Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lenis, 06.06.2012 15:29:30, IP: ***.***.164.81, #163745
A jak dlouho bereš léky a chodíš na terapii?
Romana, 06.06.2012 15:30:23, IP: ***.***.209.192, #163746
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:30:43, IP: ***.***.209.192, #163747
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:31:02, IP: ***.***.209.192, #163748
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:31:04, IP: ***.***.209.192, #163750
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:31:05, IP: ***.***.209.192, #163751
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:31:06, IP: ***.***.209.192, #163752
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:31:08, IP: ***.***.209.192, #163753
No ten frontin me zabira dobre a prej neni tak navykovej jak neurol ten snad patri mezi nejvic navykovy.Neurol jsem ani nechtela moje kamaradka ho mela a mela šilenej problem snim prestat.Zkus si řict o neo lepšiho ten Frontin mam taky 0,5 a snažim se brat i pulku.Jinak lidičky koukam,že nas teda je!!!!!
Romana, 06.06.2012 15:33:14, IP: ***.***.209.192, #163754
jeje ja to poslala 3 ja jen at mate co čist!
ila, 06.06.2012 15:35:21, IP: ***.***.141.199, #163755
Lenis ten pocit jako ve filmu mívám venku nebo v obchodnim domě ty lidi se míhají jak na obrazovce
Jarczek, 06.06.2012 15:38:41, IP: ***.***.100.82, #163756
HALOOOO jsem tady lidi po delši dobe...na oddeleni neni internet tak musim se štrachat do hlavni budovy ale tak jednou za den se nejak dostanu na net...taky na vas myslim na Myšku a spol holky jaky to je???....a co chete slyšet pravdu???...asi jo co,,:D:D...no jsem tu tri dny takze nemohl jsem čekat nic ale je to sice jakoze otevrene oddeleni kazdopadne je to psychiatrie a hotovo takze plati pravidla takze odevzdat prasky nastesti jsme vsichni tusili tak jsme si neco nechali ale to uz došlo..hi hi takze zazivame očistec...kazdopadne AD vem nechaji ale vezmou vam jakykoliv lexauriny neuroly rivoltiny a nevim co vse proste benzoutlumovaky a kdyz si je vyzadate tak vam jeste nalozi ze to spis nedavaji a spis vubec!!!...takze tak...no ze to tlumi vaš vykon..protoze tady je to intenzivni...celej den se neco deje krome takhle dvou hodin odpoledne kdy mate vychazku tak se furt neco deje...intenzivni terapie ruzne sezeni komunity a relaxacni cviceni jo JOGA ruzne pracovni terapie proste clovek se zamestna a vlastne pri tom vas tak nejak sleduji a vsechno se pomalinku rozmotava protoze nemuzu o tom mluvit ale naznacim ze jsem se setkal s lidmi kteri jsou na tom daleko huř než vy co tady pišete ale vzhledem k tomu ze to bude zase čist Dedek tak se nebudu rozepisovat a napisem si pak jak si vymenime treba maily atd takže se holky a chlapy držte se... těši me ze jste si vzpomneli a kde jsem nebudu uvadet.
Mika.F, 06.06.2012 16:34:07, IP: ***.***.175.121, #163757
Vuitty - moc mi pomohlo přečtení tvého článku ! Jinak zdravím všechny zde diskutující a děkuju za takovéhle stránky... díky nim teď vím že v tom nejsem sama... Stavy které mám já, se podobají všem tady popisovaným... a trvání??? je mi 26 a co já si paamtuju, už na základce jsem měla šílené období, měla jsem vsugerováno že mám nádor v hlavě a bylo mi tak zle, že mě doktoři poslali i na ten tunel, kde vás prosvítí skrz na skrz a výsledek? nic... až to mě uklidnilo, tak že časem jsem na to přestala ymslet a bylo zase dobře...posledních pár let ale trpím znovu a nyní už jsem konečně objednána k psychiatrovi... jdu příští týden, tak jsem zvědavá... před dvěma lety jsem chodila i k psycholožce, ale to pomohlo jen na chvíli... mám od obvo´dáka napsaný neurol, ale nevím jestli si ho teď vzít... jinak moje problémy, panická hrůza z nemoci, hlavně se pořád bojím mrtvice... pořád mám pocit že mě všude brní... že necítím nohu nebo ruku... začnu pak plašit, až mi je z toho na omdlení a mravenčí mě celý obličej a hlava... udělá se mi horko a mám vážně pocit, že to se mnou sekne... neustále se pozoruju a třeba v noci jsem schopná vstát z postele a zkoušet jesli cítím nohy a ruce !!! připadám si jako totální cvok ! nejhorší jsou pak stavy, kdy z ničeho nic i když třeba zrovna jsem v klidu a třeba něco dělám, začnu mít šílený starch, potím se, chce se mi brečet a utéct z práce - kde jsem mimochodem pořád sama a o to mám větší strach že to se mnou sekne a nikdo mi tady nepomůže...Taky o tom tím víc přemýšlím když jsem tady sama... Mám i problémy kamkoliv vyrazit... jykmile máme jít třeba jen k někomu na návštěvu, hned začnu mít v hlavě abych tam neomdlela a co když se mi tam udělá zle a nakonec ani nikam nejedu... Milovala jsem hudební festivaly, teď tam nejezdím, protože mám strach že se mi tam udělá špatně...Díky všem za jakou koliv reakci na můj článek a držme s i všichni place... je to opravdu děs běs takhle žít...
myška, 06.06.2012 16:35:38, IP: ***.***.200.142, #163758
Zdravím tě Jarczeku,je fajn že jsi dal o sobě vědět.Já jsem tak nějak ok.Nechci to moc vychvalovat,nebo to zase zakřiknu.Zatím jsi tam krátce,tak ty dojmy asi takové všelijaké.Ale dal ses na boj s tou potvorouPP,a moc ti držím palce,aby jsi dosáhl toho,proč tam jsi.
Jarczek, 06.06.2012 16:41:07, IP: ***.***.100.82, #163759
Ahoj Miko:...je mi 28 takže ti rozumim...stavy ktere popisuješ jasne ukazuji na PP...taky jsme byl vsude na vsech vysetreni a nic...je to tato porucha ma to strasne moc lidi nemusis se stydet a jen ti chci poradit at to neprotehujes a co nejdriv zajdi k psychiatrovi at ti nasadi AD leky do toho terapii a je to idealni kombinace pro tvoje uzdraveni...jsi mlady clovek ktery se vzdy bavil tak se do toho neponoruj a uzdrav se at se muzes bavit dal jako driv.ja byl taky vesely spolecensky nechybel jsem na zadne akci ale bojoval jsem sam nechtel jsem leky a nechal jsem to dojit daleko.Stejne jsem nevyhral a leky ted beru.Tak se mej a co nejdrive se dej do pohody...
Jarczek, 06.06.2012 16:42:40, IP: ***.***.100.82, #163760
Jasne Myško ja se jen tak nevzdam...kdyz uz jsem tady tak jdu do plnejch at to ma nejakej smysl...utikal jsem a vyhybal jsem se dlouho...ted nesmim couvnout i kdyz je to tezke...tak to zaklepej ze jsi O.K a mej se ja se zase ozvu
        Předchozí   1 .. 456457458459460461462 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.