím velkým kombíkem a vůbec nemám odhad a blbě se mi parkuje,už bych to tak chtěla umět!
Moňala, 19.10.2011 10:14:04, IP: ***.***.64.159, #151167
Holky, taky se řechtám "průjmu i sněhu navzdory" :-)
Pájo, to já zas většinou svítím, dokonce jsem jednou drcla do nějaký páčky (čert ví do jaký) a rozsvítila jsem dálkový světla, to jsem ovšem nevěděla. Partner hned volal svýmu tátovi, že nám svítí nějaká zelená kontrolka, která vypadá jako světlo a co to jako je (trochu jsme se báli, že nám to signalizuje nějakou poruchu). Tchán samozřejmě takhle, když to neviděl, nevěděl.... Pak nás náááhodou předjeli známí a za chvilku volali, že prý máme rozsvícený dálkový a že si je máme vypnout... No dopadlo to tak, že jsme až na místo dojeli s rozsvícenýma dálkovýma, protože jsem netušila, jak je mám zhasnout... Takže takhle asi já ovládám svoje BÉMVÉ :-)
Jo a světla rozsvěcuju tak, že vytáhnu takovou páčku. Jednou mi do auta nakoukla kamarádka a s úžasem se mě ptá: "vy tady máte ještě sytič????" Pravda naše kárka už je trochu staršího data (r.v.1989), ale sytič fááákt nééé...No když zjistila, že se tak rozsvěcuje, dostala záchvat smíchu...
Akras, 19.10.2011 10:27:23, IP: ***.***.111.126, #151174
Pájo tak na světla také zapomínám :-( Sice si vždy po nasednutí za volant vše přeříkávám,ale stejně občas zapomenu.Ono je asi zas lepší mít strach a být víc ve střehu a víc vše hlídat.Mě stačí,že prostě jedu,že jedu podle svého názoru bezpečně k sobě i okolí a že se hlavně vždy ve zdraví dostanu do cíle, a ten strach mi holt k tomu řízení tak nějak patří.Sebejistá a bez kapky strachu asi nebudu nikdy.
Akras, 19.10.2011 10:30:41, IP: ***.***.111.126, #151176
Moňala - jsem tak ráda za tuto diskuzi!!Jak si tak čtu,že se v tom tak nějak plácáme všechny,že všechny řešíme kde se správně co zapíná a vypíná,tak jsem hnedle klidnější.Dcera mi po posledním mém nesmělém zaúpění,že nevím co mám kde nastavit při zamlženém předním skle,dala "školení" na téma "jak si tohle proboha nemůžeš pamatovat",že jsem si připadala jak tydýt největší.
Ika, 19.10.2011 12:07:46, IP: ***.***.56.241, #151200
Nedal by se z našich příspěvků udělat "KAMEŇÁK 4"
Všechny máme stejné trable, bojíme se ale bavíme se. A to je dobře. Nikdo jiný nás tak nechápe a s úsměvel jde všechno lépe.
Akras, 19.10.2011 12:38:49, IP: ***.***.111.126, #151211
No Kameňák by se z toho určitě poskládal :-) Ale obávám se,že by bylo hodně řidičů,kteří by to nepochopili a ještě nás chtěli odsoudit k neřízení :-)
Je to pravda, s úsměvem i to naše řízení jde líp :-))))
Lenka, 19.10.2011 17:42:16, IP: ***.***.248.83, #151277
A nebo si dáme všechny někde sraz, nejlépe na letišti, abychom zaparkovaly :-) a pro ostatní řidiče vyhlásíme Den bez aut, protože až by naše skupina vyjela, to by bylo...hihihi. Ale heslo dne - jen v hezkém počasí a s Endiaronem !!!
Moňala, 19.10.2011 20:30:57, IP: ***.***.64.159, #151293
Akras, já tuto diskusi miluji, fakt mi to tady hoodně pomohlo...
Na Kameňák by to určitě bylo :-) Jen, kdyby jej sledoval nějaký dopravák, tak by ho asi infarkt neminul. No přiznejte, kdo nejel s částečně zamlženými okny a vůbec netušil co s tím??? A nebo tankování... A už jste někdy někdo někoho (myslím auto) ťukl? Já tedy jo, ale mně taky...
Leni, jojo jsem pro, sejdeme se na letišti, nazujeme sandálky, děravý tenisky atd... a omlátíme si tam plecháčky navzájem jo??? :-) A třeba se naučíme parkovat...
Akorát nechápu, jak se někdo může před řízením z nervů ehm "pokakat"??? Já mám před jízdnou nervy v kýblu, ale kakání mě nikdy nepotkalo. Každopádně asi pro ty, které na to trpí ENDIARON - povinná výbava :-)
Bedrunka, 19.10.2011 20:51:21, IP: ***.***.191.27, #151296
Moňalo,
šťastná to ženo, která před jízdou nemáš průjmy, dávám ti za pravdu, tuhle diskusi taky miluju:))
Při představě našeho srazu ve vhodné obuvi a s endiaronem v kapse mi tečou slzy:))
Fakt dobrýý Leni, úplně nás tam vidím:))
Akras, 20.10.2011 6:09:57, IP: ***.***.111.126, #151306
Tedy holky tohle mi nedělejte,vždyť jsem v práci za blázna,tolik smíchu nad prací :-))Parkování na letišti mě hodně pobavilo.Zrovna včera jsem parkovala a když dorazila majitelka vedle stojícího auta (pořád jsem ještě setrvávala ve svém a přemýšlela,jak zaparkovat lépe) tak se naprosto zhrozila a se slovy "ježišmarjá,z toho já nevyjedu" (měla jsem svůj zadek tak cca 10cm od jejího zadku - příčné parkování popředu).No tak jsem tedy vyjela a paní u toho byla uplně zelená,asi už vyděla svého miláčka nabouraného.Auta to přežila bez nehody obě,jen já jsem se hrozně zapotila :-) Příčné parkování popředu mi prostě vůbec,ale vůbec nejde.
Zatím naštěstí bez ťukance.
Pája, 20.10.2011 8:04:19, IP: ***.***.148.157, #151314
ahoj holky,taky jsem se pobavila,na průjem ještě přibírám Raesac,mám totiž chorobu dráždivý tračník,jsem strašný nervák,takže pořád v nervu a představte si kto mu ještě jízdu v autě!tak na letišti,ale musí vyklidit i letadla a zakázat lety mějte se
        Předchozí   1 .. 121122123124125126127 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.