Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 06.06.2012 9:56:52, IP: ***.***.141.199, #163700
Romčo jak ti je mně tak všelijak odpoledne jdu na rehabilitaci pa
VUITTY, 06.06.2012 10:12:11, IP: ***.***.240.115, #163702
ahooy všem .. u mě se panická porucha spustila po 3 měsíčním užívání antibiotik - chemoterapik .. total mi to rozhodilo tělo .. dělalo se mi špatně .. ale všechny testy ok .. panická porucha má podobné příznaky jako nádor na mozku nebo roztroušená skleroza .. měla jsem šílený strach, že umírám .. ale poté co se tři doktoři shodli, že se jedná pravděpodobně o úzkost-panickou poruchu jsem vzdala samoléčbu a navštívila psychiatra .. ten mi diagnozu potvrdil a nasadil nejnovější léky ELICEA v kombinaci s RIVOTRILEM .. ten jsem ale sama po 3 dnech vysadila protože jsem usínala za chůze .. 3 měsíce jsem zůstala doma .. z toho 2 měsíce beru ELICEU a cca po 6 týdnech je mi líp a vracím se zpět do práce .. DOPORUČUJI VŠEM NEBÁT SE ANTIDEPRESIV !! JÁ TAKY NEVĚŘILA ŽE POMŮŽOU V TOM ŽE SE MI MOTÁ HLAVA, PODLAMUJÍ NOHY, MÁM SLABÉ RUCE, PŘIPADÁM SI MIMO TENHLE SVĚT CHVÍLEMA, MÁM POCIT ŽE OMDLÍM - PŘESTOŽE JSEM NIKDY NEOMDLELA, PÁLÍ MĚ RUCE, HOŘÍ MI HLAVA - A HOREČKA 0 .. PROSTĚ MAZEC !! a protože mi antidepresiva pomohli - doporučuji dál .. neměla jsem žádné stresy ani doma ani v práci .. žádné deprese .. nechápala jsem proč mi dr. cpou takové léky ale opravdu ZABRALI .. můj dr. řekl užívat cca 3 měsíce ale všude na netu jsem si přečetla že min. 6 měsíců - spojila jsem se s dr. Praško - který se této poruše přímo věnuje a ten mi doporučil klidně rok i dva .. uvidím jak se budu cítit ale raději prášek denně než ty hrozné stavy co jsem měla .. nikomu bych nepřála :-)) .. kdo nezažil nepochopí .. DRŽÍM VŠEM PALCE !!
VUITTY, 06.06.2012 10:24:15, IP: ***.***.240.115, #163704
a k tomu že tu nejsou žádné příspěvky od lidí, co se uzdravili a jsou už ok - tomu se nedivím :-)) .. na netu většinou tyhle stránky hledaj lidi co pomoc potřebují a je jim aktualně zle .. když je jim ok tak začnou žít svůj život a nemají potřebu řešit co bylo .. bohužel pro nás, který se v tom ještě "plácáme" :-))
Ila, 06.06.2012 10:41:41, IP: ***.***.141.199, #163706
Vuity máš pravdu sem píší lidé kteří chtějí poradit,podělit se s někym o svých stavech a taky se tím odreagují když mají dobré duše které s nimi cítí,muj manžel ani dcera to nechtějí poslouchat doufám že se budu moci vrátit do práce pa
Ila, 06.06.2012 10:57:11, IP: ***.***.141.199, #163707
Vuitty mě zas pálí na krku nebo brní v obličeji a zezadu do hlavy ale jenom někdy ale přece si nemužu brat pořád Neurol když mě právě ty potíže nervuji
Vendy, 06.06.2012 11:40:55, IP: ***.***.104.154, #163708
Ahoj Ilo,já jsem ted doma se žaludkem v pátek jdu na kontrolu, tak to doktoru vše řeknu,jinak je mě 30.let a jsem z Jablonce.Dnes je mě zase blbě ,jsem ráda že jsem ted do sebe dostala banán,ale dalo mě to dost přemáhání.Jak chodím na tu rehabilitaci, tak mě taky říkala fyzioterapeutka, že na mě vidí jak jsem napjatá a nedokážu se uvolnit, že prý mám typický stresový postoj a potřebovala bych sklidnit.Tak zatím pa
Romana, 06.06.2012 12:45:45, IP: ***.***.209.192, #163712
Ahoj Ilčo,ani se neptej ted jsem prišla z predavani maturitniho vysvet.myho syna takže spousta lidi a je to rady.Tlak v hlave jak blazen,klepačka no proste cejtim se jak zmlacenej pesTakže opet Frontin at mužu trochu fungovat.Ja už PP mam plny zuby!!!!!! Misto abych se tam radovala tak jsem se modlila at je konec.Ještě,že jsem našla tyto stranky a jak jsi na tom ty?pa
