Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Lida cd, 08.06.2011 16:39:16, IP: ***.***.109.254, #136017
Ahojky Bedrunko no tak super ono to pujde jsi na dobre ceste vsechno si postupne zautomatizujes chce to porad cvicit dokola hlavne v klidku a hlavne az vypnes motor a v pohode dojedes vytahnes ten klicek tak se pochval ja to taky tak delam a kdyz neco kyksnu tak si to rozeberu proc a uz si priste na to dam bacha dneska jsem v kopecku musela dat prednost tak jsem si na jednicku pri rozjezdu pekne hrabla neboj to vychytame tak se drz jo a do toho tak se mej hezky a cauky
Bedrunka, 09.06.2011 19:36:43, IP: ***.***.191.27, #136099
Milá Lidunko,
díky za povzbudivá slova, tohle jsem přesně potřebovala slyšet.
Dneska se mi vůbec nedařilo...nejradši bych s tím sekla. Co mi dělají nervy škoda mluvit.
Budu se pokoušet dál. Tak ještě jednou díky:).
Lida cd, 10.06.2011 16:45:06, IP: ***.***.109.254, #136156
Ahojky Bedrunko jenom prosim te s nicim nesekej kazdy ma nekdy den blbec ze nerada nekoho potkavam ale pak si reknu vzdyt mam moje auticko za rohem pustim si tam nadherny cd proto u jmena mam cd ani jeden den nejsem bez nich nejdriv jsem si je poustela slabe tet uz to mam vic pusteny jsem v pohode zjisti co ti dela dobre bude to dobry tak cauky
Lida cd, 10.06.2011 16:45:07, IP: ***.***.109.254, #136157
Ahojky Bedrunko jenom prosim te s nicim nesekej kazdy ma nekdy den blbec ze nerada nekoho potkavam ale pak si reknu vzdyt mam moje auticko za rohem pustim si tam nadherny cd proto u jmena mam cd ani jeden den nejsem bez nich nejdriv jsem si je poustela slabe tet uz to mam vic pusteny jsem v pohode zjisti co ti dela dobre bude to dobry tak cauky
Petra, 10.06.2011 20:56:53, IP: ***.***.60.145, #136170
Ahojky Hanko a Lenko, dneska jsem poprvé jela s mým novým autem-automatem a jsem naprosto nadšená! Je to úplná paráda, nemusím řešit řazení, rozjezdy do kopce- auto se ani nehne a konečně mohu řešit opravdu důležité věci jako provoz atd. a ne se zabývat ovládáním auta. Asi kdybych si neprošla těma hroznýma rokama, tak to tolik neocením, ale jsem nadšená, že teď se můzu uklidnit. Takže doporučuji všem, kdo mají stejné problémy jako já a dá se pořídit za celkem rozumnou cenu. Pa pa
Lenka, 11.06.2011 7:50:24, IP: ***.***.110.30, #136185
Díky za zprávičku, automat je na tohle super, já si ho také nemůžu vynachválit, mám stále ještě dost starostí řešit to kolem, hlavně křižovatky. Potřebovala bych před každou křižovatkou zastavit a v klidu si 10 min rozmyslet postup:-) Včera se mi stala věc, které se ještě dnes směje celá rodina. Jezdím zatím jen " moje " tři naučené cesty, kde už vím nazpamět jaké tam jsou značky, kdy mám přednost, kde je jaká díra, atd. jiné ne. A včera jednu z nich jedu, ráno v pohodě a v poledne se vracím a ejhle - část té cesty běhen dopoledne rozkopali a uzavřeli a auta směrovali na objíždku. A já v tu chvíli " v řiti ". Nervy, že mně to vyhodí na nějaké křižovatce, kterou neznám, tak jsem jela kousek s hrůzou v očích a první místečko, které jsem viděla, tak jsem do něj rychle zajela, auto tam nechala a jela domů busem:-) Manžel nadával, protože jsme museli večer jet zase kus autobusem hledat auto, protože jsem v té panice si nevšimla, jak se ta ulice jmenuje :-) Ale aspon k dobru mi bylo to, že jsem auto nenechala stát uprostřed křižovatky a neutekla. :-) Prostě horor.
