Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dalibor, 26.09.2012 18:14:43, IP: ***.***.30.217, #168915
Ahoj Katrko,to jak jsi psala,že na rehabce nemají žádnou převlíkárnu,tak je dost blbi a asi je to nějaká předpotopni rehabka,nevím.A to že se ti po rehabce motala hlava je docela normální,neco se ti v páteři pohlo a když něco začne fungovat po dlouhé době,chvíli trvá,než si na to tělo zvikne,držím ti palce at ti to pomůže a zdravím všechny ostatní i když si myslí,že píšu blbosti.
miki, 26.09.2012 22:08:29, IP: ***.***.181.111, #168917
Dalibore Dalibore !!!
a co ty dvě hrubky ve slovech blbý a zvykne !!!
katrka, 27.09.2012 16:00:35, IP: ***.***.147.59, #168942
ahojte vcera jsem cvicila na rehabce no krute moc mi to neslo a rano me hrozne bolely svaly na zadech a tak zvlastne na hrudi kdyz se nadechnu jako kdyby to slo od hrudni kosti k prsum az do podpazi myslite ze je to tim cvicenim ? ze by me bolely prsni svaly nebo tak protoze ja nejsem zvykla cvicit dnes jsme behali 1,5 km toz to jsem vubec nedavala fyzicka na stupni 0 :D zatim papa
katrka, 27.09.2012 16:02:56, IP: ***.***.147.59, #168943
jinak tu bolest na hrudi citim jen pri opravdu hlubokem nadechu tak nevim co by to mohlo byt snad nic vazneho
Jana P., 27.09.2012 16:45:03, IP: ***.***.34.50, #168945
Pokud ji cítíš při hlubokém nádechu, je to pravděpodobně blokace nervu, který prochází žebry. Jak se hrudní koš rozpíná, tak to bolí. Není to nic vážného, zajdi si na rehabilitaci a hlavně pravidekně cvič zdravotní cviky na záda a páteř.
A hlavně se pokus to moc nesledovat, abys z takové maličkosti nebyla zbytečně vystresovaná. Nestojí to to, kazit si den:-)
katrka, 27.09.2012 16:58:16, IP: ***.***.147.59, #168946
nevim c by to mhlo byt jako ja kdyz zatnu proste tu oblast rudni kosti a prsnich svalu tak to boli uplne jevic jak kdyby bylo neco namozene , kdyz lezim na zadech a na tvrdem tak to vubec neboli, ja na rehabky chodim 2x ydne me to zaclo prave bolest po te rehabilitace a jeste me mrte boli zdvihace hlavy :D
Jarczek, 27.09.2012 19:08:47, IP: ***.***.78.108, #168950
Leontinko:...mě se motala hlava 4 roky každej den až na pár okamžiků kdyz jsem se vykalil jinak se mi motala hlava neustale..zacinalo to tak do dvaceti munut po probuzeni a trvalo to celej den az do vecera kdy jsem se uklidnil pivem a sel spat...už jsem se s tim naucil žít..magneticky rezonance jsem si prošel dvakrát a nic CT nic všechny vyšetreni srdce plus holltery na 24 hodin proste vše a nikde nic...už jsem to chtel vzdat s tim ze se mi bude tocit hlava uz celej zivot...vlastne to zivot moc nebyl ale to je jedno..no a taky jsem si rikal ze to nemuze byt od psychiky...nikdy jsem nemel trapeni uzival jsem si zivota..jako ridic kamionu jsem mel prachy takze jsem mel vse a taky si me to našlo...no abych se dostal k tomu hlavnimu..nechtel jsem brat AD a 4 roky to zkousel sam a nepodarilo se...ted beru 4 mesice AD a po 4 letech nevim co to motani hlavy je!!!!!...neztracel bych čas a řeśil to stejne at nepromrháš zbytecne moc casu litani po vysetreni kde ti stejne nic nenajdou protoze je ti 30 a jsi zdrava mlada žena!!!!!...me je 28 takze skoro jsem tvuj vrstevnik...drzim palce
Romana, 27.09.2012 19:59:27, IP: ***.***.209.192, #168952
