Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romana, 06.06.2012 20:22:21, IP: ***.***.209.192, #163784
Ja bych šla hned zitra ale mam strach proste me vadej ty lidi,autobus je u me za trest! Me je nejlepe venku na louce a pes,divny když jsi vzpomenu jak jsem byla společenska a ted vyhledavam samotu.
Jirka , 06.06.2012 20:53:37, IP: ***.***.215.85, #163785
Romčo to znám od té doby co mam PP tak jsem spíš samotář nemusím mezi lidi nechodím se moc bavit beztak nikde dlouho nevydrzim .. nez sem nikam šel tak jsem se nalil a šlo to bez problemu ale to bych byl zachvilku alkoholik :D takže tet ani kapka a čekám až začnou zabírat AD

Ila, 06.06.2012 21:27:47, IP: ***.***.141.199, #163787
Přesně to jsem byla i já a ted se mi nechce mezi lidi,ani nikde dlouho nevidržim a chci domu pa
Ila, 06.06.2012 22:00:30, IP: ***.***.141.199, #163790
doufám že se nám všem ten elán vráti a budem zase jako dřív,jinak to ani nemuž dopadnout !!!!!!!!!! Všem to preji!!!!!
Jirka , 06.06.2012 22:22:32, IP: ***.***.215.85, #163791
Ilo určitě to jednou přejde :) Musíme tomu věřit už jenom to že si budem říkat že to bude dobry jen musíme chvilku vydržet je velka podpora jak pro nás tak i pro ostatní :) tak držím palce :))
miki, 07.06.2012 6:57:21, IP: ***.***.220.245, #163797
já už 13 roků s menšími přestávkami doufám,že jednou bude líp,momentálně od včerejška zle,vysoký tlak,motolice...za všechno můžou změny počasí..včera u nás oblačno,večer pršelo a dnes pro změnu jasno a svítí..nevím jak ostatní,ale se mnou počásí mává ...k neuvěření...např. moje paní je v pohodě.... z naší rodiny jsme na tyhle změny náchylní všichni
Mika F., 07.06.2012 8:59:40, IP: ***.***.175.121, #163799
Ilo, tak to vypadá že jsme na tom dost podobně :-) Opravdu tyhle problémy jsou tak obtěžující v běžném životě... ráno se probudím a už začínám skoumat co všechno mě zase brní a bolí... dneska jsem dobře spala a to hlavně proto že jsem se včera dostala na tuhle stránku a moc mi pomohlo číst, že nejsem rozhodně sama kdo tyhle problémy zažívá a bojuje s tím... ráno jsem vstala s tím, že dnes bude fajn den, budu se snažit v práci mít co nejvíce činností a povídat si mezitím tady s váma... odpoledne se těším na trenink s pesanama, tam se vždy dobře vzpamatuju... neurol mám sebou a když bude nejhůř, jeden si lupnu...
Mika F., 07.06.2012 9:06:51, IP: ***.***.175.121, #163800
Miki, to počasí, to musím říct že taky pociťuji a včera mi bylo hodně krušno hlavně tím, že byl tak šílený úplněk a celou noc nám to svítilo do pokoje i přes žaluzky...Skoro jsem nespala a budila se úplně zpocená a zmatená... dnes je sluníčko a je líp ;-)
Vendy, 07.06.2012 9:36:34, IP: ***.***.104.154, #163802
Ahoj všichni,
taky mě pomáhá si tady s vámi psát a vědět, že nemám sama tyhle problémy.Já mám od dětství astma a alergie na všechno možný a často se mě blbě dýchá, mám to asi i s části psych,původu,protože,jak mě ted není nejlíp,tak se mě i často blbě dýchá.Musím nosit u sebe pořád inhalátor,no a ráno jsem šla vyprovodit dcerku do školy a když jsem šla už zpátky domů, tak jsem si uvědomila, že inhalátor nemám a zas to začalo:začala jsem plašit, že ho nemám a že se mě určitě začne blbě dýchat, až jsem si to vsugerovala a málem nedošla domů, doma jsem si "foukla" a je mě líp, ale prozměnu mě je na zvracení a mám takový návaly. No hrůza!! Zítra jdu k tomu doktoru.
Romana, 07.06.2012 10:19:57, IP: ***.***.209.192, #163803
Ahoj Jirko,kdyby se človek aspon mohl nalit ale s AD si netroufnu polknout ani lok.Takže s manželem uz ani nikam nechodime tak jsem jenom zjedava kdy ho prestanu bavit!!Nenavštěvujeme ani pratele a když tak ja chci do hodiny domu takze si se mnou fakt užije.A tak spokojenej život jsem měla a pak me prepadne tahle mrcha zničeho nic!!!!!!!