Romča, 13.06.2011 6:31:17, IP: ***.***.97.39, #136337
Ahoj holky,

u mě dost špatný,nejezdím,dcera má rozbité auto a s manželem je to čím dál horší.Je hodně agresivní. Takže řeším rodinné vztahy.Bojím se, že zapomenu řídit.
Všem držím palce.
Lenka, 13.06.2011 7:16:32, IP: ***.***.110.30, #136351
Než to v tvé rodinné situaci hrotit, raději počkej, až se to uklidní. Potřebuješ na to být v psychické pohodě, a ne se učit jezdit ve stresu, to se potřebuješ soustředit a aby ti myšlenky nelítaly jinde. To je pak krůček k průšvihu, a už pak do toho nesedneš vůbec, radši počkej na lepší období, pokud to jde. i kdyby jsi pak měla zase začínat téměř od začátku, ale úplně to nezapomeneš. Držím palce !!!
Endy, 13.06.2011 7:40:56, IP: ***.***.161.210, #136355
Zdar holky,

koukám, čtu a mám docela úsměv na tváři. Jak v reklamě na kosmetiku...áno jsem muž... tak nějak to je u mně mimochodem a nemyslím si, že muži jsou lepší řidiči. No nechci začítu tuhle diskuzi. Jelikož po 10 letech od řidičáku a vlastně ani neřizení jsem začal hned v provozu v Praze... Je to přesně to co popisujete... ouzkost, strach, vnímat vše to kolem a ještě ať to "nechcípne" :-) Takže to chce hlavně jezdit opatrnnost a jezdiť ... a co se lepěj na zadek a trouběj si nevšímat. Hodně štastných kilometrů. PS: Taky mátě nekdy pocit, že na silnici se nemůžete vlést, když oproti vám jede auto? To raději zavírám oči:-) to byla samozřejme legrace :-)
Hanka, 13.06.2011 11:21:30, IP: ***.***.101.77, #136381
Romčo, taky jsem měla šílené problémy s manželem, nakonec jsem to vyřešila tak, že beru antidepresiva a musím říct, že nejen automat, ale i pilulky způsobily, že jezdím přímo nadšeně, jsem splachovací, takže život je najednou krásnej a pohodovej. Vydrž !
LIBOR, 13.06.2011 11:34:49, IP: ***.***.25.97, #136388
Jaká máš antidpresiva?
Romča, 13.06.2011 11:46:00, IP: ***.***.97.39, #136393
Děkuju za tak milá slova povzbuzení. Říkám si,že musím vydržet,když už jsem zvládla autoškolu, tak ji nesmím zahodit.
Lida cd, 13.06.2011 17:36:11, IP: ***.***.109.254, #136466
Ahojky decka jestli muzu ze sve zkusenosti poradit tak ja si delam kazdy rano pred jizdou uklidnujici caj pomaha ma a jsem v pohode zkuste to nejdrive pred tema tabletkama treba vam to taky pomuze to jenom ze zkusenosti ale kazda rada dobra ne hlavne fakt se hodit do klidu tak cauky a drzte se vsichni
Lenka, 13.06.2011 19:40:18, IP: ***.***.110.30, #136473
Prosím tě, a jak se ten čaj jmenuje ? Taky bych ho zkusila. A jak dlouho před jízdou ho vypít ? Já zkoušela Bachovy kapky na stres a homeopatikum Sedatif, a nějak to nepomáhá, tak třeba ten čaj by pomohl víc. Díky
Lida cd , 13.06.2011 20:47:49, IP: ***.***.109.254, #136477
Ahojky Leni kup si Medunkovy caj ja ho piju kazdy rano asi deset nebo patnact minut pred jizdou a uplne v pohode uklidno a davam normalne pozor v klidu nejsem vubec rozhozena tak to zkus ju a dej vedet jak jsi v pohode zatim cauky
        Předchozí   1 .. 101102103104105106107 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.