Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 15.03.2013 19:53:13, IP: ***.***.141.199, #175250
Fido moc tě zdravim já beru taky jen jeden prášek a je mi celkem dobře,mně pomohlo i to že jsem šla do práce ze začátku to bylo těžké ale pak se to zlepšilo ,jsem ráda že ti je dobře papa
Jarczek, 15.03.2013 20:23:54, IP: ***.***.164.20, #175252
Ahoj Fido jsem rad ze ti moje rady aspon trochu pomohly...ja beru taky jen jeden rano porad jen tu nejslabsi davku a cítim se skvěle.Jedina rada pro vsechny je vydržet ten začátek a pak věŕit ze to bude o.k nezahrabavat se do toho ze to tak bude furt a ze uz se to nezpravi...Jinak zdravim samozrejmě i Ilu a myšku a všechny se kterymi jsem si psal..držte se jsem na vás pyšnej jak si to dávate a nad PP vyhráváte ..!!!!!!!!!...
katrka, 16.03.2013 12:15:46, IP: ***.***.147.59, #175274
ahojte lidi dlouho jsem tu nebyla, u me se ataky objevuji pouze obcas zrovna dneska tedka mam mi oslavu naorzenin a chytla jsem uplne nervy proste tresu strasne se bojim je mi z toho spatne jsem uplne unavena prisla to z niceho nic za chvilku ma prijit rodina tak se bojim ze mi budu spatne nekdy tu oslavu nejak pokazit porad se ridim to co psal kdysik jarczek ze je to jen v nasi hlave a ze si to musime uvedomit ...docela mi to jde ale obcas e tim necham podat...tak hodne stesit vsem co s tim bojuji ahoooj
myška, 16.03.2013 12:41:43, IP: ***.***.200.142, #175275
Taky zdravím,sem tam nakouknu.Já beru jeden večer,na začátku ,když mi bylo nejhúř jsem sem chodila,a pročítala příspěvky,a doufala že to zvládnu jak tu radily jiní,kteří si prošly tím samým,a zvládly to.Už to bude rok,co jsem začala s léčbou,a chození sem.Jsem ok,bohužel s práškama,ale raději tak,než ty hnusné infarktové stavy předtí.
miki, 16.03.2013 14:56:13, IP: ***.***.181.112, #175278
Jarczek
já jsem běžně na slovenských celnicích čekával min.5 hodin,(když bylo zboží mimo EU) a doslova si tahle slovenská verbeš se mnou vytírala (_._) a to jsem jezdil Slovensko třeba 1/2 roku každý den ...mááálo kde to bylo normální ...a takový Baumax to raději nebudu komentovat ... jóó krajinka ta je pěkná... přejezd přes Čertovicu,Donovaly,kolem Váhu k Tatrám .....atd. jj to se musí nechat
IVANA, 16.03.2013 16:23:09, IP: ***.***.125.118, #175280
JARCZEK, MYŠKA,JARDA...moc,moc děkuji za povzbuzení,sice je to pořád šílený,ale vy jste mě nakopli,abych vydržela a nevzdávala to. Děkuji všem Iva
IVANA, 16.03.2013 21:03:37, IP: ***.***.125.118, #175297
Děkuji i ILE. Snažím se vydržet, snad bude líp. Poskytla jsem tady meil a psal mi nějaký DĚDEK.Pěkně mě vyděsil, prý mám chladymie, nebo jak. Iva
Jarczek, 17.03.2013 8:43:06, IP: ***.***.164.20, #175304
IVANO chlam.nemáš Dedek tak straší každýho nováčka co jeste nevi co je zač..bud v klidu a neřeš to.
