Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 01.10.2012 9:47:17, IP: ***.***.209.255, #169071
chlamydie jsou mnohem horší jak ( PP) o tom nemá nikdo z vás ani poňětí, psát sem nebudu , je to diskuse pro blázny
Martin, 01.10.2012 11:34:51, IP: ***.***.193.245, #169081
Ahoj,
předem děkuju dědkovi, že už tu nechce psát. Všem nám tím nesmírně pomůže. Jinak jsem našel 23 bedlí, aso jako miki, je jich fakt v lese hodně, už mi lezou trochu krkrm:) Co se jedná počásí, já to mám úplně naopak. Čím je počasí horší, tím lépe mi je. Optimální je polojasno nebo jemný déšť, nebo v zimě sníh. Jak se na jaře udělá hezky, příroda začne cvrlikat, tak mi je nejhůř. Všichni se radují ze sluníčka a já mám depky. Takže mě čeká minimálně půl roku relativní pohody:)) Jak to lidi zvládáte s prací? Napište mi prosím, celkem mně to zajímá. Díky Martin
Martin, 01.10.2012 11:44:20, IP: ***.***.193.245, #169082
Ahoj miki,
celkem mě překvapilo, že PP je něco podobného jako epilepsie. Mrkni na wikipedii (tu jsi založil ty?:). Je to tam celkem dobře popsáno. Ahoj
Andy, 01.10.2012 14:06:14, IP: ***.***.21.240, #169087
Miki,už jsem tady i psala co spustilo moje deprese a panickou poruchu a věř mi,že smrt psa a podobně to nebylo.A navíc nejsem povinna se ti svěřovat se svým životem.A proč trpí na světě tolik lidí PP a depresemi to se asi taky nedovíš.Už mě někdy připadá,že nám tím dokazováním,že jsme vlastně zdraví ,že je to počasí lezeš na nervy.To je taky můj poslední příspěvek pro tebe.
Romana, 01.10.2012 19:26:12, IP: ***.***.209.192, #169094
Ahoj všem,tak koukam,že je to tady stale dokola všichni brani tu svoji pravdu.Nevim proč jsou tu taci kteři stale neco vymlouvaji a presvetčuji,že maji pravdu.Miki na me počasi nefunguje a nikdy ani nefungovalo.Dědku,chlamydie jsou svinstvo ale prece je nemaji všichni lidi pod sluncem!!!Miki to jak ses obul do Andy je hnus,přište si prečti zpetne co Andy psala čim si prošla at nenapišeš dalši nesmysl!!!Už si vyhledejte jinou diskusi a nes..... večne sem i když podle vas jsou to .....už ani nevim co.Jestli tě to tak bavi tak si najdi jiny obeti a delej jim rosničku.
Leontinka, 01.10.2012 20:48:06, IP: ***.***.18.78, #169100
Miki ale ja si myslim, ze i pp muze vzniknout jen tak, stejne jako jakakoliv jina nemoc, taky nikdo nevi, proc u nekterych propukne treba cukrovka nebo atopicky ekzem a nekdo je naprosto zdravy do osmdesati... Akorat s nekterymi nemocemi se da zit i bez pomoci -ekzem, s nekterymi se da zit celkem normalne s pomoci -pp s ad a s nekterymi se neda prezit ani s pomoci, co jsem cetla tak se proste nevi, proc tyto stavy vznikaji, ale nebezpecne jsou, protoze jednak hodne snizuji kvalitu zivota, az si na nej nekdo muze sahnout a jednak muzou tyto stavy skutecne poskodit zdravi - tak vznikaji astmata, atopicke ekzemy, vredy, zanety strev a vubec dalsi nemoci, protoze stala uzkost a stres proste poskozuje vnitrni organy
miki, 01.10.2012 21:27:01, IP: ***.***.181.111, #169102
Romano
it come.
Ila, 01.10.2012 21:50:59, IP: ***.***.141.199, #169104
Můžu jen napsat že souhlasim s Andy,Romčou,Martinem i Leou jak jsme si tady dřive hezky pomáhali a bylo nam dobře a ostatnim nemusime vůbec odpovidat,každy si může napsat svů názor a kdo umí hledat na netu tak si může najit co vlastně spoušti deprese,a bez leků by opravdu hodně případů skončilo sebevraždou mně je fajn a tak se všichni držte papa
Jarczek, 01.10.2012 22:32:12, IP: ***.***.78.108, #169107
Dedek uz jsem nebude psat???...no aleluja..ale on to stejne nevydrži...ale kdyby se to podařilo tak to bude super...konečne by se vsem ulevilo a nejen na diskusi PP ale na všech co tu jsou...no ale co pak bude celý dny dělat??..mozna by jsme meli zalozit novy tema co bude dedek delat.Treba najde odpověd....
miki, 02.10.2012 8:05:41, IP: ***.***.181.111, #169112
Ila
po Tvém posledním příspěvku musím pochybovat o tom,že pracuješ v lékárně a jsi vlastně ve zdravotnickém oboru.Tedy pokud tam neumýváš podhahy.Napsat do diskuse,že si na netu může každý vyhledat svůj spouštěč PP může jen totální blb.
