Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 04.03.2013 21:01:32, IP: ***.***.164.20, #174872
Byl jsem u Prof.Praška 8 týdnů a moc mi pomohl....Hej jak se všichni máte jsem tu dlouho nebyl...je tu spoustu nových lidí je to dobŕe ze se to meni na druhou stranu jde videt ze dalsi a dalsi lide maji problem s PP ale jde se z toho dostat jen si musi kazdy najit tu svoji kombinaci ktera mu pomuze..Hodne stesti vsem
Maybe, 04.03.2013 21:15:06, IP: ***.***.199.185, #174874
Psycholog je akoby spovednik a poradca (pre ateistov :)), mal by vediet zhodnotit stav cloveka, a to, ci pokecy postacia, alebo treba ist k psychiatrovi pre prasky.
miki, 05.03.2013 1:06:29, IP: ***.***.181.112, #174877
od té doby co jsem si začal více,ale hlavně v době kdy mě bylo opravdu zle měřit TK (tlak krve) ...a začal užívat léky na vysoký tlak můžu odpřísáhnout,že mě je o mnoho lépe než po nějakých AD,které jsem již dávno vymazal ze svého jídelníčku ..taky se trochu rozjasnila obloha,vysvitlo sluníčko ... a to je nejlepší lék pro všechny. Kdo chce chodit k psychiatrům a psychologům vykládat svoje pocity a do nekonečna slýchávat něco o PP ať si tam chodí jednou takový lidé procitnou až zjistí,že vlastně žijí klidný život nic je až zase tak netrápí a stejně je jim pořád blbě..potom se jednoduše zamyslí nad otázkou PROČ když se xx roků cpu AD navštěvuji lékaře ... a je mě pořád stejně .. nevěřím na PP a oblbování různých psycho-léčitelů,kteří po revoluci vyrostli jak houby po dešti neboť se všeobecně počítalo s nárůstem lidí ,kteří jednoduše uvěří všemu stejně jako této prachmizerné demokracii
po magnetické rezonanci hlavy,která dopadla na 1. mě neurolog ubezpečil,že za mými stavy bude spíše kolísalý,nebo vyšší tlak a únavový syndrom ...
sbohem tedy psychyatrie a neustálé navyšování AD po kterých se stejně nic nevyřešilo ...
., 05.03.2013 5:23:17, IP: ***.***.252.252, #174878
blázni !
Veronika, 05.03.2013 7:50:54, IP: ***.***.158.4, #174884
Ahoj 8let beru seroxat,nebo sertralin,remood a k tomu rivotril
Veronika, 05.03.2013 7:54:50, IP: ***.***.158.4, #174886
Ano,u mě též vyšetření ekg vždy vpořádku jde o paniku
Veronika, 05.03.2013 7:56:57, IP: ***.***.158.4, #174887
Souhlasím,také musím rivotril brát,pak jinak jdu k zemi,nemůžu dýchat,buší mi srdce,atd....a na ulici lidi koukaj neustále volaná záchranka,ekg vpořádku,je to hrozný
Maybe, 05.03.2013 10:49:50, IP: ***.***.5.104, #174897
Chudak Dedek IP....1.252.252, to su tie tvoje chlamydie.
Nikto nevie s istotou preco, ale panika existuje, ma citelne prejavy, ci je len sama osebe, alebo je to priznak niecoho ineho, u niekoho s vysokym tlakom, u niekoho s nizkym, s arytmiou, s astmou, s depresiou. Clovek nevie ani ci prichadza ako pricina, ci dosledok, ja som mala aj mam nizky tlak, ale PP som nemala, takze ani neviem, ci to suvisi. No a niekto, pise, ze ma vysoky TK. PP sa objavuje aj u nevyliecitelnych pacientov. Ja uz ale pripustam vsetko, aj take paranoidne verzie, ze nas niekto niecim travi a ti, co maju slabe ohnivko v nerv. sustave, tak na to doplacaju PP a pod.
Irča, 05.03.2013 14:40:45, IP: ***.***.20.91, #174905
Hale, Jarczeku, a jak se dá k tomu Praškovi dostat? Mně je to k ničemu, jsem z Prahy, ale třeba pro ostatní, co jsou z Moravy, prý působí v Olomouci, je to tak?? Ano, je to tak, že na každého působí jiná kombinace léků, případně kombinace léků a psychoterapie nebo pouze psychoterapie, každý to má nějak jinak. Někdy za to může špatná fce štítné žlázy, i tlak s tím samozřejmě může souviset a další věci. Maybe s tím, že Tě někdo tráví, tak s tím pozor, on člověk může s tím mít různé obsese. Já takhle asi před rokem byla na koupáku a tam mi chlap, nevím, jestli na mne něco cítil nebo co, vykládal, jak na něj útočí soused špatnými vlnami, no taky ho dali na léky, na AD, ale on to tvrdil pořád dál a mně to taky s vážnou tváří tvrdil. Já jsem jen pokyvovala, věděla jsem odkud vítr vane. Jiný náš známý zase celou dobu vykládal, jak má určitě rakovinu, dali ho do tunelu a na nic nepřišli, taky skončil na AD. Je to s tím spojené, úzkosti, zatvrzelé myšlenky atd.
