Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Veronika, 16.10.2011 9:22:27, IP: ***.***.241.157, #150847
Ahojky řidičky, dneska jsem objevila tyhle stránky a jsem moc ráda, že jsem je našla. Některé Vaše příběhy mě rozesmály, ale i pomohly a já jsem zjistila, že v tom řidičským umění na tom nejsem jen JÁ tak špatně. Také mě doprovázejí průjmy a strach zda jsem někoho cestou nepřežvejkla. Jezdím pořád jen po městě a nemám stále odvahu vyjet nikam ven z města, snad to nikdy překonám. Bojím se, že nestihnu sledovat značky a zároveň situaci okolo sebe, navíc můj orientační smysl stojí za pytel. Dalším mým problémem jsou boty. Zajímalo by mě jak jste na tom vy, ale já se snad nikdy nenaučím řídit s podpatky, byť i malými. Vůbec nemám cit a při rozjezdu vážně lituji své auto. Moc Vám všem přeju mnoho šťastných km a holky mi to přece NEVZDÁME.
Moňala, 16.10.2011 13:26:30, IP: ***.***.64.159, #150870
Ahoj holky, tak po delší době to tady pročítám... Minulý týden jsem jela s mým tátou, který je řidičem z povolání a docela jsem byla v šoku, kolik mi toho během jízdy "vytýkal". Ale byl v poho, jen prý abych věděla.... Já věděla, jen jsem skoro nic neviděla páč jsem netušila, jak zbavit okno zamlžení. Tedy věděla, jen během jízdy jsem to tak nějak nemohla řešit. Vůbec nechápu řidiče, jak zvládají při jízdě jíst, kouřit, telefonovat... Za jízdy si zatím zvládnu jen otevřít okýnko, což jsem na to přední sklo, aby se odmlžilo, aplikovala. Jenže tříleťanda po mně začala hučet, že jí fouká na vlásky :-)
Bedrunko, taky se mi bohužel docela daří, když chci zatáčet na křižovatce doleva, zablokovat půlku silnice :-) Ale jak píšeš, nikomu se nic nestalo, jen paní, která se vedle mě musela protáhnout v nějakým parádním fáru, málem spadla do škarpy a pak na mě škaredě koukala... No bylo mi chvilku docela šíleně :-)
Veroniko, včera jsem řídila v turistických botech (podpadky bych fakt nezvádla) a ty rozjezdy byly katastrofální (auto jsem taky litovala), si snad dám do auta na řízení papučky a budu se přezouvat :-) ....


Ika, 16.10.2011 15:48:45, IP: ***.***.56.241, #150882
Milá děvčata, také jsem dnes přezula, ale jen boty. Celé léto jsem jezdila v lehounkých mokasínách ( a už, už jsem si začínala věřit) a dnes "lepší kecky". Centimetrová podrážka = veliký řev při rozjezdech, cukatůra, prostě hrůza. Než jsem to na světlech do kopečka rozjela, ostatním padla žlutá. Výhoda, nikdo se nelepil na zadek.
Velice jsem se pobavila dnešními příspěvky a představila jsem si nás "umělkyně" v řadě za sebou.
Zdravím a přeji pohodu.
Bedrunka, 16.10.2011 17:38:09, IP: ***.***.191.27, #150887
No tak já vás holky pobavím zase. Dneska jsem se pustila sama k našim, nějakých 30 kilásků od nás. Jela jsem na jistotu, bezvadně a najednou hups zavřená cesta...nutno objíždět úplně jinudy. Tak jsem jela. Samozřejmě, že jsem se ztratila a úplně zbytečně, směr jsem měla dobrý, ale lekla jsem se města před sebou a myslela si, že jsem jinde:)). Tak jsem jela domů. Nedalo mi to a jela jsem znova. Hezky jsem dorazila na místo a snažila jsem se na malém kousku otočit abych mohla vyjet předkem...hlídala jsem si 2 tyčky za sebou...najednou rána a ona tam byla ještě značka:)). Nic hrozného jen lehounce ťuplý nárazník, ale docela mě to rozhodilo. Samozřejmě naši měli připomínky jako vždy, tak jsem dojela docela zchlíplá:(.
Ale musím říct, že jinak jsem vše uhlídala a byla to moje první samostatná delší jízda. Určitě ježíškovi napíšu o navigaci.
No a s těma botama, jezdím pořád v jedněch teniskách a budu se přezouvat...mě to dost rozhazuje, když mě auto neposlouchá. Ale představa, že se potkáme na cestě je opravdu zábavná:)).
Moňala, 16.10.2011 18:21:04, IP: ***.***.64.159, #150890
Bedrunko, já chci taky navigaci, ale nemáme peněz nazbyt a ještě chci, protože už měsíc chodím běhat, tak POTŘEBUJI nutně sporttester, abych věděla jak tepu a jestli spaluju tuky :-). Tak přemýšlím co je důležitější...
A z toho, že jsi zlehýnka ťukla do značky si nesmíš nic dělat, to se stane úplně každýmu (jsem sondovala mezi maminkami na pískovišti :-)
A k botám... mně se nejlíp jezdilo v sandálkách, tak si je asi nechám v autě. Jinak se taky děsím chvíle, kdy potkám stejně "zdatného" řidiče či řidičku jako jsem já :-)
Pája, 16.10.2011 18:25:44, IP: ***.***.65.177, #150892
ahoj holky,tak k botám,jezdím v adidaskách,minulý týden jsem vzala boty s malým podpatkem,abych byla za dámu,a zpáteční cestu jsem myslela,že to neuřídím,takže se budu přezouvat,umím prd a ještě riskovat s podpatky!musím se pochválit-už se dobře rozjíždím a nechcípá mi to,manžel pravil že tam mám nějaký "MEZIPLYN"nevím co to znamená,ale jsem asi frajerka,tak držte palce,já všem taky budu a myslím na Vás všechny
Bedrunka, 16.10.2011 18:54:59, IP: ***.***.191.27, #150894
Pájo jsi pašák:)). Držím palce, jen tak dál, klidně i s přezuvkama:)).
