Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Lida cd, 25.07.2011 20:26:58, IP: ***.***.109.254, #141682
Ahojky devcata tak vam moc preji at to s tim automatem zvladnete kdyz vam to pomuze tak proc ne clovek musi zjistit co je pro nej lepsi hlavne v klidu a porad sledovat tet jsem zrovna vezla znamou z nadrazi domu tak me rozpravela a ja jsem trochu znervoznela radsi jezdim sama to je pohoda s hudbou musim se trosku pochlubit mam za sebou 4mesice jezdeni a zitra me tam naskoci na tachaci 2000km me nema kdo pochvalit tak vam to musim rict vim ze se za nejakou dobu budu tomu smat ale tet mam z toho radost tak vam vsem kdo zacinate preji v pohode najete km pristi sobotu si planuji zajet na zamek neni to daleko asi40km ale uz mam zase neco pred sebou tak se mejte hezky at vam to vsem jde ahojky Lida
Lenka, 25.07.2011 22:25:29, IP: ***.***.110.30, #141690
Lído - velká pochvala, jsi skvělá !!!! Tak nám pak napiš, jaký byl výlet na zámek. Jsi vážně dobrá, já tu odvahu jako ty ještě nenašla, stále se držím těch mých známých tras, uffff. Radost ze sebe máš oprávněně, držím palce.
Romča, 26.07.2011 8:04:59, IP: ***.***.97.39, #141707
Ahoj holky,

docela jsem se uklidnila, když jsem si přečetla pár Vašich příspěvků. Už jsem si říkala,hlavně,že máš řidičák a sotva jezdíš. Jen když mě vezmou moje dcery. Ta mladší má starýho Peugeota a minule jsem jí nějak zadřela dvojku a tak se mi radši vyhejbala. Ale se starší se mi jezdí moc dobře,má nového Renaulta Grand a to je pohoda.Vše jde lehce. Naposledy jsem s ní jezdila před 2 týdny v Polsku. Nic moc,já vím. Ale,bohužel,s manželem to prostě nejde. Taky mám vždy strach,ale pak se uklidním a je to lepší. Ale stále mi dělá problém řazení. nepoznám,kdy mám řadit,ach jo. Držím všem palce.
Vlaďka, 26.07.2011 11:30:39, IP: ***.***.216.102, #141736
Ahojky řidičky,tak jsem opět po nějaké době najukla něco pročetla zpátky. Koukám ,že hodně přecházíte na automat,já mám zatím jen manuál rozjíždět do kopce se umím jen na ručku jinak bych to asi nedala,asi to budu muset někde zkusit s tím automatem zda je to jednodušší :)),
když dojíždím na stopku tak si stíhám přeřadit ,ale na světlech ,když blikne červená tak s tím kvedlám jak s vařečkou.
Dneska mám zase vyrazit na cesty tak si tu dávám odvahu.
Předchozí týden jsem se tomu mazaně vyhnula potřebovala jsem odpoledne na poradu auto jsem měla nachystané ,do toho dorazil přítel a já mu povídám zda mě nechce odvézt na motorce,že pak mne může vyzvednout a jeli bychom se projet.
Jen abych nikam nemusela .
jinak cyklisty taky nemusím a když proti mě jede naklaďák tak pomalu brzdím.
Třeba se tak pekelně soustředím na jízdu ,že sice vnímám auto proti ,ale nevnímám osobu v něm ,pak mi někdo řekne ,že mi potkal.
Tak přeji všem klidné ježdění a spoustu přibývajících km
Vlaďka, 26.07.2011 15:04:05, IP: ***.***.216.102, #141792
Ještě mě tak napadlo jak psala Jana o těch vyasfaltovaných silnicí tmavé a světlé tak já bych ty silnice udělala hodně široké a hlavně pruh pro takové řidiče co si jedou svým tempem a nikomu to nevadí a nikdo nebude troubit no a ty kola co musíme předjíždět tak ty by měli svůj pruh taky :))
tak jsem se vypovídala a jdu se vrátit na zem a pomalu se chystat na cestu ....
