Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romana, 22.09.2012 15:08:46, IP: ***.***.209.192, #168785
Ilčo,tak to je krasny,moje kamaradka ma taky 4 lety dvojky holčičky a jsou užasny,tak budete myt doma pekne veselo.Taky tě zaraži jak nam tu vymlouvaj AD,ja teda nevim ale me opravdu pomohly.No jsem jen rada,že nam je už fajn,začinali jsme tak nastejno a docela jsme se z toho dostaly,tak sned už bude jenom lepe.Hezky den
rudy, 22.09.2012 19:57:03, IP: ***.***.124.173, #168788
ahojte mam spomalene reakcie niekto nieco povie a ja to pocujem skor a pery sa stale hybaju alebo ako to napisat alebo vidim vsetko tak zblizka, to som predtym nemal a neustale mi trpne chrbat a lava cast tvare mama si vsimla ze mam na krivo peru
Ila, 22.09.2012 20:06:01, IP: ***.***.141.199, #168789
Rudy ty zpomalené reakce jsem měla taky a co uživáš a kolikrat denně pa
Rudy, 22.09.2012 22:51:52, IP: ***.***.235.205, #168793
ja uzivam paretin 20 iba rano uz 4 tyzden citim sa lepsie po psychickej stranke ziadne ataky ale tie fyzicke pocity ako trpnutie tvare a spomalene reakcie a videnie nechapem to uz museli zabrat tie AD
katrka, 23.09.2012 17:34:28, IP: ***.***.147.59, #168801
ahojte tak zitra jdu na prvni rehabku tak uvidime co a jak, myslite ze si mam vzit nejake teplaky na to cviceni at necvicim v riflich ? jinak dnes se mam nic moc porad mam pocit nedostatku vzduchu jako kdyby nemohla dychat proste jako kdyz vydechnete a uz se zase zpatky ne nadechnete je to hnus prislo to tak naraz a ted na to zase furt myslim a chvilema mam pocit ze nemuzu vubec dychat a ze je semnou amen holt je to hnus
Dalibor, 23.09.2012 18:49:22, IP: ***.***.30.217, #168803
Na rehabku si vem do igelitky tepláky a přezuvky,nějaké lehké tenisky,měli by tam mít šatnu a skřínky pro pacienty.
katrka, 23.09.2012 19:02:46, IP: ***.***.147.59, #168808
tezko rict jestli maji nejake skrinky ale snad jo to je jedno se tam nekde prevlecu protoze v riflich cvicit mi prijde na nic :-D mam docela strach z tech if proudu jake to bude , a jak se mas ty Dalibore ?
Dalibor, 23.09.2012 21:42:00, IP: ***.***.30.217, #168814
Elktroléčby se bát nemusíš,nic to není a navíc mi to připadá jako stráta času,údajně to ani nijak neléčí,terapeut mi vysvětlil,že je to jen na uvolnění svalstva,ale to jsem nikdy nepocítil,ale patří to k rehabce.Jo jinak se mám opravdu fajn,dík za optání.
Martin, 24.09.2012 11:06:47, IP: ***.***.193.245, #168819
Ahoj všichni trpící,
tak jaký byl víkend? Čím horší počasí, tím pro nás líp. Pro mě určitě:) Byl jsem s přítelkyní na houbách, v lese se mi ztratila a tak jsem ji hledal. Při tom hledání jsem našel plný košík bedel a jak jsme se asi po hodině našli, tak ona měla 15 bedlí taky. Takže parádní úroda.
