Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Irča, 20.03.2013 19:44:57, IP: ***.***.38.66, #175407
Jo, to se stydím. Rodina to ví, nejbližší kamarádi, ale v práci bych to teda nerada hlásila, proto se ptám, jak to máte s tou neschopenkou? Jak to máš teda teď? Takže už jsi byla OK a bez léků a teď znova?
miki, 21.03.2013 0:23:49, IP: ***.***.181.112, #175409
Jarczek
jj taky jsem jel několikrát kolem partyzána přes Makov,ale já spíš jezdil přes Zlín pokud se tam cestou něco vykládalo nebo raději na Trenčín bylo to pro mě rychlejší i když jsem potom jezdil nahoru do Povážské,Žilina ...a dála dál jak píšeš Váh,Strečno,Orava... Nízké a Vysoké Tatry to je pastva pro oči člověka,který tohle dokáže ocenit ... jen se nesmíš zastavit na benzince nebo se zeptat poštovní doručovatelky,že hledáš nějakou firmu ..odpovědi tipu neviem,něpoznám ..jsem slýchával velmi často ..i když musím smeknout jednou ve Žiaru nad Hronom mě velice pomohl místní záchranný systém,který se přes telefony,vysílačky spojil snad s celým Světem a onu firmu mě pomohli najít neboť na dodacích listech bylo správně uvedeno jen název města ..ani ta firma vlastně neexistovala,takže obvolávali všechno co se dalo a zjištovali kdo si mohl objednat děrovaný plech z Německa ... to byl horor ..nakonec je našli v Prievidzy , takže ani to město nesedělo
to že už nejezdím mě docela schází ono být doma s 1.stupněm ID je mizérie a já si nejsem pořád dost jistý na to abych si našel alespoň něco na pár hodin... třeba i bez volantu .. někdy bývá pořád jaksi divně ..
tak zase někdy .. čus
IVANA, 21.03.2013 9:49:48, IP: ***.***.125.118, #175413
bez léků a úplně v poho jsem nebyla. Teď jsem invalida prvního stupně. Jak píše Jarczek,je to mizérie, ale agora s pp mi nedovoluje chodit do práce.Nevím,co bude dál.
Irča, 21.03.2013 9:51:37, IP: ***.***.38.66, #175414
miki: muzu se zeptat nac mas ten invalidni? Asi ne jen PP, ne?
katrka, 21.03.2013 10:11:55, IP: ***.***.147.59, #175416
ahojte tak jsem tu zas, nevim co to je ale treba pomuzete, ataky mivam kazdy den ale slabe ze to obvykle sama odezenu a je to ale dneska rano mam ted jet na skoleni do jineho mesta a jak jsem vstala mela jsem hrozny z toho strach tocky jak prase nevolnost mziky pred ocima to byla asik psychika ne ? :\ no a prave ze me casto boli hlava a za mesic a pul jsem zhubla asik 3 kila bez zadneho pohybu jim uplne vsecku stravu piju a jsem v pohode tak nechapu jak se to stalo, byla jsem na krevnich testech KO na vysetreni moci atd. vsecko v normale tak nevim co to muze byt nevite ? diky za odpoved
Irča, 21.03.2013 10:25:01, IP: ***.***.38.66, #175417
Já bych řekla, 100% psychika. Tyhle stavy mám taky. A jak teda s tou nemocenskou, máte/měli jste tam razítko od psychiatra? Co na to zaměstnavatel??
miki, 21.03.2013 15:33:17, IP: ***.***.181.112, #175423
Irča
no vlastně máš pravdu ID jsem dostal na posudek od psychiatra,který si vyžádala komise. Říká se v něm,že mám chronický stav PP.
Jenže těch problémů bylo tolik za posledních 14 roků,že jsem ke komisi dodal celý šanon různých vyšetření ..z očního,interna,kardiologii,ortpopedie ...
----- osobně na PP nevěřím ----
neboť dlouholetým pozorováním svého těla zjišťuji,že se mě vlastně dějí věškeré problémy se změnou počasí .... výkyvy atmosferického tlaku,před deštěm,změna magnetického pole Země a další a další ........no prostě každý musí sám nejlépe vědět za jakých okolností se mu zhorší jeho zdravotní stav. ...a tohle nejsou žádné bláboly na tohle existují studie vědců,kteří se těmito věcmi zabývají
jenže diagnoza -změna počasí a vliv na zdraví člověka - zatím neexistuje ..takže se všechno přesouvá na psychiatrii , tam vlastně končí všechny nevyjasněné problémy kde může člověk očekávat až se svěří co všechno zažil,že si psychiatr vyberu jednu z nich do které Vás uvrtá ..
apropó viděli jste v TV pořad v kterém říkali,že 4 z 5ti lidí mají zdrav.problémy způsobující chlamídie ????

