Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

eve, 04.09.2011 21:48:44, IP: ***.***.247.170, #146399
Mám stejný problém. Vadí mi dokonce jezdit i jako spolujezdec....Mám i velice ztížené dojíždění do práce, ale usednout do auta je pro mě problém.
Gerta, 14.09.2011 21:07:25, IP: ***.***.153.94, #147120
Ahoj všichni, tak jsem si našla AŠ, přihláška vyplněná ještě zítra lékařská prohlídka a od příštího týdne tradáááá jde se na věc.Držte pěstičky ....
Akras, 16.09.2011 6:19:40, IP: ***.***.111.126, #147204
Gerto držím pěsti :-) Já dělala řidičák v prosinci 2010 v 41 letech,nic jiného mi nezbývalo a i přes obr strach jsem ho udělala na poprvé.Auto jsem si pořídila před měsícem a dnes jsem poprvé jela sama do práce,na autě velkou samolepku začátečníka,žaludek v krku a celá vyklepaná,ale dojela jsem i zaparkovala.Říkám si,když to zvládnou jiní, proč bych to nezvládla já !!!!!
Vlaďka, 17.09.2011 17:32:49, IP: ***.***.216.102, #147336
Ahoj všichni,tak jsem musela začít bez výmluv jezdit častěji ,protože když to šlo tak jsem jela busem a nebo z té jízdy nějak vybruslila ,ale změnila jsem práci a tím vznikl problém s ježděním páč se musím ráno i večer dostat na autobusové nádraží ,ale zatím to jde .
Nedávno jsem byla tankovat jak jsme tu psaly některé ,že jsme to ještě nezkoušely.
Přítel mi řekl, že když tam budu cpát tu zavírací zátku nasilím ,že už s tím pak nic neudělám ,no a protože mi to tam nešlo a já se tedy rozhodovala zda to jen zaklapnot a jet tak jsem pobavila přítomného pána ,když jsem se ho zeptala zda se mi to z té nádrže nemůže nějak vyšplouchat :))
no tak abych se nebála tak tak i to prý zavře :))
všem držím palečky s ježděním a přeji pohodovou jízdu.
Moňala, 19.09.2011 7:18:40, IP: ***.***.64.159, #147470
Ahojky, tak jsem tady s dalším trapáskem... Včera jsem vyjížděla od baráku, byla jsem zaparkovaná "popředu na kolmo" Normálně vyjíždím tedy pozadu na silnici a není co řešit. Jenže včera si přímo proti mému zaparkovanému autu zaparkoval chlapík s fábií. Normálně jsem nebyla schopná vyjet, furt jsem jezdila dopředu a dozadu, čelo orosené a vůbec jsem netušila, kam kroutit volantem, abych se nějak dostala pryč. Naštěstí majitel fábie koukal z okna, asi tak tři minuty se křenil (viděla jsem ho, smál se v přízemním okně přímo mně do auta, jen jsem netušila, že je to majitel)... Pak se tedy slitoval A NEBO SE BÁL O SVÉ AUTO, a tak se rozhodl, že popojede :-)
Vlaďko, dooobrej zápich s tankováním :-) Z té "zátky" mám taky trochu strach, nějak mi to někdy taky nejde zavřít a zamknout. Tak jsem taky před prvním tankováním zkoušela na zaparkovaném autu jak na to :-)
Jana, 19.09.2011 8:02:46, IP: ***.***.73.133, #147474
Zdravím všechny, vidím, že to tankování je opravdu také menší noční můra......Může nějaký zkušený dobrák, nebo dobračka napsat, jak na to opravdu...... Stále mne to čeká, zatím jsem se tomu vyhýbala, ale už to budu muset opravdu zkusit! Moc prosím......
