Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

jardys, 12.03.2011 10:51:01, IP: ***.***.95.175, #129684
CO je KES??
mirek, 12.03.2011 11:14:41, IP: ***.***.5.167, #129685
KES - jsou komorové extrasystoli,neboli srdeční arytmie,to až budeš mít,taky přestaneš.Až Ti začne za volantem vynechávat hercna,rozmazané vidění,hučení v hlavě potom si vzpomeneš na ty hrdiny co už tam leží.Jak říkáš - žijem jen jednou........
Jardys, 12.03.2011 11:49:15, IP: ***.***.95.175, #129688
Jo tak to chapu to nastesti nemam.Jen divny pocit a kdyz to odezni tak unava to me za tim volantem vadi a obtezuje jinak videni a jako reseni situaci je uplne v normalu.To bych asi taky nejezdil pokud bych mel mzitky nebo tak jak rikate srdce jak hapruje tak to je jasny.me je jen chvilku divne a to me s.re protoze myslim ze mam zivot pred sebou a nemuzu se do toho ponorit protoze jakmile se zacnu nad tim zastavovat a rozebirat stavy a situace tak snadno padam na zacatek.Doufam ze dnes je vam uz lip a ze muzete aspon na tu chalupu si zajet aute protoze vas chapu ze kdyz jste jezdil tak vam to musi chybet normalne sednout jako driv a jet kam chcete.Tak diky za odpoved.
mirek, 12.03.2011 12:20:56, IP: ***.***.87.184, #129689
ale já jsem začínal úplně stejně jako Ty.Občas se mě udělalo blbě,nějaká zimnice nervozita,kolony,nakládka a vykládka(musíte počkat),nervy,stovky km před sebou a během 10 roků jsem byl tam kde jsu.Částečný inv.důchod.Nic mě za to nestálo,nějaký honění za volantem.A to jsem jezdil rád,bavilo mě to.Je jasný,že nebýt marod,tak jsem jezdil dál,ale tahle práce K PP dožene každýho.Dnes žiju s penězi 5x menšími a ejhle jde to.Jsem taky o něco starší než Ty(52) ale říkám dej si pozor.
miki, 12.03.2011 18:52:49, IP: ***.***.37.30, #129699
Marto, já bych nejraději začala vysazovat Ad třeba hned zítra,a le za prvé vím, že na to zatím nemám, protože sotva začaly zabírat a za druhé se prý mají brat min rok od doby, co jsi bez potíží a vzhledem k tomu, že já jsem sotva začala třetí měsíc braní AD, tak si ještě chvíli počkám na stabilizaci a poté, jdu na terapii, abych se na vysazení AD nachystala a byla silná a zvládla to. Snad to zvládnu, naplánované to mám hezky, ale věřím, že ano. nakonec se říká věř a víra tvá tě uzdraví. Hodně sluníčka, hlavně v duších a hlavě. M.
Marta, 13.03.2011 9:50:05, IP: ***.***.228.11, #129722
Miki,já to chápu,nechci ti nic vnucovat,každý máme nějaký ten postup nebo metodu jak všechno nejlépe zvládat,mimochodem máme návštěvu z Mnichova,tak třeba v Německu chodí k psychologům snad každý ,kdo má i sebemenší problém jakéhokli druhu a nejsou ani nijak psychicky nemocní,zastávají názor zdravá duše= fyzická síla a šťastný život.Pro ně je duševní zdraví prioritou číslo 1,jsem ráda,že to taky tak dělám.Hezkou neděli a bojujme za naše duševí zdraví.Marta
Jardys, 13.03.2011 17:02:34, IP: ***.***.95.175, #129732
Jsem stejneho nazoru.Bojuji s tim tretim rokem a nedavno jsem byl uz skoro uplne v pohode jen mam ted obdobi kdy jsem byl nemocnej a tim sem se oslabil a mrska me trochu potrapila ale vsechno bez AD nebudu se cpat praskama kdyz plno lidi to prekonalo s pomoci psychologa a navic si myslim ze spadam do skupiny kde zachvaty nemam tak silny takze normalne pracuju snazim se zit ale muj problem je neustale slabe motani hlavy to je vec ktera me vadi a diky tomu mi to porad pripomina ze neni neco v poradku a sem tam kdyz se na to soustredim tak se vypanikuju:D:D..ale ted pujdu na terapie a myslim si ze budu v pohode kazdopadne vam dam vedet jaky je vysledek.Nebudu ve 28 letech valit do sebe prasky.Mejte se a kdyz tak mi dejte vedet jestli s tim motanim hlavy nemate zkusenosti.diky
iveta, 14.03.2011 11:47:10, IP: ***.***.151.43, #129755
Ahojky Jardys ja mam taky porad motani hlavy a uz me to stve mam kolisavy tlak beru leky,byla jsem s krcni pateri taky v norme,tak je to od ty potvory.Dneska jdu taky na terapii tak uvidim jak bude.Mej se hezky Iveta
miki, 14.03.2011 14:01:26, IP: ***.***.37.30, #129758
Marto, však taky nic ve zlým. Kdybych mohla jít už zítra, tak jsme tam, ale vše má svůj čas a já se nedám, v tom jsme odhodlaná až moc. Zbavila jsme se AD už jednou a nebýt smrti táty, tak bych to možná i ustála při běžných problémech. Tohle mě bohužel hodilo zase zpět, jen už jsem naštěstí věděla, co mi je a co mám dělat, a ne jako poprvé. Sbírám postupně síly a přicházející jaro a sluníčko mi v tom i hodně pomáhá. A taky jóga a hodně práce v práci i doma a pár fajn lidí kolem sebe. A taky ještě moc věcí, který bych v žitotě ráda viděla nebo zažila. Pořád je za co bojovat. V zahraničí je zvykem chodit s duší k lékaři stejně jako třeba se zubama. Myslím, že tyhle předsudky u nás vypěstoval minulý režim, který vše, co nebylo v souladu s jistou jejich pokroucenou morálkou, raději někde izoloval včetně informačního tabu.M.