Lida cd, 26.07.2011 16:23:14, IP: ***.***.109.254, #141818
Ahojky Leni dekuji ti moc za pochvalu zase me je o neco lip jasne napisu kde jsem se jela podivat mam vzdycky obavy ze kdyz to tam neznam tak buhvi jak tam zaparkuju ale ono to nejak dopadne moooooc dekuji Vladkoja dojizdim k cervene vzdycky na neutral vyradim jenom si zabrzdim a kdyz skoci zelena v klidku dam za 1 a hned za2 hnad potom za3 po meste kdyz nejsou moc semafory tak i za4 a jedu ja jezdim na rychlodraze na5 amusim potom uhybat a tam je jenom 40 tak uz to ale vim tak si dopredu vyradim zpomalim hodim za3 apekne si jedu neni to tezke tak me to ucil muj dobrej instruktor porad si myslim ze je se mnou v aute a jde to neboj a to ze nekoukas do aut kdo jede naproti tobe tak ja to mam taky tak nestiham nespoustim oci ze silnice a z prechodu kolem ale na to nebudu mit nikdy asi cas porad to chce sledovat tak si rikam to jedno kouknuti radsi ne holky nebojte to zvladneme jde to jo a s tou ruckou jsem nikdy nejela proste me to neucil ja to mam tak zastavim v kopci drzim spojku brzdu blikne zelena sleduju uz auta predemnou vcas dam za1 honem z brzdy na plyn a jedu uz to mam presne vychytany zaplat za to panbu mela jsem tak mesic z toho hruzu ale musela jsem to dat jinak to neslo a opadlo to ze me musim v kolone se neda nic tak jem si rekla neblbni tady stojis v rade tak jed jako oni nemuzes vystoupit a utyct musis to dokazat jinak to nejde a dobry denne jedu3 nadjezdy taky jsem musela 3krat zastavovat v kopci tak jsem si to vychutnala ale to je ta skola a o tom to vsechno je holky zlaty tak se drzte nebojte se jenom tak zdrave to neni na skodu tak ja si jdu usmazit smazak uz mam hlad tak se mejte ju a vsechno dobry nebojte tak cauky Lida
Monala, 27.07.2011 8:56:14, IP: ***.***.190.129, #141873
Ahojky holky Lído cd jsi fakt moc šikovná :-) Vlaďko, přesně jak psala Lída - dojíždět na neutrál a pak v pohodě zařadit jedničku nebo když ještě auto jede tak dvojku a tradáááá...
Dneska jedu poprvé město s dětmi (jednodušší trasu, kterou jsem už jela), tak se psychicky připravuju a medituju :-). Je tam jeden rozjezd do kopce, tedy pokud budu muset zastavit a dát přednost protijedoucím... trochu se toho děsím, ale jen v případě, že se na mě někdo nalepí... Jinak se snažím rozjíždět bez ručky a jde to, ale ještě to fakt není dokonalý a nikdy nevím, jak moc couvnu... Tak mi držte pěsti, za chvilku valím :-)
Lida cd , 27.07.2011 15:30:36, IP: ***.***.109.254, #141930
Ahojky Manolko to bude dobry to couvnuti mas to vychytany vsechno v klidku soustredse hlavne jenom na to ja se taky snazim zavcasu to podchytit jednou jsem zezacatku jeste mela ty velky strachy a hrabla jsem si ze jsem to slysela pak jsem hned pribrzdila tak jsem si sama sobe rikala co to delas co se plasis ten zatebou pocka ne tak to tak ja si sama sobe nadam kdyz se zacnu plasit zvladneme to vsichni tak se drzte a cauky Lida
Lenka, 28.07.2011 15:19:57, IP: ***.***.110.30, #142182
Teda holky, já zase dneska perlila :-) poprvé jsem tankovala sama u pumpy, odemkla víčko na nádrži a vyšroubovala víčko a ta hadice mi tam šla strčit jen napůl, naskočily na stojanu třeba jen dvě koruny a neteklo to. Bála jsem se to tam rvát násilím. Za mnou fronta, já zoufalá. Tak jsem zavolala na pána, co stál s autem vedle " prosím vás, můžete mi to tam strčit ? " On se začal chechtat a mně to konečně došlo....rudá až za ušima, ale pán ochotně přiběhl a natankoval mi, hihihi. A ještě se pro jistotu zeptal jestli mám fakt auto na benzín a ne na naftu. No, měl aspon zážitek s blondýnou....
Monala, 28.07.2011 15:43:04, IP: ***.***.190.129, #142185
Lído jsi fakt skvělá nejen řidička, ale i psycho-podpora...
Náš včerejší výlet dopadl tak, že jsem se rozjížděla s ručkou a bohužel jsem tak i zhruba sto metrů jela (říkala jsem si, že to nějak moc nejede) Navíc jsme nějak rachotili (nevěnovala jsem tomu moc pozornosti - přece jen máme 22 roků starej auťák)...No a po těch cca 100m velmi pomalé jízdy (díky té ruční brzdě) si vedle nás najel pán, otevřel okýnko a a sdělil nám, že máme utrhlý výfuk :-) ... Takže partner, ač vůbec není sprostý, klel jak dlaždič, ale světe div se, výfuk pomocí špagátku provizorně spravil (výrazně v mým očích stoupl, páč je technický dřevo) a jelo se do servisu, kde nám autí ještě toho dne spravili...
