Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

lada, 04.04.2013 8:36:49, IP: ***.***.241.252, #175819
Pro Irču mohla by za to i ta marihuana,protože mám kamarádku a ta to vyzkoušela taky z blbosti podotýkám a dostala se dotohohle srabu deprese a td.a říkala mi ,že ví ,že jí to začalo,když tohle udělala,jinak jí nic nebylo,takže tvoje úvaha,může být pravdivá,jo a také bere léky a řekla bych ,že dobrý.Neboj se léků,jasně,že příčina může být taky jinde to neříkám,ale fyakt ,kdo si nezažil tohle,ty stavy tak neví
lulcie, 04.04.2013 8:59:27, IP: ***.***.189.199, #175820
tak to nevým dal mi amitriptylin a mám brát jednu tabletu večer...ale já nechci být popletená a zmatená
půjdu na tu kinezologii v pátek a uvidím....zatím moc děkuji já se ozvu jak to dopadlo ted jdu do práce tak snad to dnes bude dobrý včera jsem měla špatný den ale zvládla jsem to....
miki, 04.04.2013 10:49:59, IP: ***.***.181.112, #175823
nechci se vracet k tomuto tématu,ale lidí kteří začali s nějakým fetem bylo na každé diskusi s PP až dost a všichni si stěžovali jaký mají depky ( nikoho nejmenuji a na nikoho zvlášť nemyslím).
Když se člověk podívá na televizi na jakousi studentku co se na plese ufetovala..tak si říkám vždyť si za to může sama...např.mě by to mohli prodávat od rána do večera a stejně bych nekoupil...tak co si pořád stěžujete...je to jen váš problém,že jste do těch s**ček spadli... a na nějaký řečičky "já to jen zkusím"..nevěřím každý ví co tohle obnáší a to se do těchto lidí cpou peníze na jejich záchranu ... ho-vno leda ať zdechnou
., 04.04.2013 12:04:16, IP: ***.***.252.250, #175827
většina diskusí poškozuje lidem zdraví, protože sem píšou lidi, kteří si nevědí rady se sebou a stahují sebou ostatní, mohl bych jmenovat, jsem pro zrušení
Irča, 04.04.2013 16:11:40, IP: ***.***.38.66, #175836
Ještě jednou se chci zeptat, jak to děláte s neschopenkou? Nemáte problémy v práci z toho?? Miki a ty léky nebereš a není to ani lepší ani horší, což?
IVANA, 04.04.2013 18:43:08, IP: ***.***.125.118, #175841
Ahoj všichni. Mám dost velký problém. AD BERU DNES 4 TÝ TÝDEN a NEZABRALI.Je ještě šance,že zaberou později? Máte někdo takovou zkušenost? Díky Iva
miki, 04.04.2013 20:41:41, IP: ***.***.181.112, #175848
Irčo
já jsem AD omezil na úplný minimum někdy je vynechávám a spíš si hlídám tlak krve a začal jsem brát léky na tlak...
můžu Ti říct,že dost dobrý,taky mívám KES takže i léky na arytmie beru ....
Dalibor, 05.04.2013 5:53:49, IP: ***.***.32.150, #175856
Ahoj Miky,pozor na takzvané léky na tlak.V podstatě nejde o žádný účinný lék,ale jen prostředek na ředění krve,který má stejnou účinnou látku,jako jed na myši,jen je mín koncentrovaný.Jak s tím jednou začneš,těžko se toho zbavíš,raději zkus najít na snížení tlaku něco s přírodních zdrojů,je toho spoustu,stačí si jen najít to,co začne fugovat.On totiž zvíšený tlak má stejně jako všechno svou příčinu a práškem na tlak nic nevyléčíš.Manželce vylétl během půl roku tlak až na 180-150,doktoři vůbec nevěděli co dělat,prášky nezabrali,hrozil totální kolabs organismu,tak jsme si na doporučení našly šikovného bylinkáře,který hned věděl co má dělat a během 14 dnů byl 120-85 a tak už to dva roky drží.
Honza, 05.04.2013 8:45:43, IP: ***.***.25.97, #175857
Mám taky poslední dobou špatné myšlenky při PP, jinak mi je dobře.Ale toho se děsím.Má někdo stejný problém?
