Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

fido, 02.10.2012 19:21:42, IP: ***.***.179.156, #169149
Ach dědku a Miki vy jste ubožaci že vas to bavi tady vubec psat a uražet lidi kteři potřebujou povzbudit a ne uražet a napadat ja už taky nejsem žadny mladik ale to je moc zamyslete se
Ila, 03.10.2012 11:44:37, IP: ***.***.8.218, #169157
Kamilko opravdu AD zabiraji tak za 14 dni i déle tak musíš vydržet nebo si vzit Neurol cvičit relaxovat,dychat. Miki mne nemůžeš urazit,navíc magistra tu žádného nemámea psala jsem že na internetu si můžeš najit spouštěče depresí a ne každy svoje to jsem psala proto že to způsobuje i smrt člověka a jine všeobecně a ne urážet Andy,Jarczeka proč by nemohl jezdit když je v pořádku on přeci neni žádny blázen tyto potíže a léky na deprese bere tolik lidi že by silnice byly prázdné.Nevim proč nas urážíš proto my sem nepíšeme aby nam někdo nadával to je teda děs!!!!!a hrůza....
Ila, 03.10.2012 11:48:31, IP: ***.***.8.218, #169158
Martine napsal si to moc dobře!!!!!!!A Miki at si najde jinou diskusi a někoho komu může nadávat a urážet my na to nejsme zvědaví mně by to ani nenapadlo někomu tohle psát veřejně!!!!!!!!!!!.......
Ila, 03.10.2012 15:48:39, IP: ***.***.8.218, #169170
Miki sám ses tady ptal že by tě zajimalo z čeho PP VZNIKA tak proto jsem napsala že si to každy může najit na netu,může to být rozvod,smrt blizkeho,ztráta práce,těžká finančni situace,odchod do důchodu,laktačni syndrom to vše může způsobit deprese a uzkosti.Jestli někdo jen tak lehce přejde když se mu zabije 20ti lety syn v autě jako moji tetě,tak to pochybuji a nedivim se že ji z toho vytahly až AD,každy má jinou povahu to se nedá změnit někdo je tvrdak a někdo ne!!!!!!!!
Andy, 03.10.2012 16:01:25, IP: ***.***.21.240, #169174
Ilčo,takovému člověku jako je Mki stejně nic nevymluvíš.On si myslí,že prostě PP a deprese neexistuje a když mu nedáváme za pravdu,tak píše nevhodné příspěvky.Ani nevíš jak mě to včera rozčílilo co si to dovoluje o nás psát.Musíme se,ale nad to povznést a být rádi,že je nám docela dobře. Měj se krásně .Pa
Ila, 03.10.2012 16:09:44, IP: ***.***.8.218, #169176
Andy to máš pravdu ale urážet nás nebude a my se Mikiho na nic neptáme a on by chtěl práskat Jarczeka na magistrátě no to svět neviděl.....Byli tu tak hodní a příjemni lide ale ted je to hrůza,at si Miki založi diskusi vliv počasi na člověka nebo Zlati komunisti pa a měj se já jsem v práci až do 17hod.
