Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 08.03.2011 17:17:48, IP: ***.***.110.136, #129309
luci taky se me mota hlavicka 3v 1 kavu si davam tez kdyz vipiji kavu tak se me nekdy udela zle skoro na omdleni nekdy ne musim jen nejakou slabou a hodne mlika
Roman, 08.03.2011 18:50:45, IP: ***.***.103.86, #129314
Ahoj všichni, můj problém začal asi před 6 ti týdny. Ohnul jsem, narovnal a najednou se mi začala motat hlava, měl jsem rozostřené vidění a byl dezorientovaný. Bylo to hrozný, myslel jsem, že je to můj konec. Kolem mě pobíhal můj ani ne 3 letý synek a manželka mi zavolala záchranku. Měl jsem strašnej strach jak to beze mě zvládnou. Pak přijeka záchranka.Ti mi píchli něco na uklidnění a řekli mi, že to mám od krční páterře se kterou už asi 3 měsíce bojuju. Další týden jsem byl sama srandička a říkal si, že když jsem zvládl tohle, nemůže mě nic dostat. Po 14 dnech jsemse ale během dvou dnů úplně sesypal. Obrovský návaly hrůzy, nespavost, třes rukou, slabosz v nohou. V práci to bylo ještě OK, ale nejhorší to bylo doma. Doktor mi vysvětlil, že je to reakce na můj zážitek se záchvatem a doma je mi hůž, protože mám strach o rodinu. Psychyatr mi předepsal Ansilan, kterej mi během tří dnů zabral. Snižoval jsem si postupně dávky až na jeden deně a po týdnu jsem prášky vysadil úplně. Tři dny jsem byl v naprosté pohodě a pak to přišlo z ničeho nic znovu. Strach, úzkost, motání hlavy a slabost v nohou. Dva dny už zase beru Ansilan, je to něco lepší, ale pořád nic moc. Máte někdo podobné zkušenosti?
Šárka, 08.03.2011 19:38:23, IP: ***.***.37.9, #129318
Lucko, mě se po kávě rozbouchá srdíčko a dostávám tlak do hlavy a nemůžu dýchat. RAději si ji vůbec nedávám. A co se týká jídla o tom bych raději nemluvila. Od května co jsem dostala AD jsem přibrala 7 kg a jsem hotová. Vůbec to nejde dolů. Cvičím, jím suchary atd... A vůbec ani kilo dolů. Manžel říká že mu to nevadí ale já byla zvyklá naa 53kg a teď ty špeky nemůžu vydýchat. I se před manželem stydím jak jsem přibrala.
miki, 08.03.2011 19:38:38, IP: ***.***.37.30, #129319
Ahoj Šárko, no tak to nemáš moc dobré prostředí pro léčbu. A nedaly by se aspoň ve spolupráci s tvým manželem nastavit nějaká pravidla vzájemného chování s ohledem na Tebe. Oni ví o tvé nemoci ? Na mateřské se těžko moc rozhoduje obzvláš´t ve vazbě na finance. Hlavně, aby ses v rámci možností držela, ale snad už máš ty správné AD a bude Ti dobře. Snaž se myslet pozitivně anjít si i někaké své zájmy, je-li to možné. Hezký večer. M.
miki, 08.03.2011 19:42:51, IP: ***.***.37.30, #129320
Mně káva, pokud nejsem přímo v atace nevadí a piju ji pravidelne, i když tak napůl s mlíkem, takže ne silnou.
Šárka, 08.03.2011 19:42:59, IP: ***.***.37.9, #129321
Ahoj Miki, prostředí je hrozné.Měla bych si mateřskou užívat ale spíše trpím.Oni pravidla nastavit nejdou.Manžel jeho matce už několikrát říkal ať mě alespoň slušně pozdraví ale to je marné.Včera jsem nechtěně vyslechla tchánojc rozhovor s návštěvou.Říkali co by zato dali kdybychom vypadli.Chovají se hrozně i k jejich synovi.Moje psycholožka nechápe co tu manžela stále drží když vidí jak mě to ničí a jak se k němu i jeho dceři chovají jeho rodiče.Včera jsem byla na terapii.TAk mi bylo řečeno že ty stavy asi budu mít stále pokud zůstaneme bydlet s tchánojcma.