Irča, 05.04.2013 9:20:29, IP: ***.***.38.66, #175858
Tak to ráda slyším, že léky ani moc nebereš a nějak není hůř. Ivano, mně taky léky moc nezabraly, ale nevysazuj je hned, pokud je chceš omezit tak opravdu hodně, hodně pomalu. Pokud se chceš vyhnout těm stavům na začátku. Jarčekovi zabraly až po 2,5 měsících, jak tady psal. Je to individuální jako všechno. Tchán bere léky na tlak a zabraly mu hodně moc, měl i kolabs z vysokého tlaku. A jak to děláte s tou neschopenkou, když je potřeba na PP?
lulcie, 05.04.2013 9:35:32, IP: ***.***.189.199, #175860
mohu se zeptat jestli nějdo zkusil nějakou jinou metodu a zabrala mu....
Já osobně si mylím že hypnéza nebo Kinezologii se to dá také řešit....máte někdo nějaký kontak doporučení...
Dnes jdu k jedné , tak uvidím...
Maybe, 05.04.2013 9:57:12, IP: ***.***.7.104, #175861
Irca, po odmlke som tu a stale ti nikto neodpoveda na tu PN. Akej dlhej doby by sa ta PN mala tykat? Chces uviest pravu diagnozu? Ide ti o mienku zamestnavatela, resp. kolegov? Pretoze ak ta raz lekar vypise na PN, tak v praci to respektovat musia, ale do buducna je otazne, ci sa ta nepokusia zbavit. Neexistuje jednoznacna odpoved, ludia = pochopenie, sucit, ustretovost, ale aj neuprimnost, predsudky, zavist a tak ...
lada, 05.04.2013 12:57:30, IP: ***.***.241.252, #175870
tak ahoj dnes jsem na 13 tabletě a dnes mám špatný den strach,úzkost cvění atd,nic moc,kdy už to zabere?
Irča, 05.04.2013 15:49:06, IP: ***.***.38.66, #175880
Hale Maybe, já se ptám čistě preventivně, do práce mám nastoupit v létě po mateřské. Mám z toho hroznou hrůzu, ale myslím, že trpím generalizovanou úzkostnou poruchou, ne PP, ale to je asi jedno, jakou definici to má. V té práci mi to začalo, no rozklepala jsem se před kolegyní a už to jelo.Nervák jsem ale byla vždycky, to asi tady všichni, ne?Myslím, že já bych to měla i být doma, jsem prostě taková povaha. Jen co se to blíží, tak se to prostě zhoršuje. Na mne ty prášky taky moc nefungují. Jen beru nějaký lék na spaní a rozmýšlím, co teda s těma antidepresivama.Nemůžu zase prudce vysadit, abych se nesesypala a tak to prostě mám.No a říkám si, kdyby mne to chytlo v práci, tak co s tím. Chodí lidi na neschopenku nebo jak to řeší??
Maybe, 05.04.2013 16:18:46, IP: ***.***.7.104, #175881
Irca, ci uz zajdes za lekarom vopred a popises mu svoj stav, alebo sa zosypes v praci je z hladiska PN jedno, ale ked uz, tak radsej prva volba. Co mas vlastne za pracu? Inak, ja som bola na PN asi tyzden, povedala som doktorke ako blbo sa citim, vypisala mi PN, zobrala krv, moc a poslala na interne vysetrenie. Co mi stanovila za dg fakt neviem, na druhy den boli labor. vysledky - vsetko negativne. Mala som pracu v kancli a so svojimi stavmi som sa netajila, to mi dost pomohlo zvladat pracovnu dobu. Vlastne to zacalo panickym zachvatom a ja som to v praci opisala, ze mi je zle ako pred infarktom, potom sa samozrejme zaujimali, ako som dopadla na vysetreni. Ja, ze ziadny infarkt, iba mi drbe asi zo stresu. Zaujimave bolo, ze aj z kolegyn zacalo vychadzat, ze si podobnymi stavmi presli, lenze mne to neskoncilo, citim, ze to je vo mne, take rozcuchane nervy.
        Předchozí   1 .. 658659660661662663664 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.