Dalibor, 03.10.2012 18:27:28, IP: ***.***.30.217, #169177
Čau všichni.Něco vám řeknu,to co píše miki je opravdu blbi,hádat se má člověk v hospodě,tam at si každý své názory vymění a at dají i do držky,proč ne,ale sem to opravdu nepatří.Tady lidi hledají nějakou pomoc,nebo si aspon ulevit tím,že svůj splín svěřím někomu jinému,který má podobný zdravtní problém,"dědka komentovat nebudu",já zde psal proto,že jsem chtěl pomoct,ale jasně že se to netýká všech,jen těch,které bolí něco,co jde vyřešit jinak,než s AD,že se na to musí jinak a vy by jste všechny,kteří se vám svěří hned nalákali na AD,toto mi dost vadí,jenže vám to pomohlo,proč ne,nemám nic proti,ale jsou i lidi,kteří potřebují něci jiného a AD by jim jen uškodilo.Jsou určité potíže,kde opravdu pomůže psicholog a je to ta správná volba a někdy určitě ta nejlepší,ale někdy taky ne.Mám kamaráda,který bezdůvodně sedával na autobusové zastávce bez mrknutí oka,s toho seděl doma a najednou chytl rapl a rozbyl zařízení bytu.Je to normální mladej kluk a nikdo nevěděl,proč se tak chová,když ani nepije a nefetuje.Nakonec ho jeho mamka donutila k psichologovi,který nic nenašel,ale zkusil AD,které ho dostali do jakštak do normálního života.Jenže ten kluk nemá a ani před tím neměl žádný zdravotní problém,už to trvá asi 10 let a vpodstatě je normálni,ale proč to tak je a proč bez AD nemůže žít,nikdo neví.Podle všeho má opravdu problém v mozku,jenže jsou lidi,kteří nemají problém v mozku,mají jiný problém,jen neví za kým jít,jsou bezradní a řeší to práškama,protože jim doktor řekl,běžte k psichologovi,že není jiná pomoc.Právě toto mi vadí,že když doktor neví,jak pacijentovi pomoc,pošle ho k psichologovi.Prostě si myslím,že nikdo nemá nic vzdávat a má svůj problém řešit jak se dá.
Romana, 03.10.2012 19:59:47, IP: ***.***.209.192, #169180
Dalibor: Ano ja chapu,že ma každy svuj nazor ale to co delaji ti dva to už je fakt žumpa.Navažet se do lidi kteři jim mockrat dali najevo,že tu nemaji co delat!!Co se tyče mě,taklekařum trvalo 3 roky než mi řekli diagnozu,viš co to je 3 roky se citit pod psa a bat se každeho dne co bude,jestli se probudim a jak zas bude vypadat ten den!!tak ja jsem to mela.Začla jsem brat AD a bylo ještě huř ale po měsici konečně naznak,že bude lepe,ted je beru 8 měsic a je mi fajn,zas funguju jak ma mama a manželka fungovat,je mi fajn a konečne mam pocit,že opět žiju!!!Co ti mam vic napsat!!! Ani neviš jak mi zezačatku pomohly lidičky tady,nemohla jsem se nikomu sverit,měla jsem pocit,že mě budou myt za blazna všichni okolo mě.Krčni pateř je svinstvo stejne jako chlamydie ale PP je taky nemoc a taky peknej hnus,kdo nezažil nemuže soudit!!!Normale nejsem sprosta ale ty dva k**teni mi važne lezou na nervy,tak se k nim nepridej at tu nemame dalši žumpu!!!!!Hezky večer
Jarczek, 03.10.2012 20:57:12, IP: ***.***.78.108, #169184
Ano Dalibore maš pravdu hadat se ma u piva v hospodě..timto se omlouvam tem co museli číst co jsem napsal ale strašne mě to namichlo..timto se omlouvám i mikimu protoze ja nejsem šiřitel negativni energie...na to uz jsem se davno vykašlal akorat si hadkama ubirame energii..ale na druhou stranu jsem clovek kterej si nikdy nenecha nic libit takze kdyz nekdo do me tak ja do nej...nikdy jsem nebyl nikym utlacovanej a tak to i bude...lidi mějte se moc dobre..ja jsem 4 mesice na AD a uz jsem si dal i pivko a dobry takze se vracim do zivota pomalu ale jiste...ale musim rict ze dnes to nebylo nic moc.ale tak mlada mi rikala ze proste i zdravimu cloveku proste neni porad skvele a muze se citit blbe...ale jinak je to s AD uplne pohoda...
