Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mishtekk, 09.03.2011 13:13:03, IP: ***.***.225.45, #129462
Ahoj sama jí nezvládám, pomáhá mi doktor.. Je důležité mít blízkou osobu, které věříte, když už nevíte co jak kam tak její přítomnost vam pomůže... jinak momentálně zkouším rivotril také, ale již jsem vystřídala řadu léků a mohu říct, že prášky vám pomáhají pouze z 20% zbytek je ve vás!! pak už to nebudete vy, ale prášky které vás mění... bohužel já se léčím nejen z panických a úzkostných stavů, ale mám do toho i záchvaty a další onemocbnění, proto vám říkám jen ze své zkušenosti.. bohužel o svou blízkou osobu, jsem ted přišla a ještě k tomu mě nyní odhazuje jak špínu nějakou, jako bych nic neznamenala, už nemám pro co žít, snad jen pro pejska, který je mi vším. pardon.. jen ted nemám nikoho s kým promluvit
mirek, 10.03.2011 9:43:24, IP: ***.***.180.140, #129537
Mishtekk:
mě po několika letém manželství jednou zavolala bývalá paní a řekla,že se už nevrátí.Byl jsem z toho 14 dní smutný a pak jsem si našel novou.S tou jsem už 17 roků a dobrý.Copak je to takový problém si dneska někoho najít.Zkus více chtít a neměj ráda jenom psa.Ale chce to hned,za čerstva,hodných chlapů jsou mraky.
mirek, 10.03.2011 9:51:31, IP: ***.***.180.140, #129538
iveta:
taky budeš jednou starší a potom pochopíš.To ale přijde samo,jednou už Ti nebudou zajímat věci,které si dříve měla ráda,přijdou jiné názory a celkový pohled na život..... potom si jiní řeknou proč ta baba leze do obchodu zrovna když jsem tady já..já to vidím sám na sobě a to mám do důchodu ještě pěkných pár let před sebou
miki, 10.03.2011 11:05:05, IP: ***.***.37.30, #129539
Ahoj Šárko, jasně, že se vaše koncovky nedají přehlédnout ! Navíc mám kolegyni z Plzeňska a ta taky takhle mluví. Máte v domě aspoň svoji kuchyň a sociálky ? Záda mě bolely i před PP a teď taky, Chce to cvičit, což já se taky moc často nedonutím a občas jdu na rehabilitace a tam mě zase na chvíli dají dohromady.
Šárka, 10.03.2011 11:46:30, IP: ***.***.37.9, #129546
Miki: Samozřejmě že máme všechno svoje, dokonce i vlastní vchod do baráku. Chtěla jsem se tě ještě zeptat ohledně extrasystol, psala jsi že tě to taky trápilo. Já už je mám 14 dní každý den, v jednom kuse. Jsem už utahaná. Včera jsem šla prvně z zkusit zumbu a když jsem přišla domů tak to zase začalo skákat.A dnes od rána to pořád skáče, nepomohl mi ani rivotril. Myslíš že je to normální?
Lucka, 10.03.2011 11:51:07, IP: ***.***.25.97, #129547
Mirtazapin jsem brala,pořád jsem měla hlad.Na spaní ale pomáhal hodně.
mirek, 10.03.2011 12:37:20, IP: ***.***.14.23, #129555
Šárka :
dnes mají všichni lidi problémy,kteří jsou citlivý na vnímaní KES.Je změna klimatu,oblačnost,déšť,změna tlaku.... zkus se na to zaměřit a uvidíš,že ty problémy budeš mít hlavně při těchto změnách.Zkus vyhledat něco o biotropii,změny počasí a vliv na zdraví člověka..a pod.Já už to vnímám hodně let a s KES jsem si zažil hrozné chvíle.Na ekg-Holter jsem jich měl přes 10.000 za 24h.
