Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dalibor, 21.09.2012 8:02:31, IP: ***.***.247.226, #168733
Ahoj Katrko,at i každej říká co chce,ale ty máš páteř opravdu v dost špatném stavu a ve tvém případě svádět cokoliv na PP je naprostý nesmysl a řešit to AD je blbost.Předpokládám,že máš i jiné příznaky,které však nejsou tak markantní,bolest ramene,lokte,brnění nebo snížená citlivost prstů na ruce a atd.Co se týče pískání v uších,tak to taky mívám,jsem totiž taky mrzák na záda a krom bolstí srdce už jsem poznal vše sám na sobě i v uších mi občas píská,ale naučil jsem se skvělé cviky,kterými se dám vždy rychle dohromady.Jsme kousek od sebe,takže uvidíš co ti řekne doktor a kdyby jsi chtěla,můžu tě naučit pár věcí,jak se udržovat bez potíží.
miki, 21.09.2012 8:07:41, IP: ***.***.181.111, #168734
na vsetínsku je jeden jediný lék,který pomáhá na všechny nemoci,užívá se několikrát denně po kalíšcích jak říkají obyvatelé valašska
miki, 21.09.2012 9:09:43, IP: ***.***.181.111, #168736
pískání v uších způsobuje změna atmosferického tlaku vzduchu tj všeobecně známo.. jen několika lidem z této diskuze to způsobuje PP... CHA CHA ..... a taky vůbec nechápu proč se lidstvo předem varuje,že mohou nastat magnetické bouře,sluneční erupce a jiné proč se o tom všude tolik píše...proč vlastně nevarují před možnými ataky PP .....někomu zřejmě stačí diagnoza a AD já hledám příčinu....

nakonec si vlastně můžu gratulovat,že patřím do skupiny vyvolených z 5% populace,kteří tyhle změny cítí ostatním buď nic není a jsou v poho.a ten zbytek se musí léčit po blázincích pro svoji psychickou a duševní slabost,která se Vám bude stejně v životě vracet jako vlny na moři. Až Vám s těch ADček odejdou játra,ledviny a jiné potom si můžete gratulovat jak pilně jste poslouchali příkazy různých cvokařů,psychologů a jiných příživníků,kteří jediné co dokážou je navyšovat dávky léků
kupříkladu mě když se moje ošetřující lékařka zeptá na zdav,stav tak ukážu jen prstem z okna..hned pochopí jak se cítím prazvláštní je,že při nepříznivém počasí dokáže pronést slova " ach jo,takových mám dnes plnou čekárnu "
...... tak ještě jednou ..it come... i Vy budete jednou starší
katrka, 21.09.2012 9:41:15, IP: ***.***.147.59, #168737
tak jsem tady byla jsem na ortopedii vzali me hned, udelali vysetreni nebyla jsem na rentgenu podival se mi na zada nemam skoliozu zada dobre pry se hodne hrbim a malo sportuju a ma ochable svaly, ted budu chodite 6 dnu na rehabky 3 tydny a na nejake IF proudy ted to tady ctu a na nejake mekke tehniky na TH THL oblast a nacvik skola zad takze asik cviky na to narovnani snad to zabere jinak uz je mi dobre jsem se uklidnila po te ortopedii
Ila, 21.09.2012 10:40:34, IP: ***.***.8.218, #168740
Katrko tak vidíš já to řikala že PP ti spoušti ty bolesti zad a ty ti způsobuji i dalši obtiže a vše se nabaluje na sebe ty se pozoruješ a jseš v depresi tak ted budeš chodit na rehabilitace a pak musíš pořád cvičit já ti to řikala že máš ochablé svalstvo konečně to víš.To posileni svalstva trvá dlouho a dlouho já měla to samé držim palce papa
Martin, 21.09.2012 10:59:31, IP: ***.***.193.245, #168741
Ahoj miki i ostatní,

jojo, ten zázračný lék taky občas užívám. Taky jsem původem z Moravy. Dobře si pamatuju na dědu. Ten vstal, dal kalíšek, pak před obědem, po obědě a na večer další. V noci, jak šel na hnůj na malou, tak si ještě ve sklepě loknul rybízlového vína. Nikdy nebyl opilej ale vysmátej byl dost. No a dnes se lidi většinou střískají a pak jim je blbě. Prostě se neumí chlastat. Taky je dost blbý, když jste prof. řidič, nebo máte povolání, které alkohol nesnese. Do toho tu ještě dneska máme alkohol. testery a čím dál víc firem je používá. No je to prostě posraná doba a bude hůř. Dědek ani nevěděl, co to psychika znamená a jak mu bylo těžko na duši, tak si dal jednoduše panáka. Dnes si dáte panáka a už jste pomalu alkoholik. Jeden druhého řešíme a jeden na druhého serem. Těch dnešních 5% s PP bude zítřejších 20 a za pár desítek let jsme v tom všichni. Taky mi dědek vyprávěl, jak lidi nechávali v noci odemknuto, o půlnoci šel kolem soused, sedl si dědkovi ke stolu, dal si panáka slivky, nechal mu tam klobásku ze zabíjačky a zase šel domů. To už je dnes scifi.
Mějte se všichni hezky a pěkný víkend.
