Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 25.09.2012 19:51:44, IP: ***.***.209.255, #168877
Leontýnko. přejdi na jinou diskusi, tady jak je vidět, Ti nikdo neumí pomoct
Romana, 25.09.2012 20:42:43, IP: ***.***.209.192, #168878
Bože dedku,ty jsi tak vytrvalej až mi to nejde na rozum!!!!!!!!!!! Komu jsi pomohl ty za celou dobu co tu prudiš?Napiš mi jednoho člověka ktery napsal ano byli to chlamydie,lečim se a je mi lepe!!!!!!!!!! My s PP se lečime a je nam lepe,co vic potrebuješ aby jsi to prestal vnucovat lidem na teto diskusi.Rozumne by bylo aby jsi prešel ty na jinou diskusi!!!!!!Dle me se tim baviš jak na tebe lidi reagujou!!!!
fido, 25.09.2012 20:51:34, IP: ***.***.179.156, #168879
ahoj lidičky jak to tady sleduju tak ti dva nedaji pokoj už několik let hlavně dědek ten ma vydrž a těm novym mužu poradit že co beru AD je mi mnohem lip žiju normalni život když jsi vzpomenu jak bylo než zabraly tak vydržte než zaberou a věřte že bude lip čus
Dědek, 25.09.2012 21:01:47, IP: ***.***.209.255, #168881
já nikomu nic nevnucuju ,to co píšu jsem prožil a prožívám a je na každém co si s toho veme a jak si prodlouží délku života, nějaký život jsem zachránil i před sebevraždou
katrka, 25.09.2012 22:14:59, IP: ***.***.147.59, #168889
ten dedek uz me sere :D asik ho to vylozene bavi furt otravovat, bez si nekam jinam a kaslete na neho lidi to nema cenu ja se tu jen smeju :) , jinak dneska je mi fajn snazim se na to nemyslet a da se to preju hodne zdaru papa zitra mam zase rehabky :)
mejte se
Andy, 25.09.2012 22:42:06, IP: ***.***.21.240, #168890
Leontýnko,co popisuješ mi připadá opravdu panická porucha.Mám tuto nemoc spoustu let a příznaky jsou opravdu podobné těm,které mívám někdy já.Ty zatím žádné AD asi nejíš?Když jsi byla na tolika vyšetření tak ti nikdo neřekl,že by to mohla být psychika? Pokud máš takové problémy asi bych vyhledala odborníka psychiatra .Jsou mezi námi takový co to odsuzují viz. Dědek a Dalibor,ale mě psychiatr moc pomohl.Příznaků fyzických je spoustu a každý je může mít jiné.Dobře je to popsáno v knize profesora Praška Agorafobie a panická porucha.Jsou tam užitečné rady jak zvládat pomocí dechové techniky a relaxace záchvaty paniky.Cítím s každým co zažívá ataky,protože kdo to nezažil neuvěří.Přeji ti hodně sil a bude určitě zase líp.A hlavně mi zase vy co všemu rozumíte a víte,jak to léčit nic nepište.Leontýnko měj se hezky.
Dědek, 25.09.2012 22:59:30, IP: ***.***.209.255, #168892
hlupáci, Leontýnka má od CPN chycená játra, proto ty bolesti, tak ji pomožte do hrobu
miki, 26.09.2012 7:17:50, IP: ***.***.181.111, #168897
Romano
to mě udivuješ Ty si chodíš na diskusi pro rady ???
Hmmm.... tak to je tedy síla :-)

Leontýno
jestli máš jakýkoliv bolesti vycházející z břicha nenech si tady radit a raději navštěvuj nemocniční zařízení protože s tímto nejsou žádné srandy.
Pojídání AD které Ti tady kdosi radí by mohlo mít ještě horší následky.
Je docela možné jestli máš bolesti na pravé straně pod žebry může se jednat i o stříplý nerv,který vystřeluje bolest právě do této oblasti.
Já mám něco podobného o kousek níž mě zlobí páteř a bolesti mám u apendixu.
Taky chlamidie je hrozný svinstvo chovají se stejně jako borelie - prostě útočí když to člověk nejméně čeká.To tady několik lidí svádí jen všechny bolesti a jiné problémy na tajemnou PP.
Jen takových pár příkladů uvedu: jeden kamarád pořád se mu točila hlava,měl návaly a různé stavy,které by se daly shrnout do oblasti té PP,tak nakonec až v Praze na spec. oddělení mu našly 2 cysty v hlavě.