Nebudu to dále rozvádět protože další věc Tebou napsaná o užitečné pomoci mezi Vámi na této diskusi...... to hlavně jak jste někomu radili,že bolesti břicha budou jisto jistě taky od PP.
Co tam děláš v té lékárně ?? kouříš panu magistrovi...vždyť Ty jsi úplný výmaz.
Andy
nezlob se na mě,nechci Ti působit bolest,ale nesrovnat se s tím,že mě před x léty odešel blízký člověk a to jste několik roků věděli jak tohle dopadne se mě zdá zralý na blázinec.
No hlavně si tady pěkně pomáhejte,pište si kde koho postihla ataka a pořád dokola se v tom přehrabujte..to Vám jistě pomůže.
Bože...zlatí komunisti tohle jsou ty dopady demokracie.
abych nezapoměl taky na našeho vyléčenýho kamioňáka..... Jarzceku pamatuj si,že se do toho cvokhausu brzy vrátíš...svým milým a přívětivým chováním si Tě pěkně načali...další pomoc už nebudeš hledat v ordinaci,ale rovnou půjdeš tam kde Ti bylo nejlépe..taky tam skončíš..tohle je stará známá věc...a dej si pozor aby jsi nepřišel o papíry...nebo si mám podle tvé IP adrasy najít Tvoje jméno,adresu a napsat na olomoucký magistrát jak je možné,že člověk léčící se v blázinci jezdí autem po silnicích..tak si dej příště pozor až budeš něco psát o rosničkách mohlo by mě to urazit
Andy, 02.10.2012 9:38:50, IP: ***.***.21.240, #169116
Po přečtení Mikiho příspěvku,jsem byla úplně šokovaná,jak může někdo něco takového napsat.Napadat lidi a vyhrožovat jim mě připadne už opravdu vrchol.Připadne mi,že se nás Miki snaží vyprovokovat,ale vůbec na to Ilčo a Jarczeku nereagujte.Jen mi víme jak se cítíme a jak prožíváme život a do toho si nikdo nenechte zasahovat takto nechutnými příspěvky.
Jarczek, 02.10.2012 10:46:15, IP: ***.***.78.108, #169119
Miky ty si tak trapnej to ani neni mozny...mysliš si ze se ted pose.u z toho co jsi mi napsal??...kdyby jsi byl takovy odborník tak by jsi mohl vědet že moje ip adresa se pořad mění a navíc nemusí a neni napsaná vubec na mě a navíc na to nemás znalosti ani vybavení..zato já ano takže nevíš koho dráždíš a jestli si frajer tak si mužem domluvit zchůzku osobně a ja ti moji adresu a jmeno dám pocítit tak trochu jinak..:D..ty nulo jedna co si vůbec mysliš ty košte že se tady p_sere_???...se jen dobře pobavíme jak je někdo zoufalej internetovej hrdina..papíry ti nemužou vzít za to že jsi nekde na pár dní hospitalizovanej..:D:D:to se fakt musím smát takže si tam napiš ale jen to jak si trapnej a zoufalej koko_:D:D:D:D:D..bože fakt jsem se pobavil..lidi všichni se podívejte tohle je mazec!!!!!...prej mohl bych se urazit..:D:no bojim bojim!!! ty IP adreso..:D:D:D:D:D:D:D
Jarczek, 02.10.2012 11:02:31, IP: ***.***.78.108, #169120
Opravdu mám silné nutkání po tom co mě tu nekdo vyhrožuje, spojit se se svými přáteli kteří se baví internetem na trochu jiné urovni a trošku se na tebe podívat bliže když už jsi to rozpoutal milej Miki...mrknout na maily bankovní vypisy něco dopsat něco upsat nahrat nejaké obrázky a pak napsat na magistrat na co se vážený pán po nocích divá???.. a spousty jiné zábavy...jak se to rika kdo jinemu jamu kopá,???....:D:D:D:D
Romana, 02.10.2012 11:04:26, IP: ***.***.209.192, #169121
Miki:Jsi zoufalec,bože ted jsi ukazal pravou tvař! Uražiš a tim jsi zvedaš ego!Ilča,cože to dela vte lekarne no možna bys to potřeboval ty aspon jednou a pořadne a možna by jsi zjistil,že jsou i jiny veci než prudit a uražet lidi.Upřimne ty musiš bejt KRETEN!!!!!!!
Jarczek, 02.10.2012 11:04:50, IP: ***.***.78.108, #169122
Navíc píšu z mobilu kde mám 3.5G připojení jestli ti to neco říka což je mobilní připojeni..ale vlastne to ty znas jako odborník takže moje IP adresa patři vodafonu takže ti ušetřim čas...tam ale moje meno bohuzel nemaji ani adresu ale jak rikam klidne ti ji dam a muzes se stavit...svezu tě kamionem teda jestli jeste budu mit pairy kdyz mi zaridiš ze mi je vezmou..:D:D
        Předchozí   1 .. 584585586587588589590 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.