Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Majbe, 08.03.2013 19:00:28, IP: ***.***.22.239, #175020
Miki, to bude o ludoch, nie o narodoch, tak nezovseobecnuj. Tvoj koment o tebe napovie dost, tak sa necuduj.
Irča, 08.03.2013 22:28:08, IP: ***.***.38.66, #175024
Maybe, já nevím, co to je, ale můžu Ti říct, že je to pěkná otrava. Já se teda teď klepu pořád, ale před lidma víc. Mám pocit, že se schodím a možná víc před přáteli, než před cizími, protože cizí lidé mi mohou být fuk.Ta úzkost se ale má tendenci přelévat, tu mne to chytne v krámu tu někde jinde. Je to ale fakt pro mne nepříjemné a ještě jedna věc je s těmito věcmi spojená a to je pasivita, že mám pocit, že nezvládám domácí prace a že jsem manželovi na prd. Dnes na mne i vylítl.
Irča, 08.03.2013 22:37:25, IP: ***.***.38.66, #175025
miki: Jo a by jsi je jako česky? To neznám... Snad bys, ne??A co o nás měli za myšlení, to též není česky spíš jak o nás smýšleli, ne? To je přesně to co říkám, dneska už česky neumí pořádně nikdo...Jen kde kdo má češství plnou hubu
Rézi, 09.03.2013 0:27:25, IP: ***.***.96.1, #175027
Maybe,vidím,že vůbec nechápete,že dědek chce právě lidem co trpí pomoci,je to pravda,že ty mršky jsou v mozku a myslím,když jich má někdo pár tisíc,tak stačí větší stres a ty poničené vlásečnice způsobí paniku .Ten kdo jich má málo v mozku,žádnou paniku nepozná,ale je to otázka času.Vy jistě chcete dál být na AD, Radím všem,zamyslete se nad těmi zvířátky co vám okusujou mozek.
., 09.03.2013 7:30:42, IP: ***.***.252.252, #175029
Rézi, přibližně asi tak, ale co bude potom ?číst ty příspěvky je hrůza !
klotylda, 09.03.2013 11:05:51, IP: ***.***.35.174, #175033
Psala jsem tu cca před 3 týdny, mám PP , nevěděla co mám dělat, nic nezabíralo, cvičení, relaxace, pokec s kamarádkami, jóga, vždy se to vrátilo. Byla jsem zoufalá z ničeho nic jsem začala brečet, manžel mě utěšoval zprvu ale pak už ho to taky nebavilo, v práci neskutečná nervozita a třes nejhorší bylo když jsem měla strach , že to na mě půjde vidět. Měla jsem strach chodit na obědy společně s kolegyněmi, měla jsem obavu, že se neovládnu, že zblázním no mazec. Nebavilo mě vařit, uklízet, neměla jsem náladu na rodinu a strašně jsem si to vyčítala. Jedním slovem hnus, stupňovalo se to.Zkrátím to- Navštívila jsem psychiatra a ten mi dál antidepresiva, první dva týdny byly snad ještě horší ale nyní se to stabilizovalo a je mi o hoooodně líp. Jezdím sama autem, byla jsem v shopingu 3 hod. nakupovat , chodím na zumbu, jógu, no prostě začínám se zase radovat ze života. Moc si přeji aby to bylo jenom lepší a to samé přeji i Vám. Včera byl na čt 1 13 komnata s Olgou Šípkovou, zajímavé, trpěla tím 3 roky a pak taky navštívila psychiatra jelikož to nedávala nyní bere antidepresiva a stabilizuje se. Tak hezký víkend bez PP:-)))
Maybe, 09.03.2013 11:38:05, IP: ***.***.199.185, #175034
Rezi, ja to chapem. V niektorom prispevku som pisala, ze pripustam cokolvek. Ani chlamydie nevylucujem. Nakoniec to moze byt este nieco celkom ine, citam si o tom vela a hladam suvislosti. Co sa tyka Dedka, vadi mi len jeho impulzivnost, napr.: 25.2.13 (strana 1012) nas vsetkych nazval vymytymi mozgami, 5.3.13 (strana1023) sme boli blaznami. Vsak clanok napisal, my sme si ho precitali a ostatne je na kazdom jednom z nas, nie je dovod, aby tu ludi urazal.
., 09.03.2013 12:15:21, IP: ***.***.252.252, #175035
to si toho našla ještě málo, nic nechápeš, na tvůj mozek je to moc složitý,že tě doma nevyléčili, machři doktoři
Maybe, 09.03.2013 13:16:42, IP: ***.***.199.185, #175039
Irca, dakujem za zastanie sa. Je dolezite, aby ta manzel chapal a podrzal ta, pohovorte si. Aj on to ma tazke, i ten moj obcas stratil so mnou nervy. Niekedy asi zo strachu a zufalstva, preco to ide so mnou dolu vodou, ked som mala podmienky na zotavenie. Bola som fakt troska, nejedla som, nespala, cely den lezala, neusmiala sa a nic som s tym nevedela robit, lebo ked som sa postavila na nohy, tak strasne tocaky a klepanie celeho tela. Neverila som, ze toto sa moze stat inak zdravemu cloveku, lebo podla vysetreni mi fyzicky nic nebolo. Tym padom neboli pre mna lieky (AD=moja smrt), zostalo len "jednu malu radu ti dam - porad si sam!" Nic zvlastne som nerobila, Kukumberg a Prasko mi vysvetlili, co sa deje a ze sa na to priamo neumiera a nejako sa to zmiernovalo postupne. Ty si tie hory zjavne neuzivas, ked ti pomaha pisat, tak pis. Aj mne vzdy pomahalo aspon si citat, ze som v tom neni sama. To bola a je pre mna terapia, no uvidim, ako sa to bude vyvijat tu v diskusii. Mozno mas pravdu a treba si dat pauzu. Drzim ti palce, aby ti uz zabrali lieky a mohla si si uzit peknu jar a leto.
