Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romana, 05.06.2012 17:31:14, IP: ***.***.209.192, #163672
No to mi povidej,pripada mi,že je to každej den neco a je to určitě o tom hlidani!JE pravda,že ja psobne se hlidam neustale a da se rict,že i lidi kolem sebe.Muj 20 syn me ma už plny zuby.ted si tu s tebou pišu a premyšlim jestli si mam vzit Frontin protože je mi divne!Možna si to už nalhavam ale jak poznaš,že ne?
MYŠKA, 05.06.2012 17:35:01, IP: ***.***.200.142, #163674
Ježíš Jarczeku,ráno jsme na tebe tady mysleli.Jak se máš?Ajaký je dojem z léčebny.aKDE VLASTNĚ JSI?Já vím pouze o Kroměřížské.Léky ti nechaly,nebo vysadily?Držím palce!!!!!!!
ila, 05.06.2012 17:43:06, IP: ***.***.141.199, #163675
Romčo mojí dceři je 25 má mně také plné zuby mně zase boli páteř a za hrudní kosti boli i pálí Ekg uz jsem měla 2x a odběry krve neg, ale já pořád hledám co mi je že to není možné zítra jdu zase na rehab.ze zádama já mám Neurol ale měla bych ho brát jen na noc,tak mi ještě něco napiš a neber si ho pa
Ila, 05.06.2012 17:45:40, IP: ***.***.141.199, #163676
Všichni píšete že je nejhuř ráno mně taky vzbudím se a už citim nějaký přiznak nebo bolest zad a je mi zle.
Ila, 05.06.2012 17:52:37, IP: ***.***.141.199, #163678
Ahoj Ami brala jsem ho 2krat denne a nic mi poněm nebyloTed beru místo toho jedden Venalaxin.Mívam taky to stahováni hrdla a knedlik v krku,zkus cucat bonbony.
Romana, 05.06.2012 17:59:36, IP: ***.***.209.192, #163681
za tou hrudni kosti to mam taky ale už se usmivam je super když človek vi,že neni sam na ty svoje problemy fakt me zarazi kolik na to trpi llidi,neskutečny ja myslela,že jsem jedina z města a hlavne je prekvapujici kolik mladych lidi.Nam se ty starosti uz za ten život naschromaždili ale ty mlady to maji vse pred sebou!!!!Ilčo ted mi prišla kolegine z prace tak dame kavu aspon nejake zpestřenitak pa zitra se zase ozvu
Vendy, 05.06.2012 18:24:18, IP: ***.***.104.154, #163684
Ahoj,náhodou jsem našla tyto stránky - potřebuju radu, jestli jde o PP.
Mám šílený stavy úzkosti, nedokážu to popsat, někdy pocit, že se zblázním,taky se mě stává, že jsem třeba někde na úřadě, nebo v obchodě a najednou mě polije pot, udělá se mě špatně a musím prostě rychle odejít.Často mě je špatně od žaludku, motá se mě hlava, mám i problémy ze zády a chodím na rehabilitace, často se mě blokuje krční páteř.Mám problémy i v práci, najednou se mě udělá zle a musím si sednout, nebo mám pocit, že sebou praštím o zem, často si vemu radči i dovolenou, když mě je nejhůř.Tyhle stavy mám střídavě už přez rok, začalo to když mě během měsíce zemřeli tři lidi v rodině včetně mého táty, kterému bylo v tu dobu 53.let a nikdo to nečekal.Já sama mám problémů víc než dost, jsem sama s malým dítětěm a cítím že je toho na mě fakt moc.Bojím se, abych se fakt nesložila.Žádný léky neberu a k doktoru se chystám už dlouho, ale nakonec to vždycky vzdám.
Romana, 05.06.2012 18:58:20, IP: ***.***.209.192, #163685
Ahoj Vendy,tyhle priznaky nasvetčuji PP ale jit k lekaři bude jistota už jen proto,že maš male dite,tak se seber a zitra tak hned masti.Neodkladej to!čim vic se budeš snažit se stim poprat tim min to pude!