Bedrunka, 16.10.2011 19:02:22, IP: ***.***.191.27, #150895
Moňalo,
byla jsem poučena zdatnou běžkyní, že když chceš spalovat tuky, nesmíš se zadýchat, měla bys v pohodě u toho mluvit, pokud ne, máš to střídat s rychlou chůzí:)). Já toho teda moc neudýchám, jsi dobrá že makáš:)).
Moňala, 16.10.2011 20:24:03, IP: ***.***.64.159, #150898
Bedrunko, proto běháme tři baby a pomlouváme naše chlapy :-) Když jsem jednou běžela sama, měla jsem to o 10 minut rychleji než normálně. Běháme pořád stejnou trasu, zhruba 50 minut a já to běžela za 40... :-)... Tak už jdu na to... běháme, až uspíme děti, aby chlapi neměli práci :-) Běhu, ale hlavně řízení motorového vozidla ZDAR ZDAR ZDAR :-)
Akras, 17.10.2011 6:33:12, IP: ***.***.111.126, #150905
Dobré ráno všechny řidičky i budoucí řidičky :-)
Já řídím zatím jen v keckách,nechci se stresovat podpatkama a v keckách s nízkou podrážkou mám lepší cit pro pedály.I já lituji své autíčko a tak se mu stále omlouvám a slibuji,že to bude lepší a lepší. Bedrunko,naprosto s Tebou souhlasím, také si myslím,že když dodržuji rychlost,jsem jako odstříž a hlídám si všechna pravidla,tak nejsem nebezpečným řidičem,jen asi pro ostatní rychlořidiče brzdou.Občas se mi stává, že když mě některý z řidičům předjíždí,tak na mě i se spolujezdcem zírají.Asi jim začnu zvesela mávat a bude to :-)
Zuza, 17.10.2011 6:39:04, IP: ***.***.254.23, #150906
Ahoj holky,tak koukám jak válíte a je mi fajn,že vše berete s humorem.Dnes mám jízdy a opět jsem přihlášená ke zkouškám,tak uvidím,snad to dám,doufám,že v tý A.Š.nebudu až do vánoc,už jsem na sebe naštvaná,vždyt přece nemůžu byt takový tele.Takže všechny pozdravuju a jízdě zdar
Moňala, 17.10.2011 8:51:24, IP: ***.***.64.159, #150923
Lenko tedy, to bylo pěkné "fópá" .Málem jsem při čtení příspěvku spadla pod stůl :-) A já myslela, že něco takovýho se může stát jen mně...
Nejlepší by bylo asi jezdit naboso s vyhřívanýma pedálama :-)
Akras, 17.10.2011 9:19:14, IP: ***.***.111.126, #150924
Lenko jsem na tom uplně stejně,také vyfešákovaná radost pohledět a k tomu staré špinavé kecky(musím si dát do auta náhradní na přezutí), i já v nich venčím psa,takže opravdu boty hrozné.
Zuzko moc držím pěsti.Určitě nejsi tele :-) jen Tě svazují nervy,to zvládneš!! já tomu věřím !!
Markéta, 17.10.2011 11:24:27, IP: ***.***.139.205, #150938
Těm botám se také směju,že to je asi problém většiny.Tak já mám dvoje boty do auta,jedny jaro-podzim,krásné měkoučké poddajné,krásně v nich cítím pedály,ale mají vespod na podrážce díru jak pětikoruna,ty jsou pořad v autě na přezutí a potom kozačky podzim-jaro také měkoučké,se sešlapaným patníkem,ale nevím co budu dělat, není u nás tuto sezonu jediná opravna obuvi. Přemýšlím jak jsem si mohla zvyknout jen na tuto obuv,protože když vzpomínám na autoškolu, tak tam jsem toto vůbec neřešila.Pamatuju se,že jsem jednou přišla i v menších podpadcích,vím,že jsem nosívala na jízdy různé boty a nikdy mi to nevadilo,nechcípalo,neřval motor,boty jsem vůbec neřešila.Teď jsem si i koupila specielně už dvoje boty do auta,ale chcípala jsem skoro na každém kruháči.
zlatuska64, 17.10.2011 18:19:48, IP: ***.***.56.27, #151001
Ahojte dievčatá,
keď to tu všetko čítam, tak mi to pripomína mňa samú. Vodičák som si robila minulý rok v jari a to som už mala 46 rokov. V autoškole všetko super, veď vedľa mňa sedel inštruktor a potom prišli samostatné jazdy, pred každou jazdou strach a posedenie si na WC, troška to ustúpilo ale ešte aj tak ten strach tam je, na cestách dodržiavam rýchlosť, veď peniažky na pokuty veľmi nie sú a piráti ciest sa potom na mňa pozerajú ako na blbca, ak v tom najhoršom prípade za mnou nevytrubujú a čo sa týka topánok, ja sa tiež každý deň prezúvam, neviem jazdiť s podpetkami ....
        Předchozí   1 .. 120121122123124125126 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.