Jinak pravda je taková, jak jsme si psali posledně, že ta dnešní uspěchaná doba nám s PP dává pořádně zabrat. Prostě máme hodně času myslet na naše bolístky. Někdy si v lese představuju, co by se mi stalo, kdybych byl třeba neandrtálec, musel se živit lovem a sběrem, musel bych žít celý rok v tom lese někde v jeskyni a každý den bojovat s přírodními živly. No jsem přesvědčen o tom, že bych PP určitě netrpěl.Hlavu bych měl plnou starostí, jak se uživit, na druhou stranu bych žil spokojeně v lůně přírody. Neřešil bych složenky, politiky, zaneřáděné ovzduší, úřady, hordy lidí na ulicích, prohibici, korupci, neřešil bych milion věcí. Ze začátku bych z toho byl asi vyjevený ale myslím, že začas bych si zvykl. No, dětství jsem prožil na vesnici, denně jsme lezli po stromech, lítali někde v lese, kradli třešně, jabka, hrušky a bylo nám hezky a byli jsme štastní. Kdy jste si naposledy vylezli na nějaký strom? Myslím si, že jsme to s tou vědecko technickou revolucí trochu přepískli a že dnešní krize není krize ale pomalý návrat do stavu konečné rovnováhy. A my jsme ti první, na kterých se to projevilo. Jsme jako vojáci v první linii a ti to vždycky schytají nevíce. Bud budeme bojovat, dokud nepadnem, nebo zahodíme zbraně a dezertujem z armády (z civilizace). Tak jsem si trošku při pondělku zafilozofoval, tak mi to nemějte za zlé. :) Ahoj a držte se lidi.
Ila, 24.09.2012 12:11:15, IP: ***.***.8.218, #168820
katrko já jsem cvičila bosa v tricku a spodnich kalhotkách žádné šatny tam nebyli.proudů se neboj jen se mi po nich trochu poprve motala hlava pa
Ila, 24.09.2012 12:19:55, IP: ***.***.8.218, #168821
Ahoj Martine děkuji za tvá slova,mně je v lese také krásně a na psychiku mi to moc pomáhá zpivaji tam ptáčci a sluníčko prosvita mezi stromy,beru tam i malého vnuka a učim ho poznavat stromy ,houby a rostliny a ve 3 letech všechno zná lepši než sedět u her a počitače,můj manžel taky denně lezl po stromech chodilů na dřivi,lital v lese a byl štastny.a dnes přesně jak si napsal se řeši něco jiného měj se hezka papa
katrka, 24.09.2012 17:03:11, IP: ***.***.147.59, #168829
ahojte tak jsem tam dnes byla nakonec mi delal jen ty mekke techniky musela jsem byt ve spodnim pradle zkosuel mi krouti v amenech a kolenech jake mam vazy a pak tu pater to me kde boli, prou az priste, no ale co chcu rict ze pro me byla dneska nejhorsi noc v zivote ja jsem usla a furt jsem se budila s tim ze jako kdybych se lekla a nemohla jsem dychat musela jsem to rozdychavat pak jsem zase usla a a furt dokola hrozne jsem se bala a proad jsem se lekala a bala ze ze nebudu moct dychat a dneska je mi uplne hrozne je mi furt zle bojim se co bude dal chce se mi brecet nic me nebavi kdyz jsem s kamaradkou jsem v pohode ale jak prijdu domu je to proste konec porad si myslim ze nemuzu dychat ze mi neco je pritom vim ze je to psychika ale nemuzu se toho zbavit :( ani ten sedatif mi nejak zvlast nepomaha a porad na to myslim tak zatim
Andy, 24.09.2012 17:21:58, IP: ***.***.21.240, #168830
Katrko,mě dneska taky není nějak dobře.Mám motolice a vnitřní napětí.A to beru AD .Ono to tak je,že někdy je hůř někdy líp.Zkus ty stavy co máš fakt prodýchávat.Hluboký nádech ,chvíli zadržet dech a vydechnout dlouze do břicha.Bude to zase dobré nemysly na to.AT je dobře.Pa
katrka, 24.09.2012 17:57:21, IP: ***.***.147.59, #168832
Andy - je to hrozne ja se snazim jen ja kdyz nemam nic delat mylsim a myslim na to treba ted se divam na porady a je mi docela dobre je to prsote jen nekdy ale jde fakt videt ze je v tom jen psychika
katrka, 24.09.2012 20:29:17, IP: ***.***.147.59, #168836
napiste si nekdo do vyhledavani RELAXA tablety - lidi co rikate na tohle mame to doma myslite ze to muze pomoct proti PP ? je to pry homeopatikum tak si rikam ze bych to zkusila vzit jen neim co by mi na to rekla ammak ona otiz nevi ze trpim PP da se to tak rict, nevi ze mam v noci takove stavy bojim se j ito rict oznacuje me za hypochondra a ze si porad vyhledava mnejake nemoci atd..
        Předchozí   1 .. 579580581582583584585 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.