Romana, 07.06.2012 10:29:24, IP: ***.***.209.192, #163804
Ahoj Ilčo,dneska se citim docela ok co se tyče PP ale celou noc jsem nespala jak me bolelo ucho.Ted jsem prišla z ušniho a mam zanet zvukovodu,no proč si to nespestřit!Boli to jak čert.Dostala jsem aantibiotika ješte jsem je nebrala,tak doufam,že se to nebude tlouct s těma AD.Jak jsi na tom dnes ty?
Vendy, 07.06.2012 11:48:50, IP: ***.***.104.154, #163806
Ilčo, jaké homeopatika bych si mohla koupit?Tak k doktoru jdu nakonec až v pondělí, on tam pro změnu zítra není.Tak musím nějak vydržet, je to hrozný žmoulám už hodinu rohlík, nemůžu do sebe zas nic dostat.Koukám Romča to má taky "veselý".
Klára, 07.06.2012 12:07:46, IP: ***.***.34.50, #163807
Věřím tomu, že PP není ještě zcela prozkoumána a že lékaři zkouší různé léky, jednomu zabírá to, druhému něco jiného. Vše je individuální. A věřím, že je to vše dnešní dobou, jak žijeme ve spěchu a stresu. Společnost je nenažraná a chce pořád víc a víc. Kdo má dnes pohodovou práci a zárověň doma klídek ? Něco je i v individuálním přístupu, asi jsme víc citliví a možná zbytečně pečliví, že nás každá věc co není akurátní rozhodí. Částečně si to děláme sami svým přístupem, ale velkou část nese tato společnost. Nesouhlasím s tím, že vše jsou chlamydie nebo něco podobného. Tato porucha se těžko úplně vyléčí, prostě jednou jsou nervy načaté a rádo se to vrací. Hlavně, když proděláte větší nervové vypětí.
Všimla jsem si, že lidé vzteklí a agresivní tuto věc vůbec nemají. Prostě si stresy vybijí na jiných. Ale tohle vážně dělat nechci. Naopak lidé, co umí dobře meditovat také ne. Přiklonila bych se k té druhé cestě. Meditace mi před léty pomohly hodně,jenže věčně na to nebyl čas a zn ovu se problémy vrátily. Možná by to chtělo jen změnit přístup ke všemu, co PP spouští, vše je hlavně o psychice. Ale na tom musí člověk hodně pracovat a hlavně stále pracovat.
Také vás záchvaty chytají nejvíc v noci nebo když jste v klidu ? Když jedu na kole, běhám, nikdy mne PP nepotkala. Při práci v kanceláři párkrát, ale nejvíc v noci. Obvodní lékařka mi řekla, když mne to chytne, ať jdu ven běhat-třeba v noci. Ale v ten moment už nejsem schopná, to už je pozdě. Musela bych se vzbudit o 10 minut dřív-kdyby to tak šlo.

iLA, 07.06.2012 12:45:52, IP: ***.***.141.199, #163808
Ahoj všichni moji kámoši,mně je pořad nějak divně bolí zadaatd.odpoledne ale jedu za mamkou tak se těším že někam vypadnu a projdu se v lese.Romčo s tím uchem jseš chudák ale to brzo přejde a bude líp,taky jsem to m+la,Vendy to homeopatikum se jmenuje sedatif pc a nedráždí žaludek tak si ho kup to ti nemuže ubližit.Miko ty seš dobrá že dokážeš svym myšlenkám poručit já to furt nějak nedokážu.ale jsem ráda že si s vámi mužu psat.V noci jsem spala ale beru si neurol,jinak se pořád budim.Zdravim všechny pa
myška, 07.06.2012 12:55:54, IP: ***.***.200.142, #163809
Miko,to je super s těma psama.Mám strašně ráda psi.Taky bych chtěla chodit na cvičák,jenže jsme v bytě,a tak mám dojem že to pro toho psa není to pravé.Jaké máš?Mě by se líbila Border kolie.Pořád mám pocit,kdyby jsme si ho pořídily,nutilo by mě to chodit s ním ven,a bylo by mi ještě líp.Ale takto,jsem nezaměstnaná,púl roku chodím jak žebrák od firmy k firmě,a žebrám o práci.Tak jsem zalezlá doma.Ne že bych nemohla jít ven,ale nechce se mi.Taky nosím u sebe 1Lexaurin,pro jistotu.Neberu ho,ale ta jistota ,co kdyby?Co je to vlastně,když je nejhúř?U mě to byla šílená třesavka,která se nedala ničím zastavit,až pomohly 2Lexauriny.
        Předchozí   1 .. 458459460461462463464 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.