Ila, 06.06.2012 13:50:19, IP: ***.***.141.199, #163721
Ahoj já šla zase na rehabilitaci a oni mne objednali až na 27.6. já myslela že už mne budou masírovat a cvičení a ono nic,tak si musím dál platit masáže mne boli ty záda a všude pořád páli a brní mám tohoplný zuby.ten Frontin jr´je stejná učinna látka jako Neurol když já ho nechci pořád brát já mám 0,5.Ono se prý potom těžko odvyká ale co se dá dělat když je ti fakt blbě.já bych se trak šla s tebou projit a popovídaly by jsme si je mi divně pa
Ila, 06.06.2012 13:55:59, IP: ***.***.141.199, #163723
Ahoj Vendy tak to přesně řekla fyzioterapeutka mně nedokážu se uvolnit všě stažené a pak to víc bolí mně bolí i žebra a hr.páteř.Chce to relaxaci lehnout si na zem zavřít oči a uvolnit se a myslet na něco hezkeho!!!!tTo se aledobře řika když to člověk neumí a lítají mu myšlenky uplně jiné ktere nechce,já si někdy říkam co to mám že umřu.Ten žaludek máš taky stažený od nervu,pa pa
Lenis, 06.06.2012 14:14:46, IP: ***.***.164.81, #163727
Ahoj všem,již před lety jsem sem psala příspěvky.Více jak 3 roky jsem to zvládala bez léků a terapie.Nyní mě před pár týdny přepadla úzkost,že zemřu i moje děti že jednou zemřou.Do toho jsem si představila,co je to za pocit,že neexistuju...nemůžu to vůbec pochopit že nebudu.No panika je na světe a po pravdě,tak jsem jsem si to zvládala v pohodě,mám nyní strachmže tohle si teda vůbec nezvládnu,že se nebudu umět smířit s tím,že prostě nebudu.Jestli jste měl někdo něco podobného a poradil jste si s tím,prosím písnětě.Takhle žít ...to přece nejde.
Ila, 06.06.2012 14:33:03, IP: ***.***.141.199, #163731
Ahoj lenis a před těmi třemi roky si měla to samé nebo nějaké jiné příznaky a co jsi brala,asi budeš potřebovat zase leky je to děs tahle nemoc nás tak ničí,sanad bude líp pa
Lenis, 06.06.2012 14:38:30, IP: ***.***.164.81, #163733
Jinak k těch předchozím článkům.Já jsem se uzdravila a můžu říct,že to jde.Trvalo to sice několik let vysazování a nasazování léků,ale poslední roky to fakt šlo a popravdě věřila jsem tomu,že už zvládnu všechno na světe.Bohužel poslední rok je opravdu hrůza a děs a myslím,že se to rozjelo díky neustálým stresům.Začala jsem být zase úzkostná,do toho manžel oslavil 40. a jedna blbá poznámka babičky o pár měsíců udělala svoje.Když Vám člověk který bude slavit šedesát řekne,že 40. slavil před chvilkou a že už je to hodně let,tak vás to zrovna neuklidní.Aspoň že to neřekla manželovi.
Ila, 06.06.2012 14:49:00, IP: ***.***.141.199, #163736
Lenis ono to chce odvádět ty myšlenky na něco hezkeho a zahazovat ty ošklivé na smrt,říkat si proč bych umírala mám tu děti musím žít já chodím na ty skupinove terapie ale trvá to třeba š až č hodiny a to je dlouho.asentru si chválí tak uvidíš,mohlo ti to vzniknout z toho kojení pa
Lenis, 06.06.2012 14:52:03, IP: ***.***.164.81, #163738
Z toho kojení asi né.kojím už 7 měsíců a nyní jen 2x denně.Myslet na něco hezkého...to mi právě moc nejde a mám stach,že na tu smrt nikdy myslet nepřestanu.Je to prostě na prd.Skupinové terapii? pomáhá ti to?
Ila, 06.06.2012 15:12:45, IP: ***.***.141.199, #163743
No jak kdy každy tam řekne co celý týden dělal ajak mu je a jeden vždy rozebírá svuj problem a oststni reagují děla se tam autogen,léčba malbou,tancuje se ze začátku mi to pomáhalo a ted mám někdy uzkosti podle toho co se probírá a hrozně mně boli záda když tam dlouho sedím,mně to taky nejde myslet na něco hezkého já nevím co to v té hlavě máme!!!!!!a nejde to pryč!!!!pa
        Předchozí   1 .. 455456457458459460461 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.