Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Monika, 28.03.2013 7:23:55, IP: ***.***.221.237, #175606
Ahoj, chci se zeptat, beru Venlaxin, přijde mi, že po něm přibírám, stalo se to někomu z vás ?
., 28.03.2013 14:23:40, IP: ***.***.252.254, #175626
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, porucha štítné žlázy, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a ještě další a složitější potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků i s nesprávnou diagnozou.
myška, 28.03.2013 16:24:04, IP: ***.***.200.142, #175632
Dalibore,taky jsem zkoušela alter.medicínu na nekonečné gynek problémy.Vrazila jsem do to peněz,nakonec jsem stejně musela brát hormony,kterým jsem se chtěla moc vyhnout.Taky pěkný hnus.Jak mi po nich bylo zle.Ale manžel měl jedno období,kdy nemohl spávat,už z toho byl na nervy.Šel k dr.a co mu napsala?Antidepresiva.Já jsem nechtěla aby to začal brát,rozhodně neměl stavy naAD.a tak jsem mu koupila nějaký bylinný sirup,a čaj na spánek,no a pomohlo to.
Ila, 28.03.2013 16:35:03, IP: ***.***.8.218, #175634
Lado léky zabírají až za 3až 4týdny někdy i déle,chce to vydržet relaxovat když to chytne tak nádech a hluboky výdech třeba 7x za sebou pomalu,mně se to taky stávalo v obchodě úplně to samé.Beru AD už rok papa drž se
lada, 29.03.2013 10:59:52, IP: ***.***.241.252, #175655
Ahoj lilo ,dnes den blbec ráno ve 3 vzhuru,myšlenky jestli to zvladnu atd,jestlui zase mám tu nemoc zpátky no prostě ,už z toho blbnu,takže pak nastakl třes,nervozita no hnus,nepřestávalo to ani jsem nechtěla jít do školky,bála jsem jít ven ted mám z venku ještě větší strach bnež jsem začla užívat ad.bojím se,že tam omdlím,nebo tak.Byla jsem nakoupit,to byl děs už se mi tam dělalo blbě,takže pelášení ke kase.Chci se zeptat,jestli ty léky pomáhaj i na tyhle myšlenky ,jestli nebudu o tomhle furt přemýšlet,vždyt je to už děs a abych se nebála chodit ven,díky
lada, 29.03.2013 12:29:15, IP: ***.***.241.252, #175664
Ahoj barkas já to mám najednou nával horka a jako na omdlení,ale já to beru teprve 6 dní,myslíš,že mi to pomůže i na ty moje špatné myšlenky?Ale je to hrůza,když nemůžeš ani ven,protože máš strach,že omdlíš,Já i při těch návalech měla ošklivou střevní infekci,která trvala půl roku a nevím jestli se vrátila,ale píšeš,že máš také návaly horka tak to bude asi k té psychice,tak jsme v tom dvě.Ivano psala jsem ti email a nedošlo to špatná emilovka
Dalibor, 29.03.2013 13:11:49, IP: ***.***.32.60, #175665
Napadlo mě něco,co by Vás všechny mohlo zajímat.Nedávno jsem byl účastníkem na sistémové konstalaci.Průvodce byl Radim Grebeníček a bylo to velmi zajímavé.V podsatě jde o magii díky které se přijít na jakýkoliv zdravotní problé,co ho způsobuje a jak ho léčit.Prožití konstalace má obrovský vliv na lidskou psychiku a celkově ovlivní zdravotní stav k lepšímu.Pokud to někoho s Vás zajímá,tak stačí jen napsat sistémové,nebo rodinné konstalace a něco si o tom přečíst.Podle toho co nám lektor Grebeníček vysvětlil,lze pomocí konstalace vyřešit jakýkoliv zdravotní problém,možnosti jsou údajně zcela neomezené a to i u onkologiských onemocnění.
barkas, 29.03.2013 16:59:24, IP: ***.***.128.243, #175669
tak ty myšlenky mě přešly teď opravdu nic neřeším a jdu ven, před tím jsem byla tak vystresovaná než jsem šla ven, že jsem radši kolikrát ani nevyšla. Ve školce když jsem šla pro děti to bylo nejhorší, protože je tam vedro k padnutí. Střevní problémy při návalech jsem měla taky ale u mě to byla opravdu asi střevní neuroza tu řeším zvlášť koupila jsem si 100% aloe vera začla jsem běhat a je to lepší. Hlavně musíš na sebe pomalu, těch prvních 14dní na ant. jsem prostě všechno zrušila, protože mě pak od rána stresovalo jen to co všechno musím udělat. Muž to trochu nechápal ale snažil se, to mi také trochu pomohlo, všude se mnou chodil, pak jsem začla (trénovat) zase mezi lidi sama a teď je to o dost lepší..Vydrž ještě pár dní a bude líp...