Jarczek, 17.03.2013 8:48:12, IP: ***.***.164.20, #175305
MIKI:
Jo já jezdím hlavně přes makov do Bytča a pak žilina Martin a v Banské skládám papír v tiskárně.když jedeš za Žilinou mezi kopcema kde jsou zřiceniny Strečno a jine tak opravdu zazivám cestovatelsky orgasmus ale jakmile pak prijde na vyrizovani papŕů a pozdravim po nasem dobry den tak vidim to otočeni a minule jsem narazil na tak neprijemnou zenskou ze jsem to za deset let jezdeni nepoznal.Ta me tak odsekávala zmr_dala me kdyz jsem zapomnel na jeden papir potvrdit a vratil jsem se tak me odsekla ze papiry se davaj vsechny dopredu a ze priste mi to nepotvrdi no to by ses po_s*al.Jako kdyby nikdy nic nezapomnela no mel jsem chut ji od plic rict co si o ni myslim a jestli je to tim ze jsem pro ni smradlavej ridič z česka...no Omlouvam se vsem ze zasira_m tuhle diskusi ale Miki má stejne zazitky a musime se o ne spolu podelit..:D :D...protoze tento pristup vám na PP moc neprida kdyz po 6 hodinach řizeni v kuse vam takova páni zvedne adrenalin...:D Miki ty uz jsi v klidu ale me tohle jeste parkra ceka...tak čau
Myška, 17.03.2013 13:26:42, IP: ***.***.200.142, #175312
Ano,Dědek je tu známý s chlamýdiema.
Deni, 17.03.2013 16:15:04, IP: ***.***.243.18, #175317
ahoj ivuško!mám neurogenní tetanii a panickou poruchu. musíš vydržet. prášky zabírají až tak po 2-4 týdnech a někdy i déle. jsem na tom stejně jako ty. vrátilo se mi to po třech letech a ted teprve beru 11 den a je to hrůza a děs. návaly horka, boloest u srdce, vnitřní třes celého těla, infarktové stavy, pocity úzkosti, nespavost, jsem bez nálady. beru esoprex a mám ještě lexaurin a v případě krize neurol, ale tomu se vyhýbám at toho nemám v sobě hodně. držím palečky. neboj zase bude dobře. denisa
Jarczek, 17.03.2013 18:32:44, IP: ***.***.164.20, #175321
Sakra ja si dnes zapomnel vzit prašek.Bacha na to nevim jak vam ale ja to k večeru cítim..je mi ted pekne zle...
michal, 17.03.2013 19:23:37, IP: ***.***.112.110, #175325
Ahoj všem. Rád bych se zeptal, jestli někomu zabrala AD déle než za 6 týdnů? Stále se to nelepší a tak po půlce dne musím vzít Neurol a pak je lépe .... Díky.
fido, 17.03.2013 20:05:58, IP: ***.***.179.156, #175328
jjareczku to vydržiš do zitřka bez prašku uvidiš že to daš hlavně nato nemysli a nepozoruj se a ted tě pobavim jake mam skušenosti se slovenskem ja včera jsem vyjel na vystavu do bratislavy na makově mě změřili stalo to 40 eček aza strečnem jsem předloni na motorce předjel přes dvě plne policajty taž to stalo 35 eček a v bytči si davej bacha na modreho superba a šedeho pasata těm jsem už platil taky hlavně v kolarovicich na zastavce my tam jezdime hodně na motorkach když jedeš do banske bystrice tak harmanecky kopes znam naspamět tojsou dva kopce kde palime adrenalin už se těšim letos musim začit opatrně budu se sživat hondou 1000R tak bacha na nas motorkaře a policajty měj se super čus
Jarczek, 18.03.2013 10:58:36, IP: ***.***.164.20, #175342
Ty jo fido tak hlavne opatrne at nekde nelehnes tam ten kopec pred banskou je super ale je to moc uzky a hodne ostry zatacky takze to si davas jen tak dvojka trojka max a kolinka pekne dolu.Jo a na rychlost si davam bacha protoze jsem uz taky platil kdyz jsem si to palil s oktavkou.Jinak 1000R je divoká sviňa to jako myslis fireblada???ale to je RR ne??..no to je jedno ja si osedlam jen sveho burgmana 400 a to me staci na ten prisun adrenalinu ono tech 37koni na tom plastovym skutru umi pekne potahat.Jinak s tim praškem se mi to stalo uz jednou a to bylo v pohode ale vcera byl problem ze jsem byl po dosti velke kalbe a vecer na me prisla unava z toho chlastu a do toho jem si uvedomil ze jsem si nevzal prasek a uz to jelo..páleničko návaly a super kolotoč jako musel jsem to zaspat ted uz jsem zase ready ale chlast a jeste nevzit AD je vrazedna kombinace..:D tak se mej a treba se nekdy v lete potkame na dvou kolech kdyz tak litate az na slovensko tak si nekdy udelejte vylet k nam na severni moravu a mame tu kopec SKřítek a ten je taky vyhlasenej mistnima kolenářema...:D :Dtak čau
        Předchozí   1 .. 650651652653654655656 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.