Jak pišeš Jarczeku,ja byla vyřizena takhle 3 roky a posledni rok to byl des,věčne zavřena doma už na me koukali jak na blazna a nakonec z toho vylezla PP,taky jsem tomu nevěřila,skvelej manžel 20 let spolu,penize nam stači,deti v pohode a stejne a jaka je přičina!!!!!!!!!!!!!!!!Nevim,problemy tak normalni jako každy.Ani jsem nevěděla,že takova nemoc vubec je.Stale budu tvrdit,že mě AD pomohly at si řika kdo chce co chce.Mužu mezi lidi,jezdim autobusem a nemam už žadny motani hlavy atd.Ilčo,taky se citiš stale ok a Andy?Hezky večer
Ila, 27.09.2012 20:03:58, IP: ***.***.141.199, #168954
Katrko to přejde máš to namožené protože jsi nikdy pořadně necvičila a máš ochablé svaly vše časem přejde neboj nic ti jinak není pa
Dalibor, 27.09.2012 20:05:59, IP: ***.***.30.217, #168955
Ahoj Leontinko,podle těch příznaků bys mohla trpět nedostatkem magnezia,pokud to chceš zjistit,tak rada je velmi snadná,kup si v lékárně magnézko,zkus ho užívat pár dní a uvidíš,jestli to pomohlo,každopádně tím nic nezkazíš.Radím tak proto,protože moje kamarádka má podobné potíže,ale vždy to nechává zajít tak daleko,že ji manžel musí zavést na pohotovost,píchnou ji magnézko a zas má na pár měsíců pokoj.
Jarczek, 27.09.2012 21:05:17, IP: ***.***.78.108, #168959
To já bych si dovolil poradit...nech si udelat krevni testy a pokud ti bude chybez v krvi magnezium tak potom začni uzivat..Pokud máš magnezia dostatek tak si budeš jen poškozovat kosti..a to mám od lékaře už jsem to tu psal..:D:D..
Leontinka, 27.09.2012 21:59:37, IP: ***.***.18.78, #168962
Už jsem se na krevní testy na zjištění hormonů a minerálů v krvi obvoďáka ptala, ale jaksi vyhýbavě mi řekl, že to dělají jen specializované laboratoře prý a že já mám krevní obraz jak atlet, tak není důvod... ale gastroenterolog navrhl endokrinologické vyšetření, tak zkusím ještě zatlačit, aby se ještě zjistily i tyhle věci, zrovna hormonální problém by taky mohl nevolnosti způsobovat, no ale asi už ne to svírání... magnézko jsem si koupila a brala s vitaminy řady B, ale beru to chvilku, pravda je, že o víkendu už mi bylo celkem fajn a pak jsem to zapomněla vzít a jsem tam, kde jsem byla, ale to může být náhoda... no musím teď počkat do pátku až budu vědět výsledky toho kolona a pak uvidíme, jak dalece se mnou bude chtít ještě obvoďák experimentovat...Díky moc Vám všem, jste super :*
Dědek, 27.09.2012 22:16:03, IP: ***.***.209.255, #168964
Leontinka. ty seš asi opravdu na hlavu
Andy, 27.09.2012 22:53:26, IP: ***.***.21.240, #168965
Leontynko,nevšímej si poznámek tipu,že jsi na hlavu.To,že má někdo problém s psychikou není ostuda.Já mám v životě taky všechno co si může člověk přát a panickými ataky trpím taky.To magnezium s tím bych byla opatrná,protože jestli ho máš v těle dost tak tablety pravidelně neber.Může to člověku spíš uškodit.Já jím AD a motolice mívám taky.Je pravda,že štítná žláza může vyvolat potíže jako např. bušení srdce,pocení,vnitřní neklid a to jsou taky příznaky panické poruchy.Tak se nech pro tvůj klid vyšetřit a uvidíš.At je ti dobře.Pa
katrka, 28.09.2012 0:10:58, IP: ***.***.147.59, #168966
llo - dekuju moc si me uklidnila snad to tak bude me to normalne aji prejde kdyz nenosim podprsenku proste ono me to hrozne tahne ja nevim jak ale ty svaly to je hruza jak to obcas dokaze bolet no hold musim zacit neco delat
        Předchozí   1 .. 582583584585586587588 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.