Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alena, 07.03.2013 16:21:46, IP: ***.***.19.22, #174978
Děkuji ti
Maybe, 07.03.2013 19:45:33, IP: ***.***.199.185, #174980
Ach jaj, dnes nemam dobry den. Tazsie sa mi dycha aj zaludok je roztraseny. Skusam sa rozne odreagovat, ale nevladzem zotrvat pri nicom. Sadnem si oddychnut a som zase v tom bludnom kolotoci. Uz mi to bolo podozrive, ako dlho sa drzim. Dufam, ze to horsie nebude. Skusim este magnezium, caj na stres mi nepomohol. Hadam vyspim tu tazobu. Vsetkych vas zdravim a nacmarajte zopar riadkov - o hocicom.
pipopo, 07.03.2013 21:44:31, IP: ***.***.109.161, #174987
o čom by si chcela ??
Maybe, 07.03.2013 22:21:50, IP: ***.***.199.185, #174989
Neviem. Co ta prve napadne hned po PP.
., 08.03.2013 6:15:19, IP: ***.***.252.252, #174995
8.3. 2013 Možná vás už nějakou dobu trápí neurčité potíže - něco mezi chřipkou a infekcí močových cest s bolením hlavy, kloubů a kašlem. Říkáte si, že jde o následky zimy? Omyl, důvodem může být sex. Chlamydie jsou v populaci rozšířenější více než syfilis a kapavka!

Přenosnost chlamydií je velmi vysoká, odhaduje se, že je vyšší než u kapavky. V posledních letech počet těchto onemocnění zejména u nás a v západní Evropě strmě stoupá. Nákaza chlamydiovými mikroorganismy je v současnosti po rakovině a AIDS třetím nejzávažnějším problém světového zdravotnictví.

Chlamydie vylučují jedy
Chlamydie jsou parazité lidských buněk a jsou prakticky všudypřítomní. Za určitých okolností se však zaktivují a zmnoží. Při chronicky přetrvávající infekci se je organismus vystaven dlouhodobému endotoxinů - jedů z chlamydií - na nervovou tkáň.

Doporučujeme: Test: Poznáte pohlavní choroby?
Infikovat se je mnohonásobně snazší a tím nebezpečnější než u AIDS. Zákeřnost nákazy je umocněna prvotním latentním (skrytým) stadiem, kdy se onemocnění po dobu i několika let nemusí nijak otevřeně projevit.

Dochází k trvalému zhoršování zejména bolestivých potíží. Často jsou proto chlamydiové nákazy zaměňovány za únavový syndrom, chronické bolesti hlavy, záněty kloubů a podobně.

Těžké následky nákazy
Rozvinuté stadium nákazy má zpočátku obdobné příznaky jako běžná léčitelná bakteriální napadení pohlavních orgánů (mykózy, kapavka, trichomonáza) či virové nákazy (chřipka, zápal plic, borelióza).

Pokud se nemoc neléčí, způsobuje v třetím stadiu nevratné poškození plic, kloubů a srdce a neplodnost. Mezi ženami je až 80 % přenašeček, které však nemají žádné příznaky.

Jak chlamydie poznáte?

Zodpovědně se dá říct, že dost těžko. Prokáže je až speciální vyšetření. Pozornost byste však měli věnovat těmto příznakům

Po inkubační době 10-20 dní se objeví pálení a nažloutlý výtok různé intenzity.
V průběhu chlamydiové uretritidy je charakteristický výtok různé intenzity od ranní kapky, zavlhnutí až po silný výtok

Léčí se antibiotiky nebo chemoterapeutiky se specifickým dávkováním, obvykle zvýšeným. Základním předpokladem úspěšného vyléčení je vyšetření a případná léčba obou (všech) sexuálních partnerů! Pozor: i když člověk nemá žádné potíže, může být infekční!

Chlamydie se přenášejí i sexuálními hračkami
Mikroorganismy chlamydií napadají zejména pohlavní orgány a plíce, posléze klouby, srdce a mozek. Přenáší se zejména pohlavním stykem, nedostatečnou hygienou a při porodu od nakažené matky. Nakazit se můžete při vaginálním, orálním i análním styku. Nepříjemným zjištěním je fakt, že nákaza se šíří i prostřednictvím sexuálních hraček.

Náš tip: Nová pohlavní choroba útočí: A šíří se opravdu rychle!
U mužů vyvolává bakterie Chlamydia trachomatis nejrůznější zánětlivá onemocnění pohlavních a močových orgánů.Nejčastěji bývá postižena močová trubice, nadvarle, konečník, spojivka oka.

Pokud se projeví jak v oku, tak v močové trubici a postihne i klouby, nazývá se toto postižení Reiterův syndrom. Až 50 % mužů nemá žádné nebo má pouze velmi nenápadné projevy.

U žen nákaza vede k neplodnosti
Velmi ohroženou skupinou jsou gayové. Při nechráněném sexuálním styku do konečníku u gayů může být chlamydie původcem proktitidy (zánětu konečníku) nebo dokonce i předstojné žlázy.Inkubační doba je 1-2 týdny.

U žen vyvolává infekce Chlamydia trachomatis zánět čípku, velmi často také zcela bez příznaků.Avšak komplikace neléčené infekce může vést i k závažným gynekologickým zánětům s následným rizikem mimoděložního těhotenství nebo neplodnosti. A častý nebo dlouhodobý zánět bývá často označován také za vstupní bránu pro rakovinu.