Irča, 09.03.2013 13:43:26, IP: ***.***.38.66, #175041
Myslím, že ty léky fakt to u mne zmírňují, jen se musí přidávat postupně, třeba začít čtvrtinkou a navyšovat každý měsíc o čtvrtinku. Ne začít brát hned celý. Je to silné kafe.My už jsme doma.Cítím se teď lépe. Ani jsem se Tě tak nezastala jako mne štve ta česká a nakonec i slovenská malost. Jak si stále myslíme, že jsme pupek světa a přitom jsme nějací prťaví šmrdlové s počtem obyvatel jako má New York a budeme si tady hrát na Čechy, Moraváky, Slezany, Slováky, Maďary a nevím koho ještě.Přitom reálně hrozí, že nás smete taková angličtina, dřív to byla němčina a maďarština. Jestli se s manželem rozhodujete odejít za prací, já bych fakt šla do nějaké anglicky mluvicí země a na nějaké Čechy či Slovensko bych se vyprdla. Tady jsou lidi absolutně netolerantní k ostatním, jakmile jsi jiný, tak Tě odsoudí. To samé máš, když někomu řekneš, že bereš antidepresiva nebo máš tyhle problémy. Hned jsi za hysterku nebo za hypochondra.
Jarczek, 09.03.2013 19:05:48, IP: ***.***.164.20, #175046
Irčo:k Praškovi se přímo nedostaneš protoze je přednosta te kliniky takze uz moc s pacienty v kontaktu neni jen na velké vyzitě a nekdy kdyz je málo doktorů ALE má velice schopny tým lekaru takze kdo by se tam chtel dostat z Olomoucka tak jde o to byt veden v jejich Psychiatricke ambulanci a lékař rozhodne jestli je nutná hospitalizace a to je 6 tydnů terapeuticky pobyt na otevrenem oddeleni.Je to pro lidi s depresemi co maji problemy v rodine praci atd.dal pro socialni fobie a panicke poruchy.Me to pomohlo nevim proc a jak ale pomohlo tak jestli je nekdo zoufalej tak klidne zajet tam je to primo ve Fakultni nemocnici jako psych.klinika i stranky na internetu maji moc pekne udelane a prehledne a jsou tam veskere informace.
Jarczek, 09.03.2013 19:09:23, IP: ***.***.164.20, #175047
Miki:Já nemám nic proti Slovákům dokonce musim uznat že maji krásny ženy a nadhernou krajinu.ted jsem tam skládal dvakrat v Banské a musím s tebou souhlasit že co se týče přístupu ke me jako ridiči je strašna.Ser_ou na nás však čech si počká takže prázdný rampy cigárko pohodička a až po hodině me konečne ty 4 palety složili...muže to byt náhoda ale stava se mi to často.Nic mene jak jsem rekl kazdej jsme jinej a i v česku narazite na protivny lidi...
Irca, 09.03.2013 19:43:41, IP: ***.***.38.66, #175048
Souhlasim s tim,ze vsude muzes narazit hodne lidi i
Irča, 09.03.2013 19:58:17, IP: ***.***.38.66, #175050
Pardon, zkoušela jsem psát na tabletu a dopadlo to viz příspěvek výše. Chtěla jsem napsat, že všude jsou hodní a zlí lidi, chytří a ignoranti. Bohužel u menších národů jako jsou Češi a Slováci ta netolerance je více rozšířená. Čím menší národ, tím je často ta xenofobie větší. Prý je to obecné pravidlo.A vezmi si, že tak je to i k těm psychickým nemocem. Nebo jaké máte reakce okolí kolem sebe?Jinak moc díky za ten kontakt na Olomouc, myslím, že třeba Dáša by ho mohla využít, možná?? Jinak já jsem pražák a manželovi v Brně poškrábali auto a propíchli pneumatiky, docela ironie, původem narozen na Slovensku, v občance napsáno, občanství české, národnost slovenská, babička Němka a v Brně brán za hnusného pražáka.Minule tam odmítl parkovat na jiném, než hlídaném parkovišti.
Jarczek, 09.03.2013 20:09:01, IP: ***.***.164.20, #175051
Ja jsem kdysi spal jednu noc na slovensku a rano jsem mel vymlaceny okynko vybrany komplet auto.Na parkovisti o 10 autech vybrali me a jeste jednoho čecha...policajti rikali ze kdybych mel slovenskou znacku ze bych byl v pohode..:D :D
        Předchozí   1 .. 648649650651652653654 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.