Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Vlaďka, 12.08.2011 17:49:05, IP: ***.***.216.102, #143848
Monalo,držím pěstičky abys to zvládla,co najít něco čím ho pořádně zaujmout co má to tvoje píďátko rádo aby bylo v klídku a tu jízdu jsi si mohla taky užít.
Skoro švagové synátor funfuje na mobil,když ho usazují do autosedačky tak mu ho šoupnou do ruky a drží :))
Janina, 12.08.2011 22:57:35, IP: ***.***.60.169, #143873
Dobrý večer, zdravím všechny příznivce tohoto našeho SOS servru. I já bych měla prosbu - také začínám opět po dlouhých letech znovu jezdit. Přiznám se, že po několika jízdách už jsem klidnější a opravdu už to začíná být nadějnější. \ale mám další fobii - zatím se vždycky našel někdo, kdo mi natankoval - nemyslím tím otázku financí - ale bohužel tu technickou stránku. Můžete mi někdo poradit trošku dopodrobna, jak si počínat při tankování nádrže a čeho se vyvarovat? Mám z toho opravdu strach a bohužel mě to bude brzy čekat, nechci stále někoho otravovat a prostě hlavně musím sama......... Jen pro úplnost - jsem bohužel také blondýna a navíc trochu v letech.... Moc děkuji za radu Janina
Vlaďka, 12.08.2011 23:48:26, IP: ***.***.216.102, #143875
Janino zkus poprosit někoho ať jede s tebou a bude jen dohlížet.
Já takhle jela úplně poprvé v úterý -první pokus najetí k pumpě byl,že jsem najela na jinou stranu než mám nádrž,no bylo mi řečeno zajeď k pumpě :)
pak otevří si víčko
netušila jsem ,že mám použít klíček a fakt tam šel
pak sejmi tu hadici se stojanu a strč to celé do té dírky,jsem netušila ,že je tam ještě taková branka...
no první zasunutí bylo málo tak to šplouchlo vedle a pak u to bylo.bála jsem se ,že nepoznám kdy už je to dost bože takhle napsaný to zní děsně.
No pokud bych jela sama tak všude kolem jsou lidi a ti pomůžou,držím palce.
Moňala, 13.08.2011 8:12:18, IP: ***.***.248.210, #143885
Vlaďko díky. Vidím, že máš taky skorošvagrovou, já navíc i skoromanžela :-) S tím mobilem to u nás funguje taky, jen tam musí být nějaký video a na to rozhodně nebudu mít čas, mu tam pořád něco zapínat, já neumím za jízdy ani zapnout rádio... Zkoušela jsem to a málem jsem skončila v příkopu :-)
Janino, tankování mě taky za chvilku čeká poprvé úplně samotnou. Jen mám už za sebou to tankování s "dozorem" bez pomoci... Tak se toho fakt už tak nebojím.... No uvidím co tam udělám zase za trapas :-). Takže taky držím palce...
No za chvilku už vyrážím, jen dosnídáme a jedem tradááá...
Jana, 13.08.2011 19:40:25, IP: ***.***.69.188, #143958
Leni,další tvůj krásný,vtipný příspěvek.Ráda je čtu, úplně se v nich poznávám.I moje první samostatné tankování před rokem:ráno průjem,bušení srdce,.Já jsem zase najela moc dozadu,takže hadice mi tam nedosáhla,musela jsem ji zpět zavěsit,nasednout do auta a trochu popojet vpřed,samozřejmě bez jedničky,nervozní,neboť za mnou stálo již další auto a samozřejmě s chlapem.Ruce se mi přitom klepaly,že jsem ani neměla sílu držtet stisknutou tu páčku,aby benzin tekl.Potom mi benzín taky netekl,až na třetí pokus.To už jsem měla zpocená celá záda.Když jsem to všechno dokončila a šla platit,tak peněženka zůstala v autě.No a po tomto zážitku ještě dojet za tmy 20 km do práce.No teď už se tankování nebojím,ale zase spíše v autě trpím jako pes.Nemůžu říci,že by mě to nebavilo,ale pořád mám strach,že někde něco pokazím.
Bibi, 13.08.2011 21:58:57, IP: ***.***.74.180, #143969
ještě- s tím benzínem to mám podobně.manžel mě poslal a neřekl mi,že je tam ta "záklopka",čili jsem dala hadici a benzín šup ven a rovnou na oblíbené kalhoty...ještě mi doma vynadal,že jako to on nemohl vědět,že já nevím,že musím dát pistoli až na doraz...ale je to už "dávno" a ted nemám problém. bála jsem se i řídit jeho auto,ale dnes si raději beru to-samozřejmě má řeči,že jsem blbě nacouvala ke garáži,že našikmo...ale už mi to nevadí... co mi ovšem vadí stále je,když vidím nějakou bouračku...hned si říkám,jsou věci,které člověk neovlivní
Vlaďka, 13.08.2011 23:01:14, IP: ***.***.216.102, #143975
Já si také nic v autě Monalo nezapínám,za jízdy bych to nezvládla sledovat ještě situaci kolem,klimu si zapnu než vyjedu a jinak nic.
To první tankování bylo s přítelem a jsem ráda ,že mi to vysvětlil a je v klidu,za to já vyklepaná jak drahej pes.