Jak se ale chránit?

vyhýbat se náhodným sexuálním partnerům a PŘEDEVŠÍM nechráněnému sexu
již při minimálním podezřením na infekci vyhledat lékaře a trvat na vyšetření

Alena, 08.03.2013 7:14:38, IP: ***.***.19.22, #174996
Proč mám dojem,že je mezi námi pořád dědek?Člověk se tu zmíní,že má asi chřipku a hned je tu dlouhý článek o chlamydiu a že je to z nechráněného sexu.Tady je discuse ohledně panické poruchy,tak bych byla ráda,kdyby se tu řešilo jen to a né že tu nějaký tajtrdlík bude pořád dokola psát nějaké bludy ohledně chlamydií.
Maybe, 08.03.2013 7:21:05, IP: ***.***.199.185, #174997
Je to tak, o chvilu napise, ze sme blazni a da pokoj. Zda sa, ze je najvacsi PACIENT :•/
., 08.03.2013 7:24:27, IP: ***.***.252.252, #174998
pokud by si četla taky něco jiného, tak by si nebyla za hlupáka, ale i ostatní !
Maybe, 08.03.2013 7:44:12, IP: ***.***.199.185, #174999
By si sa divil, kolko mam toho precitaneho. Ale ty by si sa mal spamatat, kopirujes tu dokola ten isty text, vsetky diagnozy maju pricinu v chlamydiach. Ked tu niekto podlahne tvojmu komercnemu natlaku, tak tahas od ludi e-mail. Ked nikto nereaguje, tak zrazu zmena o 180st. a vsetkych urazas. Nie si nahodou blazon ty?
., 08.03.2013 8:11:44, IP: ***.***.252.252, #175001
no to nevím co čteš, za každou nemocí je chlamydie, jste zabedněnci, škoda času
Maybe, 08.03.2013 8:47:56, IP: ***.***.199.185, #175007
Dedek manipulator. Jasne, ze nevies. Ani sa tym netrap, to by bolo na teba moc. Venuj sa svojim chlamydiam, ale dokladnejsie, okrem sirokeho spektra priznakov, ktore sadnu na kazdeho (dokonca aj na zdraveho), si precitaj aj moznosti diagnostiky, a potom hlavne moznosti terapie - ATB (napr. tetracyklinove). A pri neuropsychickych sa ATB neindikuju, tak neviem, co sa snazis predat, domace testy?, homeopatika? Nemysli si, ze ma to naozaj zaujima.
Maybe, 08.03.2013 9:29:26, IP: ***.***.199.185, #175009
Ved prave! Citala som si tie tvoje prispevky. Skus sa k nim sam vratit a zamysli sa nad sebou. Toto nie je o chlamydiach, ale o tebe. Si nervak, ktory netoleruje pravo na nazor. Moju doveru nemas.
Irča, 08.03.2013 14:57:42, IP: ***.***.20.75, #175012
Hale Maybe a trpíš i sociální fobií? Třeba teď jsem s kamarády na horách, opravdu blízkými kamarády a mám to tady i s nima, že se před nima klepu a tak, prý to na mně není vidět, ale dost mne to trápí. Mám je ráda, znám je od dětství a teď tohle.Pochopitelně mne to štve. Co z toho, že to na mně není vidět, když se necítím v poho?
Maybe, 08.03.2013 15:40:48, IP: ***.***.199.185, #175014
Irca, ja si myslim, ze podla toho, ako sa o tych kamaratoch v dobrom vyjadrujes, nemas v ich pritomnosti socialnu fobiu. Mas bud priznaky uzkosti, alebo reakciu na AD. V mojom pripade socialnu fobiu mam, ale z cudzich ludi (na urade, na poste, v banke, v obchode, v skole na rodicku a tak), napr. nejaky verejny prejav nehrozi. Dnes si idem sadnut na kavu s byvalymi kolegynami, chodievame raz za cas, uz v minulosti ma aj tie divne stavy brali, ale nie konkretne z nich, ale tak ako vacsinou zo seba samej, z myslienok. Ony vedia o mojich problemoch a skor som rada, ze sme spolu. Irca, uzivaj si ten pobyt, nezatazuj sa uzkostami, dobri znami skor pomahaju, urcite z nich fobiu nemas.
miki, 08.03.2013 17:32:13, IP: ***.***.181.112, #175018
Bojím se dne až se ráno probudím a zjistím,že jsme zase Československo.
Maybe nechtěla by jsi jít otravovat na nějakou vaši-slovenskou diskusi ??
Už mám Slováků plný zuby.Kam se člověk podívá všude jsou tihle příživníci.Pustíte rádio-slovák,pustíte televizi-slováků plná p**el,našim lidem tyhle štěnice berou práci,otevřete kdejakou diskusi - všude samí slováci.
a když přijedete na Slovensko tak jste jen zas*atý Čehůn .... měl jsem bohužel tu možnost vozit na Slovensko zboží a vím jak se ke mě chovali o co o nás měli za myšlení
ano - pěkná krajina,ale to je vše ??? jen začnete mluvit a už je zle ...
        Předchozí   1 .. 647648649650651652653 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.