Druhý kámoš měl v Brně na interně velké problémy už ho nechtěli ošetřit protože mu údajně nic není,byl prohlášen za hypochondra a pod. - rovněž i on až skončil na pražském vyšetření mu zjistili vadnou srdeční chlopeň,třetí kamarád bohužel před 2 měsíci zemřel.Jen se mu točila hlava,bylo mu neustále špatně až nakonec po x letech mu našli nádor v mozku a metastáze v celém těle.
Nenech se proto uchlácholit různými radami s diskusí a navštěvuj lékaře,Je pravda,že v každém městě a nemocnici nemusí být ti pravý odborníci,ale můžeš se objednat kamkoliv.
katrka, 26.09.2012 8:23:27, IP: ***.***.147.59, #168900
ahojte, dneska je takova zvlastni den od rana je mi nejak divne obcas se mi hur dycha ale snazim se na to nemyslet tak uvidime :) a co vy ostatni jak to jde ? zatim
miki, 26.09.2012 8:51:27, IP: ***.***.181.111, #168901
mě to zatím nejde nijak Katrko,jen jsem se nasnídal a hupky zpátky do betle :-) ;-)
Andy,Andy
bolesti v oblasti jater nebudou mít určitě nic společného z PP mám dojem,že už některé věci přeháníte...mému otci který má bolesti břicha téměř každý den šli 2x spodem a 2x vrchem,CT břicha,Sono a stejně na nic nepřišli..např.jákékoliv vyšetření ve FN (stojící v Brně na kopci) neznamená vůbec nic,protože všem mým známým našli to o čem jsem psal až v Praze...o této brněnské nemocnici se říká,že tam se chodí pouze umírat,já tam osobně zažil opilého doktora na arytmologii,lékařku na interně,která nedá k vyšetření ani odběr krve,kterou mě sestra nabrala a její chování ...?? léčí od dveří,arogantní a pod.na kardiologii mě Dr.řekl,že mám sice nález,ale tyhle moje KES způsobuje psychika... co více dodat...a nejsem sám
Andy, 26.09.2012 12:38:42, IP: ***.***.21.240, #168906
Miki ,ty bohužel píšeš o nemocnici v Brně,ale mi nevíme kde byla Leontýnka na vyšetření.člověk si sice může vybrat nemocnici jakou chce,ale jde tam kde je to nejblíž.A jak víš ,že má bolesti v oblasti jater? To bych si takhle netroufla hodnotit,když k tomu nemám vzdělání.Jinak duplicitních vyšetření si může nechat udělat spoustu,ale jak to má pak v tom zdravotnictví vypadat.
Ila, 26.09.2012 13:28:28, IP: ***.***.8.218, #168907
Ahoj tak jsem si vše pororně přečetla a jsem též toho názoru že je Leontýnka dost vyšetřená,mně bolelo pod pravym žebrem a spíš pod prsem i na hrudniku měla jsem taky sono i krev nikde nic a ted mně vše přešlo cvičim na záda s lanem,beru Ad a můžu řici že je mi dobře.Leo a páteř ti vyšetřili tak to může jit od zad já jsem si taky myslela že mam rakovinu ale ta boli až v posledním stadiu,můžeš mit taky vyhozené žebro.Nevim kolik ti je let a co uživáš ale určitě to může byt i psychické když nic nenašli kdybys měla něco s játry tak na CT to určitě vidí papa
Ila, 26.09.2012 13:49:28, IP: ***.***.8.218, #168908
My nejsme doktoři ale mame zkušenosti co vše můžou dělat nervy jak to píše Jarczek ani se mu nedivim že už nechce reagovat.Dědek at jde do jiné diskuse ale chlamydie jsou svinstvo to nepopírám!!!!!Ale neusi se to tu opakovat donekonečna.pa
miki, 26.09.2012 16:09:40, IP: ***.***.181.111, #168912
ať už jsme nemocní s čímkoliv ať trpíme s čímkoliv atˇna nás působí cokoliv....hlína to z nás vytáhne
....... já teda dneska kolem poledne těžké motolice,jsem opravdu myslel,že už nedolezu pár metrů do baráku asi 5 metrů od vchodu jsem se musel opřít o vrata garáže,později jsem doma usnul,nevím co to bylo,opravdu hrůza,něco jako mozková příhoda všechno se kolem mě točilo,....
ještě teď za 4 hod. to stále není to pravé........
miki, 26.09.2012 16:19:10, IP: ***.***.181.111, #168913
no joooo
že jsem se nepodíval dřív na smímky z družic vždyť se k nám blíží oblačnost a tlak vzuchu těžce spadl....tak to je potom jasný,zase jim to počasí vychází správně,tak proto ty motolice....taky bych chtěl mít jen PP,ale mrcha počasí se mění každý den
        Předchozí   1 .. 581582583584585586587 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.