lukrécie, 19.09.2011 22:34:44, IP: ***.***.123.1, #147669
ahoj holky jezdím už dlouho, ale po známích trasách,většinou vesnice, ale ted mám jet to třebíče 2.h cesty, vybrala jsem si trasu po vesnicích mimo dálnici ale i tak mám z toho strach , fakt velký ale chci ho překonat,prostě musím,nechci říkat pořád manželovi at jede s námi
lukrécie, 20.09.2011 17:26:06, IP: ***.***.123.1, #147802
no jo, ale já jsem typ, že už měsíc předem řeším, že v nejlepším případě píchnu kole vjedu do protisměru atd
akras, 21.09.2011 6:46:44, IP: ***.***.111.126, #147958
lukrécie:no to jsme na tom podobně, také si předem v hlavě přehrávám všechny možné scénáře a pokud bych popusila uzdu fantazii uplně, tak bych nevyjela nikdy :-)
lukrécie, 21.09.2011 19:13:32, IP: ***.***.123.1, #148095
ahoj tak jsem se rozhodla jet sama takže kdo je z Třebíče a okolí at poradí
Gerta, 23.09.2011 19:58:31, IP: ***.***.153.94, #148423
Ahoj všichni,dnes jsem byla poprvé na cvičáku.Mám z toho dobrý pocit.Nakonec mě instruktor vzal 20km ani jsem nestačila nějak odpírat a najednou jsem jela vím,že přijdou horké chvilky,ale dnes mám ze sebe fakt radost.Manžel mi našel opravdu dobrého instruktora, ostatní je na mě.Myslím na Vás všechny,hodně štěstí a odvahy za volantem.....:-)
Gerta, 23.09.2011 19:59:04, IP: ***.***.153.94, #148424
Ahoj všichni,dnes jsem byla poprvé na cvičáku.Mám z toho dobrý pocit.Nakonec mě instruktor vzal 20km ani jsem nestačila nějak odpírat a najednou jsem jela vím,že přijdou horké chvilky,ale dnes mám ze sebe fakt radost.Manžel mi našel opravdu dobrého instruktora, ostatní je na mě.Myslím na Vás všechny,hodně štěstí a odvahy za volantem.....:-)
Zuzana, 25.09.2011 8:55:44, IP: ***.***.254.23, #148462
Ahoj holky,tak se po delší odmlce zase ozývám.V pátek jsem měla zkoušky,testy na plný počet,techniku jsem taky zvládla i když jsem si myslela,že nejsem schopná se to naučit.Zato jízdy byli uplná katastrofa byla jsem tak vynervovaná,že jsem se hned na začátku rozjížděla na neutrál a pak jsem panikařila dál.Samozřejmě mě komisař vyhodil.(ja bych se sebekryticky vyhodila také)Patek jsem celý probulela a stále jsem na nervy,vůbec nevím co mám dělat.Už jsem si nějaké hodiny připlácela,zatím10.Ale ted nevím jestli má dál smysl dál si priplácet,když nevím co mám udělat abych nepanikařila.Pak nestihám řazení, sledování značek,hlavní a vedlejsí...Nevím jestli toho nemám nechat,aby se mi cena nevyškrabala k nebeské vyši a ja byla stale bez řidičáku.Vůbec si nevěřím.Ach jo.
lukrécie, 26.09.2011 8:27:42, IP: ***.***.123.1, #148498
tak ve středu si na mě vzpomente jedu do toho třebíče pak hned napíši
Bedrunka, 26.09.2011 20:46:21, IP: ***.***.191.27, #148548
Milá Zuzi,
taky jsem si připlácela tak deset hodin a upřímně...dost mi to pomohlo. Když už jsi se dostala až sem...nevzdávej to!!! Ještě pár hodin přikup a bude líp uvidíš. A jestli ti takhle hrají nervy, kup si něco na uklidnění, třeba homeopatika, nebo bylinkové tablety na uklidnění...mi to pomohlo. Takových vyklepaných je nás víc.
Já dělala zkoušky loni...do jara jsem nejezdila, pak trochu a teď už 4 týden jezdím denně. Sice jenom po ulici, ale už pomalu stíhám víc věcí najednou:)), není tady moc provoz a tak trénuju. Po 3 týdnech jsem si vyrazila na okraj města...tam odstavím a vyřídím, co potřebuji:)). Pro někoho sranda...pro mě ohromný výkon, ale musím sama...s manželem mi to chcípe a zapomínám i pustit blinkr:)). Sama jsem klidnější. Ale jak říkám, máme tady malý provoz, tak se pomalinku zaučuju.
Každopádně držím palce a nevzdávej to!!! Nezapomeň že zkouška je od slova zkusit:)). Většina lidí to napoprvé nedá!
        Předchozí   1 .. 115116117118119120121 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.