Romana, 21.09.2012 11:13:32, IP: ***.***.209.192, #168742
Jasne,že je to jen psychika,bohužel to prinaši dnešni doba.Ja mam PP a nikdo mi nevymluvi,že to tak neni.Jak piše Jarczek,nema smysl to tady furt řešit dokola snad jen brat važne ty lidi co sem patři.Tak ja mam pred sebou ještě dva mesice a pak mi řekl dr,že snižime davku,tak snad to bude v pohode.A jak ty Ilčo a vy ostatni jak pokračujete s lečbou?Tak hezky den bez potiži
katrka, 21.09.2012 11:14:56, IP: ***.***.147.59, #168744
lla- ahoj ano mela jsi pravdu konecne jsem se odhodlala a sla jsem k doktorovi v pondeli jdu na 8 na rehabku a ve stredu na dalsi docela se tezsim i na to cviceni protoze jsem presvedcena ze to pomuze musim delat i nejaky pohyb protozoe tim ze nesportuju mam ochable svalstvo jen nemam na sport moc casu mam casto skolu dlouho a k tomu uceni orece jenom je to zdravka :( ted me zase obcas pichne na hrudi kdyz spatne ezim nebo sedim tak snad to bude fajn a jak se mas ? doufam ze fajn:-) byla jsi taky na jakysik tech IF proudech mam to v te zprave napsane : RHB IF PROUDY a měkké techniky na TH a ThL oblast a nacvik autoterapi - škola zad :) kdyz napis
katrka, 21.09.2012 11:16:59, IP: ***.***.147.59, #168746
jinak Dalibore : psal si ze by si me naucil jakesik viky bez potizi :) tak kdyztak napis nebo posli odkaz budu moc rada hezky den.
Romana, 21.09.2012 11:19:35, IP: ***.***.209.192, #168747
Martine,užasne jsi to napsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andy, 21.09.2012 11:48:21, IP: ***.***.132.191, #168748
Romčo moc bych ti přála,aby si mohla přestat brát AD úplně mě se to nikdy nepodařilo.Mě ,ale nevadí,že jím léky hlavně aby mi bylo dobře.A jak dlouho vlastně bereš AD?Pa
Martin, 21.09.2012 12:48:37, IP: ***.***.193.245, #168750
Ahoj Romano,
díky za příjemnou recenzi. Tady mně to někdy připadá jak na pohřbu. Samé smutné příběhy, jaké kdo prášky bere, jaké má bolesti apod. Tady tomu chybí občas nějaká legrácka a pohoda. Mám PP přes deset let a hlavní je se z toho nep**rat. Jeden den je hůř a druhý den je líp. Tak si vážím dnů, kdy mi je fajn a o to víc si je užívám. Myslím, že PP mi i něco dala. Malicherné problémy dneška neřeším a žiju plnohodnotněji a těch lepších dnů si vážím víc a užívám si je víc, než když jsem PP neměl. Mojí prarodiče zažili obě světové války, krizi, 50tá léta, 68 rok a taky se z toho nepo...Za války ani do huby občas nic nebylo a nepamatuju si, že by si stěžovali. Dědek byl srandista, pořád vymýšlel naschvály. Třeba sousedce narafičil vyfouklá vajíčka, do kterých dal vodu a pak je zasádroval. Ted si představ, že rozpálíš olej a rozklepneš si tam to vejce. A se sousedkou se tomu smáli až do smrti. Prostě sranda musí být i kdyby na chleba nebylo:) Ahoj a měj se
Dalibor, 21.09.2012 12:59:52, IP: ***.***.247.226, #168751
Je moc dobře,že tě doktor poslal na rehabku,to je asi to nejlepší,co s moderní medicíny znám.Když ti to nepomůže,tak aspon neublíží,já už rehabkama prošel a pomohlo mi to jen malinko a na chvíli,dokonce mi doktorka s rehabky řekla,máte takovou skoliozu,že možná skončíte brzi na vozíku a že se s tím nedá nic dělat,jenže jeden šikovný pán(nedoktor,zedník s moldavska)mě naučil cviky,díky kterým jsem se zcela zbavil bolestí a dnes už se té staré diagnoze jen směju.Já začal chodit se zády po doktorech v 10ti letech,dnes je mi 42 a jsem konečně v pohodě,za těch 30 let trápení už o zádech ledasco vím.Kdybys ale chtěla naučit ty cviky,museli bychom se setkat osobně,jinak to nemá žádný víznam.
katrka, 21.09.2012 13:09:50, IP: ***.***.147.59, #168752
na voziku ? tak to uz je docela kruty problem :( ja se hrbim tak od 12 let rychle jsem vyrostla ted je mi 16 a merim 177 cm :D takze tak no, snad ty rehabky pomuzou radeji s tim zacit ted kdyz nejsem dospela nez pak v dospelosti a nepujde s tim nic delat :( nevim jak ty cviky uvidim co rehabky a pak se muzem kdyztak domluvit , jinak moje kamaradka ma 19 a ma skoliozu kdybys viddel jejich zada ma uplny hrb nosila korzet a pry ji hrozi operace tak nevim musi to byt krute, me ted porad picha u srdce pri nadechu snad je to pater a nic jineho nebudu na to myslet bude i hur tak pa.
.., 21.09.2012 13:24:46, IP: ***.***.114.76, #168753
...
        Předchozí   1 .. 577578579580581582583 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.