Kája, 08.03.2011 19:55:08, IP: ***.***.37.9, #129322
Ahoj,na PP jsem dostala Mirtazapin.Chci se zeptat, máte s ním někdo zkušenost? AD beru 3 měsíce a dost jsem přibrala. Je to chutí k jídlu nebo těma práškama?
Iveta, 09.03.2011 7:45:55, IP: ***.***.151.43, #129358
Ahojky Kajo ja ho beru vecer a to co sezeru potom prasku je humus,tak aspon chodim na zumbu,abych to dala nejak dolu.je to po nem to pribirani a chut k jidlu.Zdravim Iveta
evik, 09.03.2011 7:51:22, IP: ***.***.110.136, #129359
mmyslite ze se pribira jen po samotnem leku nebo ze je clovek rozezrany a ma chute
evik, 09.03.2011 9:06:46, IP: ***.***.110.136, #129389
vsecky lidicky tady zase se zeptam pac me to moc trapi picha vas nekdy tak hnusne v hlave me kdyz to udela strasne se vylekam ale pripada me ze to tu dela jen me evik
miki, 09.03.2011 9:11:16, IP: ***.***.37.30, #129394
Ahoj Šárko, tak to mají na terapii nejspíš pravdu, protože pokud si nedokážete určit pravidla vhodné pro obě strany, aby jste si nevadili, tak to bude asi bludný kruh.Horší je, jak z něj ve, ale třeba vás časem něco napadne, jen to nevzdávej, jinak budeš ubližovat sobě a prohlubovat stávající problémy. Snad po může i tvůj tatínek, jak jsi psala nebo až budeš znovu v práci, tak to třeba půjde nějak vyřešit. Také jsem si tím prošla a jsem šťastná, že můžu bydlet bez závislosti na někom a ve svém. Tchýni ale snad pozdravíš jako první Ty. Jinak mě pobavila tvá čeština, hádám někde z Plzeňska. A venku svítí zase sluníčko, tak hlavu vzhůru a hezký den. M.
iveta, 09.03.2011 10:40:40, IP: ***.***.151.43, #129418
Eviku me tam nepicha ,ale mam tam takovej divnej pocit a motani takovy divny je to.Ale co mam tak strasnou unavu,jsem hrozne ospala cely den,ale neusnu .Tak se drz pa Iveta
iveta, 09.03.2011 10:44:06, IP: ***.***.151.43, #129419
Ahoj vsem ,tak dneska jsem byla na velkym nakupu v intersparu,lidi jak nasrano hlavne duchodcu byl cukr za 13kc.Frontu ke kase jsem si vystala asi tak 20minut a me to nic nedelalo jako driv byla jsem v naprostym klidu,tak se musim pochvalit.Byla jsem tam skoro dve hodiny az manzel nadaval kde jsem:D.Jinak me stve to slunicko,ale desne jsem zvedava co bude v lete.Tak pa vsem a piste
Šárka, 09.03.2011 11:34:11, IP: ***.***.37.9, #129432
Ahoj Miki, ano tchýní samozřejmě pozdravím první. Nejsem taková jako oni.Problémy asi budou pořád.Dneska šla tchýně na žensko operaci a jak jsem se dozvěděla tak za její stav můžu já.Prostě se tu na mě všechno hodí.Ano jsem z plzeňska. Je to tak poznat?:-)) Kdysi jsem dělávála v Berouně a tam se mojí čestině taky smáli.Venku je pěkně tak půjdu odpoledne s malou na hřiště ale strašně mě dnes bolí záda.Prý to taky patří k PP.
Lucka, 09.03.2011 11:50:31, IP: ***.***.25.97, #129434
Já jsem si vypěstovala PP také na mateřské.V práci jsem se jednoho dne dozvěděla,že se tam už asi nevrátím.A všechno to začalo.Místo abych si malého užívala nastaly nekonečné dny úzkostí,nezájmu.Vše mě vysilovalo.Až po roce jsem začala brát Esprital,pomohl jen na spaní.Hlava mě ale kupodivu nebolela.Teď již pracuji,je mi lépe,ale pořád se léčím.
        Předchozí   1 .. 345346347348349350351 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.