Šárka, 10.03.2011 12:49:55, IP: ***.***.37.9, #129561
Mirek: TAky jsem si všimla že to je při změně počasí, tlaku, atd...Nějaké prášky nebo něco podobného na to asi není, vidď.
mirek, 10.03.2011 13:07:06, IP: ***.***.14.23, #129562
to vůbec nevím,snad nějaký léčitel biotronik...nevím,já se s tím peru už víc jak 10 roků,někdy se to dá vydržet někdy člověk padne,mě řekli,že je to PP a bral jsem AD. Po půl roce jsem je odstavil,nic nepomáhalo a bylo mě z nich akorát špatně.Stejné stavy jako před braním AD.Jakákoliv oblačnost mě srazí do kolen,úplně na kolaps....dlouhá historie
Šárka, 10.03.2011 13:13:02, IP: ***.***.37.9, #129563
Mirek: Mě to začalo před 8 lety když mi opustil manžel a já byla na mateřské. Pak jsem šla do práce a zmizelo to. Teď se mi to objevilo znovu po hádce s tchýní. Beru AD ale ty na to vůbec nepomáhají. TEď už je mi 14 dní zle, lítá to jako splašené.
evik, 10.03.2011 13:30:20, IP: ***.***.110.136, #129567
beru i horcik kazdy den jednu tabletku do vody
mirek, 10.03.2011 13:35:58, IP: ***.***.14.23, #129569
Šárka:je to prostě změna počasí.Já si pamatuji,že mě to taky na nějakou dobu zmizelo,už jsem se radoval... zbytečně,všechno se vrátilo.Mě jednou odvezli s podezřením na infarkt,mockrát přijela Rychlá,,...... a protože se s tím nikdo nebude piplat,tak Tě pošlou na psychinu.Vyfasuješ AD a klidně se z nich můžeš poblít,když Ti bude hůře tak ještě zvednou dávky.Pokud někde ve špitálu řekneš,že vnímáš změny počasí budeš tam za blázna.Mě se to stalo..
Marta, 10.03.2011 16:43:20, IP: ***.***.130.89, #129583
Přesně tak i mně bylo po AD,unavená,ospalá,žaludek jak na vodě,radikálně jsem je vyměnila za psychoterapii a už 4 měsíce neberu nic a je mi mnohem lépe,fakt je mnohem lepší psychoterapie,než se pořád ládovat práškama,ještě to chce najít ovšem dobrého psychologa nebo jiného odborníka,ale musí být dobrý a to je někdy složité,naštěstí jsem konečně tu dobrou psycholožku našla,cítím se mnohem lépe,hezký den všem a bojujme,jde to!
miki, 10.03.2011 19:43:43, IP: ***.***.37.30, #129594
Šárko, tak jedině zkus tchýňata ignorovat a když je náhodou potkáš, tak jen pozdrav a jdi si po svým a hlavně se v tom zkus moc neplácat, ubližuješ jen sobě. Vím, že se to asi dobře mluví, ale taky mám tyto zkušenosti, jen já jsem se zavčas odtěhovala, zpočátku sice do hrozných podmínek do podnájmu, ale mohli jsme tam svobodně dýchat. To byla úleva. Jinak extrasystoly mám vždy nejtragičtější a nejhorší, když je mi hodně psychicky zle nebo před a po atace PP, počasí je jen doplňující prvek, ale ne zásadní, teda umne, to mám vypozorované a u Tebe to může být návrat do stresujícho prostředí nebo stav po hádce. Zkus terapie, někdo s tím má dobré výsledky a já se ně taky chystám, ale já mám cíl zkusit vysadit AD, tak musím ještě chvíli počkat, ještě to není možné, zatím na to nemám. Ale hrozně mi pomáhá jóga, to je moje nabáječka baterek. Hezký a pohodový večer. M
Marta, 10.03.2011 19:49:29, IP: ***.***.130.89, #129595
Miki,začni s tou terapii i když bereš AD,jak se ti bude postupně ulevovat díky terapii,můžeš pak postupně snižovat dávky AD a pak je úplně vysadit.Taky jsem to tak udělala a šlo to celkem rychle.Zdraví Marta
        Předchozí   1 .. 346347348349350351352 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.