Ila, 05.06.2012 19:34:52, IP: ***.***.141.199, #163690
Ahoj Vendi já mam podobne potíže bolesti páteřepolévá mě pot ,brní ruce za hr,kosti svírá atd.Mam leky na deprese a neurol jako první pomoc taky mi nečekaně zamřela babička.Seber se a hned si stim dojdi a řekni všechny příznaky co máš.Napiš a mužem si popovidat ulevi se ti.pa
Vendy, 05.06.2012 21:12:05, IP: ***.***.104.154, #163692
Ahoj,koukám se ted i zpětně na
diskusy a máme to fakt podobný.Já mám i strach z těch antidepresiv,abych z nich nebyla mimo, musím se v práci dost soustředit i když mě to stejně v těch mých stavech moc nejde.Ted to semnou docela jde, proto i píšu, někdy mám stavy, že nejsem schopna téměř s nikým komunikovat.Nejhorší to bylo před rokem, babička si zlomila nohu v krčku a potom dostala v nemocnici zápal plic a zemřela, ani ne měsíc nato mě umřel bratranec a v ten samej den večer dostal táta infarkt a umřel taky a to své mámě(mé druhé babičcče90.let) před očima, bydlel totiž v rodinném domku s ní.Babička tam ted bydlí sama a já za ní třikrát týdně chodím, poklízet, nakupvat atd.Mám jí ráda, ale dost mě to psychycky vyčerpává, mám i stísněnej pocit z toho domku a obýváku, pořád myslím na to že zrovna tam táta umřel.U babičky se střídám se sestrou, která mě dost pomáhá,je ted těhotná,tak jí nechci moc zatěžovat s mýma psych.problémama.Když se to před rokem stalo, tak jsem měla šílený stavy:nemohla jsem jíst,spát a měla jsem šílený tlaky v hlavě a myslela jsem, že se zblázním,měla jse i stuhlou čelist a nemohla skoro mluvit...A od té doby to mývám čas od času znova i když už né v tak silně, ale žaludek mám na vodě skoro denně, někdy i dva dny nedokážu nic sníst a jsem úplně zesláblá, často se mě motá hlava a je mě na omdlení,mám takové návaly.Jsem šíleně náladová.Snažím se to vše nějak zvládat kůli dcerce, ta mě drží nad vodou.Ale kolikrát večer o všem přemýšlím, vše se mě donekonečna motá hlavou a memůžu spát.Potřebuju jít asi k psychiatrovi, nebo psychologovi, musím tam mít doporučení?Vím,že to sama nezvládnu.Jsem ráda, že to můžu tady někomu,aspon napsat a trochu si tak ulevit.Taj díky papa
Jirka , 05.06.2012 21:17:21, IP: ***.***.215.85, #163693
Ahoj Vendy určitě souhlasím s Romanou a Ilou čím dele o budeš oddalovat tak tím je to horší a jednoho dne tě to stejnak dožene k doktorovi tak jestli můžeš na nic nečekej a dojdi i tam a vše mu řekni nido se na tebe blbě koukat nebude nejsi první ani poslední co má tenhle problém :)
Jirka , 05.06.2012 21:29:39, IP: ***.***.215.85, #163694
Vendy mužeš jít normálně k obvodnímu lekař ten ti dá doporučení psych. popřípadě jako mě nabere krev na štítnou žlázu atp .. Do práce určitě nebudeš muset většinou davaj neschopenku ... Po AD mimo nebudeš toho se bát nemusíš jen možná první dny ti bude trochu blbě ale to odezní segra třeba o to ani nevěděla že je bere a ja jsem taky v celku v pohodě občas trochu navaly motaní hlavy ale to mi příjde tím že se asi moc pozoruji :)
Ila, 05.06.2012 21:44:31, IP: ***.***.141.199, #163695
Ahoj Vendyze začatku tak prvni 2až 3 dny je ti divně oni by ti ze začátku dali nižši dávku tak by sis vzala třeba dovolenou ale sama se toho asi nezbavíš já dělam v lékarně mohla bys zkusit homeopatika ale mě moc nepomohly.Já mam taky problemy z toho domu co bydlela babička,ale už to máš dlouho a bude se to zhoršovat,já jsem šla rovnou na psychiatrii ale nevim kolil se ted plati bez doporučeni obvodni,kolik je ti let a okud jseš mně je 48 a jsem z Ml.Boleslavi.tak pa
Dědek, 06.06.2012 8:13:45, IP: ***.***.209.253, #163696
725 stran popsano a kde jsou ti vyléčení ?proč nenapíšou jak je jim krásně, to by byla dlouhá diskuse
Ila, 06.06.2012 9:28:44, IP: ***.***.141.199, #163698
No to bych chtěla aby mi bylo krásně
        Předchozí   1 .. 454455456457458459460 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.