Dalibor, 30.03.2013 19:26:39, IP: ***.***.32.110, #175697
Ahoj Ivo,ono je to trošku složitější,osobně by to šlo docela dobře,ale psaním nevím,no pokusím se.Konstalace je založena na hledání zdravotních,vztahovích,pracovních atd.hluboko v duši,často i v duších předků.Prostě naše současné potíže mají často kořeny velmi hluboko v minulosti.Konstalace se dělají ve více lidech,cca v 18ti lidech.Průvodce s nich pak podle toho,jaký problém se hledá,sestavuje skupinu(většinou představující nejbližší rodinu)člověka,kterého se problém týká.Skupina se vžije do jakýchsi rolí lidí,kterého zrovna zastupuje a řeknu ti jedno,co je na tom nejůžastnější.V tu chvíli,když se vžiješ,do role někoho jiného,se začneš chovat jako on,cítit se jako on a říkat věci,které moc dobře chápeš,jsi tím člověkem,kterého hraješ i když jsi ho nikdy nepoznala a přesně to sedí.Je to velmi zvláštní pocit.Průvodce s toho co kdo řekne,nebo jak se zachová pozná kam to směřuje a většinou se dopátrá toho,kde problém vznikl a hlavně jak ho vyřešit.Celé to jakoby divadlo má obrovskou energii a každý si s toho hodně odnese a proto tam půjdu znova,až bude další termín.
lada, 30.03.2013 20:03:43, IP: ***.***.241.252, #175699
Barkas tak tyhle problémy mám také střevní při návalech ,ale to je hrozné,obtěžující a na psychiku to taky moc nedá,no už ,aby mi bylo líp,,jak to dlouho bereš?A co?Ivo už jsem si ho napsalaa Veroniko byla jsi na EKG?Může to být i od páteře ,já to mám hodně od krční páteře,tam prý toho je schovaného a hlavně nervíky,to mi říkala,rehabilitační sestra
IVANA, 30.03.2013 20:26:19, IP: ***.***.125.118, #175701
Dalibore, já jsem z Brna, kde se to odehrává? Iva
Ila, 31.03.2013 13:23:23, IP: ***.***.141.199, #175707
Lado ty ad zaberou ale na tyhle myšlenky až za dost dlouho já když mám nějaké větší starosti tak se mi to stejně někdy vrací ale snažim se to překonávat je to hodně těžké,hodně mi pomohlo léto..sluníčko......dololené a ne tohle depresivní počasí to je děs,taky to mám hodně od páteře zlobi mne krčni i hrudní.ty myšlemky mne učili zahánět tak že si mám řikat ...to nic není to už znám zas to přejde....držim palce papa
lada, 31.03.2013 17:23:24, IP: ***.***.241.252, #175713
To je škoda,že na ty myšlenky to nezabere,protože ty mě zničej,ale mělo by to uklidnit ty prášky ,ne?
Veronika, 31.03.2013 19:13:51, IP: ***.***.85.254, #175714
Ano byla jsem na EKG, hned jak mě odvezli poprvé se záchvatem.Vše v pořádku. Říkali, že jsem měla stejné příznaky jako jsou u tetanie, ale díky vyšetření mi tu tetanii nepotvrdili. Mnoho let mám problémy s páteří (z gymnastiky), ale spíš to jsou bolest v bederní části a teďka z ničeho nic takové záchvaty, bolesti hlavy a tlak. Možná to je z krční páteře,ale takové stavy jsem nikdy nezžila... 19.4. jsem objednaná k neurologovi, ale stejnak mi řekne to samé jak všichni doktoři, že záchvaty jsou buď z psychiky nebo od páteře...
Dalibor, 31.03.2013 19:20:54, IP: ***.***.32.40, #175715
Lado o páteři už jsem tu hodně psal,ale nikoho to nezajímá.Páteř opravdu dokáže nadělat hodně paseky s celou nervovou soustavou,přitom s páteří(co se týče léčby) je to často oparavdu velmi snadné.Jenže rehabilitace to vyřešit nedokáží(už jsem rehabkou krs páteř taky párkrát prošel)A řešit tyto potíže(ty které způsobuje páteř)práškama je asi jako když se přeruší přívod el.do televize a opravář se to bude snažit opravit lepší anténou.
        Předchozí   1 .. 655656657658659660661 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.