Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 04.10.2012 18:54:33, IP: ***.***.78.108, #169212
Prosimte dědku ale teď vážně..že ty to prostě dělaš aby byla sranda..že to nemyslíš vážne že za vším vidíš chlamidie...ha jsem to prokouk..nikdo normální by tohle nepsal..ALE???..pozor je tu to ale!!!..jestli to myslíš vážně tak bych ti radil co nejdříve vyhledal lékařskou pomoc..já vím ty je neuznáváš ale bylinky ti způsobily nějaké poškozeni mozku a vypadá to že už je to nezvratné...ale myslím si že tvoje nemoc určítě souvisí s chlamydiema..myslím že už ti začli žrát i mozek..leč si je prosím..hlavně bylinky a přirodní extrakty..ale je to na dlouhou dobu...lekaře neposlouchej to jsou blbci a jen berou od nás peníze a nechali tě dojít až do takového stádia...to je hrůza vždyť ty už kromě chlamydii nemáš nic..všude jsou v zubech v mozku..plicní chlamydie jsi psal...je to všude..náš parlament a vlada je složena s chlamydii a baba Niklová v ulici má chlamidie teď na ni koukám a je to jasný...Pojdme se vsichni léčit!!!!..přeju ti dědku aby jsi se brzo uzdravil..jsi velice nemocny člověk ale chlamky ti zatměly mozek a nevidíŠ to ale to je v pořádku my to tady chápeme...
Dalibor, 04.10.2012 18:55:37, IP: ***.***.30.217, #169213
Lidi to co píše dědek vůbec neřešte,když otevřete jakoukoliv diskuzi,on tam píše pořád to samé.Já bych chtě jen každému pomoct i když se to po netu moc nedaří,mě se díky diskuzím povedlo pomoct sám sobě díky dobrým radám a proto si své zkušenosti nechci nechat jen pro sebe.
Romana, 04.10.2012 19:50:06, IP: ***.***.209.192, #169215
Dědek:Ty se nezblazdniš ty už jsi blazen!!!!!!
Dědek, 04.10.2012 20:04:40, IP: ***.***.209.255, #169216
já přesně vím kdo a co je, ale nechávám si to pro sebe a nechci s vámi nic mít, ani nikomu pomoct, hledejte si sami, ono na vás dojde
Jarczek, 04.10.2012 20:47:21, IP: ***.***.78.108, #169218
My s tebou taky nechceme nic mít...:D:D..ale je fakt že jsi se stal legendou všech diskusi..a to taky není jen tak takže na druhou stranu respekt!!!!
Leontinka, 05.10.2012 9:21:10, IP: ***.***.18.78, #169234
Ahoj ahoj, tak mam za sebou dalsi strasnou noc, neporadil byste mi prosim nekdo dobreho psychiatra a psychoterapeuta v Brne? Tohle sama fakt nezvladnu... Diky
Dalibor, 05.10.2012 10:40:35, IP: ***.***.247.226, #169237
Leontinko,zkus se podívat na "jemný dotek"a hned první od vrchu Jana Urlichová,je to fizioterapeutka,která se mimo jiné zabívá i potížemi, o kterých píšeš,ono škála jejího zaměření je dost zajímavá a moje paní k ní půjde ohledně potíží se zažíváním,jdeme k ní na doporučení,že opravdu dokáže dost pomoct,je s Olomouce
Martin, 05.10.2012 12:18:24, IP: ***.***.193.245, #169241
Ahoj všichni,
jak se daří? Ten dědek nedá pokoj. Dědku, slíbils, že už tu nebudeš otravovat!!!Ty náš malej chlamydiku:))Sliby nedržíš, poledne asi taky ne. A jak jsem psal, urážet jen umíš. Na vojně jsme měli taky jednoho takového otravu, pořád urážel, někoho napadal, tak jsem ho, kluka malýho, chytl a pověsil na dvě hoďky na věšák za opasek. Visel tam jak jelení trofej a pak byl hodný až do konce vojny. Byl jsi dědku vůbec na vojně? Víš, když mi napíšeš, že mi teče mlíko po bradě, neznáš mě. Do očí mi to říct, to by jsi se bál, co? No ono, když tu na netu sleduju různé komentáře (nemyslím tím komentáře tady s PP), tak to je každý veliký znalec, velkohubý řečník na netu. Jak se má pak vyjádřit veřejně mezi lidma, tak je ticho. Maximálně tak v hospodě žvatlat, jak píše Dalibor. Tak dědku, nepiš tu raději vůbec, nebo alespoň slušně a prosím, vynech pro jednou slovo "chlamydie". Ještě pár tvých chlamydických příspěvků a já tu nemoc asi fakt z tebe dostanu:)). Tak ahoj a pěkný víkend
Ila, 05.10.2012 12:58:00, IP: ***.***.8.218, #169243
Leontinko a tobě AD napsala obvodni a k psychoterapeutovi nechodiš,nejlepši by bylo jit k psychiatrovi a ten by tě tam poslal nebo na skup.terapii papa
Ila, 05.10.2012 13:01:51, IP: ***.***.8.218, #169244
Dr.Knoppová tu hodně chválí,Brno,Zahradnikova ul.
Ila, 05.10.2012 15:56:27, IP: ***.***.8.218, #169248
Leo když na gastru nic nenašli tak si sežen psychiatra a neváhej on pozná podle příznaku o co jde a dá ti léky,ze začátku než Ad zaberou tak se to musi vydržet ale pak to najednou přijde uplně samo a vše se zlepší pa
Leontinka, 05.10.2012 17:41:24, IP: ***.***.18.78, #169255
Jak to procitam zpetne, tak ty jsi taky mela stale fyzicke priznaky a myslela na nejakou fyzickou nemoc, ze? Ja to vubec nemuzu pustit z hlavy, ale vidim, ze je ti tedka lip, tak ja budu doufat..prala bych si usnout a vzbudit se zase normalni. Ale vecer mi byva vzdycky o neco lip, jeste ze aspon neco.
katrka, 05.10.2012 17:53:00, IP: ***.***.147.59, #169257
ahojte jak se mate vseci :) ? ja docela fajn nemam PP skoro vubec a kdyz to na me prijde snazim na to nemyslet a ono to prejde, ted mi umrela prababicka tak to bylo trochu horsi ale ted uz je to fajn chodim na cviceni na rehabky tak dobre snazim se na to nemyslet a kdyz to prijde tak se odreagovat mejte se krasne pa
oEAvombLybVESFou, 06.10.2012 9:40:13, IP: ***.***.240.10, #169355
Ano, to mě už doporučil Daniel. Jenže nehcci medt na všechno samostatne9 zaředzened. Fajnsmekři na eknihy určitě nedajed dopustit třeba na kindle, stejně jako zaryted fotografove9 nedajed dopustit na svoje velke9 a těžke9 digite1lned zrcadlovky (dělajedced skvěle9 fotky).Mě zase vyhovuje to, že těch předstrojů neme1m moc. Proto se učedm zachovat pozornost , (nejen) když si chci čedst knihu na iPadu (a nepřepednat kontext), stejne jako se učedm dělat fotky s iPhonem. Koneckonců jak se ředke1: nejlepšed foťe1k je ten, co me1š u sebe. Mysledm, že s knihou to bude podobne9. Ale každe9mu co jeho jest.
fxTccwVdHvHnBp, 06.10.2012 22:05:02, IP: ***.***.1.28, #169530
What's it take to become a sublmie expounder of prose like yourself?
        Předchozí   1 .. 587588589590591592593 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.