miki, 21.03.2013 15:36:49, IP: ***.***.181.112, #175424
IVANO
o ID prvního stupně píší já a ne Jarczek ...ten myslím ještě chodí do práce ... závidím mu ..
Irča, 21.03.2013 17:12:00, IP: ***.***.38.66, #175426
Hale, ale když jste byli i bez AD, tak se nějak žít dá. Možná bys to miki zvládl, nakonec zkusit to můžeš a uvidíš...Prachy na ID musí být fakt mizerné, kolik máte 2500 Kč, jak jsem koukala, ne? O moc víc to nebude. Já teda PP nemám, jen úzkosti. Momentálně bych to nazvala specifickou fobii z návratu do práce po 7 letech na mateřské. Mně to tam začalo. U mne se to váže vždy na nějakou reálnou událost v životě, prý to je tak vždy, jen tu reálnou věc najít, např. problémy v práci, rozvod, špatné rodinné vztahy a podobně. Někdy mám ale takové ty pocity, že nevylezu na veřejnost, nepůjdu do busu, metra, ale jdu, pak se tam sice potím jako myš, ale dobrý. Je to potřeba hlavně zkoušet. Blbé je, že mi je blbě doma. A jak se Vám spí? Já teď mám hlavně spánek narušený.
Jarczek, 21.03.2013 17:12:34, IP: ***.***.164.20, #175427
Jezdim na zivnost mam svoji autodopravu.Taky bylo obdobi kdyj jsem chtel ten invalidak resit ale nakonec mi doktori rekli ze by to pro me bylo na skodu ze bych si jen utvrdil ze mi neco je a ze nemzu tohle ci ono..dnes jsem jim vdecnej protoze opravdu prace a to vedomi ze zase muzete i kdyz ne uz na stoprocent jako driv pred PP ale i na 95 je to zazitek a poimuze to vic nez AD takze volil bych ID az v krajnim pripade jak treba u MIKIho tam uz to jinak neslo kdyz uz to zlobi tak moc.Jinak nekdo psal ze bere 14 dni venlafaxin tak me zabral az asi za dva a pul mesice takze v klidu odejdou nezadouci ucinky pak dlooouho nic a pak se to vse uklidni jen pozor nezapominat na prasek..je to docela citit kdyz zapomenete.Tak se vsichni drzte za chvilku bude jaro a takovej peknej den venku vam taky pomuze
zanetka, 22.03.2013 2:43:27, IP: ***.***.71.30, #175439
Prestan myslet na kraviny o sobe, a mas paniku vyle enou. Z ceho vy muzete mit panik? Tu si zpusobujete sami. Zacina to stresem a pak se to rozjede v paniku.Ale urcite nejaka antidepresiva - vhodna. Zajdi si k lekari on ti poradi, cim se cpat . Cus....
zanetka, 22.03.2013 2:57:20, IP: ***.***.71.30, #175440
Prestan myslet na kraviny o sobe, a mas paniku vyle enou. Z ceho vy muzete mit panik? Tu si zpusobujete sami. Zacina to stresem a pak se to rozjede v paniku.Ale urcite nejaka antidepresiva - vhodna. Zajdi si k lekari on ti poradi, cim se cpat . Cus....
IVANA, 22.03.2013 7:30:15, IP: ***.***.125.118, #175442
Omlouvám se Mikimu za omyl. Jinak VENLAFAXIN MYLAN 75MG beru už 15 dní a je to čím dál nesnesitelnější. Už to vzdávám. Tohle je akorát trápení.
IVANA, 22.03.2013 7:34:25, IP: ***.***.125.118, #175444
A ještě něco. Na práškách jsem už 21 let.Ale to co zažívám ted, jsem snad ještě nikdy neměla.
., 22.03.2013 8:47:11, IP: ***.***.252.254, #175446
chlamydie-chlamydie, ty vás sežerou, pděkujte doktorům
        Předchozí   1 .. 652653654655656657658 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.