Marina, 05.03.2013 16:51:07, IP: ***.***.219.166, #174909
Ahoj. Asi 20 let mě občas přepadá panika, někdy v metru, někdy v obchodě, ale třeba včera zničeho nic večer úplně v klidu. Najednou mi začalo být na omdlení, bušilo srdce a na zvracení. Myslela jsem, že je to od žaludku, ale když se to objevilo i dnes dopoledně, tak jsem si vzala Lexaurin a bylo po problému. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenousti s tím, že takhle reagujete na změny počasí. Mě se to často stává, když konečně začně být na jaře hezky. Všichni se na to těší a se mnou to takhle zamává. Díky za odpověď.
Dáša, 05.03.2013 17:58:20, IP: ***.***.105.62, #174912
ahojte, děkuji vám za rady,které mi tu dáváte,ale ještě jsem se chtěla zeptat poslední dobou tak měsíc mi brní a mravenčí ruce a nohy je no možné třeba z antidepresiv nebo z pp? Díky
Maybe, 05.03.2013 18:38:54, IP: ***.***.5.104, #174915
Irca, nastastie zatial len pripustam, nie som presvedcena a druhych tiez zatial nepresviedcam ;)
A co sa pyta Dasa ohladne mravcenia a brnenia v koncatinach, je to cudne, ale AD neberiem a tiez mi zvyknu behat "mravce" v rukach (vacsinou ked sa zlaknem) a rano, ked sa prebudim, kym lezim, zvyknem citit take brnenie v tele, take chvenie nervov ci co, prave ked by som mala byt oddychnuta a pokojna. Cez den uz nie.
Dáša, 06.03.2013 7:43:12, IP: ***.***.140.217, #174923
Ahojte, chci se zeptat řešili jste někdo váhu při antidepresivech, já za ty čtyři měsíce přibrala cca 15 kg a tělo docela stávkuje a všechno mě bolí. Doktroka říká at ted váhu neřeším,ale já to těžce nesu protože si myslím,že i tím se cí´tím špatně. Díky
Maybe, 06.03.2013 9:05:23, IP: ***.***.199.185, #174924
Ja som v zivote uzila len jednu tabletku AD a ta so mnou triasla styri dni tak, ze som za ten cas zhodila 4 kg, az som sa bala, co bude dalej, lebo ma len klepalo a nechutilo mi jest, nedalo sa mi prehltat ani najoblubenejsie jedla, vaha 50 kg ma vobec netesila. Teraz meriam 168 a vazim 55, t. j. ked sa mam dobre, pri tahajucich sa uzkostiach zhodim zo 2 kg. Zle je na tom to, ze to ide mimo mna, vie ma to znepokojit.
Irča, 06.03.2013 13:52:46, IP: ***.***.20.56, #174929
Maybe, já vím:) Dášo, jo, to je z nervů nikoliv z AD, mám to taky. Stavy můžou být následující: bušení srdce, třes, mravenčení, bolest hlavy z napětí, pocity na omdlení, motolice, špatně od žaludku-žaludeční neuróza, dvojité vidění, nápady tipu jsem smrtelně nemocná, někdo kolem mne je smrtelně nemocný, pocity beznaděje a výše zmíněný stihomam. Vše jsem zažila. Jo, víte, že jsem si minule nechala dělat takovou tu sondu do žaludku, byla to právě ta žaludeční neuróza a já už tam viděla nádor, dobré, co :)? Co se tloustnutí týče, já k tomu mám sklony, Zoloft by ho způsobovat ale zvlášť neměl. Záleží, jaký jsi tip, Maybe zřejme tip jedna, mám úzkost nejím, já jsem tip dvě, mám úzkost a žeru jako protržená. Mám 173 cm a 100 kg. Prosím Tě, Maybe, jak se Ti spí a vůbec Vám? Já co nasadila AD, tak beru antipsychotika na spaní, spím po nich, ale taky svinstvo a na tloušťku jako blázen...
        Předchozí   1 .. 645646647648649650651 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.