Ila, 03.10.2012 21:46:36, IP: ***.***.141.199, #169187
Dalibore máš pravdu že se vše nemusí řešit AD ale když je člověk vyšetřen a nikde nic tak tam asi ta psycika hraje roli,nikdy bych neřekla nikomu že bolesti žaludku nebo břicha jsou psychic.p§vodu ale když je i CZ v pořadku tak je to možné a každy by se měl dat nejdřive vyšetřit na interně.Já mám také problémy se zády cvičim snažim se hodně chodit.Tak pa
Ila, 03.10.2012 21:53:11, IP: ***.***.141.199, #169188
Jarczeku proč se omlouváš my se přece nemusime nechat nikým urážet a vidíš tys napsal že jsi byl v léčebně a tted to může byt ještě zneužito proti tobě to je děs!!!!!Přitom si nám všem dodal sílu a radil jak na PP a dobře radil mějte se a uživejte každého dne !!!!!!papa
Jarczek, 04.10.2012 0:02:14, IP: ***.***.78.108, #169192
Illo:..vidiš ze prislovi za dobrotu na zebrotu stale vladne svetem...omluvil jsem se hlavne vam protoze tohle je diskuse pro rady a ne vyhrozovani a napadani a mikimu sem se omluvil protoze je mi ho vlastne lito...a k tem AD vám neco řeknu..je to v te hlavne nekomu jako myslim sebe to v hlave prepne uz tim ze uziva lek ktery by mu mnel pomoci proto to uzivam..je mi jedno jestli mi ta latka nejak opravdu pomaha nebo je to jen placebo efekt a kdyby mi nekdo nasypal misto AD marťánky tak by to bylo stejny..ja do nikoho netlacim co je a neni zpravny..podelil jsem se s vami o svuj pribeh a pokud jsem byl ja 4 roky odpurce AD a 4 roky jsem se citil totalne na hovn_o a pak kdyz jsem zacal uzivat AD tak sem se za dva mesice citil uplně perfektně??..no tak to prece musí něco znamenat nemuze byt prece nahoda ze roky nic a najednou je vse pryc???...takze se mi to proste v hlave seplo a kdyby to nebylo diky té latce tak budu jeste radsi protoze muzu casem vysadit a budu fungovat stejne...zatim ale vdecim AD za 100procentni zlepseni meho stavu a zivota...Lidi vam kterym jsem v necem pomohl preju aby jste se dostali do fáze ve ktere jsem já...uz se Panice jen směju i kdyz se mrška sem tam ozve ale zivot uz mi neotravuje tak jako driv...
myška, 04.10.2012 10:40:46, IP: ***.***.200.142, #169199
Tak jsem tu zase nakoukla,a nestačím se divit v co se to tu zvrhlo.Vydím že dědek už to tu vzdal,škoda.Zřejmě je to odborník na vše.Šla jsem na diskusi o roztroušené skleroze,kterou má moje mamka už 32let,a hádejte kdo tam radil?Jo,přesně tak,dědek a jeho chlamýdie.Mamka je díky této nemoci upoutaná na lúžko už hodně dlouho,a testy na chlamýdie má.A světe div se,negativní,nebo jsou všichni doktoři počínaje od zubařú úplní blbci.Zřejmě i miky bude dakový odborník jako dědek,jinek si neumím vysvětlit,proč tady osočuje a uráží lidi co vúbec nezná.Vlastně se tu akorát ponížil a ztrapnil sám.
Vendy, 04.10.2012 12:13:58, IP: ***.***.235.100, #169200
Ahojky všichni,
je to hrozný v co se to tady zvrhlo.
Je lepší Mikiho a spol. ignorovat, jako by tu vůbec nebyli.
Mě je s AD ted taky mnohem líp!
Tak se všichni držte! pa pa
Dědek, 04.10.2012 12:34:13, IP: ***.***.209.255, #169201
ano počínaje zubařů, blbci, tady musí být všechno negativní ! vůbec nic nepište protože o tom nic nevíte , chlamydie začínají taky zubama, bolesti, trhání, zbytečně, já se zblázním samej blbec
        Předchozí   1 .. 586587588589590591592 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.