Jsem ráda ,že v tom nejsem sama ,když vidí poprvé otevřenou nádrž,přece to tam nebudu cpát nasilím když nevím že :))
Hodně štěstí řidičky naprosto ve všem a my to zvládnem.
Janina, 14.08.2011 18:21:52, IP: ***.***.60.169, #144009
Díky moc všem!!! Jsem opravdu ráda za tyhle stránky, takhle člověk opravdu vidí - čte - že v tom není sám. Ono je opravdu málo těch, kdo by to jinak přiznali, a tohle mně vždycky uklidní a hlavně, když je stres kolem auta, vždycky je kam kouknout..... Díky moc!!!
janina, 15.08.2011 14:11:03, IP: ***.***.73.133, #144107
Ahojky Moňalo, až poprvé sama natankuješ, dej vědět !!! já se mezitím pokusím někoho přemluvit napoprvé a pak zkusím, ale uvítám každou osobní zkušenost!!! Díky Janina
Monala, 15.08.2011 18:37:39, IP: ***.***.186.92, #144160
Ahoj holky, tak jsem včera dojela, švagr mě donutil jet i po dálnici, ale pro mě zatím nic moc. No a při cestě tam jsem SAMOZŘEJMĚ zakufrovala, tak jsem se otáčela ufufuf... no na chvíli jsem zablokovala silnici, ale řidiči měli pochopení :-) Prcek naštěstí spal.... Janino tankování už za chvilku hrozí, tak dám pak vědět....zatím páček
Ika, 18.08.2011 9:09:37, IP: ***.***.56.241, #144486
Zdravím všechny. Při prvním tankování jsem také najela tak, že jsem stěží protahla zadek mezi autem a stojanem. Víčka u nádrže se otevírají ruzně, podle tipu auta. Já před natankováním si to na parkovišti /parcele/ nazkouším, přijedu k pumpě a s víčkem opět zápasím. Nic se nestane, když se to tam pořádně vrazí. Když je nádrž plná, tak to cvakne a já vím, že mám hadici vyndat. Řidiči "docmrdávají" a zaokrouklují Kč, to neumím a tak platím co stojan píše, třeba 350,10Kč.
Přeji pohodové ježdění a šťastné návraty
mirka, 20.08.2011 14:18:47, IP: ***.***.240.248, #145089
Navigace - navádění do pruhů nemá každá (ty levnější neee, a doživotní stahování - pokud mapa bude časem vyšší úrovně než ten oper.systém navigace je to na nic). Nech si je předvést někde ve větším elektru, ať vidíš tu grafiku navigace, sice nejsou velké odlišnosti, ale co pro někoho může vypadat jako úžasné a srozumitelné, pro jiného naopak.
Monala, 21.08.2011 20:25:11, IP: ***.***.64.159, #145184
Ahoj Mirko, díky za info. Kamarádka má navigaci za cca 3 000,00 a je s ní hooodně spokojená, dokonce mi ji i půjčí :-). Má navádění do pruhů, ale aktualizovat se musí...
Jo, včera jsem tankovala a holky zklamu vás, žádnej trapas se nekonal. Asi to bylo tím, že jsem tam byla úplně sama, kdybych tam měla diváky, tak se určo něco stane :-). Horší bylo parkování, to mě partner, ač neřidič tak sjel, že parkuju na 2x a ještě to mám postavený blbě, že se s ním ještě dneska nebavím. No asi mu tady někdy nechám prcky (tím ho zaručeně nakrknu) a pojedu na parkoviště učit se parkovat...
Lenka, 22.08.2011 8:20:45, IP: ***.***.110.30, #145208
S tím parkováním mám to samé, já ještě navíc, než vypnu motor, tak otevřu dveře a musím se podívat, jak mám natočený přední kola. Jestli je mám rovně, protože podle otáček volantu to nepoznám. A nejsem schopná správně natočit předek, když např. zajedu vedle stojícího auta moc blízko - tak vyjedu zadkem, a zase stejně zajedu, tak jak jsem byla. Manžel říkal, že mi koupí v hračkářství pidi-autíčko s volantíkem, a budu se učit kam točit volant, když chci srovnat přední kola. Potřebovala bych auto, kterému se točí všechny čtyři, hihi. Prosím tě, jak píšeš o té navigaci, mohla bys mi poslat bud odkaz na ní, kterou má ta kamarádka nebo její název a typ ? Já mám asi za 2500, ale ty pruhy jsou nakreslené dole maličký, a to absolutně nestačím sledovat. Sledovat provoz, koukat na ten hlavní displej a ještě pod něj, jak vedou pruhy. A štve mně na ní, že si tu zadanou cestu na ní nemůžu prohlídnout předem doma a " nacvičit si jí ". Na netu mi to ukáže jinou a v navigace pak také jinou. Tak jí právě nemůžu používat a snažím se zapamatovat cestu z domova co jsem koukala na netu.
Pája, 23.08.2011 8:28:42, IP: ***.***.148.157, #145315
holky help,řeším,zda jít do automatu,včera jsem narazila na nějakou diskuzi,kde to zrovna nechválili,že je oprava drahá,že to víc žere a tak,tak Vám nevím,já mám problémy jenom když podřazuju,tak místo 2 mi tam obvykle skočí 4 auto řve jak šílený,s ničím jiným problém nemám,rozjezdy a tak/i když do kopce jedině přes ručku!/prosím poraďte
        Předchozí   1 .. 113114115116117118119 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.