Jardys, 14.03.2011 18:44:40, IP: ***.***.95.175, #129772
Je fajn ze s tim bojujete bez AD i kdyz u nekoho chapu ze to jinak nejde ale pro me by to znamenalo ustup a uplne bych do toho spadl takhle kdyz s tim bojuju tak kdyz je mi fajn tak uplne oslavuju.Nejhorsi je ze sem dva roky makal uz jsem byl skoro skoro u cile jel jsem na dovolenou v praci uplne pohoda dokonce jsem byl mozna i stastnej coz jsem do te doby dlouho nezazil a pak jednou se mi trochu pritizilo jen blba silnejsi ataka a hodilo me to o strasnou mrdu zpatky ted to sami v patek radsi odchod z prace protoze jsem nemohl ani mluvit jak me bylo divne a za vikend asi jeste tri tady ty hnusy a jste zase daleko a vidite zase ty dva roky co budete muset s tim bojovat ALE JA SI REKL NE.!!dnes normalne do prace zkocit do kamionu a jet a ejhle slunicko svitilo cesta pekne ubihala a byl to uplne suprovej den bez problemu.Kdybych sel dnes k doktorovi pro AD nebo neco nad cim jsem premyslel tak do toho spadnu a uplne se zahrabu zustanu doma a hotovo.CHce to bojovat aspon ti co to zkusili a pomaha jim to.Zadny prasky jen pevna vule a drzet to na uzde.
Maka, 15.03.2011 10:38:44, IP: ***.***.134.15, #129811
ahojte, asi pred dvomi mesiacmi to zacalo, prestala som spavat, cez den na odpadnutie, prestala som jazdit auto a to som jazdila bez problemov 10 rokov, psychyater mi predpisal zynoram, lexaurin prve tytzdne, a vecer triticom, prve tyzdne som zaspavala na silnoxe... uz asi mesiac uzivam 1 rano zynoram a stvrtku triticom vecer, citam tu ze niektori uzivate aj rok dva lieky..... spanie mam uz dobre, ale prestala som uplne chodit sama von, tie stavy pridu akonahle idem pesi niekam a som vzdialenejsie od domu, je to hrozne, musim si bravat taxi, musia ma vozit vsade, asi pred tyzdnom som si sama znizila davku na pol tablety rano, som zufala, nechcem zostat na liekoch, mam 30 a bojim sa ze si telo na to zvykne, vie mi niekto poradit ci niekto vysadil lieky po dvoch mesiacoch ? proste vidim ze psychyater mi bude lieky davat asi nonstop, uz som bola aj u psychologa
3x ale asi tam treba ist viackrat ci ? prosim poradte mi, nikdy som taketo stav nemala, strach ist sama niekam :((( dakujem
iveta, 15.03.2011 11:25:57, IP: ***.***.151.43, #129814
Ahojen,ale doktorka mi poradila ky Mako,ja bych si davky nesnizovala to nech na doktorovi.ja to mam uz od rijna a porad se s tim peru,je pravda,ze jsem se taky bala chodit sama ven,ale porad jsem to trenovala dal a dal a taky autobus a ono se to postupne meni,ale jde to pomalu.chce to mit silnou vuli a nedat si ty mrse.Ja taky chodim k psychologovi a ted trenujem uvolneni tela .Pry jak se bojime tak mame v tele vsechno napnuty a proto se musi telo uvolnovat.Ty leky brat budes,ale pak ti je zacnou snizovat to se neboj.Tak se drz pa Iveta
zzzdenka, 15.03.2011 11:46:22, IP: ***.***.255.64, #129818
Maka, ale tie lieky keď zaberú ,tak ti pomôžu a po čase sa vysadia.
Ja sa trapila s agorou/to je ten strach chodiť sama/ veľa rokov, a lieky zabrali za pol roka aj dačo.Tak to nechaj na psychiatra.
Maka, 15.03.2011 12:17:03, IP: ***.***.134.15, #129821
dakujem zdenka, ked ja neviem ako to stymi liekmi vydrzim, kazdy jeden ma od nich odhovara, uz si aj v praci nasli nahradu za mna.... proste uz dva mesiace som doma, ako citim sa ovela lepsie uz aj spim dobre..ale neviem ist nikam sama :(((((
ja to proste nechapem, zacalo to z nicoho nic, pochopim umrtie alebo strata nejaka ale ja som take nic neprezila, co je pricinou ze to pride ta PP ?? tebe to ako zacalo? a ako si zila tie roky ze si sa bala?
Maka, 15.03.2011 12:28:00, IP: ***.***.134.15, #129822
ahoj ivetka, neviem si na rychlo vybavit co je rijen, a ako ti to cele zacalo ? a chodila si do prace ci ? prosim napis mi viac o tom ak mozes, ake lieky ty beries? no u mna to je otazka teraz penazi tu je hrozne psycholog drahy ale musim to nejao vyriesit, ja som na pnke a tu mam minimalnu, uplne mi to zmenilo zivot :((( predtym som jazdila aj poslepacky autom, vsade som chodila a teraz sa iddem prejst okola baraka sama a hned utekam domov ((( som velmi nestastna a zufala z toho
        Předchozí   1 .. 348349350351352353354 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.