Ale pozor, dnes mě partner ukecal, že pojedeme na prígl (je totiž rybář) a úplně v poho... Tak mám ze sebe radost i přesto, že cesta byla velmi, ale opravdu velmi jednoduchá (tím myslím žádný rozjezdy do kopce)....
Leni, ty máš ale zápichy, se tady řechtám, až se za břicho popadám :-)
Petra, 28.07.2011 17:17:22, IP: ***.***.60.145, #142201
Ahoj Lenko, mně to přijde super, jak sis poradila. Sama tankovat, to jsem ještě nemusela, ale už se vidim, co tam předvádim. Já jsem teď děkovala, že nějak jezdím, protože jsem musela narychlo včera a dnes do CK domlouvat dovolenou. Manžel oba dny mimo město a kdybych tam nedojela, tak by ten zájezd byl pryč. Ve středu jsem dokázala novou trasu, k lékaři pro recept, tak mam radost. Monalo, s tak starým autem, to tě teda obdivuji. Mně stačilo jezdit s tátovo 11 let starým autem, měl strašně rozhrkanou řadící páku, takže já při každém řazení netušila-mám tam rychlost,nemám..., místo 1 občas 3.Možná proto mě to řazení tak štvalo. Jinak teď v mém 3 roky star.autě jsem taky neměla dotaženou ručku a světe div se, začala mi blikat kontrolka! No já jsem z té techniky pro lidi pomalejšího myšlení jako jsem já úplně nadšená.
Lida cd, 28.07.2011 19:53:14, IP: ***.***.109.254, #142216
Ahojky holky to mate teda super zazitky super ale pro toho kdo to cte ze jinak v te chvili je clovek vyklepanej to jsou veci s cim si musime poradit ze ja zase trenuju v praci na velkym parkovisti zaparkovat pozadu je tam plno aut ja ale to zkousim hned na kraji ale zatim mam jeste tak trictdrte auta mezeru od toho vedle tak kazdy den musim vic a driv tocit volantem mam u toho klid nikdo necumi tak ja na to prijdu pred barakem vjedu popredu nebudu tam kvedlat pozadu a delat jim divadlo ja vim ze nekdo nema co delat a cumi za oknem jako nekdy ja az to bude v pohode tak se jim predvedu taky si pamatuju tankovani poprve ono to neni zase tak dlouho tak jsem si rikala hlavne dobre najed k tomu patniku a at hlavne je videt kolik prachu ti to bude stat a kolik tam mam litru vzdycky beru plnou tak uz vim kolik asi pustim tak to mam pripraveny poprve jsem si najela dal od okynka a malem me ulitly prachy no jsou to soky ale hlavne ze se tomu potom zasmejeme ne at jsou treba soky ale ty dobry tak holky piste co jste provadeli ju tak se mejte super a cauky Lida
Jana, 29.07.2011 15:51:56, IP: ***.***.74.99, #142288
Michale,to je dobrý.A nemůžeš náhodou ještě poradit,kde na internetu najít toto: sedí se v autě,projíždí se křižovatkami a vozidlo se ovládá klávesnicemi.jsou tam stopky,semafory,nájezdy na dálnici,prostě všechno jako v běžném provozu.
Michal, 29.07.2011 16:14:34, IP: ***.***.71.70, #142292
Ahoj Jani.Tak to fakt neporadím.Já jen že tam jsou docela zajimavé informace.Jinak čtu zde vaše příspěvky a je to zajimavé.Já mám řidičák necelé dva roky a taky se stále učím.Toho rozjíždění do kopce jsem se taky ze začátku bál než jsem to vychytal.A nakonec ten co je za mnou tak at si počká taky někdy začínal a možná byl na tom ještě hůř.
Lida cd, 30.07.2011 11:45:53, IP: ***.***.109.254, #142361
Ahojky no to je pocasi co tak jsem chtela zajet na ten zamek ale nic z toho asi nebude akorat vim ze si proste musim nekam sjet tak to vemu aspon na pizzu tam si zalezu pochutnam si ale hlavne ze si sjedu odreaguju se od te prace to je teda leto potrebujeme se preci rozjezdit ne v zime tak snad uz bude lip tak jsem se musela trochu vykecat nebo uz me to leze na hlavu fakt chce to nekam vyrazit tak se mejte hezky a at je lip cauky vsem Lida
        Předchozí   1 .. 110111112113114115116 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.